Kurtlar Vadisi Kaos 2021-2022 Yeni Sezonda Başlıyor (Oyuncuları Kanalı Konusu)

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi başlayacak mı 2021 2022 sezonunda yayınlanacak mı merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Kurtlar Vadisi serisi bildiğiniz gibi ülkemizde en uzun süre yayınlanan dizilerden birisi olmuştu. Geçtiğimiz sezon Necati Şaşmaz uzun bir aradan sonra yeni bir diziye başlamış ve Nöbet isimli diziyi çekmişti. Yeni sezonda Kurtlar Vadisi Kaos adında yeni bir dizi çekmeye hazırlanan namı diğer Polat Alemdar ve dizi hakkında detayları buraya yazacağız.

15 Temmuz 2021: Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili flaş son dakika gelişmesi!
2016 yılında Kanal D’de sezon finali yapan ve başrolünde Polat Alemdar karakteri ile Necati Şaşmaz’ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu’nun uzun zamandır ekranlara döneceği konuşuluyordu.
Bu iddiaların doğru olduğu, Şaşmaz’ın Polat Yağcı (Poll Production) ile diziyi ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ adında hayata geçirecekleri ortaya çıktı.
Ancak, Show TV’de ekrana gelmesi planlanan ve geçtiğimiz günlerde özel tanıtımı çekilen (Polat Alemdar’ın özel jetiyle Pensilvanya’ya gittiğini ve uçaktan indiğinin gösterildiği) dizinin yeniden rafa kalktığı öğrenildi.
Sebebi ise, Necati Şaşmaz ve 8 yaşındaki oğlu Ali Nadir’in geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan zikir görüntüleri sonrası kanal yönetiminin rahatsız olduğu iddia edildi.

Son Dakika Haberi: Kurtlar Vadisi 2021 de geri dönüyor. Hem de kendi kanalında ve kendi gününde! Kurtlar Vadisi hayranlarının uzun süredir beklediği haber geldi. Yayınlandığı gün hayatın durduğu, sokakların boşaldığı ve reyting rekorları kıran dizi hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Sevilen dizi Show TV’de Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle 2021 yılında devam edecek. Show TV’de ekrana gelecek olan Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin 2021 yılının Şubat ayında çekimlerine başlayacağı ve izleyiciyle buluşacağı müjdesi verildi. Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin ilerleyen günlerde fragmanının yayınlanması bekleniyor. Dizioyuncu.Com farkıyla Kurtlar Vadisi Kaos haberlerini sürekli güncelleyeceğiz.

Kurtlar Vadisi Kaos başlama tarihi belli oldu mu

Kurtlar Vadisi Kaos 2020-2021 Yeni Sezonda Başlayacak mı?

Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi dizisi oldukça sevilmiş ve ülke gündemini en iyi analiz eden dizilerden birisi olarak bir çok farklı kanalda ekrana gelmişti. Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu dizilerinde canlandırdığı Polat Alemdar karakteri ile çok sevilmiş ve dizinin sadece ülkemizde değil dünya çapında sevilen ve çok izlenen bir dizi olmasını sağlamıştı. Karizmatik yapısı ve sesiyle izleyenlerin bağımlı hale gelmesine neden olan ve ülkemizin en çok bağımlılık yapan dizisi olan Kurtlar Vadisi dizisinin 2020-2021 yeni sezonda da ekrana geleceği ve yine baş rolünde Necati Şaşmaz’ın yer alacağı diziden beklentiler oldukça büyük.

Kurtlar vadisi 2022 yılında yeniden başlıyor

Son dakika haberi:15 Ocak 2003’te Show TV’de “Bu bir mafya dizisidir” sloganıyla başlayan Kurtlar Vadisi ekranlara dönüyor! Gazeteci ve sunucu Tahir Sarıkaya Pana Film’de Polat Alemdar’a hayat veren Necati Şaşmaz ile görüştü. Sarıkaya’nın iddiasına göre Kurtlar Vadisi Kaos 2022 senesinde ekranlarda olacak. Ana karakterlerin aynı kadro ile devam edip etmeyeceğine dair tam bir bilgimiz olmasa da Tahir Sarıkaya’nın Instagram paylaşımı kadro içerisinde Necati Şaşmaz’ın olduğunun ipucunu veriyor. kurtlar vadisi 2022 yılında başlayacak görünüyor ancak bu şimdilik sadece bir haber kurtlar vadisi kaos olarak mı yoksa yeni bir isimle mi çıkacak zamanla göreceğiz. Güncelleme tarihi 10 eylül 2020..Kurtlar vadisi dizisi 2022 yilinda yeniden baslar

Kurtlar Vadisi  2020-2021 sezonunda büyük ihtimalle Show tv de ekrana gelecek ve Kaos adıyla yayınlanacak. Kurtlar Vadisi Kaos dizisi geçmiş yıllarda yayınlanan Kurtlar Vadisi ve Pusu dizilerinin formatında olacak. Ülke gündemini irdeleyip en önemli konuları işleyen ve bunların perde arkasındaki olaylarını diziye aktaran Kurtlar Vadisi yine her bölümü ile olay olmaya aday bir dizi olacak.

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi ne zaman hangi kanalda başlayacak

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisinin Konusu Nedir, Neyi Anlatacak? 2021-2022

Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin gündemi ülke gündemi olacak. Elbette tek tek dizi senaryosunu söylemek güç ancak ülkede en çok konuşulan ve gündemde ne varsa Kurtlar Vadisi Kaosta bunlar yer alacak. Kurtlar Vadisi Kaos dizisi Rusya’dan alınan S-400 füzelerinden tutun da Amerikanın F-35 uçaklarını neden ülkemize vermek istemeyişine kadar her konuda en çarpıcı gündem konularını izleyicilerine aktarmaya ve hem ülke gündeminden hem de dünya gündeminden haberdar olmalarını sağlayacak. Daha önce gündemi takip eden dizinin oyuncuları çeşitli filmlere de imza atmışlardı:

Kurtlar Vadisi
Kurtlar Vadisi Pusu
Kurtlar Vadisi Vatan
Kurtlar Vadisi Gladio
Kurtlar Vadisi Filistin
Kurtlar Vadisi Irak
Kurtlar Vadisi Kaos

Gördüğünüz gibi bir çok formatta ekran gelen ve özlenen dizilerden birisi olan Kurtlar Vadisi Kaos 2021-2022 sezonunda yeniden izleyicisi ile buluşmayı bekliyor. Necati Şaşmaz yeni sezonda yeniden dizi oyuncuları ekranda toparlamayı ve diziyi Kurtlar Vadisi Kaos adıyla yeniden başlatmayı hedefliyor. Kardeşine ait yapım şirketinin öncülüğünde geçtiğimiz sezon Show tv ekranlarında yayınlanan Nöbet dizisi beklentilerin altında kaldığı için erken final yapmak zorunda kalmıştı. Yeni sezonda çok daha cesur sahneleri ile ekrana gelecek olan Kurtlar Vadisi Kaos dizisi yine izleyicileri büyüleyecek.

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi yeni sezonda show tv de olacak

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisinin oyuncuları kimler olacak?

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisinin Oyuncu Kadrosunda yer alması beklenen oyuncular şöyle: (Bu oyuncular daha önce de dizi kadrosunda yer almış ve 2021-2022 yeni sezonunda dizide olması beklenen oyuncular)
1- Necati Şaşmaz
2- Erkan Ufak
3- Kenan Çoban
4- Osman Wöber
5- Oktay Kaynarca
6- Gürkan Uygun (Şimdilik Payitaht Abdülhamit dizisinde)
7- Erdem Ergüney
8- Tarkan Tüzmen
9- Kerem Fırtına
10- Çiğdem Batur
11- Musa Uzunlar
12- Cahit Kayaoğlu
13- Hande Kazanova
14- İpek Tenolçay
15- Begüm Kütük
16- Gökçe Akyıldız

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Yeni sezonda 2021-2022 Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Geçtiğimiz yıllarda Kurtlar Vadisi bir çok farklı kanalda ekrana geldi. Atv, Kanal D, Show tv gibi bir çok farklı yerde ekrana gelen dizinin yeni sezondaki kanalı merak konusu oldu. Kurtlar Vadisi Kaos 2021-2022 yeni sezonda büyük bir ihtimalle Show tv de ekrana geleceği belirtildi. Oyuncu kadrosunun büyük bir kısmı geçmiş yıllarda yine dizinin kadrosunda yer almış oyuncular olacak olan Kurtlar Vadisi Kaos bakalım Show tv de izleyicisi ile ne zaman buluşacak.

Kurtlar Vadisi Kaosta neler anlatılacak? 2021-2022 Konular Ne Olacak?

Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar ile kaos teorisi ele alınacak. Son dönemde Amerika ile Rusya arasında cambazlık yaparak oldukça güçlü silahları daha ucuza almaya başlayan bir taraftan da kendi savunma sistemlerini geliştirme konusunda büyük yol alan ülkemiz tüm dünyada son yıllarda Kaos yönetimi diye bir ideoloji oluşmaya başladığının farkında. Özellikle 15 temmuz hain darbe girişimi sonrasında daha dikkatli olmak zorunda olan Türkiye adeta bıçak sırtı bir yolda ilerlemektedir. Ülkemizde kaos çıkarıp panik yaptırmak, para piyasalarını ve borsaları çökertip faiz lobisi ülkemizde eskisi gibi at koşturamasa da yine de oyuncularını sürdürmek istiyorlar. Ülkeyi kaosa yönlendirip bu kaosla yönetmek son yıllarda dünya çapında bir tarz olsa da son olarak Venezuela da bunu açıkça gördük. İşte bu tarz kaosları senaryolaştırıp diziye uyarlamak oldukça zor ancak Polat Alemdar için zor yok, imkansız zaman alır. İşte Kurtlar Vadisi Kaos böyle bir amaçla yola çıkacak ve gerçekleri izleyenlerine aktarmaya çalışacak.

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi oyuncuları 2019-2020

Kurtlar Vadisi Kaos bütçesi ne kadar olacak? 2021-2022

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi için oldukça geniş çaplı bir bütçenin ayrıldığı hatta bu bütçenin sponsorlar ile daha da artırılmasının hedeflendiğini öğrendik. Her ne kadar rakam olarak açıklanmamış olsa da bugüne kadarki en pahalı bütçelerden birisine sahip olacağı ve dizinin hiç bir masraftan kaçınmayacağı bize gelen duyumlar arasında. Umarız Polat Alemdarın baş rol oynayacağı Kurtlar Vadisi Kaos çok güzel bir dizi olur ve reyting rekorlarını beraberinde getirir.

Sizlerde Kurtlar Vadisi Kaos dizisi hakkında fikirlerinizi ve yorumlarınızı aşağı yazabilir, Necati Şaşmaz ve ekibinin yeni dizisi Kurtlar Vadisi Kaos hakkında fikirlerinizi ve beklentilerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Son Bilgiler: (10 Ağustos 2019) Değerli okurlarımız, bizlerde sizin gibi Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin biran evvel başlamasını adeta dört gözle bekliyoruz. Son aldığımız bilgilere göre Necati Şaşmaz Pana film olarak TRT ile görüşmüş ancak kesin bir sonuç çıkmadığı için bayram sonrasında yeniden biraraya gelerek dizinin ayrıntılarını, aşırı şiddet içermemesi, müstehcen kıyafetler kullanılmaması gibi detayları da görüşüp dizinin anlaşmasını bitireceklermiş. Eğer kesin olarak taraflar anlaşırsa dizi Ekim ayının sonu gibi ekrana gelmeye başlayacakmış. Kurtlar Vadisi Kaos özellikle Perşembe gününü Trt1 den istemiş ve başka diziye verilmemesini rica etmiş. Anlaşılan o ki eğer taraflar anlaşırsa ailecek izlenecek gümbür gümbür bir Kurtlar Vadisi Kaos dizisi bizlere sunulacak.. Hadi hayırlısı.

