Kuruluş Osman Dursun Fakih Kimdir? Ferhat Yılmaz

16.02.2022
43

Bu haberimizde Kuruluş Osman Dursun Fakih kimdir, Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Dursun Fakih karakterini yakından tanıyacağız. Senaryosunu Mehmet Bozdağ’ın kaleme aldığı Kuruluş Osman dizisinin başrolünde Burak Özçivit, Burak Çelik, Özge Törer ve Yıldız Çağrı Atiksoy yer almaktadır. Bozdağ Film imzalı Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Dursun Fakih karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde Kuruluş Osman dizisi Dursun Fakih karakteri kimdir? Kuruluş Osman dizisi Dursun Fakih karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kuruluş Osman Dursun Fakih Karakteri Kimdir?

Kuruluş Osman Dursun FakihHer çarşamba Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Dursun Fakih karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Dursun Fakih Karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kuruluş Osman Dizisi Dursun Fakih Kimdir?

Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Dursun Fakih karakterine oyuncumuz Ferhat Yılmaz hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Kuruluş Osman dizisini sevenleri tarafından oyuncumuz Ferhat Yılmaz da merak edilmiştir. Bizlerde Ferhat Yılmaz’ı yakından tanıtıcağız ve Ferhat Yılmaz kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Ferhat Yılmaz Kimdir?

48 yaşındaki oyuncumuz Ferhat Yılmaz 18 Aralık 1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Konservatuarında eğitimini tamamlayan Ferhat Yılmaz aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Bir dönem çeşittir radyo programlarında sunuculuk yapan Ferhat Yılmaz kamera karşısına ilk defa 1991 yılında İbret isimli televizyon film ile geçmiştir. Daha önce Çılgın Dersane Üniversitede, Hatasız Kul Olmaz, 90’lar, Sevda Kuşun Kanadında, Maskeli Beşler: Kıbrıs, Organize İşler, Kutsal Damacana gibi başarılı projeler da yaradan oyuncumuz özellikle Yılan Hikayesi dizisi ile tanınır hale gelmiştir.

Ferhat Yılmaz Yer Aldığı Diziler

2021 – Bozkır Aslanı Celalettin
2019-2020 – Kalk Gidelim
2016 – Sevda Kuşun Kanadında
2014 – Çılgın Dersane Üniversitede (Şevket)
2014 – Hatasız Kul Olmaz (Dozer)
2013 – Doksanlar (Fahri)
2012 – Sultan (Ben-ü Sen Bekçisi)
2012 – Kurt Kanunu (Camgöz)
2009 – Zoraki Başkan (Efe)
2008 – Düğün Şarkıcısı (Ali)
2008 – Babam Adam Olacak (Kefarettin )
2008 – Büyük Buluşma (Tahsin)
2007 – Şöhret Okulu (Gıyasettin)
2007 – Çok Özel Tim (Sakar Ayhan)
2006 – Kuşdili (Pancar Hamdi)
2006 – Ah Polis Olsam
2005 – Canın Sağolsun
2005 – Beşinci Boyut (Kenan)
2004 – Şubat Soğuğu
2003 – Serseri (Niyazi)
2002 – Kuzenlerim (Bora)
2002 – Kumsaldaki İzler (Bilal Usta)
2001 – Cinlerle Periler (Arıza)
2000 – Çarli İş Başında (Meksikalı Carlos)
1999 – 2001- Yılan Hikayesi (Rambo Berk)
1993 – Bizim Mahalle (Tahir)

Ferhat Yılmaz Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Kuruluş Osman dizisi ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Ferhat Yılmaz resmi Instagram hesabından özel hayat ve heralda projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncumuz Ferhat Yılmaz’ın Instagram da 3221 gönderisi ve 120 bin takipçisi vardır. Ferhat Yılmaz’ın resmi Instagram hesabı: @ferhatyilmazofficial

Ferhat Yılmaz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Kuruluş Osman dizisiyle izleyici karşısına çıkacak olan oyuncumuz Ferhat Yılmaz’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden başarılı oyuncumuz Ferhat Yılmaz’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Bu haberimizde Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Dursun Fakih karakterini ve Dursun Fakih karakterine hayat veren oyuncumuz Ferhat Yılmaz yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..