Kuruluş Osman Elçim Hatun Kimdir? Orhan’ın Eşi (Yağmur Öztürk)

25.01.2024
4.047

Kuruluş Osman Elçim Hatun kimdir? Orhan’ın eşi Elçim Hatun karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Bozdağ Film’in üstlendiği Kuruluş Osman dizisi çarşamba akşamları ekrana gelmektedir. Çarşamba gününün en çok izlenen dizisi olan Kuruluş Osman Elçim Hatun karakterini oyuncumuz Yağmur Öztürk canlandıracaktır. Bizlerde Kuruluş Osman Elçim Hatun’u ve bu rolü canlandıran oyuncumuz Yağmur Öztürk’ü yakından tanıtacağız.

Kuruluş Osman Elçim Hatun Karakteri Kimdir?

ATV’nin reyting rekortmeni Kuruluş Osman dizisi Elçim Hatun karakteri ekibe 5. Sezonda dahil olmuştur. Elçim, dizinin önemli oyuncularından olan Emre Bey’in canlandırdığı Orhan rolünün eşidir. Elçim Hatun’un savaşçı bir kişiliği vardır ve bu büyük dikkat çekecektir. Fakat sonradan katılmasına rağmen ana karakterlerinden olan Elçim Hatun hakkında başka bir bilgi yoktur. Kuruluş Osman Elçim Hatun Kimdir? Orhan’ın Eşi (Yağmur Öztürk)

Kuruluş Osman Elçim Hatun Kimdir?

Orhan’ın eşi Elçin Hatun karakterine güzel oyuncumuz Yağmur Öztürk hayat verecektir. Bizler de oyuncumuz Yağmur Öztürk’ü yakından tanıtacağız. Yağmur Öztürk kimdir? Daha önce hangi dizi ve film projelerinde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Özellikle hangi dizi ile tanınmıştır? Instagram kullanıcı adı nedir? Sorularına sizler için cevap vermeye çalışacağız.

Yağmur Öztürk Kimdir?

9 Aralık 1996 yılında Ankara’da dünyaya gelen Yağmur Öztürk, Başkent İletişim’de oyunculuk eğitimi almıştır tamamlamıştır. Aynı zamanda Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden de mezun olmuştur. Foto modellikte yapan Yağmur Öztürk kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Beni Affet dizisiyle geçmiştir. Özellikle ilk dizisi Beni Affet ile tanınan oyuncumuz kariyerindeki yükselişi Yazgı dizisinde canlandırdığı Dünya rolü ile devam ettirmiştir.Yağmur Öztürk Kuruluş Osman dizisinde Elçim Hatun rolü

Yağmur Öztürk Rol Aldığı Diziler ve Filmler Neler?

2014-2018 Beni Affet – TV Dizisi
2019-2020 Sevdim Seni Bir Kere – Leyla – TV Dizisi
2020-2021 Anneler – Ceren – TV Dizisi
2022 Son Nefesime Kadar – TV Dizisi
2022-2023 Yazgı – Dünya – TV Dizisi
2023 Başım Belada – Melike – TV Dizisi
2024 Kuruluş Osman – Elçim Hatun – TV Dizisi

Yağmur Öztürk İnstagram Kullanıcı Adı

Son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden olan Yağmur Öztürk, sosyal medyayı da aktif kullanmaktadır. Dolayısıyla oyuncumuzun Instagramı da merak edilmiştir. Instagram’da 206 gönderisi ve 30.000’den fazla takipçisi bulunan Yağmur Öztürk’ün Instagram kullanıcı adı: @yagmurztrk

Yağmur Öztürk Evli Mi? Kiminle Sevgili, Sevgilisi de Ünlü Mü?

En son Yazgı dizisinde rol alan oyuncumuzun özel yaşamı da merak ediliyor. Bizlerde oyuncumuz Yağmur Öztürk’ün hayranları için araştırdık. Fakat genç oyuncumuz henüz evli değildir. Yağmur Öztürk, Yazgı dizisinde birlikte rol aldığı meslektaşı Erkan Meriç ile birliktedir. Kısacası dizi aşkı gerçeğe dönüştür. Yani, Yağmur Öztürk’ün sevgilisi Erkan Meriç de kendisi gibi oyuncudur.

Yağmur Öztürk’ün Kıyafetleri, Elbiseleri Marka ve Fiyatları

Güzelliğiyle izleyicilerin ve yapımcıların dikkatini çeken oyuncumuz Yağmur Öztürk Kuruluş Osman dizisine dahil olmuştur. Genç oyuncumuz trendleri yakından takip etmektedir. Yağmur Öztürk, kombinini oldukça şık aksesuarlarla tamamlamaktadır. Bizlerde bu nedenle güzel oyuncumuz Yağmur Öztürk’ün bütün kıyafetleri ile elbiselerini marka ve fiyat belirterek sizlerle paylaşacağız.

Kuruluş Osman Elçim Hatun kimdir? Elçim Hatun karakterini canlandıran oyuncumuz Yağmur Öztürk’ü yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..