Kurtlar Vadisi Kaos 2023-2024 Yeni Sezonda Başlıyor (Oyuncuları Kanalı Konusu)

Kurtlar Vadisi Pusu – Kaos dizisi başlayacak mı 2023-2024 sezonunda yayınlanacak mı merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Kurtlar Vadisi serisi bildiğiniz gibi ülkemizde en uzun süre yayınlanan dizilerden birisi olmuştu. Geçtiğimiz sezon Necati Şaşmaz uzun bir aradan sonra yeni bir diziye başlamış ve Nöbet isimli diziyi çekmişti. Yeni sezonda Kurtlar Vadisi Kaos adında yeni bir dizi çekmeye hazırlanan namı diğer Polat Alemdar ve dizi hakkında detayları buraya yazacağız. Kurtlar vadisi 2023 de donuyor Necati Sasmaz

15 Kasım 2022 Son Dakika: Kurtlar Vadisi’nin yeni dizisi 2023 Ocak ayında çekimlere başlıyor. Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, usta sanatçı Mazhar Alanson’un TRT Müzik’te yayınlanan programına konuk oldu. Şaşmaz, Kurtlar Vadisi hayranlarını heyecanlandıracak açıklamalar yaptı. Kurtlar vadisi’nin kaos veya pusu olarak 2023 yılının ilk aylarında çekilmesine başlayacağını açıklayan Necati Şaşmaz şöyle devam etti: “397 bölüm oynadım. Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak. Şu anda hazırlık içerisindeyim. Ocak ayını görürüz başlamak için” dedi.

15 Temmuz 2021: Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili flaş son dakika gelişmesi!
2016 yılında Kanal D’de sezon finali yapan ve başrolünde Polat Alemdar karakteri ile Necati Şaşmaz’ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu’nun uzun zamandır ekranlara döneceği konuşuluyordu.
Bu iddiaların doğru olduğu, Şaşmaz’ın Polat Yağcı (Poll Production) ile diziyi ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ adında hayata geçirecekleri ortaya çıktı.
Ancak, Show TV’de ekrana gelmesi planlanan ve geçtiğimiz günlerde özel tanıtımı çekilen (Polat Alemdar’ın özel jetiyle Pensilvanya’ya gittiğini ve uçaktan indiğinin gösterildiği) dizinin yeniden rafa kalktığı öğrenildi.
Sebebi ise, Necati Şaşmaz ve 8 yaşındaki oğlu Ali Nadir’in geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan zikir görüntüleri sonrası kanal yönetiminin rahatsız olduğu iddia edildi.

Son Dakika Haberi: Kurtlar Vadisi 2021 de geri dönüyor. Hem de kendi kanalında ve kendi gününde! Kurtlar Vadisi hayranlarının uzun süredir beklediği haber geldi. Yayınlandığı gün hayatın durduğu, sokakların boşaldığı ve reyting rekorları kıran dizi hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Sevilen dizi Show TV’de Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle 2021 yılında devam edecek. Show TV’de ekrana gelecek olan Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin 2021 yılının Şubat ayında çekimlerine başlayacağı ve izleyiciyle buluşacağı müjdesi verildi. Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin ilerleyen günlerde fragmanının yayınlanması bekleniyor. Dizioyuncu.Com farkıyla Kurtlar Vadisi Kaos haberlerini sürekli güncelleyeceğiz.

Kurtlar Vadisi Kaos başlama tarihi belli oldu mu

Kurtlar Vadisi Kaos 2023-2024 Yeni Sezonda Başlayacak mı?

Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi dizisi oldukça sevilmiş ve ülke gündemini en iyi analiz eden dizilerden birisi olarak bir çok farklı kanalda ekrana gelmişti. Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu dizilerinde canlandırdığı Polat Alemdar karakteri ile çok sevilmiş ve dizinin sadece ülkemizde değil dünya çapında sevilen ve çok izlenen bir dizi olmasını sağlamıştı. Karizmatik yapısı ve sesiyle izleyenlerin bağımlı hale gelmesine neden olan ve ülkemizin en çok bağımlılık yapan dizisi olan Kurtlar Vadisi dizisinin 2020-2021 yeni sezonda da ekrana geleceği ve yine baş rolünde Necati Şaşmaz’ın yer alacağı diziden beklentiler oldukça büyük.

Kurtlar vadisi 2022 yılında yeniden başlıyor

Son dakika haberi:15 Ocak 2003’te Show TV’de “Bu bir mafya dizisidir” sloganıyla başlayan Kurtlar Vadisi ekranlara dönüyor! Gazeteci ve sunucu Tahir Sarıkaya Pana Film’de Polat Alemdar’a hayat veren Necati Şaşmaz ile görüştü. Sarıkaya’nın iddiasına göre Kurtlar Vadisi Kaos 2022 senesinde ekranlarda olacak. Ana karakterlerin aynı kadro ile devam edip etmeyeceğine dair tam bir bilgimiz olmasa da Tahir Sarıkaya’nın Instagram paylaşımı kadro içerisinde Necati Şaşmaz’ın olduğunun ipucunu veriyor. kurtlar vadisi 2022 yılında başlayacak görünüyor ancak bu şimdilik sadece bir haber kurtlar vadisi kaos olarak mı yoksa yeni bir isimle mi çıkacak zamanla göreceğiz. Güncelleme tarihi 10 eylül 2021..Kurtlar vadisi dizisi 2022 yilinda yeniden baslar

Kurtlar Vadisi  2023-2024 sezonunda büyük ihtimalle Show tv de ekrana gelecek ve Kaos adıyla yayınlanacak. Kurtlar Vadisi Kaos dizisi geçmiş yıllarda yayınlanan Kurtlar Vadisi ve Pusu dizilerinin formatında olacak. Ülke gündemini irdeleyip en önemli konuları işleyen ve bunların perde arkasındaki olaylarını diziye aktaran Kurtlar Vadisi yine her bölümü ile olay olmaya aday bir dizi olacak.

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi ne zaman hangi kanalda başlayacak

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisinin Konusu Nedir, Neyi Anlatacak? 2023-2024

Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin gündemi ülke gündemi olacak. Elbette tek tek dizi senaryosunu söylemek güç ancak ülkede en çok konuşulan ve gündemde ne varsa Kurtlar Vadisi Kaosta bunlar yer alacak. Kurtlar Vadisi Kaos dizisi Rusya’dan alınan S-400 füzelerinden tutun da Amerikanın F-35 uçaklarını neden ülkemize vermek istemeyişine kadar her konuda en çarpıcı gündem konularını izleyicilerine aktarmaya ve hem ülke gündeminden hem de dünya gündeminden haberdar olmalarını sağlayacak. Daha önce gündemi takip eden dizinin oyuncuları çeşitli filmlere de imza atmışlardı:

Kurtlar Vadisi
Kurtlar Vadisi Pusu
Kurtlar Vadisi Vatan
Kurtlar Vadisi Gladio
Kurtlar Vadisi Filistin
Kurtlar Vadisi Irak
Kurtlar Vadisi Kaos

Gördüğünüz gibi bir çok formatta ekran gelen ve özlenen dizilerden birisi olan Kurtlar Vadisi Kaos 2023-2024 sezonunda yeniden izleyicisi ile buluşmayı bekliyor. Necati Şaşmaz yeni sezonda yeniden dizi oyuncuları ekranda toparlamayı ve diziyi Kurtlar Vadisi Kaos adıyla yeniden başlatmayı hedefliyor. Kardeşine ait yapım şirketinin öncülüğünde geçtiğimiz sezon Show tv ekranlarında yayınlanan Nöbet dizisi beklentilerin altında kaldığı için erken final yapmak zorunda kalmıştı. Yeni sezonda çok daha cesur sahneleri ile ekrana gelecek olan Kurtlar Vadisi Kaos dizisi yine izleyicileri büyüleyecek.

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi yeni sezonda show tv de olacak

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisinin oyuncuları kimler olacak?

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisinin Oyuncu Kadrosunda yer alması beklenen oyuncular şöyle: (Bu oyuncular daha önce de dizi kadrosunda yer almış ve 2023-2024 yeni sezonunda dizide olması beklenen oyuncular)
1- Necati Şaşmaz
2- Erkan Ufak
3- Kenan Çoban
4- Osman Wöber
5- Oktay Kaynarca
6- Gürkan Uygun (Şimdilik Payitaht Abdülhamit dizisinde)
7- Erdem Ergüney
8- Tarkan Tüzmen
9- Kerem Fırtına
10- Çiğdem Batur
11- Musa Uzunlar
12- Cahit Kayaoğlu
13- Hande Kazanova
14- İpek Tenolçay
15- Begüm Kütük
16- Gökçe Akyıldız

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Yeni sezonda 2023-2024 Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Geçtiğimiz yıllarda Kurtlar Vadisi bir çok farklı kanalda ekrana geldi. Atv, Kanal D, Show tv gibi bir çok farklı yerde ekrana gelen dizinin yeni sezondaki kanalı merak konusu oldu. Kurtlar Vadisi Kaos 2023-2024 yeni sezonda büyük bir ihtimalle Show tv de ekrana geleceği belirtildi. Oyuncu kadrosunun büyük bir kısmı geçmiş yıllarda yine dizinin kadrosunda yer almış oyuncular olacak olan Kurtlar Vadisi Kaos bakalım Show tv de izleyicisi ile ne zaman buluşacak.