Not: Sizler için Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili her türlü haberi takip ediyoruz. Bir gelişme olduğu anda sayfamıza ekleyeceğiz. Umarız beklediğimize değecek.. Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin Netflix de yayınlanıp yayımlanmayacağına dair yazdığımız haber için KURTLAR VADİSİ NETFLİX İLE ANLAŞTI MI? TIKLAYIN

Son Güncelleme: (3 Eylül 2019 Salı) Değerli Kurtlar Vadisi dizisinin hayranları. Eylül ayının 3. gününe girdik ancak şimdiye kadar ne Pana filmden bir açıklama geldi ne de Necati Şaşmaz’dan Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin geleceğine ve hangi kanalda ekrana geleceğine dair bir açıklama gelmedi. Açıkçası bizim umutlarımız gittikçe azalıyor. Hatta 2019 da bize göre dizinin yayınlanma şansı kalmadı. Ancak bu saatten sonraki çalışmalar 2020 de Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin yeniden yayınlanmasıyla ilgili olacaktır. Pana film ile TRT arasında son yapılan görüşme sonrasında her iki taraftan da bir ses çıkmadı. Bunun iki nedeni olabilir. Birincisi Kurtlar Vadisi Kaos dizisi rafa kalktı, ikincisi ise Kurtlar Vadisi Kaos ile TRT anlaştı ancak gizlilik içerisinde kalması ve sürpriz bir gelişme olması için herhangi bir açıklama yapılmıyor olabilir.. Şimdilik bekliyoruz dört gözle, Görelim mevla neyler, neylerse güzel eyler..

Kenan İmirzalioğlu Kurtlar Vadisi Kaosta oynayacakYok artık Olmaz demeyin: Bu arada TRT ekranlarında Arıza dizisi ile dönüş yapacağı duyurulan Kenan İmirzalioğlu’nun o diziden vazgeçip Kurtlar Vadisine katılacağı ve Kurtlar Vadisi Kaos’ta Necati Şaşmaz ve ekibiyle sezonun en çok ses getiren dizisini çekecekleri, bu yüzden de dizinin gizli tutulduğu ve açıklanmamasının nedeninin bu olduğu konuşuluyor. TRT ise Diriliş Ertuğrul dizisini Atv’ye kaptırınca yerine daha güçlü bir dizi ile devam etmek istiyormuş. Sosyal medyada son günlerde sıkça konuşulan bu iddia umarız doğru çıkar. Böyle bir gelişme sizce olur mu? Olursa tepkiniz ne olur?

Yeni Güncelleme (9 Eylül 2019 Pazartesi) :  Pana Film Kurtlar Vadisi Kaos Açıklaması yaparak sosyal medyada son iki gündür sıkça çıkan Kurtlar Vadisi Kaos Netflixte başlayacak haberlerini resmi şekilde yalanladı. Sitemizde de üzerinde önemle durduğumuz gibi Kurtlar Vadisi Kaos Netflix ile anlaşması şimdilik mümkün gözükmüyor, halkın ne kadar çok değer verdiğini de söyleyen Necati Şaşmaz dizinin kısa sürede yeniden televizyonda olacağının işaretini de vermiş oldu İşte Kurtlar Vadisi Kaos dizisi Netflixde yayınlanacak iddialarına Pana Film yanıtı ve açıklaması:2020-2021 Kurtlar Vadisi Kaos yayınlanacak mı

Yeni Güncelleme (21 Şubat 2020 Cuma) :

2020-2021 sezonunda Kurtlar Vadisi dizisi ekrana gelecek mi özellikle izleyenlerin Kurtlar Vadisi Kaos adında efsane bir diziyle ekrana gelmesini ümit ettikleri dizide Necati Şaşmaz’ın resmi bir açıklama yapmasını bekliyorlar. Dizinin Kurtlar Vadisi Kaos adıyla 2020-2021 sezonunda Atv veya TRT1 de ekrana gelebileceği ve hazırlıkların gizlilik için yapıldığı vurgulanıyor. Sizce Kurtlar Vadisi bbaşlar mı? Başlarsa hangi kanalda hangi isimle başlamasını istersiniz? Yorumunuzu bekliyoruz.

Kurtlar Vadisi Kaos Bein Tv'de yayınlanacak

GÜNCELLEME (14 Mart 2020)

Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili yeni gelişmeler oluyor. 2020 yılı içinde Bein Tv Kurtlar Vadisi Kaos dizisini yayınlamak istediğini Pana Filme iletti. Ancak Pana Filme gelen teklif incelendikten sonra son karar verilecekmiş. Pana Film Teklifi Kabul ederse Kurtlar Vadisi Kaos 2020 yılında Eylül ayında Bein Tv’de yayınlanacak. Gelişmeleri takip etmeye devam ediyoruz. Dizioyuncu.Com

Kurtlar Vadisi Kaos dizisiyle ilgili ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. Pana filmden açıklama gelmediği ve resmi olmadığı için bilgilerinize sunuyoruz ancak doğruluğu tartışılır bilgiler. Bade İşçil ve Defne Samyeli Kurtlar Vadisi Kaos kadrosunda düşünüyormuş. Tüm detaylar aşağıda. 2 Haziran 2020 Kurtlar Vadisi Kaos dizisiyle ilgili ilgili Yeni Bilgiler

Son Dakika Haberi: Kurtlar Vadisi 2021 de geri dönüyor. Hem de kendi kanalında ve kendi gününde! Kurtlar Vadisi hayranlarının uzun süredir beklediği haber geldi. Yayınlandığı gün hayatın durduğu, sokakların boşaldığı ve reyting rekorları kıran dizi hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Sevilen dizi Show TV’de Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle 2021 yılında devam edecek. Show TV’de ekrana gelecek olan Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin 2021 yılının Şubat ayında çekimlerine başlayacağı ve izleyiciyle buluşacağı müjdesi verildi. Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin ilerleyen günlerde fragmanının yayınlanması bekleniyor. Dizioyuncu.Com farkıyla Kurtlar Vadisi Kaos haberlerini sürekli güncelleyeceğiz. Güncelleme: 3 Ocak 2021 Pazar

Yorum yaz

328 Yorum

 1. admincim senaryo ,oyuncu kadrosu, ilk fragman ne zaman, kimler olacak bildigin kadarini soylermisin lutfen ADMIN LUTFEN CVP VERIRMISIN

 2. sayin admin lutfen cvp verirmisin bgn bir suru internet sitesinde kvp nin subat 2021 de basliyacagini necati saşmaz soylemiş bu haber dogrumu dogru deilse ne zaman baslar teskkurler CVP VERIRMISIN ADMIN…

  • Emre 2021 de başlayacağını tahmin ediyorum ben. Bazı haberler var ama kesin demek çok zor, ancak Kurtlar Vadisi Kaos 2021 de başlarsa ciddi bir patlama yapabilir. Beklenti var çünkü.

 3. Vadinin ne zaman başlayacağına dair çok rivayetler var kimi diyor Şubat kimi diyor Mart Nisa’n bazılarında Eylül diyor bakalım bunlardan hangisi doğru çıkacak bekleyip göreceğiz

 4. Arkadaşlar bunlar hepsi teori yurdumun insani neden bu kadar sa Kurtlar vadisi projesi biteli 5 sene oldu hala saf sa başlayacağını düşünmeyin bitti o iş çekselerde kimse izlemez bence ama zaten cekmezler.

 5. Polat Alemdar başımızın tacı mükemmel bir oyunculuk o olassa dizinin tadında olmaz sağ kolu cahit erhanıda unutmayalım ama birde Polat’ın oğlu final oldu bitti Yusuf’a ne oldu yasıyomu ölçümü yusufda olmalı bu dizide

 6. sayin admin kurttlar vadisi hkkinda internete cok bilgi dolasiyor acaba senin bir bilgin varmi son durum ne tesekkurler

 7. Avatar NAZİFE SÖYLER KURTLAR VADİSİ KAOSUN BAŞLAMASINI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ

  BİR AN ÖNCE KURTLAR VADİSİ KAOSUN EN YAKIN ZAMANDA BAŞLAMASI İÇİN SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ,

 8. BİR AN ÖNCE KURTLAR VADİSİ KAOSUN EN YAKIN ZAMANDA BAŞLAMASI İÇİN SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ,

 9. Avatar Plt 34 plt

  Birde bir şey yazacağım madem kurtlar vadisi kaos başlıyorsa dizinin müziği ne olacak çünkü Gökhan kırdar Selçuklu dizisinin müziğini yapmaya başladı bence Gökhan kırdarsız vadi vadide Gökhan kırdarsız olmaz

 10. sayın admin internette o kadar haberler dolaşıyor başlayacak diye senin hiçmi bi duyumun bilgin flnyokmu oyuncu kadrosu hakkıda ne zaman başlıyacak hakkında teşşekürler

 11. Gene eski vadi gibi kardeş yazıcak abi oynayacak ve birde tüyo defne samyeli yine kadroda ve ikizlerden büyük olanı

 12. Tahir sarıkayaya konuşan Necati şaşmaz Bombay’ı patlattı 2022 de başlıyacak olan kurtlar vadisi kaosun anlaşması sağlanmış bizde haydi hayırlı olsun demek düşer 😍😍😍😍😍

 13. Inşallah nejati sasmazi polat alemdar tekrar tv de görmeyi özledik inşallah tarih belli olur işleri ras gitmesini allahtan dilerim

 14. admin cevap verirmisin bayadır bilgivermiyorsun başlamayacak mı

  • Emre resmi bir açıklama gelmedi Kurtlar Vadisi Kaos 2020-2021 Yeni yılda başlar mı pana filmden açıklama gelirse paylaşacağız.

 15. abdülhey ve memati karakteri aynı polat gibi yüz-ses ameliyat’ı olmuş şekilde gelse kara’ karakteri vardı ondanda sağlam oyuncular gerekli dizide uluslararası kgt gene oluşması gizli yereltında

 16. Avatar Günel 🌎K.V.K🌎

  🌎Kaos🌎Sezon Bitmek Üzre Kurtlar Vadisin Sebirsizliğle Bekleyirik İyi Senaryolar Beklerdik Ama Şuda Zor Kaos Sözü Olan Yerde Karanlığ Güçler Dağıntılar Mafya Masonlar Var Karşılarında Derin Devlet Var Hayat Ne Kader Zor Kaos Evimizin İçine Bele Girdi Salğın Zaten Kaosdı Yuvada Ailemiz Bele Korku İçinde Paniğ İçinde Salğın Düşmen Gözümüzle Göremediğimiz Düşmenle Üz Üzeyik Dizi Senaryosunda Umarım Gözle Göremediğimiz Virüs Savaşından Geniş Verileçek Çin Amerka İblislerin Dünyanı Yandıdı Yakdı Hayat Dünya Param Parça Olmuş Gibi Hayat Kaos Dünya Kaos Yuvamız Kaos İnsanlar Ne Üçün Yaşayır Anlamıram Parçalamağ Dağıtmağ Üçünmü Savaş Salğın Yeni Yeni Savaşlar Sürya Libnan Liviya Azerbayçan İsrayıl Felestin Bütün Halkda Savaş İzleri Var Günahsız İnsanlar Yuva Deyişiler İnsanlar İnsanların Zülmünden Kaçır Hara Kaçdığımızı Bele Bilmyoruğ Hara Getsekde Orda İnsan Var Rus Amerka Var İblisler Birinçi Olmağ Üçün Oyun Oynayılar Hayatda Virüsa Bulaşmayan Sadeçe Bayrağımızdı Bayrağımız🇹🇷🇦🇿Deyişmez Hep Gök Üzünde Dalğalanır Allahda Tek Bayrağımızda Tek 🇹🇷🇦🇿Altında Savaş Var Şehid Var Bayrağımızın Üzerinde Olan⭐️🌙☀️🌙Bize Işığlı Geleçeye Aparaçağ Amerka Rus Bir Gün Kötüğün Çavabın Vereçek

 17. Laz ziya ve testere necminin gelme oranlari nekadar düsükse, diyerlerininde okadar kücük :))
  Ufak atinda civcivler yesin

