Kuruluş Osman Aksu Hatun Kimdir? Funda Güray

28.01.2021
866

Bozdağ Film imzalı dizinin yönetmeliğini Metin Günay üstlenmiştir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizi aldığı reytinglerle yayınlandığı günü zirvede tamamlamakla beraber haftanında en çok izlenen dizisi olmaktadır. Her Çarşamba Atv ekranlarında izleyicileriyle buluşan diziye 43. bölümde Aksu Hatun karakteri dahil olmuştur. Izleyiciler tarafından bu karakter, bu karaktere hayat veren oyuncu ve Aksu Hatun’un gerçek tarihte olup olmadığı merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde sizler için bu konulara açıklık getireceğiz.

Kuruluş Osman Aksu Hatun Karakteri Kimdir?

Pazara, yardıma muhtaç insanlara eşyalarını vermek için gelen Aksu Hatun, Dündar Bey’in karısı Zöhre Hatun ile birlik olmuştur. Zöhre Hatun, Aksu Hatun’a bundan sonra sen benim kızımsın ve bunu kimse bilmeyecek demiştir. Yani diziye kötü bir karakter olarak katılan Aksu Hatun, Zöhre Hatun ile birlik olacaktır ve hainlik yapacaktır.Kuruluş Osman Aksu Hatun Kimdir

Aksu Hatun Gerçek Tarihte Var Mı?

Diziye kötü bir karakter olarak katılan Aksu Hatun hakkında tarihimizde herhangi bir bilgiye rastlanmamıştır. Yani Aksu Hatun gerçek tarihte yer almamaktadır.

Kuruluş Osman Aksu Hatun Kimdir?

Çarşamba gününü zirvede tamamlayan dizide Aksu Hatun karakterine güzel oyuncumuz Funda Güray hayat vermektedir. Dizinin izleyicileri tarafından da Aksu Hatun kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için oyuncumuz Funda Güray’ı daha yakından tanıtacağız ve Funda Güray kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Kuruluş Osman Aksu Hatun karakteri

Funda Güray Kimdir?

3 Eylül 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, 32 yaşındadır. Haliç Üniversitesi’nden mezun olan oyuncumuz daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.Lays, Migros, Koçtaş gibi markaların reklam filminde yer alarak oyunculuğa başlayan Funda Güray’ın ilk profosyonel dizisi ise 2013 yılında yayınlanan Sevdalık dizisidir. Oyuncumuz 45. bölümünde dahil olduğu Paramparça dizisi sayesinde tanınır hale gelmiştir. Kamera karşısına en son 2018 yılında İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi sinema filmiyle geçen oyuncu, bu sezon ise Kuruluş Osman dizisiyle bizlerin karşısında olacaktır.

Funda Güray Yer Aldığı Diziler

2021 Kuruluş Osman – Aksu Hatun
2017 Seni Kimler Aldı – Gözde
2017 Sahipli – Büşra
2016 Rengarenk
2015-2016 Paramparça – Zeynep
2014 Ruhumun Aynası – Ebru
2013 SevdalukKuruluş Osman Aksu Hatun gerçek tarihte var mı

Funda Güray Resmi İnstagram Hesabı Nedir?

Sosyal medyada influencerlık yapan oyuncumuz bu sebeple instagram da oldukça aktiftir ve resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram hesabında 659 gönderisi ve yaklaşık olarak 90 bin takipçisi bulunan güzel oyuncumuz Funda Güray’ın resmi instagram hesabı: @fundaguray1

Funda Güray Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Funda Güray’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuzun bilinen bir sevgilisi yoktur. Kuruluş Osman Aksu Hatun gerçek tarihte var mı?

Bu konumuzda sizlere Atv’nin reyting rekortmeni Kuruluş Osman dizisine yeni katılan başarılı oyuncumuz Funda Güray’ı ve dizide hayat verdiği Aksu Hatun karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Kuruluş Osman Aksu Hatun Kimdir? Funda Güray hakkında bilgiler verdik. Kuruluş Osman Dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da göz atınız lütfen.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.