Kurtlar Vadisi Kaosta neler anlatılacak? 2023-2024 Konular Ne Olacak?

Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar ile kaos teorisi ele alınacak. Son dönemde Amerika ile Rusya arasında cambazlık yaparak oldukça güçlü silahları daha ucuza almaya başlayan bir taraftan da kendi savunma sistemlerini geliştirme konusunda büyük yol alan ülkemiz tüm dünyada son yıllarda Kaos yönetimi diye bir ideoloji oluşmaya başladığının farkında. Özellikle 15 temmuz hain darbe girişimi sonrasında daha dikkatli olmak zorunda olan Türkiye adeta bıçak sırtı bir yolda ilerlemektedir. Ülkemizde kaos çıkarıp panik yaptırmak, para piyasalarını ve borsaları çökertip faiz lobisi ülkemizde eskisi gibi at koşturamasa da yine de oyuncularını sürdürmek istiyorlar. Ülkeyi kaosa yönlendirip bu kaosla yönetmek son yıllarda dünya çapında bir tarz olsa da son olarak Venezuela da bunu açıkça gördük. İşte bu tarz kaosları senaryolaştırıp diziye uyarlamak oldukça zor ancak Polat Alemdar için zor yok, imkansız zaman alır. İşte Kurtlar Vadisi Kaos böyle bir amaçla yola çıkacak ve gerçekleri izleyenlerine aktarmaya çalışacak.

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi oyuncuları 2019-2020

Kurtlar Vadisi Kaos bütçesi ne kadar olacak? 2023-2024

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi için oldukça geniş çaplı bir bütçenin ayrıldığı hatta bu bütçenin sponsorlar ile daha da artırılmasının hedeflendiğini öğrendik. Her ne kadar rakam olarak açıklanmamış olsa da bugüne kadarki en pahalı bütçelerden birisine sahip olacağı ve dizinin hiç bir masraftan kaçınmayacağı bize gelen duyumlar arasında. Umarız Polat Alemdarın baş rol oynayacağı Kurtlar Vadisi Kaos çok güzel bir dizi olur ve reyting rekorlarını beraberinde getirir.

Sizlerde Kurtlar Vadisi Kaos dizisi hakkında fikirlerinizi ve yorumlarınızı aşağı yazabilir, Necati Şaşmaz ve ekibinin yeni dizisi Kurtlar Vadisi Kaos hakkında fikirlerinizi ve beklentilerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Son Bilgiler: (10 Ağustos 2019) Değerli okurlarımız, bizlerde sizin gibi Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin biran evvel başlamasını adeta dört gözle bekliyoruz. Son aldığımız bilgilere göre Necati Şaşmaz Pana film olarak TRT ile görüşmüş ancak kesin bir sonuç çıkmadığı için bayram sonrasında yeniden biraraya gelerek dizinin ayrıntılarını, aşırı şiddet içermemesi, müstehcen kıyafetler kullanılmaması gibi detayları da görüşüp dizinin anlaşmasını bitireceklermiş. Eğer kesin olarak taraflar anlaşırsa dizi Ekim ayının sonu gibi ekrana gelmeye başlayacakmış. Kurtlar Vadisi Kaos özellikle Perşembe gününü Trt1 den istemiş ve başka diziye verilmemesini rica etmiş. Anlaşılan o ki eğer taraflar anlaşırsa ailecek izlenecek gümbür gümbür bir Kurtlar Vadisi Kaos dizisi bizlere sunulacak.. Hadi hayırlısı.

Not: Sizler için Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili her türlü haberi takip ediyoruz. Bir gelişme olduğu anda sayfamıza ekleyeceğiz. Umarız beklediğimize değecek.. Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin Netflix de yayınlanıp yayımlanmayacağına dair yazdığımız haber için KURTLAR VADİSİ NETFLİX İLE ANLAŞTI MI? TIKLAYIN

Son Güncelleme: (3 Eylül 2019 Salı) Değerli Kurtlar Vadisi dizisinin hayranları. Eylül ayının 3. gününe girdik ancak şimdiye kadar ne Pana filmden bir açıklama geldi ne de Necati Şaşmaz’dan Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin geleceğine ve hangi kanalda ekrana geleceğine dair bir açıklama gelmedi. Açıkçası bizim umutlarımız gittikçe azalıyor. Hatta 2019 da bize göre dizinin yayınlanma şansı kalmadı. Ancak bu saatten sonraki çalışmalar 2020 de Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin yeniden yayınlanmasıyla ilgili olacaktır. Pana film ile TRT arasında son yapılan görüşme sonrasında her iki taraftan da bir ses çıkmadı. Bunun iki nedeni olabilir. Birincisi Kurtlar Vadisi Kaos dizisi rafa kalktı, ikincisi ise Kurtlar Vadisi Kaos ile TRT anlaştı ancak gizlilik içerisinde kalması ve sürpriz bir gelişme olması için herhangi bir açıklama yapılmıyor olabilir.. Şimdilik bekliyoruz dört gözle, Görelim mevla neyler, neylerse güzel eyler..

Kenan İmirzalioğlu Kurtlar Vadisi Kaosta oynayacakYok artık Olmaz demeyin: Bu arada TRT ekranlarında Arıza dizisi ile dönüş yapacağı duyurulan Kenan İmirzalioğlu’nun o diziden vazgeçip Kurtlar Vadisine katılacağı ve Kurtlar Vadisi Kaos’ta Necati Şaşmaz ve ekibiyle sezonun en çok ses getiren dizisini çekecekleri, bu yüzden de dizinin gizli tutulduğu ve açıklanmamasının nedeninin bu olduğu konuşuluyor. TRT ise Diriliş Ertuğrul dizisini Atv’ye kaptırınca yerine daha güçlü bir dizi ile devam etmek istiyormuş. Sosyal medyada son günlerde sıkça konuşulan bu iddia umarız doğru çıkar. Böyle bir gelişme sizce olur mu? Olursa tepkiniz ne olur?

Yeni Güncelleme (9 Eylül 2019 Pazartesi) :  Pana Film Kurtlar Vadisi Kaos Açıklaması yaparak sosyal medyada son iki gündür sıkça çıkan Kurtlar Vadisi Kaos Netflixte başlayacak haberlerini resmi şekilde yalanladı. Sitemizde de üzerinde önemle durduğumuz gibi Kurtlar Vadisi Kaos Netflix ile anlaşması şimdilik mümkün gözükmüyor, halkın ne kadar çok değer verdiğini de söyleyen Necati Şaşmaz dizinin kısa sürede yeniden televizyonda olacağının işaretini de vermiş oldu İşte Kurtlar Vadisi Kaos dizisi Netflixde yayınlanacak iddialarına Pana Film yanıtı ve açıklaması:2020-2021 Kurtlar Vadisi Kaos yayınlanacak mı

Yeni Güncelleme (21 Şubat 2020 Cuma) :

2020-2021 sezonunda Kurtlar Vadisi dizisi ekrana gelecek mi özellikle izleyenlerin Kurtlar Vadisi Kaos adında efsane bir diziyle ekrana gelmesini ümit ettikleri dizide Necati Şaşmaz’ın resmi bir açıklama yapmasını bekliyorlar. Dizinin Kurtlar Vadisi Kaos adıyla 2020-2021 sezonunda Atv veya TRT1 de ekrana gelebileceği ve hazırlıkların gizlilik için yapıldığı vurgulanıyor. Sizce Kurtlar Vadisi bbaşlar mı? Başlarsa hangi kanalda hangi isimle başlamasını istersiniz? Yorumunuzu bekliyoruz.