 18. oktay kaynarcamı 😀 hepsi ölen kişilerden oluşacak yeni birdizimi üstelik adıda kurtlar vadisi olacak öylemi abi ne içtiniz ? 😀

 19. Dostlar umarız bir anda bomba gibi bölüm fragmanı düşer ve aynı hafta bölüm verilir. Eğer bu olursa ortalık yıkılır. 🙂
  Gözümüzü kara çıkarma pana film. (kara deyince Karanın Beni vurun emri geldi aklıma)

 20. Avatar Günel 🌍Kurtlar Vadisi Kaos🌍

  🌍Kurtlar Vadisi Kaos🌍Önemsiz Dizilere Ekranda Daha Çok Yer Veriler K.V.K Çok Güzel Umarım Neçati Beyde Dizinin Hekayesin Önemli Olduğun Anlayar Dizinin Yapılmasına İzin Verer Neçati Beyi Kolektivi Oyuncuları Dizide Görmek İsterik Yaşadığımız Hayatda Kaosla Baş Başa Kaldığ Hara Baksak Göz Yaşı Akır Savaşlar Bitmemiş Yeni Savaş Başladı Salğın Savaşı🌍Kaos🌍Dünya Dayanmadan Fırlanır İnsanlar Fırlanan Dünyada Bir Resim Tablosu Çekir Amerka Böyük Olmağ İsteyir Kan Tökmek İsteyir İblisler Kanı Çok Sevir Salğın Onlara Mesaç Yoladı Kan Tökmemişde Ölürsünüz Tranp Savaş Üçün Bir Addım Geri Çekildi Umarım Yeni Planlar Yapar Tranp Meydanı İblis Putine Verdi Putin Rus Kölesi Dünyaya Kralığ Yapmağ İsteyir Gerçek MASON Putin Maskasın Sayın Bilinmez Dünya Liderlerine İyi Görünür Mason Yuvasında Bir🐺İnsanları Hayatda Parçalamağ İster Bütün Dünyada Savaş İsteyir Ölkelerin Ekonimisin Yüksek Olmasın İstemez💴Sevir💴Üçün Yapmadığı Şey Yok 83 Yaşına Kader Rusların🤴Olmağ İster Rabbim Kendini Öldüsün🤴Taktın Başına Uçsun 83 Yaşına Kader🌍Talan Edersenki Putin Müselman Halkların Düşmeni🇦🇿🇹🇷Düşmeni 15 Respublika Kurma Hayalı İle Yaşayır Allah Belanı Versin🇦🇿Göz Diken Düşmen Azeri🇦🇿Torpağı 1918 Çi İlde AZERBAYÇAN TÜRK ÇUMURİYETİ İsmin Daşıyırdı Ruslar Azerin🇦🇿İsmin Çaldılar Hayatın Çaldılar🇹🇷Türk Halkı🇹🇷Milyonlarla Şehid Verip Azerini🇦🇿Düşmenlerden Kurtardı Ama Azadlığ🌞Gibi Gök Üzünde Göründü Düşmenler🌞Karşısına🌒Getirdiler Her Teref Zülmet Ruslar🇹🇷🇦🇿Düşmeni AYASOFYA🕌Cami Olması Onları Kızdıdı🕌Onlara Doğma Olamaz Onlar Yaşamı Bele Unuduplar Çok Kötü🌍Kurtlar Vadisi🌍Dizisinde AYASOFYA🕌Camisinden Bir Parça Görüntülediler AMONLA POLADIN Görüşü POLAD AMONA Babam Harada Söyleyir AMON🕌Göstererek Babamızın Evinde Babanımı Arayırsan AMON🕌Babaların Evi Sanır Çok Karıp AYASOFYA🕌Peyğenberimizin Kömeyi İle Ayağda Kalıp Ruslar Şunu Anlamazlar Kaç Defe AYASOFYA🕌Yıkılıp İyi Bilirler Putin Maskasın Yene Takıp🇹🇷🇦🇿Halkına Savaş Açır Ayasofya🕌Kisasın Azeriden🇦🇿Çıkmağ İster Putin Zaten Kisas Sevir Onun Kisası Çok MASONLAR Kanla Beslenip Masonların💴Kan Savaş Var Kurtlar Vadisi Hansı Halkın🌍Kaosundan🌍Başlasın Çok Zor Azerbayçan🇦🇿🇹🇷Türküye Halkı Üçün Üçünçü Savaş Yolu Açmağ İsteyiler Ruslar🇹🇷Yeni Savaş Meydanı Yapılar Şunu Masonlar Gizli Örbütler İster Azerbayçanda🇦🇿Yeni Dönem Başladığına İnanıram Şu Dönemde Savaş Olmağ Zorunda Çünkü Hayat Deyişir İnsanlar Deyişir Azeri🇦🇿Torpağın 30 İldi Bekleyir Ermenilerin Torpağı Heç Bir Zaman Olmayıp Onların Kanla Aldığı Torpağ ŞEHİDLERİMİZİNDİ ŞEHİDLER Torpağda Bir Işığ Şu Işığ Parlayaçağ Vatan Karabağ Azad Olduğda Düşmenin Zaten Torpağı Yok Onlar Torpağı Kanla Alır Kendinin Sanır Dizi Kolektivine Uğurlar🇦🇿🏆🇹🇷

 21. Avatar Günel ✨Kurtlar Vadisi Kaos✨

  ✨Kurtlar Vadisi Kaos✨Dizi Umarım Sezonda Başlayaçağ Dizi Başlayıp Tez Bitemez✨Kaos✨Hayatımıza Yeni Açı Hekaye Yazdı Salğın Savaşı Amerka Ruslar İnsanları Silahla Şehid Etdi Şu Yetmedi Çinde Gözle Göremediğimiz Düşmenleri Üzerimize Saldı Virüsa Bele İsim Koydular Virüsun Silahın Hansı Güçlü Olduğun Bililer Covid 19 Covid 5 İsimler Deyişir Dalğa Yayılır Allah Sizi Bildiyi Gibi Yapsın Salğın Arkasında Olan Düşmenler Sirler Kurtlar Vadisi Kaos Dizisinde Anlatılaçağ Salğın Yeni Arkasında Sirler Var Salğın Nufuza Ekonimiye Çöküş Yapdı💵Şu Çöküşün Karşısında Açiz Amerka Çini Çöküzdümek İstedi Çin İse🌍Çöküzdüdü Salğın İsimler Deyişir Dalğa Böyüdü Tib Bele Açizdi Şu Savaşın Karşısında Tib Hayatda Yok Oldu Getdi Yerinde Sağlığ Açıları Kaldı Salğın Hayat Deyişir Her Şey Eskisi Gibi Olmayaçağ Amerka Çin Böyük Halklar Küçüleçek Küçük Halklar Bir Adım Böyüyeçek Amerka Çin Salğının Vatanı Oldu Ekonimisin Yükselden Halklar Çine Amerkaya Yakın Duramaz Salğın Çinin Amerkanın Ekonimisin Zaten Haste Etdi Tranp Ayağ Üste Duramır Salğının Yükün İrkçiler Polisle Üz Üze Gelme Dağıntısın Nasıl Kaldıraçağ Tranp Koltuğu Biteçek Yeni Tranplar Koltuğda Oturaçağ Umarım Yeni Tranp🌍Yandırıp Yakaçağ Umarım Dünyanın Deyişmesinde Masonlarında Eli Var Masonlar Kötü Örbit Tarikde Çok Rast Gelmişik Şu İblislerin İsmine Derin Devlet İnsanların İçlerine Kader Aparıblar⚡️Kurtlar Vadisi⚡️Karahanlı Devletin İçinde Mason İdi Hem Devlete Hem Masonlara Hidmet Edirdi Masonlar Zaten İçimizde💵Var Şunları Anlamağ Zor Deyil Masonların İşareleri Her Yerde Var Masonlar Yer Altından Yer Üstüne Çıkdı Dizide Salğın Mason Kötü Örbitler Yer Alaçağ Dizi Kolektivine Uğurlar🏆Arzu Ediriz

 22. Eşimle birlikte hiç bir bölümü kaçırmadan izledik ailelerimiz abimler çevremizdeki herkes izliyordu tekrar başlamasını istiyoruz inşallah başlar bu sezon

 23. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz yeni gelismeler var sevindim buna hergun bakiyorum sitene yeni gelisme yok diye uzuluyordum,nihayet yeni gelismeler var.artik baslasin yeter ya biktik beklemekten.
  saygilar

 24. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz degerli arkadaslar oncelikle ramazan bayraminiz mubarek olsun ve hersey gonlunuzce olsun insallah.sevgili oguz kurtlar vadisi ile ilgili bir gelisme varmi?bein medya ile ilgili?sanirim bayramdan sonra artik gelisme olur diyorum ben ne dersin?birde sevgili oguz ariza dizisi ile ilgili aksiyon sahneleri bol dizi demissin aciklamalarda nasil bir dizi mafya dizisimi?
  slmlar saygilar sevgili oguz

 25. Avatar Bayrammyrat

  Merhaba ben Bayram Bey sizlerden Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak doğrusu merak ediyorum dört gözle bu diziyi bekliyorum en çok sevdiğim dizi lütfen bizleri bilgilendirirmisiniz
  elektron poçtamı sizlere yazıyorum
  admiral3267@gmail.com

 26. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz nasilin insallah iyisindir?bir gelisme varmi kurtlar vadisi ile ilgili?bein medya ile anlasacak gibi demistin en son.son durum nedir anlastilarmi insallah guzel haberi verirsin sevgili oguz.
  saygilar sevgiler kolay gelsin

 27. ama eskisi gibi olmaz kurtlar vadisi kırdı döktü vurdu o sahneler olmaz sanirim ne izlerdim o diziyi be polat abim memati abim ve abdullahi hic kacirmazdim kaos bunun gibi zevkli bir dizi olurmu izlicez görecegiz hayirlisi ama sow tvde olmasini isterdim orda alim şahim dizi yok hayilisi

 28. Kvknın ne Zaman başlayacağından haberi varmı daha henüz açıklamada yok pana filmden merak ediyorum

 29. Cok guzel olacak ama baslasin rekor buyuk olacak dunyada ne olup bit tigini bilekcek ler halkimiz

 30. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz nasilsin umarim iyisindir?bu virus nedeni ile uzun zamandir yazmadim zaten dizilerde biliyorsun yayinlanmiyor.bende bir gelisme yoktur diye yazmadim sana.bu haberide bulamadim zaten bu haberi kaldirdin epey zaman yoktu yeni koymussun yeniden sevindim.sevgili oguz daha oncede soylemistim sana bu haberi yeniden koyarmisin yenilermisin cunku bulmak icin epey ugrasiyoruz cok altlarda kalmis bu haber.eger yenilersen kolay bulabiliriz hem herkezde yeniden gelip yazar.sevgili oguz bir gelisme varmi?en son galiba bein medya ile anlasacak gibi haber dusmussun.insallah olur anlasirlar bu haberi bende duymustum sanada yazmistim zaten biliyorsun.yeni sezona insallah oynar artik sevgili oguz?kendine iyi bak insallah islerinde sende iyi olur.
  saygilar

  • Hayırlı günler sevgili Hakan. Evet bir süredir diziler yok, ancak bunu yapımcılar bir fırsata çevirebilir. Bir çok eski özlenen dizinin yeniden başlaması için sitemizde bile yüzlerce yorum geliyor. Kaldı ki Kurtlar Vadisi milyonlarca hayranı olan ve çıktığında çok iyi reytingler alacak bir dizi. Kurtlar Vadisi Kaos 2020-2021 sezonunda umarım başlar. Bazı haberler var ama resmi olmadan paylaşmak istemiyorum. İnşallah güzel haberler yakında gelecek.. Hoşçakal..

