Kuruluş Osman Gonca Karakteri Belgin Şimşek (Bilgileri)

11.09.2023
70

Kuruluş Osman Gonca karakteri ve Gonca’yı canlandıran oyuncumuz Belgin Şimşek’i yakından tanıtacağız. Çarşamba gününün en çok izlenen dizisi olan Kuruluş Osman, Atv’de yayınlanmaktadır. Kuruluş Osman dizisinin yapımcılığını daha önce Ateş Kuşları, Alsancak, Destan gibi dizilere imza atan Bozdağ Film üstlenmiştir. 5 yıldır devam eden Kuruluş Osman dizisinin kadrosuna bir çok yeni isim dahil olmuştur. Bu isimlerden biri de Belgin Şimşek’tir. Belgin Şimşek Kuruluş Osman’da Gonca karakterini canlandıracaktır. Kuruluş Osman 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

kurulus osman gonca

Kuruluş Osman Gonca Karakteri

Diriliş Ertuğrul, İki Aile, Ekmek Teknesi, Süper Baba gibi unutulmaz dizileri çeken Metin Günay, Kuruluş Osman dizisinin de yönetmenidir. Burak Özçivit’in başrolünü oynadığı Kuruluş Osman dizisi Gonca karakteri, diziye yeni katılan Germiyanoğulları ailesinin kızıdır. Ana karakterlerden biri olan Gonca’yı güzel oyuncumuz Belgin Şimşek canlandıracaktır. Sektörde yeni olan oyuncumuz daha önce Benim Hayatım dizisinde rol almıştır. Bizlerde oyuncumuz Belgin Şimşek’i yakından tanıtacağız. kurulus osman gonca belgin simsek

Belgin Şimşek Kimdir?

Kuruluş Osman dizisine Gonca karakteriyle dahil olan oyuncumuz Belgin Şimşek, 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimini ise Sadri Alışık Kütür Merkezinde burslu olarak almıştır. Genç oyuncumuz Belgin Şimşek özellikle 24. Sadri Alışık Tiyatro ve sinema ödüllerinde aldığı ödülle dikkat çekmiştir. Poro menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz ilk defa Heves karakterini canlandırdığı Benim Hayatım dizisinde rol almıştır. Belgin Şimşek’in Instagram hesabı: @belginnsimsek

Kuruluş Osman Gonca’yı ve Gonca karakterini canlandıran Belgin Şimşek’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.