Kurtlar Vadisi Kaos Bein Tv'de yayınlanacak

GÜNCELLEME (14 Mart 2020)

Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili yeni gelişmeler oluyor. 2020 yılı içinde Bein Tv Kurtlar Vadisi Kaos dizisini yayınlamak istediğini Pana Filme iletti. Ancak Pana Filme gelen teklif incelendikten sonra son karar verilecekmiş. Pana Film Teklifi Kabul ederse Kurtlar Vadisi Kaos 2020 yılında Eylül ayında Bein Tv’de yayınlanacak. Gelişmeleri takip etmeye devam ediyoruz. Dizioyuncu.Com

Kurtlar Vadisi Kaos dizisiyle ilgili ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. Pana filmden açıklama gelmediği ve resmi olmadığı için bilgilerinize sunuyoruz ancak doğruluğu tartışılır bilgiler. Bade İşçil ve Defne Samyeli Kurtlar Vadisi Kaos kadrosunda düşünüyormuş. Tüm detaylar aşağıda. 2 Haziran 2020 Kurtlar Vadisi Kaos dizisiyle ilgili ilgili Yeni Bilgiler

Son Dakika Haberi: Kurtlar Vadisi 2021 de geri dönüyor. Hem de kendi kanalında ve kendi gününde! Kurtlar Vadisi hayranlarının uzun süredir beklediği haber geldi. Yayınlandığı gün hayatın durduğu, sokakların boşaldığı ve reyting rekorları kıran dizi hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Sevilen dizi Show TV’de Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle 2021 yılında devam edecek. Show TV’de ekrana gelecek olan Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin 2021 yılının Şubat ayında çekimlerine başlayacağı ve izleyiciyle buluşacağı müjdesi verildi. Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin ilerleyen günlerde fragmanının yayınlanması bekleniyor. Dizioyuncu.Com farkıyla Kurtlar Vadisi Kaos haberlerini sürekli güncelleyeceğiz. Güncelleme: 3 Ocak 2021 Pazar

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Kurtlar Vadisi Kaos 2023-2024 Yeni Sezonda Başlıyor (Oyuncuları Kanalı Konusu) (107 Yorum)

 1. Kurtlar Vadisi Dizi Oyuncularına Başarılar Zaten İnsanlar Kurt Gibi Bir Birin Parçalayır Soyuğ Savaşlar Bitmyor İnsanlar Zor İyileşe

 2. sayjn admin merhaba kurtlar vadisi hakkinda hicmi bir gelisme yok bir duyum yokmu ibo showa katilacagi yonunde iddialar var bu sene baslarmi lCEVAP VERIRMISIN ADMIN tesekkurler

 3. sayin admin lutfen cevap verirmisin haber sitelerinde ocakta basliyor diye haberler var ne zaman basliyacak yada ne tur haberler var lutfen soylermisiniz
  cevap vermenizi rica ediyorum şimdiden teşekkurler

  • Emre merhaba, evet bazı sitelerde Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin yeniden başlayacağı haberleri var ancak şimdilik kesinleşmiş bir proje bulunmuyor. Zaten olduğunda buradan paylaşacağız sizlerle.

 4. admincim senaryo ,oyuncu kadrosu, ilk fragman ne zaman, kimler olacak bildigin kadarini soylermisin lutfen ADMIN LUTFEN CVP VERIRMISIN

 5. sayin admin lutfen cvp verirmisin bgn bir suru internet sitesinde kvp nin subat 2021 de basliyacagini necati saşmaz soylemiş bu haber dogrumu dogru deilse ne zaman baslar teskkurler CVP VERIRMISIN ADMIN…

  • Emre 2021 de başlayacağını tahmin ediyorum ben. Bazı haberler var ama kesin demek çok zor, ancak Kurtlar Vadisi Kaos 2021 de başlarsa ciddi bir patlama yapabilir. Beklenti var çünkü.

 6. Vadinin ne zaman başlayacağına dair çok rivayetler var kimi diyor Şubat kimi diyor Mart Nisa’n bazılarında Eylül diyor bakalım bunlardan hangisi doğru çıkacak bekleyip göreceğiz

 7. Arkadaşlar bunlar hepsi teori yurdumun insani neden bu kadar sa Kurtlar vadisi projesi biteli 5 sene oldu hala saf sa başlayacağını düşünmeyin bitti o iş çekselerde kimse izlemez bence ama zaten cekmezler.

 8. Polat Alemdar başımızın tacı mükemmel bir oyunculuk o olassa dizinin tadında olmaz sağ kolu cahit erhanıda unutmayalım ama birde Polat’ın oğlu final oldu bitti Yusuf’a ne oldu yasıyomu ölçümü yusufda olmalı bu dizide

 9. sayin admin kurttlar vadisi hkkinda internete cok bilgi dolasiyor acaba senin bir bilgin varmi son durum ne tesekkurler

 10. NAZİFE SÖYLER KURTLAR VADİSİ KAOSUN BAŞLAMASINI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ dedi ki:

  BİR AN ÖNCE KURTLAR VADİSİ KAOSUN EN YAKIN ZAMANDA BAŞLAMASI İÇİN SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ,

 11. BİR AN ÖNCE KURTLAR VADİSİ KAOSUN EN YAKIN ZAMANDA BAŞLAMASI İÇİN SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ,

 12. Birde bir şey yazacağım madem kurtlar vadisi kaos başlıyorsa dizinin müziği ne olacak çünkü Gökhan kırdar Selçuklu dizisinin müziğini yapmaya başladı bence Gökhan kırdarsız vadi vadide Gökhan kırdarsız olmaz

 13. sayın admin internette o kadar haberler dolaşıyor başlayacak diye senin hiçmi bi duyumun bilgin flnyokmu oyuncu kadrosu hakkıda ne zaman başlıyacak hakkında teşşekürler

 14. Gene eski vadi gibi kardeş yazıcak abi oynayacak ve birde tüyo defne samyeli yine kadroda ve ikizlerden büyük olanı

 15. Tahir sarıkayaya konuşan Necati şaşmaz Bombay’ı patlattı 2022 de başlıyacak olan kurtlar vadisi kaosun anlaşması sağlanmış bizde haydi hayırlı olsun demek düşer 😍😍😍😍😍

 16. Inşallah nejati sasmazi polat alemdar tekrar tv de görmeyi özledik inşallah tarih belli olur işleri ras gitmesini allahtan dilerim

  • Emre resmi bir açıklama gelmedi Kurtlar Vadisi Kaos 2020-2021 Yeni yılda başlar mı pana filmden açıklama gelirse paylaşacağız.

 17. abdülhey ve memati karakteri aynı polat gibi yüz-ses ameliyat’ı olmuş şekilde gelse kara’ karakteri vardı ondanda sağlam oyuncular gerekli dizide uluslararası kgt gene oluşması gizli yereltında

 18. 🌎Kaos🌎Sezon Bitmek Üzre Kurtlar Vadisin Sebirsizliğle Bekleyirik İyi Senaryolar Beklerdik Ama Şuda Zor Kaos Sözü Olan Yerde Karanlığ Güçler Dağıntılar Mafya Masonlar Var Karşılarında Derin Devlet Var Hayat Ne Kader Zor Kaos Evimizin İçine Bele Girdi Salğın Zaten Kaosdı Yuvada Ailemiz Bele Korku İçinde Paniğ İçinde Salğın Düşmen Gözümüzle Göremediğimiz Düşmenle Üz Üzeyik Dizi Senaryosunda Umarım Gözle Göremediğimiz Virüs Savaşından Geniş Verileçek Çin Amerka İblislerin Dünyanı Yandıdı Yakdı Hayat Dünya Param Parça Olmuş Gibi Hayat Kaos Dünya Kaos Yuvamız Kaos İnsanlar Ne Üçün Yaşayır Anlamıram Parçalamağ Dağıtmağ Üçünmü Savaş Salğın Yeni Yeni Savaşlar Sürya Libnan Liviya Azerbayçan İsrayıl Felestin Bütün Halkda Savaş İzleri Var Günahsız İnsanlar Yuva Deyişiler İnsanlar İnsanların Zülmünden Kaçır Hara Kaçdığımızı Bele Bilmyoruğ Hara Getsekde Orda İnsan Var Rus Amerka Var İblisler Birinçi Olmağ Üçün Oyun Oynayılar Hayatda Virüsa Bulaşmayan Sadeçe Bayrağımızdı Bayrağımız🇹🇷🇦🇿Deyişmez Hep Gök Üzünde Dalğalanır Allahda Tek Bayrağımızda Tek 🇹🇷🇦🇿Altında Savaş Var Şehid Var Bayrağımızın Üzerinde Olan⭐️🌙☀️🌙Bize Işığlı Geleçeye Aparaçağ Amerka Rus Bir Gün Kötüğün Çavabın Vereçek

 19. Laz ziya ve testere necminin gelme oranlari nekadar düsükse, diyerlerininde okadar kücük :))
  Ufak atinda civcivler yesin

 20. oktay kaynarcamı 😀 hepsi ölen kişilerden oluşacak yeni birdizimi üstelik adıda kurtlar vadisi olacak öylemi abi ne içtiniz ? 😀

 21. Dostlar umarız bir anda bomba gibi bölüm fragmanı düşer ve aynı hafta bölüm verilir. Eğer bu olursa ortalık yıkılır. 🙂
  Gözümüzü kara çıkarma pana film. (kara deyince Karanın Beni vurun emri geldi aklıma)