 31. Avatar hakan cerci

  merhaba sevgili oguz az once iki farkli kisiden youtube videosu izledim ikiside kurtlar vadisinin eylul ayinda bein medya ile anlastigini vede bein medyada yayinlayanacagini soyluyor.sen ne diyorsun diyecegim sana ama senin dusunceni biliyorum sen kurtlar vadisinin parali kanallarda yayinlanmiyacagini normal ulusal kanallarda yayinlanacagini soyledin hep haklisinda zaten bende ayni fikirdeyim seninle.peki sende bir gelisme varmi sevgili oguz gerci yeni guncelledin sayfayi ama belki bir gelisme olmustur diye soruyorum.saygilar kolay gelsin

 32. Avatar hakan cerci

  muhammed kardes sevgili oguz yeni sezonda basliyacak diyor insallah diyoruz zaten hepimiz.bu sezon bence baslamaz artik onemli degil baslasinda yeni sezonda olsun yeterki baslasin.sevgili oguz kardese ben guveniyorum cunku sahsim adina soyluyorum ilk defa ondan onun sitesinden duydum haberi vede ekstra resimlerde koydu ilk defa ondan sonra zaten hebr yayildi videoler cekildi youtube da falan biliyorsunuz sizde zaten herkez izledi.sevgili oguz plssss bu kurtlar vadisi haberini kaldirma burdan dursun devamliki gelip yazabilelim haber alabilelim senden.tek haber alabilecegimiz sensin cunku baska yerde haber yok biliyorsun.
  saygilar

 33. Avatar Günel 🏆K.V.K🏆

  🌍Kurtlar Vadisi Kaos🌍Hayatımızda O Kader Kaos Pusu Var Ki Dizi Yeni Sezonda İlk Neden Başlayaçağ Çok Zor Amerka Rus Esed İç Dış Düşmenler Hara Baksan Kötülüğ Yağmur Gibi Üzerimize Yağır Dizide Kaos🇹🇷Pusu Hakda Senaryolarla Davam Etmeli Müselmanların Gerçek Düşmeni Ruslar Onları Dizide İfşa Etmek Lazım Ruslar Amerkadanda Kötü Putin♟Oyunu Tez Tez Deyişdirir İnsan İstediyi An🐺Olur İnsanları Arkadan Parçalayır Türk Halkın Çok Yaraladı🇹🇷Mehmetçiklere🇹🇷Pusu Kurdular Allah Bütün Şehidlere Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun Düşmenlerin Kıralığ Katileri Gün Üzü Görmesin Ruslar Esedle Yol Yoldaşı Ruslar Şu Savaşdan Türküyeni Parçalamağ İsteyir Önçe Köçkünleri Türk Halkına Yerleşdiriler Sonra Türk Halkına Yerleşmek İsteyiler Onların Kötü Planları Başarı İle Bitmez Suriye Halkın İnsanları Direnmiler Sadeçe Kaçılar Ölümden Kaçmağ Yaşamağ Dünyanın Kötülükün Görmekde Zor Suriyada Amerkada Oyun Oynayır Türk Halkı Natonun Nasıl Bir Parçası Sadeçe Sözde Parçası Tranp Türküyeni Elinde Neden Saklayır Çıkarı Ne Tranp Umarım Türküyenin Keçmişin İyiçe Öyrenip Onun Üçün Türk🇹🇷Halkın Elden Burakmır Tranp Türk Halkına Dostluğ Üzün Gösterir🐺Gibi Gizli Türküyeni Parçalayır Türk Halkı Bütün Şunları Anlayan Halk Dünyanı Yönetmek Üçün Hem Deli Olmalısan Hemde Ağılı Çünkü Şunu Hayat İsteyir Rabbim Bize Dünyanı Verdi Hayatı Verdi Biz İnsanlar Ne Dünyaya Nede Hayata Sahip Çıka Bildik Biz İnsanlar Kaos Yaradırığ Hayatda İnsanlara Zarar Veririk Amerka Böyük Olmağ İsteyir Bunun Üçün Müselmanlar🇹🇷Ezilmeli Müselmanlar Sayça Çok Ağıları İse Yok Amerka Gibi Düşmen Hinduları Erebleri İsrayılı Misiri İsmin Duyduğumuz Bütün Halkları Bir Birine Düşmen Yapdı Müselmanlar Düşmenin Ovuna Tez Düşür Ovlanır Müselmanlar Ağlayır Hiristanlar Kef Yapır Çok Zor Sonumuz İyi Olsun İnsanın İç Ve Dış Düşmenleri Olmasıda Kötü Türk Halkı Koların Mürteçilere Açdı Ekmek Verdi İndi Yoları Açıp Kim Yaşayır Yaşasın Kim Gedir Getsin Deyir Çebhe Neden Yapırsan Mürteçileri Neden Kovursan Deyir Heta Aylan Bebeki Hatırladılar Çebhe İndimi❤️Aylan❤️Bebeki Hatırlayırsan🇹🇷Şehidlerin🇹🇷Bebeklerinde Hatırla Babaların Üzün Görmeyen Çoçuğlarıda Düşün Babaları Esedin Rusun Düşmenlerin Kurbanı Oldu Çok Zor Hayatda Yaşayırığ Neyin Kötü Neyin İyi Olduğun Anlamaz Olduğ Kurtlar Vadisi Dizisi Umarım Başlasa Uzun Yolçuluğa Çıkaçağ Uğurlar🏆

 34. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz oynasinda onemli degil eylulde olsun bekleriz artik yeterki oynasin baska birsey istemiyoruz.evet haklisin sevgili oguz tam zamani kurtlar vadisi icin.zaten sende gormussundur cekilen fragmanlarda polat diyor turkiyenin suriye politikasi orada verecegi savas gelecegini belirleyecek falan diyor aynen senin dedigin gibi suriye usa rusya derken savasin icindeyiz yeniden.eger atv de olursa eskiya dizisi biter ozaman.bitsin zaten sacma sapan bir dizi.kendini kurtlar vadisi saniyor alakasi bile yok tirnagi olamaz.bitsin yerine kurtlar vadisi baslasin insallah

 35. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz bu haber dogrumu?yani artik hemen hemen belli oluyormu basliyacagi?yeni sezon derken eylul ayinimi soyluyorsun yoksa onumuzdeki aylarimi soyluyorsun sevgili oguz?artik baslasin hergun saatlerce senin sayfanda bekliyorum bir haber cikarmi diye sana yaziyorum biliyorsun bu sayfayi yeniden koydugunu gorunce nasil sevindim anlatamam sana hadi insallahh

  • Yeni Sezon derken ancak Eylül 2020 olur bu saatten sonra sevgili Hakan. Yine inşallah diyoruz sadece. Aslında son gelişmeler, Suriye Amerika Rusya derken tam Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin çekileceği ve çok tutulacağı bir dönemdeyiz farkındamısın?

 36. Avatar Günel🌏Kurtlar Vadisi🌏

  🌏Kurtlar Vadisi Kaos🌏Umarım Dizi Geleçek Sezonda Başlar Diziler Bir Neçe Aydan Sonra Sezon Finalına Gedeçek Başlaması İyi Olar💫Neçati Şaşmazı💫Azeride🇦🇿Seviler Osman Sınavın Diziden Uzaklaşması Çok Kerip Neçati Şaşmaz Osman Beye Yüksek Para Verdiyi Halda Neden Uzaklaşdı Yoksa Oda Fetoçumu SAKARYA FİRAT Dizisine Bakdıkda İnsan Düşünür Dizide Neçda Teroris Yandaşları Hebsi Esgerlere Göz Açmağa Koymur💫Kurtlar Vadisi Kaos💫Vatana Milete Destek Gerçek Hayatda İnsanlar Kötü Üzlerin Gösterir Ama Dizide Gerçekler Hayalar Yanaşı🌗15 Temuz🌗Türk Halkında Derbe Bu Derbede Dövlet Lideri Göyde Miletden Yardım Gözlerken Çebhe Fetoçuların Yanından Rahat Keçir Çok Kerip Allah Korusun İndi🌗Derbe🌗Olsa Dövlet Lideri Yardım İstese Kimse Yardım Etmez Feto Türkiyeden Ne İsteyir Kisas İsteyir Yapdığlarımı Dağıtdınız Deyir Azeride🇦🇿Bele Feto Okuları Olmuş Hepsi Kapandı Feto Bir Pyon Onu Amerka Fikur Gibi Oynadır Feto Ölse Bele Yaşamış Gibi İnsanlara Kötülük Yapaçağlar Fetonun Destekçileri Amerka Rus İsrayıl Bitip Tükenmeyen Düşmenler Ruslar Türk Halkına Silah Satdılar Özlerin Reklam Etdiler Onlar Türklerin Üzerinde Oyun Oynayılar Kaos Dizisinde Karanlığ Perdeler Kalkaçağ🇹🇷Türk🇹🇷Halkı Lideri Tek Türk Halkı Bele Birleşemir İç Savaş Derbe Sözleri Çebhenin Dilinden Düşmür Çebhe Koltuğ Davası Edir Mersinde Olan Konqrede Çebhe Koltuğ Üçün Özlerin Parçalayılar Çok Zor Türk Halkı İnsanları Kimlere Möhtaç Oldu Şu Sitede Yorumçunun Biri Dövlete Şirin Gözükmek Üçün Yapmayın Söyleyir Kurtlar Vadisi Dizisinde Vatan Milet Gizli Perdeler Görünür Esil Dövleti Karanlığda Saklayan Feto Üzlerin Göstermek Lazım Neçati Bey Fetoçu Olduğun Söyleyiler Çok Kerip Ne Zaman Oldu Uzun İlerdi Dizi İyi Davam Etdi İndi Fetoçu Oldu Neçati Şaşmazı Dizi Hayatından Uzak Etmek İsteyiler Dizinin Bütün Kapıların Bağlayılar Fetoçular Şuna İzin Vermir Feto Ayağı🇹🇷Türküyede🇹🇷Çok Güçlenip Reçeb Tayyıp Erdoğanın Bele Güçü Heçneye Yetmir🇹🇷Erdoğan🇹🇷Gibi Lider Batdığça Batır Surya Bir Oyun♟Kürdler Türküyeye Kaçılar Uzun İler Önçede İrakdan Kürd Köçgünleri Türküyeye Geldi Hepsi Türküyede Yuva Kurdu Türk Kürd İnsanların Üz Üze Getimek İsteyiler Türk Halkına Liderlik Etmek Çok Zor Hemde İndiki Dövürde Eski Türk Liderleri Fetoya Bütün Kapıları Açdı Okular Tikildi Erdoğan Bütün Şunlara İzin Verse Hemen Savaşlar Biter Gerçek Türk Gibi Düşmenin Karşısında Bütün Halk Liderlerine Bakırsan Danışığın Bele Bilmiler Tıpki Çebhe Gibi Çebhe Hayatda Ne Görüp Sadeçe 130 Deputat Görüp Şu Deputatların Sayı Neden Çokalmır Feto Zaten Ona 4 Yem Yeri Verip Umarım Yeni Seçkilerde Dövletin Bütün Hazineleri Boşalaçağ Çebheye Para Koltuğ Lazım Umarım Dizi Başlayanda Çebhenin Karanlığ Üzüde Açılaçağ Oyunçular İyi Dizi Kolektivine Uğurlu Kapı Açılsın