 22. 🌍Kurtlar Vadisi Kaos🌍Önemsiz Dizilere Ekranda Daha Çok Yer Veriler K.V.K Çok Güzel Umarım Neçati Beyde Dizinin Hekayesin Önemli Olduğun Anlayar Dizinin Yapılmasına İzin Verer Neçati Beyi Kolektivi Oyuncuları Dizide Görmek İsterik Yaşadığımız Hayatda Kaosla Baş Başa Kaldığ Hara Baksak Göz Yaşı Akır Savaşlar Bitmemiş Yeni Savaş Başladı Salğın Savaşı🌍Kaos🌍Dünya Dayanmadan Fırlanır İnsanlar Fırlanan Dünyada Bir Resim Tablosu Çekir Amerka Böyük Olmağ İsteyir Kan Tökmek İsteyir İblisler Kanı Çok Sevir Salğın Onlara Mesaç Yoladı Kan Tökmemişde Ölürsünüz Tranp Savaş Üçün Bir Addım Geri Çekildi Umarım Yeni Planlar Yapar Tranp Meydanı İblis Putine Verdi Putin Rus Kölesi Dünyaya Kralığ Yapmağ İsteyir Gerçek MASON Putin Maskasın Sayın Bilinmez Dünya Liderlerine İyi Görünür Mason Yuvasında Bir🐺İnsanları Hayatda Parçalamağ İster Bütün Dünyada Savaş İsteyir Ölkelerin Ekonimisin Yüksek Olmasın İstemez💴Sevir💴Üçün Yapmadığı Şey Yok 83 Yaşına Kader Rusların🤴Olmağ İster Rabbim Kendini Öldüsün🤴Taktın Başına Uçsun 83 Yaşına Kader🌍Talan Edersenki Putin Müselman Halkların Düşmeni🇦🇿🇹🇷Düşmeni 15 Respublika Kurma Hayalı İle Yaşayır Allah Belanı Versin🇦🇿Göz Diken Düşmen Azeri🇦🇿Torpağı 1918 Çi İlde AZERBAYÇAN TÜRK ÇUMURİYETİ İsmin Daşıyırdı Ruslar Azerin🇦🇿İsmin Çaldılar Hayatın Çaldılar🇹🇷Türk Halkı🇹🇷Milyonlarla Şehid Verip Azerini🇦🇿Düşmenlerden Kurtardı Ama Azadlığ🌞Gibi Gök Üzünde Göründü Düşmenler🌞Karşısına🌒Getirdiler Her Teref Zülmet Ruslar🇹🇷🇦🇿Düşmeni AYASOFYA🕌Cami Olması Onları Kızdıdı🕌Onlara Doğma Olamaz Onlar Yaşamı Bele Unuduplar Çok Kötü🌍Kurtlar Vadisi🌍Dizisinde AYASOFYA🕌Camisinden Bir Parça Görüntülediler AMONLA POLADIN Görüşü POLAD AMONA Babam Harada Söyleyir AMON🕌Göstererek Babamızın Evinde Babanımı Arayırsan AMON🕌Babaların Evi Sanır Çok Karıp AYASOFYA🕌Peyğenberimizin Kömeyi İle Ayağda Kalıp Ruslar Şunu Anlamazlar Kaç Defe AYASOFYA🕌Yıkılıp İyi Bilirler Putin Maskasın Yene Takıp🇹🇷🇦🇿Halkına Savaş Açır Ayasofya🕌Kisasın Azeriden🇦🇿Çıkmağ İster Putin Zaten Kisas Sevir Onun Kisası Çok MASONLAR Kanla Beslenip Masonların💴Kan Savaş Var Kurtlar Vadisi Hansı Halkın🌍Kaosundan🌍Başlasın Çok Zor Azerbayçan🇦🇿🇹🇷Türküye Halkı Üçün Üçünçü Savaş Yolu Açmağ İsteyiler Ruslar🇹🇷Yeni Savaş Meydanı Yapılar Şunu Masonlar Gizli Örbütler İster Azerbayçanda🇦🇿Yeni Dönem Başladığına İnanıram Şu Dönemde Savaş Olmağ Zorunda Çünkü Hayat Deyişir İnsanlar Deyişir Azeri🇦🇿Torpağın 30 İldi Bekleyir Ermenilerin Torpağı Heç Bir Zaman Olmayıp Onların Kanla Aldığı Torpağ ŞEHİDLERİMİZİNDİ ŞEHİDLER Torpağda Bir Işığ Şu Işığ Parlayaçağ Vatan Karabağ Azad Olduğda Düşmenin Zaten Torpağı Yok Onlar Torpağı Kanla Alır Kendinin Sanır Dizi Kolektivine Uğurlar🇦🇿🏆🇹🇷

 23. ✨Kurtlar Vadisi Kaos✨Dizi Umarım Sezonda Başlayaçağ Dizi Başlayıp Tez Bitemez✨Kaos✨Hayatımıza Yeni Açı Hekaye Yazdı Salğın Savaşı Amerka Ruslar İnsanları Silahla Şehid Etdi Şu Yetmedi Çinde Gözle Göremediğimiz Düşmenleri Üzerimize Saldı Virüsa Bele İsim Koydular Virüsun Silahın Hansı Güçlü Olduğun Bililer Covid 19 Covid 5 İsimler Deyişir Dalğa Yayılır Allah Sizi Bildiyi Gibi Yapsın Salğın Arkasında Olan Düşmenler Sirler Kurtlar Vadisi Kaos Dizisinde Anlatılaçağ Salğın Yeni Arkasında Sirler Var Salğın Nufuza Ekonimiye Çöküş Yapdı💵Şu Çöküşün Karşısında Açiz Amerka Çini Çöküzdümek İstedi Çin İse🌍Çöküzdüdü Salğın İsimler Deyişir Dalğa Böyüdü Tib Bele Açizdi Şu Savaşın Karşısında Tib Hayatda Yok Oldu Getdi Yerinde Sağlığ Açıları Kaldı Salğın Hayat Deyişir Her Şey Eskisi Gibi Olmayaçağ Amerka Çin Böyük Halklar Küçüleçek Küçük Halklar Bir Adım Böyüyeçek Amerka Çin Salğının Vatanı Oldu Ekonimisin Yükselden Halklar Çine Amerkaya Yakın Duramaz Salğın Çinin Amerkanın Ekonimisin Zaten Haste Etdi Tranp Ayağ Üste Duramır Salğının Yükün İrkçiler Polisle Üz Üze Gelme Dağıntısın Nasıl Kaldıraçağ Tranp Koltuğu Biteçek Yeni Tranplar Koltuğda Oturaçağ Umarım Yeni Tranp🌍Yandırıp Yakaçağ Umarım Dünyanın Deyişmesinde Masonlarında Eli Var Masonlar Kötü Örbit Tarikde Çok Rast Gelmişik Şu İblislerin İsmine Derin Devlet İnsanların İçlerine Kader Aparıblar⚡️Kurtlar Vadisi⚡️Karahanlı Devletin İçinde Mason İdi Hem Devlete Hem Masonlara Hidmet Edirdi Masonlar Zaten İçimizde💵Var Şunları Anlamağ Zor Deyil Masonların İşareleri Her Yerde Var Masonlar Yer Altından Yer Üstüne Çıkdı Dizide Salğın Mason Kötü Örbitler Yer Alaçağ Dizi Kolektivine Uğurlar🏆Arzu Ediriz

 24. Eşimle birlikte hiç bir bölümü kaçırmadan izledik ailelerimiz abimler çevremizdeki herkes izliyordu tekrar başlamasını istiyoruz inşallah başlar bu sezon

 25. sevgili oguz yeni gelismeler var sevindim buna hergun bakiyorum sitene yeni gelisme yok diye uzuluyordum,nihayet yeni gelismeler var.artik baslasin yeter ya biktik beklemekten.
  saygilar

 26. sevgili oguz degerli arkadaslar oncelikle ramazan bayraminiz mubarek olsun ve hersey gonlunuzce olsun insallah.sevgili oguz kurtlar vadisi ile ilgili bir gelisme varmi?bein medya ile ilgili?sanirim bayramdan sonra artik gelisme olur diyorum ben ne dersin?birde sevgili oguz ariza dizisi ile ilgili aksiyon sahneleri bol dizi demissin aciklamalarda nasil bir dizi mafya dizisimi?
  slmlar saygilar sevgili oguz

 27. Merhaba ben Bayram Bey sizlerden Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak doğrusu merak ediyorum dört gözle bu diziyi bekliyorum en çok sevdiğim dizi lütfen bizleri bilgilendirirmisiniz
  elektron poçtamı sizlere yazıyorum
  admiral3267@gmail.com

 28. Ugur, ulan mal! YouTubeda gördüğün her şeyi yazmışın her gördüğüne inanma dedim sana oğuzda resmi bişey olmadan paylaşmıcak!