 37. Avatar Günel🇹🇷🇦🇿Murat Kaya

  🌏Kurtlar Vadisi Kaos🌏Çinde Hastelik Virusu Türküyede Feto Virusu Yayılıp Allah Fetonun Belasın Versin Bitmedi Murat Kaya Siz Nasıl Çüret Edirsiniz Şu Sözleri Söyleyirsiniz Ayıp Olsun Size Eklağınız Yuvanızdan Kenarda Olmasın Dövlet Liderine Zinet Çebhe Parisi Bele Siz Söylediyinizi Söylemeyip Utanın Utanın Siz Azerbayçanda Bir Sitede Dövlet Başkanına Hakaret Etse İdiniz Kurani Kerime And İçirem Ki Sizi Hebs İzni Alardım Ben Hukukçuyam Türk🇹🇷Halkına Sevgin Şu Kadermi Türküye🇹🇷Bayrağı Atatürkün Resmi Koltuğda Köpekmi Türk Halkında Son Zamanlar İnsanların Ağlın Kayıp Edipler Siz Kim Olduğunu Bilmirsiniz🇹🇷Erdoğan🇹🇷Türk Halkına Gelmemişden Önçe Feto Okuları İş Yerleri Açılmışdı Siz Televizaya Bakmırsınız🇹🇷SÜLEYMAN DEMREL🇹🇷Türk Lideri Çanlı Olarak Fetoya İşleri Üçün Diplama Verdi🇹🇷TURKUT ÖZAL🇹🇷Türk Lideri Fetoyla Çay İçirdi Heta Fetonu Hebisden Çıkardı🇹🇷TANSU ÇİNLER🇹🇷Türk Lideri Toplantıda Yanaşı Oturup🇹🇷Zinet Partisi Eçevit🇹🇷Fetoyla El Ele Bütün Bunlara Bakmadınmı Yoksa Gözleriniz Görmür Hepsin Çanlı Verdiler Söylermisiniz Şu Liderin Olduğu Zamanlar🇹🇷Türküyede🇹🇷Bir Karğaşa Vardımı Yok Olada Bilmezdi Hemin Vakt Feto Okuları İş Yerleri Tikilirdi Onlar Feto İle Yanaşı Olsa Bele Onları Sevirik İyi Liderlerdi Feto Bir Moson Kimi İçimizde 🇹🇷ERDOĞAN🇹🇷Dövlet Başkanı Oldu Türk Halkı İlk Önçe Sevdi Fetoya🇹🇷Erdoğan🇹🇷Baş Eymedi Okuları Kapatdı Fetonun Sırtın Sındıdı🇹🇷Erdoğan🇹🇷Türklerin Gözünde Kötü Olmağa Başladı Feto Suryanı Türküyaya Kovaladı Türküyede Karmaşa Yapdı Türkler Kürdler Bir Birine Yan Bakdı Zelzele Bele Feto Yapdı Dağlar Aradındakı Işığ Buna Misal Bir Düşün🇹🇷Erdoğan🇹🇷Gibi Dövlet Lideri Belediyeleri Kayıp Etdi Hemde Bir Anlığ Çebhe İllerdi Deputatların Sayın Bele Çokaltmadığı Anda İstanbulu Ankaranı İzmiri Antalyanı Kazandı Sonra Söyleyiler Abdula Öçalanın Mektupuna Göre Bunlar Hamısı Palabra Erdoğan Vatanın Miletin Kayıp Etmemek Üçün Yapdı Düşmenlerden Oy Almağ Üçün Yapdı Ama Beçeremedi🇹🇷Erdoğanı🇹🇷Heç Bir Halk Sevmir Türklerin Düşmeni Oldu Bele Feto İle Yanaşı Olanlar Baş Taçı Çebhe Zinet Partisi Bütün İnsanların Kafasın Zeherlediler İstanbul Elden Getdi Erdoğan Bitdi Çok Kerib Davudoğlu Babaçan Erdoğan’ın Sağ Kolu İdi İndi Düşmeni Sizçe Bele İnsanlara Türküyeni Vermek Olarmı Dostun Sirin Düşmenlere Söyleyenden İnsana Hayır Gelmez Dövletin Merhemi Açıldı🇹🇷Erdoğan🇹🇷Yanında Olanları Her Kese Söyleyir Türküye Halkında🌗Derbe🌗Hazırlayılar İmamoğlu Türküye Halkı Üçün Bir Pyon İmamoğlu Yeni Metro Yapıb İnsanlara İyi Olduğun Gösterir🇹🇷Erdoğan🇹🇷Getsin İmamkulu Dövlet Başkanı Olaçağ İstanbula Demirçioğlu Başbakan Olaçak Bütün Planlar Yapılaçağ Bir Günde Türkler Oyanaçağ Ki🇹🇷TÜRK🇹🇷İsmi Kürd İsmi İle Evez Olup Onda🇹🇷Erdoğan🇹🇷Kim Olduğun Anlayaçağsınız Türkler Zaten Yatıplar Erdoğan Kiminle Ulaşsın Düşmenle Dostla Allah Yardımçısı Olsun 🇹🇷Mustafa Kemal Atatürk🇹🇷Bir Milet Zenginliğile Deyil Eklağı İle Ölçülür Erdoğan Kimi Liderin Kiymeti Yok İnsanlara İyilik Yok Kötülük Etmek Lazım Bezileri Erdoğan Neden Adnan Oktayı Tutmurdu Neden Tutsun Türk Miletin Düşmenlerin Kim Oldun Hardan Öyrenmek Lazım Adnan Kimlerden Önçe Beslemek Lazım Sonra Ovlamağ Türk Halkı Üçün Zor🇹🇷Şehid🇹🇷Veren Halk Bir Olmalı Çebhe Koltuğ Davası Edir Başkan Olsan Ne Yapaçağsan Kohum Ekranaların Vezife Davası Edeçek Allah Sizin Kötülükünüzden🇹🇷Türküyeni🇹🇷Korusun Allah Göyden Bakır İnsanlar Ne Yapdığın Bilir 83 Milyon Halkın Hayatı Kötü Ellere Düşmesin Zaten Erdoğanın Düşmenleri Bitip Tükenmez🇹🇷🙏🇦🇿

 38. ya arkadaslar Asiman ve Serdar isimli arkadaslar gayet hakli
  bu dizi Fetö dizisi bu dizide ki vatan sevgisi bir maske sadece

  kurtlar vadisi denen bu alçak dizi efsane vatan sever istihbaratci Kaşif Kazinoglu”yu hayin ilan etdi
  dizide ki karakter Kaşifoğlu olarak
  ayni zamanda Kazinoglu ölmeden önce dizide senaryo yazıb Kaşofoğlu”yu öldürdüler ve aynı zamanda bir kaç gün sonra Kazinoglu da dizide ki gibi öldürüldü

  Bu dizide ki karakterlerin gerçek kimliğine bakarsak vatan sever vatanını kendi canından çok severleri dizide hayin ilan etdiler
  iyiler kötü kötüleri iyi yaptılar

  pkk örgüt Muro diziye fetö olarak girdi vatanı milleti yıkmak için yapmadiği kötülük kalmadı hele okullarda çocuklara uyuşturucu satarak birde onu sempatik karakter yaptılar gua iyi çocukmuş hele polat onu ekibine aldı
  darbe”den 50 gün önce kvdarbe diye film planladı darbeyi bile önceden bildiler

  15 TEMMUZ arkasında bu dizinin parmağı çok

  yıllarca bu pislik dizi kandırdı milletimizi ALLAH necati sasmaz”ı mahv etsin
  vatana memleketimize zarar veren pislikler

  • Aynen
   şimdi bunların hepsini Necati Şaşmaz”a veya kardeşi Raci”ye sorarsan oda Tesadüf diyecek

   ulan bu kadar Tesadüf olur mu ?

  • ulan bi sey derdimde neyse senide kaybetmişiz anlasilan demek ki bu ülkede 15 milyon fetöcü var yazik lan oyuncularida darbeci yaptiniz necati şaşmaz darbe derken 60 ve 80 i ayrica 28 subat i 17 25 i bahsediyodu bi darbe 15 temmuz mu var lan siz ne biliyosunuz da ne konusuyonuz

  • ben şimdi anladım her şeyi
   diziden ayrılan bazı eski oyuncular bile diziden hep şikayetçi oldu Zafer Ergin bile anlattı bunları

   zaten Osman Sınav”ın da diziden neden ayrıldığı belli
   Osman Sınav”ı da Fetö tehtid etdi zaten

   necati sasmaz ve ekibinin arkasında erdoğan durdu
   erdoğan olmasaydi necati sasmaz ve ekibi şimdi ömürlük hapiste yatarlardı erdoğan kendiside zaten hayin fetö köpeği memlekete zarar veren erdoğan
   erdoğan değil de daha doğrusu erdoğmaz

   • Avatar 🐺⭐️🐺

    erdoğanın türk halkına yapdığın kimse yapamaz erdoğan koltuğundan ayrılaçağ türk halkı üçün mirası kalaçağ türk halkı erdoğanın proçelerin parasın yeyir unutmayın dövlet başkanına hekaret iyi deyil allah vatan bayrağ lider tek erdoğan fetoçu olduğun söyleyirsiniz çebhe şehidler olduğda üzü gülür erdoğan ağlayır çebhe gezi onurumuzdu deyir miletin ekmek yerlerin dağıdır insanlara saldırır erdoğanın resmi ile fetonun resmin çoçuğlara gösterir düşmenimizdi deyir çebhe türk halkına ne yapıb erdoğan getsin biz koltuğda oturağ rusun amerkanın esedin kuçağında oturağ savaş bitsin deyir edrdoğan ise bunu istemir şehidlerim olsada kimsenin kuçağında otumaram deyir savaş var ölüm var türk kimseye baş eymez erdoğan keçmişin yükün çekir kamal atatük nefti kazı türk halkı üçün miras burakdı ama halk şunlardan kulanmadı atatürk kimi lider nefti kazı çıkarıp milete verse idi erdoğan yeni düşmenlerle üz üze gelmezdi amerka israyıl diger düşmenler Suriya dövletin erdoğan yedizdirir bizi aç koyur deyirsiniz ekmeki her kesle paylaşmağ lazım erdoğan kuran ehli ona göre şunu yapır ekmeki allah bize verip suriya ve türk halkın bir araya koy onlara bak 83 milyon türk 3 milyon suryalı suriyalıar ekmeyinize mane edir siz türkler halkınıza ne yapırsınız kadınlara çoçuğlara saldırı şuda yetmir türk liderine saldırı ayıp ayıp erdoğanın proçesin parasın yeyip ona sırtınızı çevirirsiniz neçati şaşmaz adam gibi adam yutupda birinin sözlerin eşitdim türküye dağılsın parçalansın taki erdoğan getsin erdoğan hara getsin vatanin miletin gibe versin verilesi biri varmı iller keceçek erdoğanın kiymetin onda bileçeksiniz onda artığ geç olaçağ kılınç müselmanığ çok zor demirçioğlu hebsden çıkaçağ çebhe yandaşları erdoğanı 🐺 kurd gibi parçalayaçağ düşmenler türküyenin her yerin sataçağ kiyamet günü türküyede yazığ erdoğan sizin gibilerin içinde nasıl yaşayır onunda bütün işleri zor erdoğan kuran ehli onu bir tek allah koruya biler

   • erdoğan zaten fetöçu azeri türk halkı düşmençiliği yapdı fetö ismin kulanıp iyi insanları habse tıkadı azeri halkında erdoğan gibi iblise göre mitinkler gedyor milet türk halkına öfke ile bakır erdoğan aliyev ikiside iblis koltuğların korumağ üçün insanların hepisin fetöçu etdiler erdoğan mübariz gibi iyi iş adamın 2017 çu ilden fetöçu etdi delil bulamadı 2020 çi il yeniden fetöçu etdi fetöçu kendinizsiniz 15 temuzu koltuğunu korumağ üçün yapdın fetö iyi biri kendiniz koltuğunuzu koruyun aliyev bir şeytan kendi azeri mileti bele sevemyor aliyevin yanında olanlar kuldur aladin ise erdoğan türk halkı azerileri sevmediyin anlatdılar mübariz türk halkına çok yardım yapdı türkler sırtın dayadı azerilerin dostu yokmuş iki dövlet bir milet sözü artığ yok 15 mart ayından dostluğ bitdi azeriye bakıya gelen türkler şu sevgini göremez mübarizi aliyevin yerine seçilme haberi duyulduğda erdoğan aliyevle anlaşdı nefti kazı para almadan türklere bağışladı mübarizi habse tıkadı aliyevi koltuğda erdoğan koruyur azeride prenzent kim olmağ istese ya öldürüler yada habs ediler iblisler erdoğan şundan sonra azeri türklerinden seçkide oy göremez ona aliyevin ailesi oy vereçek yutup kanalında bütün dünya türk halkın azerilere yapdığların öyrendi türk halkın süleyman soylusu azeriye gelse fetöçu ismi verilse habs edilse türkler azerilere savaş açar Süleyman soylu bir anlığ istefa etdi erdoğanın planların önçeden bildi dayanamadı türk insanların salğına karşı izinsız hareketlerin söyleyip istefa edirem söledi bütün şunlar erdoğanın kötülüğleridi zamanında aliyevleride azeriler gözlerinde böyütdü amma sonrası iyi olmadı iyi insanlar şundan sonra fetöçu olaçağ gerçek fetöçular koltuğda olaçağ