 29. sevgili oguz nasilin insallah iyisindir?bir gelisme varmi kurtlar vadisi ile ilgili?bein medya ile anlasacak gibi demistin en son.son durum nedir anlastilarmi insallah guzel haberi verirsin sevgili oguz.
  saygilar sevgiler kolay gelsin

 30. ama eskisi gibi olmaz kurtlar vadisi kırdı döktü vurdu o sahneler olmaz sanirim ne izlerdim o diziyi be polat abim memati abim ve abdullahi hic kacirmazdim kaos bunun gibi zevkli bir dizi olurmu izlicez görecegiz hayirlisi ama sow tvde olmasini isterdim orda alim şahim dizi yok hayilisi

 31. Kvknın ne Zaman başlayacağından haberi varmı daha henüz açıklamada yok pana filmden merak ediyorum

 32. Cok guzel olacak ama baslasin rekor buyuk olacak dunyada ne olup bit tigini bilekcek ler halkimiz

 33. sevgili oguz nasilsin umarim iyisindir?bu virus nedeni ile uzun zamandir yazmadim zaten dizilerde biliyorsun yayinlanmiyor.bende bir gelisme yoktur diye yazmadim sana.bu haberide bulamadim zaten bu haberi kaldirdin epey zaman yoktu yeni koymussun yeniden sevindim.sevgili oguz daha oncede soylemistim sana bu haberi yeniden koyarmisin yenilermisin cunku bulmak icin epey ugrasiyoruz cok altlarda kalmis bu haber.eger yenilersen kolay bulabiliriz hem herkezde yeniden gelip yazar.sevgili oguz bir gelisme varmi?en son galiba bein medya ile anlasacak gibi haber dusmussun.insallah olur anlasirlar bu haberi bende duymustum sanada yazmistim zaten biliyorsun.yeni sezona insallah oynar artik sevgili oguz?kendine iyi bak insallah islerinde sende iyi olur.
  saygilar

  • Hayırlı günler sevgili Hakan. Evet bir süredir diziler yok, ancak bunu yapımcılar bir fırsata çevirebilir. Bir çok eski özlenen dizinin yeniden başlaması için sitemizde bile yüzlerce yorum geliyor. Kaldı ki Kurtlar Vadisi milyonlarca hayranı olan ve çıktığında çok iyi reytingler alacak bir dizi. Kurtlar Vadisi Kaos 2020-2021 sezonunda umarım başlar. Bazı haberler var ama resmi olmadan paylaşmak istemiyorum. İnşallah güzel haberler yakında gelecek.. Hoşçakal..

 34. merhaba sevgili oguz az once iki farkli kisiden youtube videosu izledim ikiside kurtlar vadisinin eylul ayinda bein medya ile anlastigini vede bein medyada yayinlayanacagini soyluyor.sen ne diyorsun diyecegim sana ama senin dusunceni biliyorum sen kurtlar vadisinin parali kanallarda yayinlanmiyacagini normal ulusal kanallarda yayinlanacagini soyledin hep haklisinda zaten bende ayni fikirdeyim seninle.peki sende bir gelisme varmi sevgili oguz gerci yeni guncelledin sayfayi ama belki bir gelisme olmustur diye soruyorum.saygilar kolay gelsin

 35. muhammed kardes sevgili oguz yeni sezonda basliyacak diyor insallah diyoruz zaten hepimiz.bu sezon bence baslamaz artik onemli degil baslasinda yeni sezonda olsun yeterki baslasin.sevgili oguz kardese ben guveniyorum cunku sahsim adina soyluyorum ilk defa ondan onun sitesinden duydum haberi vede ekstra resimlerde koydu ilk defa ondan sonra zaten hebr yayildi videoler cekildi youtube da falan biliyorsunuz sizde zaten herkez izledi.sevgili oguz plssss bu kurtlar vadisi haberini kaldirma burdan dursun devamliki gelip yazabilelim haber alabilelim senden.tek haber alabilecegimiz sensin cunku baska yerde haber yok biliyorsun.
  saygilar

 36. Arkadaşlar kurtlar vadisi kaos hakkında bilginiz nedir son durum ne baslayacakmi

 37. 🌍Kurtlar Vadisi Kaos🌍Hayatımızda O Kader Kaos Pusu Var Ki Dizi Yeni Sezonda İlk Neden Başlayaçağ Çok Zor Amerka Rus Esed İç Dış Düşmenler Hara Baksan Kötülüğ Yağmur Gibi Üzerimize Yağır Dizide Kaos🇹🇷Pusu Hakda Senaryolarla Davam Etmeli Müselmanların Gerçek Düşmeni Ruslar Onları Dizide İfşa Etmek Lazım Ruslar Amerkadanda Kötü Putin♟Oyunu Tez Tez Deyişdirir İnsan İstediyi An🐺Olur İnsanları Arkadan Parçalayır Türk Halkın Çok Yaraladı🇹🇷Mehmetçiklere🇹🇷Pusu Kurdular Allah Bütün Şehidlere Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun Düşmenlerin Kıralığ Katileri Gün Üzü Görmesin Ruslar Esedle Yol Yoldaşı Ruslar Şu Savaşdan Türküyeni Parçalamağ İsteyir Önçe Köçkünleri Türk Halkına Yerleşdiriler Sonra Türk Halkına Yerleşmek İsteyiler Onların Kötü Planları Başarı İle Bitmez Suriye Halkın İnsanları Direnmiler Sadeçe Kaçılar Ölümden Kaçmağ Yaşamağ Dünyanın Kötülükün Görmekde Zor Suriyada Amerkada Oyun Oynayır Türk Halkı Natonun Nasıl Bir Parçası Sadeçe Sözde Parçası Tranp Türküyeni Elinde Neden Saklayır Çıkarı Ne Tranp Umarım Türküyenin Keçmişin İyiçe Öyrenip Onun Üçün Türk🇹🇷Halkın Elden Burakmır Tranp Türk Halkına Dostluğ Üzün Gösterir🐺Gibi Gizli Türküyeni Parçalayır Türk Halkı Bütün Şunları Anlayan Halk Dünyanı Yönetmek Üçün Hem Deli Olmalısan Hemde Ağılı Çünkü Şunu Hayat İsteyir Rabbim Bize Dünyanı Verdi Hayatı Verdi Biz İnsanlar Ne Dünyaya Nede Hayata Sahip Çıka Bildik Biz İnsanlar Kaos Yaradırığ Hayatda İnsanlara Zarar Veririk Amerka Böyük Olmağ İsteyir Bunun Üçün Müselmanlar🇹🇷Ezilmeli Müselmanlar Sayça Çok Ağıları İse Yok Amerka Gibi Düşmen Hinduları Erebleri İsrayılı Misiri İsmin Duyduğumuz Bütün Halkları Bir Birine Düşmen Yapdı Müselmanlar Düşmenin Ovuna Tez Düşür Ovlanır Müselmanlar Ağlayır Hiristanlar Kef Yapır Çok Zor Sonumuz İyi Olsun İnsanın İç Ve Dış Düşmenleri Olmasıda Kötü Türk Halkı Koların Mürteçilere Açdı Ekmek Verdi İndi Yoları Açıp Kim Yaşayır Yaşasın Kim Gedir Getsin Deyir Çebhe Neden Yapırsan Mürteçileri Neden Kovursan Deyir Heta Aylan Bebeki Hatırladılar Çebhe İndimi❤️Aylan❤️Bebeki Hatırlayırsan🇹🇷Şehidlerin🇹🇷Bebeklerinde Hatırla Babaların Üzün Görmeyen Çoçuğlarıda Düşün Babaları Esedin Rusun Düşmenlerin Kurbanı Oldu Çok Zor Hayatda Yaşayırığ Neyin Kötü Neyin İyi Olduğun Anlamaz Olduğ Kurtlar Vadisi Dizisi Umarım Başlasa Uzun Yolçuluğa Çıkaçağ Uğurlar🏆

 38. sevgili oguz oynasinda onemli degil eylulde olsun bekleriz artik yeterki oynasin baska birsey istemiyoruz.evet haklisin sevgili oguz tam zamani kurtlar vadisi icin.zaten sende gormussundur cekilen fragmanlarda polat diyor turkiyenin suriye politikasi orada verecegi savas gelecegini belirleyecek falan diyor aynen senin dedigin gibi suriye usa rusya derken savasin icindeyiz yeniden.eger atv de olursa eskiya dizisi biter ozaman.bitsin zaten sacma sapan bir dizi.kendini kurtlar vadisi saniyor alakasi bile yok tirnagi olamaz.bitsin yerine kurtlar vadisi baslasin insallah

 39. sevgili oguz bu haber dogrumu?yani artik hemen hemen belli oluyormu basliyacagi?yeni sezon derken eylul ayinimi soyluyorsun yoksa onumuzdeki aylarimi soyluyorsun sevgili oguz?artik baslasin hergun saatlerce senin sayfanda bekliyorum bir haber cikarmi diye sana yaziyorum biliyorsun bu sayfayi yeniden koydugunu gorunce nasil sevindim anlatamam sana hadi insallahh

  • Yeni Sezon derken ancak Eylül 2020 olur bu saatten sonra sevgili Hakan. Yine inşallah diyoruz sadece. Aslında son gelişmeler, Suriye Amerika Rusya derken tam Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin çekileceği ve çok tutulacağı bir dönemdeyiz farkındamısın?