 39. Avatar Günel 🌎Kurtlar Vadisi Kaos🌎

  🌎Kurtlar Vadisi Kaos🌎15 Oçak 2003 -Çü İl Güzel Dizinin Kapısı Ekranlara Açıldı Osman Sınav Dizinin Yazarı Oldu Dizinin Hekayesi Hep Eyni Oldu Düşmenlere Karşı Mübarize Kaos İse Ferkli Oldu Dizinin Yazarları Deyişdi Raçi Şaşmaz Dizide Yazarlığın Davam Etdi Kaşki Hekayede Yazarlar Ayrılmazdı Kaos Halklarda Karğaşalar Bitmez Dizinin Davamı Olsa İyi Olar İsim Var Dizi Yok Dünya Ateş İçinde Felestin Düşmen Ayağları Altında Kudus Müselmanların Sevgi Kaynağı 638 İslamın İkinçi Halifesi Hazreti Ömer Terefinden Fetedildi 1099 Çu İl Kudusu Haçılar Terefinden İşğal Oldu Çok Zor Kudus Düşmenlerin Elinde Elaçsız Kalıp Kimse Yarasın Sarıyamır Düşmenler İşğal Edir Mileti Kurtarır Tarik Deyişir Düşmenler Deyişir Amerka Gibi Düşmen Kudusu Yaraladı Türk Halkı Kudusun Yarasına İlaç Olmağ İster Ama Türk Halkı Tek Rabbimde Tek Umarım Bir Möçüze Kudusu Düşmenlerden Kurtarar Ereb Ölkeleri Felestinden Kudusu Satın Almağ İsteyir Felestin Halkı Vatanın Satmaz Ölmek Var Kudusu Satmağ Yok Çok Zor Ereb Ölkeleri Müselman Ama Müselman Olmağın Unuduplar Kurtlar Vadisi Kaos Dizisin Hekayesi Umarım Başlasa Çok Uzun Süreçek Kaos Bitmez Düşmenler Bitmez Rabbim Düşmenleri Bitisin

 40. kurtlar vadisi seri cizgisini bozunda dizinin tadi cikti unutmadik seneryoyu para karsiliginda diziyi alanlarin yazdigi son seneleri hakiki kurtlar vadisi memati cakir ve bazi has oyunclar ayrilinca gozden zaten dustu ,atv gecince tam tarafli dizi oldu ,MALESEF TUTMAZ EGER YİNE GERCEKLERDEN COK PARA VERENLERİN SENERYOSU OLURSA BİLGİNİZE..

 41. Avatar Günel ☀️K☀️V☀️K☀️

  ☀️Kurtlar Vadisi Kaos☀️Bütün Dünya Kaosla Üz Üze Dizinin Başlaması Bele Müçüze Neçati Bey Dizinin Hekayesi Üçün Umarım Zorlanaçak Bütün Ölkelerde Kaos Ateşi Yanır Suriye Liviya Ateşin İçinde Yanır Türk Halkı İse Bu Ateşin Alovuna Bakır Cıkış Aktarır Cıkış Yok Çünkü Müselman Müselmanı Sevmir Liviya Gibi Ölkede Ereb Ölkeleri Müharibe İsteyir Erebler Gerçek Müselman Ama Müselmanı Sevmir Kaos Amerka Gibi Düşmenin Kaosu 💵Savaşı Halkları Zeifletmek Onların İlaçı Amerika Gibi Düşmen Soykırım Tokumun Türk Halkına Sepir Esil Soykırım Hekayesi🇦🇿Azeride🇦🇿1990 -Çı İl Yanvar 20 1992 -çi İl 26 Şubat Hoçalı Soykırımı Bütün Bu Soykırıma Azeriler Haykırmalı Bütün Halklara Bildimeli Ama Olmyor Düşmenler Soykırım Deyerek Kışkırılar Bu Gün 19 Oçak Ayın Akşamı Ermeniler Ruslar Azeri Torpağın İnsanların Vehşiçesine Katil Edir İnsanların Günahı Ne Müselman Olmağmı Kaos Bitmez Çünkü Müselmanığ Ezilmek Ölmek Şehid Olmağ Biz Müselmanlarda Dizide Bu Kadar Yükü Kaldımağ Zor Dizi Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz 1990-çı İl 20 Yanvar 30 İl Tamamlandı Rabbim Şehidlerimize Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun 30 İl Önçe Çok Soyuğ İdi Şahta Çanımıza İşledi Ele Üşüdükki Hele Ki İsine Bilmedik Arzularımız Tank Altında Kalaçağdı Ama Hayalarımızı Kurtaran Oldu Bir Geçede Böyüdük Şehid Olmak Her Kese Kismet Olmur Siz Bizim Üçün Şehid Olsanızda Bizim Üçün Ölmemisiniz Rabbim Düşmenlerimizi Yok Etsin Kaos Sözü Hayatımızdan Uzak Olsun Ama Mümkün Deyil Çünkü Yaşayırığ

 42. Avatar mehmet salih Taşğın 532 740 43 41

  Bence Necati şaşmaz ve ekibi başarılı ve herkesi hayran bırakmış ve Türkiydnin üzerinde oynan oyunları aydınlatma konusunda bu diziye ihtiyaç vardır.biran evel başlamalıdır.من توكل على الله فهو حسبه Allah’a tevekkül edelim Allah duamızı kabul etsin inşallah Biran evel başlamalıdır iyi akşamlar

 43. Ben Necati şaşmazın hemşerisi Elazğlıym ve zaza yım eski oyuncular gelmez yine başlamaz başlasada eski tadı kalmaz.

 44. Sevgili oguz youtube de memati geri mi donuyor adli video gordum ve sanki gercek gibi idi yani memati geri mi geliyor dogru bilgi mi bu

 45. KURTLAR VADİSİ KAOSU HEYECANLA BEKLİYORUM O DİZİNİN HASTASIYIM LÜTFEN BİR AN ÖNCE YAYINLANMALI

 46. Uzunzamandanberi takip ediyorum nezamanbaşlayacakdiye kurtlarvadisini tekrartekrarizledim kurtlarvadisipusuyla devam ettim izlemeye de devam ediyorum buuzunsüredensonrada bizi mutlu edecek veözlemibitirecek haberi bizlereçokgörmezsiniz diye bekliyoruz saygılarselamlarsize

 47. sevgili oguz ve degerli arkadaslar:yeni yilinizi kutlar saglik,mutluluk,basari ve bol kazanclar dilerim hersey gonlunuzce olsun.ve tabikide kurtlar vadili yil olmasi en buyuk dilegimiz.sabirsizlikla bekliyoruz

  saygilar sevgiler

 48. İnşallah olur ve baslar büyük bir hayranı olarak sevdiğim ve baktığım bir dizi vakit kaybetmeden inşallah başlar

 49. Asiman senin kurtlar vadisiyle derdin ne bilmiyorum ama sen sanırım uzayda filan yaşıyorsun necati şaşmaz fetodan aklanalı yüzyıl oldu uyan da balığa çıkalım

 50. haklisin pana filmden duymadan inanmak sonunda hayal kirikligi olabilir kardesim ama dogru olan birsey varki sende defalarca soyledin zaten gizleniyor haber haklisin.cekimlerine baslanmis illaki patlak verecek saklanamaz ki boyle haber illaki cekimleri goren olacak ki ben resimlerde gordum cekimleri izleyenler vardi.yani haberler dogru gibi duruyor.ama dedigin gibi son sozu pana film soyluyecek

 51. sevgili oguz daha 5 dakika once bir haber aldim.youtube kanalinda kurtlar vadisi ile ilgili haber veren kanallarin bazilarina abone olmustum yeni haber gelirse haberim olsun diye dedigim gibi 5 dakika once haber geldi o haber kanalida ayni seyleri soyluyor cekimlerine antalyada baslandigini gizlilik icinde surdugunu cekimlerin subat veya mart ayinda baslanacagina,kanalinin ya kanal d yada trt olacagini,cakir,memati.abdulhey,zaza dayi,kara ninda antalyaya gelip gurusuldugunu vede anlasildigini soyledi.demekki var birseyler guzel kardesim olacak bu is bu sefer insallah cok sevindim inan guzel kardesim.karanin da donuyor olmasi guzel karada iyi idi cunku hadi hayirlisi insallah 2020 kurtlar vadisi ile guzel olacak

  saygilar

  • Umarım öyle Olur sevgili Hakan, ama ben daha önce de yazdığım gibi Pana Filmden duymadan pek inanmak istemiyorum ama inşallah doğrudur.

 52. Avatar Günel ☀️Asiman Hanım☀️

  ☀️Kurutlar Vadisi Pusu☀️Asiman Hanım Siteye Yaraşmayan Sözler Yapmayın Site Dizi Oyunçuların Dizileri Tehkir Etmek Üçün Deyil Bir Düşünün Dizilerin Hepsin Tehkir Edek Onda Ne Olaçağ Kötü Olar Neçati Beyi Ağır Sözlerle Suçlayırsınız Buna Sitede Olan Yorumçuların Hakı Yokdu Hele Sizin Heç Hakınız Yokdu Hanımsınız Yorumçularla Üz Üze Gelip Ayıp Sözler Yapırsınız Bir Birinize Bunlar Bütün Yorumçulara Aid Feto İsmin Burda Söylemeyin Neçati Bey Uzun İlerdi Dizi Hayatında İndimi Feto Yadınıza Düşdü 🇹🇷Türk Halkın🇹🇷15 Temuzu Gezi Profaksyonun Neçati Bey Yapmayıp Gezi Olayında Olanlara Bak Sonra Söylen Möhteşem Yüzülin Süleyma Beyi Bunlarda Fetoçulardımı Türk Halkın Kızıl Yatağın Çıkarmasına İzin Vermeyen Oyunçular Tarkan Piyonino Çalanı Demirem Dövlet Başçısın Elin Sıkır Sonrada Dövlete Arkadan Zerbe Vurur Türk Halkında Zaten Son İllerde Kötüler Baş Taçı Edilir İyilerse Fetoçu Sayılır OSMANLI TÜRKLERİN Keçmişine Bak Tariki Kızıl Heriflerle Yazılan Halk Kimlere Kalmış Oyunçular Şarkıçılar Dövlete Zerbe Vurur Çok Kerip Türk Halkın Böyümesin İsteyenler Fetoçudu Türk Halkı Gezi 15 Temuzun Yapanlar Fetoçu Deyilmi Kaşki Tarik Geri Kayıda Fatih Sultan Hanlar Türk Halkın Koruya Ben Azeriyem🇦🇿Vatanimi Sevirem Halkımın Düşmeni Kim Olduğun Bilirem Halkıma Hidmet Eden İnsanları Suçlamıram Buna Hakım Yok Sizinde Hakınız Yok Neçati Bey Fetoçu Olsa Türk Halkına Fetoçuların Dediyiniz Üyelerin Yapdığın Yapar Yapanlar Zaten Yapdılar Bütün İnsanlar Bilir Lütfen Bu Sözlerle Kendinizi Yormayın