 40. 🌏Kurtlar Vadisi Kaos🌏Umarım Dizi Geleçek Sezonda Başlar Diziler Bir Neçe Aydan Sonra Sezon Finalına Gedeçek Başlaması İyi Olar💫Neçati Şaşmazı💫Azeride🇦🇿Seviler Osman Sınavın Diziden Uzaklaşması Çok Kerip Neçati Şaşmaz Osman Beye Yüksek Para Verdiyi Halda Neden Uzaklaşdı Yoksa Oda Fetoçumu SAKARYA FİRAT Dizisine Bakdıkda İnsan Düşünür Dizide Neçda Teroris Yandaşları Hebsi Esgerlere Göz Açmağa Koymur💫Kurtlar Vadisi Kaos💫Vatana Milete Destek Gerçek Hayatda İnsanlar Kötü Üzlerin Gösterir Ama Dizide Gerçekler Hayalar Yanaşı🌗15 Temuz🌗Türk Halkında Derbe Bu Derbede Dövlet Lideri Göyde Miletden Yardım Gözlerken Çebhe Fetoçuların Yanından Rahat Keçir Çok Kerip Allah Korusun İndi🌗Derbe🌗Olsa Dövlet Lideri Yardım İstese Kimse Yardım Etmez Feto Türkiyeden Ne İsteyir Kisas İsteyir Yapdığlarımı Dağıtdınız Deyir Azeride🇦🇿Bele Feto Okuları Olmuş Hepsi Kapandı Feto Bir Pyon Onu Amerka Fikur Gibi Oynadır Feto Ölse Bele Yaşamış Gibi İnsanlara Kötülük Yapaçağlar Fetonun Destekçileri Amerka Rus İsrayıl Bitip Tükenmeyen Düşmenler Ruslar Türk Halkına Silah Satdılar Özlerin Reklam Etdiler Onlar Türklerin Üzerinde Oyun Oynayılar Kaos Dizisinde Karanlığ Perdeler Kalkaçağ🇹🇷Türk🇹🇷Halkı Lideri Tek Türk Halkı Bele Birleşemir İç Savaş Derbe Sözleri Çebhenin Dilinden Düşmür Çebhe Koltuğ Davası Edir Mersinde Olan Konqrede Çebhe Koltuğ Üçün Özlerin Parçalayılar Çok Zor Türk Halkı İnsanları Kimlere Möhtaç Oldu Şu Sitede Yorumçunun Biri Dövlete Şirin Gözükmek Üçün Yapmayın Söyleyir Kurtlar Vadisi Dizisinde Vatan Milet Gizli Perdeler Görünür Esil Dövleti Karanlığda Saklayan Feto Üzlerin Göstermek Lazım Neçati Bey Fetoçu Olduğun Söyleyiler Çok Kerip Ne Zaman Oldu Uzun İlerdi Dizi İyi Davam Etdi İndi Fetoçu Oldu Neçati Şaşmazı Dizi Hayatından Uzak Etmek İsteyiler Dizinin Bütün Kapıların Bağlayılar Fetoçular Şuna İzin Vermir Feto Ayağı🇹🇷Türküyede🇹🇷Çok Güçlenip Reçeb Tayyıp Erdoğanın Bele Güçü Heçneye Yetmir🇹🇷Erdoğan🇹🇷Gibi Lider Batdığça Batır Surya Bir Oyun♟Kürdler Türküyeye Kaçılar Uzun İler Önçede İrakdan Kürd Köçgünleri Türküyeye Geldi Hepsi Türküyede Yuva Kurdu Türk Kürd İnsanların Üz Üze Getimek İsteyiler Türk Halkına Liderlik Etmek Çok Zor Hemde İndiki Dövürde Eski Türk Liderleri Fetoya Bütün Kapıları Açdı Okular Tikildi Erdoğan Bütün Şunlara İzin Verse Hemen Savaşlar Biter Gerçek Türk Gibi Düşmenin Karşısında Bütün Halk Liderlerine Bakırsan Danışığın Bele Bilmiler Tıpki Çebhe Gibi Çebhe Hayatda Ne Görüp Sadeçe 130 Deputat Görüp Şu Deputatların Sayı Neden Çokalmır Feto Zaten Ona 4 Yem Yeri Verip Umarım Yeni Seçkilerde Dövletin Bütün Hazineleri Boşalaçağ Çebheye Para Koltuğ Lazım Umarım Dizi Başlayanda Çebhenin Karanlığ Üzüde Açılaçağ Oyunçular İyi Dizi Kolektivine Uğurlu Kapı Açılsın

 41. 🌏Kurtlar Vadisi Kaos🌏Çinde Hastelik Virusu Türküyede Feto Virusu Yayılıp Allah Fetonun Belasın Versin Bitmedi Murat Kaya Siz Nasıl Çüret Edirsiniz Şu Sözleri Söyleyirsiniz Ayıp Olsun Size Eklağınız Yuvanızdan Kenarda Olmasın Dövlet Liderine Zinet Çebhe Parisi Bele Siz Söylediyinizi Söylemeyip Utanın Utanın Siz Azerbayçanda Bir Sitede Dövlet Başkanına Hakaret Etse İdiniz Kurani Kerime And İçirem Ki Sizi Hebs İzni Alardım Ben Hukukçuyam Türk🇹🇷Halkına Sevgin Şu Kadermi Türküye🇹🇷Bayrağı Atatürkün Resmi Koltuğda Köpekmi Türk Halkında Son Zamanlar İnsanların Ağlın Kayıp Edipler Siz Kim Olduğunu Bilmirsiniz🇹🇷Erdoğan🇹🇷Türk Halkına Gelmemişden Önçe Feto Okuları İş Yerleri Açılmışdı Siz Televizaya Bakmırsınız🇹🇷SÜLEYMAN DEMREL🇹🇷Türk Lideri Çanlı Olarak Fetoya İşleri Üçün Diplama Verdi🇹🇷TURKUT ÖZAL🇹🇷Türk Lideri Fetoyla Çay İçirdi Heta Fetonu Hebisden Çıkardı🇹🇷TANSU ÇİNLER🇹🇷Türk Lideri Toplantıda Yanaşı Oturup🇹🇷Zinet Partisi Eçevit🇹🇷Fetoyla El Ele Bütün Bunlara Bakmadınmı Yoksa Gözleriniz Görmür Hepsin Çanlı Verdiler Söylermisiniz Şu Liderin Olduğu Zamanlar🇹🇷Türküyede🇹🇷Bir Karğaşa Vardımı Yok Olada Bilmezdi Hemin Vakt Feto Okuları İş Yerleri Tikilirdi Onlar Feto İle Yanaşı Olsa Bele Onları Sevirik İyi Liderlerdi Feto Bir Moson Kimi İçimizde 🇹🇷ERDOĞAN🇹🇷Dövlet Başkanı Oldu Türk Halkı İlk Önçe Sevdi Fetoya🇹🇷Erdoğan🇹🇷Baş Eymedi Okuları Kapatdı Fetonun Sırtın Sındıdı🇹🇷Erdoğan🇹🇷Türklerin Gözünde Kötü Olmağa Başladı Feto Suryanı Türküyaya Kovaladı Türküyede Karmaşa Yapdı Türkler Kürdler Bir Birine Yan Bakdı Zelzele Bele Feto Yapdı Dağlar Aradındakı Işığ Buna Misal Bir Düşün🇹🇷Erdoğan🇹🇷Gibi Dövlet Lideri Belediyeleri Kayıp Etdi Hemde Bir Anlığ Çebhe İllerdi Deputatların Sayın Bele Çokaltmadığı Anda İstanbulu Ankaranı İzmiri Antalyanı Kazandı Sonra Söyleyiler Abdula Öçalanın Mektupuna Göre Bunlar Hamısı Palabra Erdoğan Vatanın Miletin Kayıp Etmemek Üçün Yapdı Düşmenlerden Oy Almağ Üçün Yapdı Ama Beçeremedi🇹🇷Erdoğanı🇹🇷Heç Bir Halk Sevmir Türklerin Düşmeni Oldu Bele Feto İle Yanaşı Olanlar Baş Taçı Çebhe Zinet Partisi Bütün İnsanların Kafasın Zeherlediler İstanbul Elden Getdi Erdoğan Bitdi Çok Kerib Davudoğlu Babaçan Erdoğan’ın Sağ Kolu İdi İndi Düşmeni Sizçe Bele İnsanlara Türküyeni Vermek Olarmı Dostun Sirin Düşmenlere Söyleyenden İnsana Hayır Gelmez Dövletin Merhemi Açıldı🇹🇷Erdoğan🇹🇷Yanında Olanları Her Kese Söyleyir Türküye Halkında🌗Derbe🌗Hazırlayılar İmamoğlu Türküye Halkı Üçün Bir Pyon İmamoğlu Yeni Metro Yapıb İnsanlara İyi Olduğun Gösterir🇹🇷Erdoğan🇹🇷Getsin İmamkulu Dövlet Başkanı Olaçağ İstanbula Demirçioğlu Başbakan Olaçak Bütün Planlar Yapılaçağ Bir Günde Türkler Oyanaçağ Ki🇹🇷TÜRK🇹🇷İsmi Kürd İsmi İle Evez Olup Onda🇹🇷Erdoğan🇹🇷Kim Olduğun Anlayaçağsınız Türkler Zaten Yatıplar Erdoğan Kiminle Ulaşsın Düşmenle Dostla Allah Yardımçısı Olsun 🇹🇷Mustafa Kemal Atatürk🇹🇷Bir Milet Zenginliğile Deyil Eklağı İle Ölçülür Erdoğan Kimi Liderin Kiymeti Yok İnsanlara İyilik Yok Kötülük Etmek Lazım Bezileri Erdoğan Neden Adnan Oktayı Tutmurdu Neden Tutsun Türk Miletin Düşmenlerin Kim Oldun Hardan Öyrenmek Lazım Adnan Kimlerden Önçe Beslemek Lazım Sonra Ovlamağ Türk Halkı Üçün Zor🇹🇷Şehid🇹🇷Veren Halk Bir Olmalı Çebhe Koltuğ Davası Edir Başkan Olsan Ne Yapaçağsan Kohum Ekranaların Vezife Davası Edeçek Allah Sizin Kötülükünüzden🇹🇷Türküyeni🇹🇷Korusun Allah Göyden Bakır İnsanlar Ne Yapdığın Bilir 83 Milyon Halkın Hayatı Kötü Ellere Düşmesin Zaten Erdoğanın Düşmenleri Bitip Tükenmez🇹🇷🙏🇦🇿

 42. ya arkadaslar Asiman ve Serdar isimli arkadaslar gayet hakli
  bu dizi Fetö dizisi bu dizide ki vatan sevgisi bir maske sadece

  kurtlar vadisi denen bu alçak dizi efsane vatan sever istihbaratci Kaşif Kazinoglu”yu hayin ilan etdi
  dizide ki karakter Kaşifoğlu olarak
  ayni zamanda Kazinoglu ölmeden önce dizide senaryo yazıb Kaşofoğlu”yu öldürdüler ve aynı zamanda bir kaç gün sonra Kazinoglu da dizide ki gibi öldürüldü

  Bu dizide ki karakterlerin gerçek kimliğine bakarsak vatan sever vatanını kendi canından çok severleri dizide hayin ilan etdiler
  iyiler kötü kötüleri iyi yaptılar

  pkk örgüt Muro diziye fetö olarak girdi vatanı milleti yıkmak için yapmadiği kötülük kalmadı hele okullarda çocuklara uyuşturucu satarak birde onu sempatik karakter yaptılar gua iyi çocukmuş hele polat onu ekibine aldı
  darbe”den 50 gün önce kvdarbe diye film planladı darbeyi bile önceden bildiler

  15 TEMMUZ arkasında bu dizinin parmağı çok

  yıllarca bu pislik dizi kandırdı milletimizi ALLAH necati sasmaz”ı mahv etsin
  vatana memleketimize zarar veren pislikler

  • Aynen
   şimdi bunların hepsini Necati Şaşmaz”a veya kardeşi Raci”ye sorarsan oda Tesadüf diyecek

   ulan bu kadar Tesadüf olur mu ?

  • ulan bi sey derdimde neyse senide kaybetmişiz anlasilan demek ki bu ülkede 15 milyon fetöcü var yazik lan oyuncularida darbeci yaptiniz necati şaşmaz darbe derken 60 ve 80 i ayrica 28 subat i 17 25 i bahsediyodu bi darbe 15 temmuz mu var lan siz ne biliyosunuz da ne konusuyonuz

  • ben şimdi anladım her şeyi
   diziden ayrılan bazı eski oyuncular bile diziden hep şikayetçi oldu Zafer Ergin bile anlattı bunları

   zaten Osman Sınav”ın da diziden neden ayrıldığı belli
   Osman Sınav”ı da Fetö tehtid etdi zaten

   necati sasmaz ve ekibinin arkasında erdoğan durdu
   erdoğan olmasaydi necati sasmaz ve ekibi şimdi ömürlük hapiste yatarlardı erdoğan kendiside zaten hayin fetö köpeği memlekete zarar veren erdoğan
   erdoğan değil de daha doğrusu erdoğmaz

   • erdoğanın türk halkına yapdığın kimse yapamaz erdoğan koltuğundan ayrılaçağ türk halkı üçün mirası kalaçağ türk halkı erdoğanın proçelerin parasın yeyir unutmayın dövlet başkanına hekaret iyi deyil allah vatan bayrağ lider tek erdoğan fetoçu olduğun söyleyirsiniz çebhe şehidler olduğda üzü gülür erdoğan ağlayır çebhe gezi onurumuzdu deyir miletin ekmek yerlerin dağıdır insanlara saldırır erdoğanın resmi ile fetonun resmin çoçuğlara gösterir düşmenimizdi deyir çebhe türk halkına ne yapıb erdoğan getsin biz koltuğda oturağ rusun amerkanın esedin kuçağında oturağ savaş bitsin deyir edrdoğan ise bunu istemir şehidlerim olsada kimsenin kuçağında otumaram deyir savaş var ölüm var türk kimseye baş eymez erdoğan keçmişin yükün çekir kamal atatük nefti kazı türk halkı üçün miras burakdı ama halk şunlardan kulanmadı atatürk kimi lider nefti kazı çıkarıp milete verse idi erdoğan yeni düşmenlerle üz üze gelmezdi amerka israyıl diger düşmenler Suriya dövletin erdoğan yedizdirir bizi aç koyur deyirsiniz ekmeki her kesle paylaşmağ lazım erdoğan kuran ehli ona göre şunu yapır ekmeki allah bize verip suriya ve türk halkın bir araya koy onlara bak 83 milyon türk 3 milyon suryalı suriyalıar ekmeyinize mane edir siz türkler halkınıza ne yapırsınız kadınlara çoçuğlara saldırı şuda yetmir türk liderine saldırı ayıp ayıp erdoğanın proçesin parasın yeyip ona sırtınızı çevirirsiniz neçati şaşmaz adam gibi adam yutupda birinin sözlerin eşitdim türküye dağılsın parçalansın taki erdoğan getsin erdoğan hara getsin vatanin miletin gibe versin verilesi biri varmı iller keceçek erdoğanın kiymetin onda bileçeksiniz onda artığ geç olaçağ kılınç müselmanığ çok zor demirçioğlu hebsden çıkaçağ çebhe yandaşları erdoğanı 🐺 kurd gibi parçalayaçağ düşmenler türküyenin her yerin sataçağ kiyamet günü türküyede yazığ erdoğan sizin gibilerin içinde nasıl yaşayır onunda bütün işleri zor erdoğan kuran ehli onu bir tek allah koruya biler