 53. asiman ve serdar bu diziye feto kopekleri diyen asil fetocudur kus beyinlidir.bu dizi yillarca turkiyede olan olaylari birebir veya benzerini dizide gosterdi,hic fetocu olsa adam kendi elemanlarinin yaptiklarini ifsa edermi biraz dusunun mantikli konusun.iste sizde bukadar akil var.ayrica mahkemede sizin gibi dusundu dava actilar darbeyi nereden bildi diye vede sonunda sucsuz bulundu fetoyla hicbir baglantisi olmadigi aciklandi ki necati sasmazda ayni benim dediklerimi soyledi ben yillarca bu ulkede olan olaylari birebir anlattim dedi,hatta orda imam yerine biz dizide ulak kullandik dedi.sen kalkmissin hala fetocu diyorsun asil fetocu sizsiniz.serdar kus beyinliside cikmis dizide silah kullanp show yapiyor diyor ne kullansin tasmi atsin hainlere karsi.ya hadi gidin siz kumda oynayin bak parka turistler gelmis onlara bakin.konusun diyecegim ama ingilizceniz yoktur en guzeli bakin onlara

  • Avatar CELALETTİN AKÇA

   BEYLER DİZİNİN BASLAMASİNİ BENDE SİZLERKADAR COK İSTİYORUMDA BENİM ANLAMADİM BİR KONU VAR HAKAN BEY KARDESİMİZ DEMİS KAFAM KARİSTİ DİZİNİN CEKİMLERİ ANTALYADA YAPİLİYORSA HAKAN BOYAV YANİ KARA KENAN COBAN ABDULHEY GURKAN UYGUN MEMATİ BAŞ OKTAR KAYNARCA SULEYMAN CAKİR CİĞDEM BATUR SAVCİ KEYLA KEREM FIRTINA EREN EYLÜL KARDESİM BU SAYDIĞIM OYUNCULAR DİZİDEN ÖLEREK CIKTİ AYRİLDİ BUNLAR NASIL OLACAKTA KURTLAR VADİSİ KAOSTA YER ALACAK BENCE BİRAZ SACMA GELİYOR İNANDİRİ GELMİYOR BANA BUNU AÇIKLAMASINI YAPİNP

 54. Kurtlar vadisi pusu nun eski bolumleri beyaz tv de hergün 16.00 da basladi inşallah yeni yıla yeni bolumleri ile başlar

 55. Asiman gençlerin psikolojisini bozacak dizi varken örnek çukur neden kurtlar vadisiyle uğraşıyorsun ve ayrıca iğrenç değil iğrenç yazmayı öğren de gel bebe

  • sen öyle san bu dizinin yapımcıları başta necati şaşmaz hepsi Fetö köpekleri memleketimize zarar veren üyeler

 56. Avatar Günel 🇹🇷💌🇦🇿

  ☀️Kurtlar Vadisi Kaos☀️Dizisi Neden İyi Deyil Asiman Hanım Dizi Güzel Vatane Milete Karşı Sevgi Yapan Bir Obrazdı Polad Alamdar İktiyarlar Onu Vatanı Mafyadan Kurtarmağ Üçün Yetişdirip Bakdığımız Bölümlerde Polad Kötülük Beşinde Olmayıp Umarım Halil İbrahim Süfresinde Bir Epizod Var Unutmusunuz Poladı Yardım Üçün Cağırılar Polad Kaşki Hayatımızda Gerçekçi Bir İnsan Gibi Milete Yardım Ederdi Küçük Yaşında Alıni Babası Ömer Baba Böyüdüp Ömer Baba Allah’a İnanan Namaz Kılan Dua Eden İnsan Şu Dizide İktiyarlarla Görüşü Ona Verilen Görevler🇹🇷Millet Vatan🇹🇷Koruması Kötü Görev Göremedim İlk Bölümden İnsanların Sevgisin Kazanan Dizi🇦🇿Azeride🇦🇿Neçati Beyi Çok Sevirler Umarım🇹🇷Türküye Halkında🇹🇷Sevmiler Nihad İsimli Birinin Söyledikin Duyduğda Bunu Anlamağ Olur Neçati Beyi Türküye Halkın Kurtarıçısı Sanırmısan Söylemişdi Bütün Bunlar Üzüçü Neçati Beyin Vatana Milete Kurtarma Çabası Sadeçe Dizide Olan Obrazı Deyil Neçati Beyin Dizisi Kurtlar Vadisi Kaos İSRAYIL Kimi Ölkeni Narahat Etmiş Bu O Demekdiki Düşmen Halklar Diziden Narahatdılar Dizi Hakda Obraz Hakda Çok Şeyler Söylemek Olar Ama İnsan Üzülür Asiman Hanım Düşmen Halklar Narahat Olması Ne Demek Olduğun Anlayırmısınız Zaten Vatanımız Düşmenlerle Üz Üze İç Düşmenler Dış Düşmenler Ermeni Soyqırımı Yapan Düşmenler 1915 Çi Soykırımı Umarım Dizide Bunlar Başladığda Gösterileçek Dizi Başlasa Daha Güzel Olar İnsanlar Rahatsız Olmaz Umarım Memun Olalar Neçati Beye Kolektive Uğurlar🇹🇷🙏🇦🇿Rabbim Düşmenlerden Korusun

 57. asiman sen ne kusbeyinli insansin diyecegim kuslara hakaret olacak onlarinda beyni var cunku.milleti kandiran dedigin dizi turkiyenin gercekleri yillarca turkiye bunlarla mucadele etti ediyorda hala.cocuklarin genclerin psikolojisini bozuyor diyorsun sanki diger diziler bozmuyormu gereksiz insan.cukur mesela eskiya dunyaya hukumdar olmaz mesela ha.ayrica igrenc dedigin diziyi butun dunya izledi yillarca.sacma sapan dizileri yayinliyor onlar igrenc olmuyorda kurtlar vadisimi igrenc oluyor?laf edeceksen mantikli seyler soyle.daha fazla sey soyluyecegim sevgili oguza ayip olacak sitesinde kotu birsey soylemek istemiyorum saygisizlik olmasin.sevmiyorsan izlemezsin olur biter gelip burda yorum yapma

 58. dünyanın en iyrenc dizisi
  yıllarca milleti kandıran çocukların psikolojisini bozan gençlerin aklını başından eden bir pislik dizi

 59. haklisin sevgili oguz bende senin gibi dusunuyorum haciz olayi bekleniyor vede bu arada dizinin cekimleri falan devam ediyor vede haciz olayi sonuclanincaya kadar saklaniyor katiliyorum sana.bence dizinin kanalida belli yoksa cekimlere baslanmaz.bana haber mantikli geldi sevgili oguz neden dersen hatirlarsan nobet diziside antalyada cekilmisti.belediye secimlerinde akp kaybedince vede dizinin reytingleri de pek iyi olmayinca final yapmisti.ozaman hatayi ele gecirmeye calismalarini anlatiyordu biliyorsun,simdi belliki suriye olaylarini anlatacak o yuzden oraya yakin yer secmisler.ayrica resimlerde necati sasmaz isid lilar gibi giyinmis sakal birakmis.erhan var cahit var,polatin oglu var silahlarla falan cekilmisler.yani demekki cekimler basladi sevgili kardesim.vallahi heyecan yaptim vede sevindim cok hadi insallahhhhhhhhh

  saygilar

  • inşallah başarısız olacak
   bu necati şaşmaz Fetö köpeğidir vatana memleketimize zarar veren birisi eline silah almış show dizilerle vatan savunuyor vatan kurtarıyor

 60. sevgili oguz az once youtube da kurtlar vadisi kaosun cekimlerine antalyada baslandigini vede subat ayinda baslanacagini izledim.ilerleyen gunlerde gurkan uygur,abdulhey ve ali surmelininde katilacagini ve hatta hizir reisin bile geri donebilecegini soyluyor.cekimlerin buyuk bir gizlilik icinde devam ettigi icin pek gorsel sunamiyorum demis ama birkac tane gorsel vardi.kanali ise ya trt yada kanal d diyor ama bu daha tam belli degilmis henuz.ne diyorsun sevgili oguz dogrumu sence bu haber?sende demistin zaten cekimler gizlilik icinde diye o yuzden disariya pek haber vede gorsel cikmiyor bu dogru.hadi insallah dogrudur vede yeni yila sevincli gireriz
  saygilar

  • Yeni yılda beklenen haber buydu, ancak malum Pana film bu aralar basına yansıyan bir olumsuz haberle adı geçtiği için diziyle ilgili olumsuzluk olmasın diye duyurulmamış olabilir. Umarım haciz olayından sonra yeni ve güzel bir resmi haber gelir sevgili Hakan..

 61. Pana filme haciz geldi. 26 aralıkta olağan üstü toplantı yapacaklar. Nerden nereye. Sanırım kv artık tarih oldu

 62. Avatar sivasli Celebi

  Sizden rica ediyorum Lutfen eski formattaki gibi kumandayi elimize almiyacak bir sekilde Mahremiyet onplanda tutularak bir dizi cekimi bekliyoruz ve eski formattinda oldugugibi gundeme dayir olan olacak olaylara karsi Turk halkina bir sunum beklentisi icerisindeyiz ve dini degerleride on planda tutarak eskisi gibi tasavvufi ornekler mesajlarda icermesi ve evlatlarimizada baya baya guzel birsekilde mesaj verip yasamina aksettirmeleri bu mesajlarla Eger kadroda gorev verilirse severek bir cok oyincudan fazla yetenegime inanip guvenerek dizide oynaya bilirim 20 senelik yurdisi gecmismisim ve meslegim geregi yabancilari avucumun icini bildim gibi huyu ahlaki ve hareketlerinden neye meyilenip ve neyapacani solecek kadar Elh bilgi birikime sahibim yurdisinda ayri bir dunya ve yasam var kalanlar bilir Emmimiz Dayimiz olmasi sart degil Teklif edilir davet edilirsem insallah bu turk halkina bizimde bazi seleri orenmelerine vesile olabilecek yetenek ve fikirlerimiz var .

 63. sevgili oguz kardes biliyorum haklisinda kizmakta sana bu soruyu herkez bende dahil milyon defa sorduk sormayada devam ediyoruz,ama boyle haberler cikincada biliyorsun hepimiz heyecanlaniyoruz vede isi bilene soruyoruz.kusura bakma kardesim artik ne olursun.inan ben bu soruyu sormaktan biktim sorarken kendimi okadar rahatsiz hissediyorumki sana anlatamam gercekten yemin ederim sana.sevgili oguz dun dinledim haberi kurtlar vadisi bein medya ile anlasmis vede subat ayinda yayina basliyacakmis bu haber dogrumu?daha oncede sorduk hepsimiz bastada dedigim gibi artik kusura bakma birdaha soruyorum sana,affina siginiyorum:)
  saygilar

  • Hakan şimdilik herhangi bir açıklama yapılmadı ancak yeni yılın öncesi veya sonrasında umarız pana filmden bir açıklama gelecektir.

 64. sevgili ugur yalan haber bence cunku bende barismadilar vede asla barismazlar diye haber okudum.cunku raci sasmaz yuzunden kac defa icralik mahkemelik oldu necati sasmaz annesi babasi falan aralarina girmis barismamislar ne olume ne dirime gelmesin demis necati.benim duyduklarim.bencede barismazlar.sevgili oguz bu arada bir gelisme varmi dicem sana ama sende sanirim hala yok diyeceksin:)insallah vardir sevgili oguz inan biktim beklemekten artik

 65. Avatar Muhammed Olğun

  Nagehan şaşmaz, Necati ağabeyin amerikalı bir kadınla evli olduğunu söylemiş ancak 2001 de amerikadayken necati ağabey boşanmış yaz internete ama zaten ondan bir şey çıkmaz.Dizi için beklemeye devam etmek gerek

 66. Avatar hakan cerci

  sevgili muhammed nagehan sasmazin necati sasmazin esnin actigi dava haciz davasi degil bosanma davasi.yaklasik 2 yildir devam ediyor galiba bu dava.sanmiyorum bu dava kutlar vadisinin yayin yataini etkilesin haciz degil bu haciz olayi senin dedigin raci sasmazla olan davasi idi ben onu 5-6 sene once sonuclandi necati sasmaz pana filmi aldi diye biliyorum.benim kafama takilan asil bugun sende okumussundur babil dizisi bein medada yayinlanacakti bugun iptal edildi bein medya ile star veya fox ile gorusuluyor diye haber cikti.orda diyorki bein medya da sezonda 13 bolum yayinlanacakti babil dizisi diyor.yani ayni netflix sistemi sezonda 13 bolumluk yaklasik 1 er saatlik dizi seklinde yayinlanacakmis.eger kurtlar vadisi bein medya ile anlastiysa ozaman oda ayni sekilde yayinlanacak demektir?yani netflix sistemi ile bu sekildemi yayin yapiyor bein medya tr de yoksa normal haftalik dizileride varmi?eger netflix sistemi ile ise yayinlanmasin bein medyada kurtlar vadisi

 67. Avatar Muhammed Olğun

  Arkadaşlar henüz bir gelişme yok çünkü pana filme haciz geldi ve nagehan şaşmaz necati abi için yeni bir dava açmış yani birçok verilen uğraşlar var bunların geçmesi lazım sabırlı olun bekleyin.