   • erdoğan zaten fetöçu azeri türk halkı düşmençiliği yapdı fetö ismin kulanıp iyi insanları habse tıkadı azeri halkında erdoğan gibi iblise göre mitinkler gedyor milet türk halkına öfke ile bakır erdoğan aliyev ikiside iblis koltuğların korumağ üçün insanların hepisin fetöçu etdiler erdoğan mübariz gibi iyi iş adamın 2017 çu ilden fetöçu etdi delil bulamadı 2020 çi il yeniden fetöçu etdi fetöçu kendinizsiniz 15 temuzu koltuğunu korumağ üçün yapdın fetö iyi biri kendiniz koltuğunuzu koruyun aliyev bir şeytan kendi azeri mileti bele sevemyor aliyevin yanında olanlar kuldur aladin ise erdoğan türk halkı azerileri sevmediyin anlatdılar mübariz türk halkına çok yardım yapdı türkler sırtın dayadı azerilerin dostu yokmuş iki dövlet bir milet sözü artığ yok 15 mart ayından dostluğ bitdi azeriye bakıya gelen türkler şu sevgini göremez mübarizi aliyevin yerine seçilme haberi duyulduğda erdoğan aliyevle anlaşdı nefti kazı para almadan türklere bağışladı mübarizi habse tıkadı aliyevi koltuğda erdoğan koruyur azeride prenzent kim olmağ istese ya öldürüler yada habs ediler iblisler erdoğan şundan sonra azeri türklerinden seçkide oy göremez ona aliyevin ailesi oy vereçek yutup kanalında bütün dünya türk halkın azerilere yapdığların öyrendi türk halkın süleyman soylusu azeriye gelse fetöçu ismi verilse habs edilse türkler azerilere savaş açar Süleyman soylu bir anlığ istefa etdi erdoğanın planların önçeden bildi dayanamadı türk insanların salğına karşı izinsız hareketlerin söyleyip istefa edirem söledi bütün şunlar erdoğanın kötülüğleridi zamanında aliyevleride azeriler gözlerinde böyütdü amma sonrası iyi olmadı iyi insanlar şundan sonra fetöçu olaçağ gerçek fetöçular koltuğda olaçağ

 43. 🌎Kurtlar Vadisi Kaos🌎15 Oçak 2003 -Çü İl Güzel Dizinin Kapısı Ekranlara Açıldı Osman Sınav Dizinin Yazarı Oldu Dizinin Hekayesi Hep Eyni Oldu Düşmenlere Karşı Mübarize Kaos İse Ferkli Oldu Dizinin Yazarları Deyişdi Raçi Şaşmaz Dizide Yazarlığın Davam Etdi Kaşki Hekayede Yazarlar Ayrılmazdı Kaos Halklarda Karğaşalar Bitmez Dizinin Davamı Olsa İyi Olar İsim Var Dizi Yok Dünya Ateş İçinde Felestin Düşmen Ayağları Altında Kudus Müselmanların Sevgi Kaynağı 638 İslamın İkinçi Halifesi Hazreti Ömer Terefinden Fetedildi 1099 Çu İl Kudusu Haçılar Terefinden İşğal Oldu Çok Zor Kudus Düşmenlerin Elinde Elaçsız Kalıp Kimse Yarasın Sarıyamır Düşmenler İşğal Edir Mileti Kurtarır Tarik Deyişir Düşmenler Deyişir Amerka Gibi Düşmen Kudusu Yaraladı Türk Halkı Kudusun Yarasına İlaç Olmağ İster Ama Türk Halkı Tek Rabbimde Tek Umarım Bir Möçüze Kudusu Düşmenlerden Kurtarar Ereb Ölkeleri Felestinden Kudusu Satın Almağ İsteyir Felestin Halkı Vatanın Satmaz Ölmek Var Kudusu Satmağ Yok Çok Zor Ereb Ölkeleri Müselman Ama Müselman Olmağın Unuduplar Kurtlar Vadisi Kaos Dizisin Hekayesi Umarım Başlasa Çok Uzun Süreçek Kaos Bitmez Düşmenler Bitmez Rabbim Düşmenleri Bitisin

 44. kurtlar vadisi seri cizgisini bozunda dizinin tadi cikti unutmadik seneryoyu para karsiliginda diziyi alanlarin yazdigi son seneleri hakiki kurtlar vadisi memati cakir ve bazi has oyunclar ayrilinca gozden zaten dustu ,atv gecince tam tarafli dizi oldu ,MALESEF TUTMAZ EGER YİNE GERCEKLERDEN COK PARA VERENLERİN SENERYOSU OLURSA BİLGİNİZE..

 45. ☀️Kurtlar Vadisi Kaos☀️Bütün Dünya Kaosla Üz Üze Dizinin Başlaması Bele Müçüze Neçati Bey Dizinin Hekayesi Üçün Umarım Zorlanaçak Bütün Ölkelerde Kaos Ateşi Yanır Suriye Liviya Ateşin İçinde Yanır Türk Halkı İse Bu Ateşin Alovuna Bakır Cıkış Aktarır Cıkış Yok Çünkü Müselman Müselmanı Sevmir Liviya Gibi Ölkede Ereb Ölkeleri Müharibe İsteyir Erebler Gerçek Müselman Ama Müselmanı Sevmir Kaos Amerka Gibi Düşmenin Kaosu 💵Savaşı Halkları Zeifletmek Onların İlaçı Amerika Gibi Düşmen Soykırım Tokumun Türk Halkına Sepir Esil Soykırım Hekayesi🇦🇿Azeride🇦🇿1990 -Çı İl Yanvar 20 1992 -çi İl 26 Şubat Hoçalı Soykırımı Bütün Bu Soykırıma Azeriler Haykırmalı Bütün Halklara Bildimeli Ama Olmyor Düşmenler Soykırım Deyerek Kışkırılar Bu Gün 19 Oçak Ayın Akşamı Ermeniler Ruslar Azeri Torpağın İnsanların Vehşiçesine Katil Edir İnsanların Günahı Ne Müselman Olmağmı Kaos Bitmez Çünkü Müselmanığ Ezilmek Ölmek Şehid Olmağ Biz Müselmanlarda Dizide Bu Kadar Yükü Kaldımağ Zor Dizi Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz 1990-çı İl 20 Yanvar 30 İl Tamamlandı Rabbim Şehidlerimize Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun 30 İl Önçe Çok Soyuğ İdi Şahta Çanımıza İşledi Ele Üşüdükki Hele Ki İsine Bilmedik Arzularımız Tank Altında Kalaçağdı Ama Hayalarımızı Kurtaran Oldu Bir Geçede Böyüdük Şehid Olmak Her Kese Kismet Olmur Siz Bizim Üçün Şehid Olsanızda Bizim Üçün Ölmemisiniz Rabbim Düşmenlerimizi Yok Etsin Kaos Sözü Hayatımızdan Uzak Olsun Ama Mümkün Deyil Çünkü Yaşayırığ

 46. Bence Necati şaşmaz ve ekibi başarılı ve herkesi hayran bırakmış ve Türkiydnin üzerinde oynan oyunları aydınlatma konusunda bu diziye ihtiyaç vardır.biran evel başlamalıdır.من توكل على الله فهو حسبه Allah’a tevekkül edelim Allah duamızı kabul etsin inşallah Biran evel başlamalıdır iyi akşamlar

 47. Ben Necati şaşmazın hemşerisi Elazğlıym ve zaza yım eski oyuncular gelmez yine başlamaz başlasada eski tadı kalmaz.

 48. BEYLER DİZİNİN BASLAMASİNİ BENDE SİZLERKADAR COK İSTİYORUMDA BENİM ANLAMADİM BİR KONU VAR HAKAN BEY KARDESİMİZ DEMİS KAFAM KARİSTİ DİZİNİN CEKİMLERİ ANTALYADA YAPİLİYORSA HAKAN BOYAV YANİ KARA KENAN COBAN ABDULHEY GURKAN UYGUN MEMATİ BAŞ OKTAR KAYNARCA SULEYMAN CAKİR CİĞDEM BATUR SAVCİ KEYLA KEREM FIRTINA EREN EYLÜL KARDESİM BU SAYDIĞIM OYUNCULAR DİZİDEN ÖLEREK CIKTİ AYRİLDİ BUNLAR NASIL OLACAKTA KURTLAR VADİSİ KAOSTA YER ALACAK BENCE BİRAZ SACMA GELİYOR İNANDİRİ GELMİYOR BANA BUNU AÇIKLAMASINI YAPİNP

 49. Sevgili oguz youtube de memati geri mi donuyor adli video gordum ve sanki gercek gibi idi yani memati geri mi geliyor dogru bilgi mi bu

 50. KURTLAR VADİSİ KAOSU HEYECANLA BEKLİYORUM O DİZİNİN HASTASIYIM LÜTFEN BİR AN ÖNCE YAYINLANMALI

 51. Uzunzamandanberi takip ediyorum nezamanbaşlayacakdiye kurtlarvadisini tekrartekrarizledim kurtlarvadisipusuyla devam ettim izlemeye de devam ediyorum buuzunsüredensonrada bizi mutlu edecek veözlemibitirecek haberi bizlereçokgörmezsiniz diye bekliyoruz saygılarselamlarsize

 52. sevgili oguz ve degerli arkadaslar:yeni yilinizi kutlar saglik,mutluluk,basari ve bol kazanclar dilerim hersey gonlunuzce olsun.ve tabikide kurtlar vadili yil olmasi en buyuk dilegimiz.sabirsizlikla bekliyoruz

  saygilar sevgiler