 68. Asiman kurtlar vadisiyle derdin tasan nedir bilmiyorum ama bir bayan olarak vadi tvnin gelmis gecmis en klas dizisi.

 69. Avatar Muhammed Olğun

  Evet 5 senedir ayrılar ama raci şaşmaz fikirtepe yaz anlarsın uzun hikaye olay pana filme de sıçradı hem olayı anladıktan sonra anlarsın kardeşler diye zaten olay necati şaşmaza da sıçradı

 70. Avatar hakan cerci

  sevgili muhammed bildigim kadari ile pana filmde necati sasmaz ile raci sasmaz ayrildi ortakliktan necati sasmaz para verip raci sasmazin hakkini aldi vede pana film sadece necati sasmazin oldu.raci sasmaz davayi kaydetti ise neden necati sasmaza haciz gelsinki?fikirtepe davasi ney ?pana film davasimi bu?benim dedigim vede bildigim pana film davasi oda yillar once sonuclandi bildigim vede uzaktan takip ettigim kadari ile.bu senede baslamazsa kurtlar vadisi dahada baslamaz artik sanmiyorum.vede cok kiside beklemez artik nasil olsa baslamiyacak diye sevgili muhammed insallah baslar

 71. Avatar Muhammed Olğun

  Evet evet sağlam aylar önce bahsettiğim erlik youtube kanalından ve Nuri Tuğral diye bir abimden yalnız abi şöyle bir şey var dediğim gibi aslında netflix ile anlaşıldı ama pana filmin sıkıntıları var necati abi iptal etti zaten 2 gün önce raci şaşmaz fikirtepe davasını kaybetti sonrasında dün ya da bugün pana filme haciz gelmiş sıkıntılar halledilmesse bu senede vadi olmayabilir inşallah hallolur

 72. Avatar hakan cerci

  sabirsizlikla bekliyoruz muhammed kardesim sadece ben degil biliyorsun milyonlar bekliyor guzel kardesim.evet bein medya ile anlasti haberleri cikti cokca benimde tahminim ya bein medya ile yada trt ile olacak gibi geliyor.olsunda onemli olan o zaten.peki senin haber aldigin yer saglammi kesin bilgimi muhammed?sonra yine husrana ugramayalim.biliyorsun hergun bir haber cikiyor

 73. Avatar Muhammed Olğun

  Şu an bir anlaşma yok, Bein Medya haberleri çıkıyor ama benim bilgi aldığım yerden öyle bir duyum gelmedi.Bir haber bekliyorum gelince sana yazarım.

 74. Avatar hakan cerci

  sevgili muhammed peki su andaki son durum ney?hangi kanalla anlati kurtlar vadisi?netflix olmayacak yani oylemi?bekle dedigine gore bir bildigin var galiba ha?insallah kardesim insallah olsun artik yeni yil geldi nerde ise hala ses seda yok deli olacagim az kaldi artik.gunler gectikce umudumda azaliyor

 75. Avatar Muhammed Olğun

  Son olarak arkadaşlar (ugur,hakan) bilgi sağlam, dizi netflix ile anlaşmıştı öyle bir şey vardı! Ancak Pana Film’in organizasyon sıkıntıları var ve necati şaşmaz bunları düşünerek son anda iptal ettiler!

 76. Avatar Muhammed Olğun

  Aşağıda yazdığın yorumu gördüm uğur pana film ve necati şaşmaz herhangi bir yerden açıklama yapmayana kadar hiçbir videoya inanma. O videolar izlenme için prim yapıyorlar inanma onlara ve bekle.

 77. Avatar hakan cerci

  sevgili pit insallah kurtlar vadisinin senoryosudur.bu verdigin haber gelecek guzel haberlerin mujdecisi olur insallah.erhan bildigim kadari ile kurtlar vadisinden baska dizide oynamadi.okudugu senaryo kurtlar vadisinin olabili cok buyuk ihtimalle.sevgili oguz sen ne dersin sende haber vardi kardes?

  saygilar

 78. İnstagramda vadinin gullu erhani erhan ufukun esi sureyya ufuk gullu erhanin senaryo okurken fotosunu paylasmisti ama vadininmi yoksa baska dizininmi senaryosu bilmiyorum

 79. Sevgili oguz son gelismeler den haberin var mi veya gelisme var mi

  • Yakında bir gelişme olmadı Uğur, çıkan haberler de yalan hep, sadece TRT den bekliyorum bir gelişme. O da sanırım 2020 yılı başında olacak.

 80. Avatar hakan cerci

  hangi kanalda yayinlandi kurtlar vadisi vatan filmi trt de mi?olabilir zemin hazirliyorlar olabilir.ama bide su var kurtlar vadisi vatan en az 2 sene once yayinlandi vede sinemada iyi idi galiba hasilat.bence olcu olmaz bu.haklisin bencede gizli tutuluyor bir kanal ile anlasildi yoksa bu haberler cikmaz

 81. Avatar hakan cerci

  anonim az once trt ile anlasti haberini okudum bende.fragmani bile yayinlanmis.galiba ya trt de yada bein medyada yayinlanacak

 82. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz kurtlar vadisi kaosun trt ile anlastigini okudum fragmani bile koymuslar gerci cevaplamissin ama bu haber dogrumu?henuz belli olan birsey yok demissin.seninde dedigin gibi kurtlar vadisi halkin dizisi vede devlet televizyonunda yayinlanmasi iyi olur herkez izler.insallah dogrudur bu haber

  saygilar

  • Benim görüşüm bu Hakan kardeş, paralı platformlar ve internet Anadolu insanında olmadığı için yeteri kadar izlenmez, oysa TRT her evde var ve herkese hitap edecek bir dizinin mutlaka Ulusal kanallarda ve Tv de olması gerekir. Benim tahminim TRT ile anlaştılar ama şimdilik gizli tutuluyor olabilir.. Perşembe günü KURTLAR VADISI VATAN filmi yayınlandı ama reytingleri düşük kaldı. Ölçüm de yapılıyor olabilir..

 83. Avatar hakan cerci

  arkadaslar daha oncede yazdimbende bein medya ile anlasti haberini duydum hatta sevgli oguzada yazdim asagida zaten.bein medya ile anlasmis olabilir arkadaslar bu haber bana mantikli geliyor.cunku bein medya dizi sektorune girdi vede guzel diziler yapiyorlar.babil,limit gibi hele bide kurtlar vadisini alirlarsa cok buyuk adim atmis olurlar

  saygilar

 84. Sevgili oguz karsıma surekli yakinda trt 1 de diye video lar haberler cikiyor doğrumu?

  • Henüz kesinleşen bir bilgi yok ama bende şahsen TRT de bekliyorum. Umarım 2020 başında Kurtlar Vadisi Kaos hakkında detaylar netleşir..

  • Pana film ve kvp resmi kanalı harici youtube’daki fragmanlar izlenme amaçlı yapıyorlar ugur inanma sadece sabırlı ol ve bekle.

  • Ugur onlara inanma. İzlenme için videolar düzenleyip kvk yakında diyolar sabırlı ol ve bekle.

 85. Avatar hakan cerci

  merhaba sevgili oguz.bir haber varmi kurtlar vadisi ile ilgili?gecen gun sana yazmistim bein medya ile anlasti haberleri dogrumu bununla ilgili bir gelisme varmi diye cevap vermediniz sanirim vede maalesef bu haberde dogru degil:((

  saygilar

  hakan

 86. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz kurtlar vadisi kaosun bein medya ile anlastigi haberleri dogrumu?sana sormustum senin kulagina birseyler geldimi arastirma yapabildinmi?umarim bir gelisme vardir?

  saygilar

 87. Avatar Günel ☀️K☀️V☀️K☀️

  ☀️Kurtlar Vadisi Kaos☀️İsmi Dilde Söylendi Ama Bağlı Kapılar Arkasında Kaldı Dizinin Hekayesi Bu Kedermi Kötü Anlamıram Dizi Hayatımızda Olan Gercekleri İyileşdirir Zaten Milletimizin Her Terefine Düşmenler Saldırır TÜRK🇹🇷Halkın AZERİ🇦🇿Halkın Düşmenleri Kecmişe Kayıdır 1915 Çi İl Soykırımın Bizlere Gösteriler Türk Azeri Halkı Ermeni Soykırımın Kaldıramaz Soykırım İsmi Türk Azeri Halkına Yad Ermeniler Hoçalı Soykırımın Unutdumu Barış Pınar Döyüşü Getdiyi Zaman Hoçalı Soykırımın Halklara Gösterip Türkler İnsanları Ketil Edir Dediler Bu Kötü Oyuna Geleçek Kader İnsanlar Abtal Deyil Rabbim Türk Azeri Halkların Düşmenlerden Korusun Kurtlar Vadisi Kaos Başlasın Kötülükleri Halklara Göstersin🇹🇷🙏🇦🇿

 88. Avatar Çakirbeyli

  Dizi bence ATV’de olmalı 2019 2020 sezonda edho final yapicak onun yerine 2020 de kaos olsun

 89. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz hala bir gelisme yokmu?uzun zamandir sesiniz cikmadi.hala bir anlasma yokmu?2020 de bari baslasa.zaten birsey kalmadi 2020.

  • Hakan sesim çıkmasa da sürekli takip halindeyim ancak bir gelişme olmadı bu süreçte, çıkan haberlerin de doğru olmadığını bilin..

 90. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz,biraz once bir haber okudum,necati sasmazin atv ile gorusme halinde oldugu vede anlasabileceklerini anlasmanin yakin oldugu yonunde.bu haber dogrumu sevgili kardesim bir bilgin varmi duyumun?bana mantikli geldi bu haber cunku benim dusunceme gore kurtlar vadisini turkiyede alabilecek 3 kanaldan birisi atv.1. si trt devlet kanali 2.atv erdoganin damatlarinin kanali 3.fox tv amerikan zaten sahibi ha birde netflix var onu zaten yalanladi necati sasmaz.diger show star kanal d de digerleri kadar para yok bildigim vede duydugum kadari ile.bu yuzden bana mantikli geldi vede olabilir diyorum ben.tabiki sen daha iyi bilirsin bu isin icinde olan isi bilen sensin ne dersin guzel kardesim?hadi insallah diyorum ben hayirlisi olsun diyorum
  saygilar

 91. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz az once baska dizi haberleri sitesinde bir haber gordum sanada kopyaliyorum bu haberi acikcasi umutlandim yine necati sasmaz 2019-2020 de tv de olacak diyor.hadi insallah dedim sevindim ama daha henuz bir kanalla anlasamadik diyor,Kurtlar Vadisi Kaos veya Kurtlar Vadisi İhanet dizisi Necati ŞAŞMAZ’dan gelen açıklama ile 2019-2020 sezonunda yeni kanalın da izleyicisi karşısında olacak.Kurtlar Vadisi Vatan filminin çekimleri tamamlandı. Bilindiği üzere Kurtlar Vadisi Pusu dizisi Kanal D ekranlarına final yaparak veda etmişti. Kanal D yüksek maliyetleri sebebi ile Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile yeni sözleşme imzalamamış ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisi kanal bulamayınca bu sezon ekranlarımızda yer almamıştı.Kurtlar Vadisi oyuncusu Necati Şaşmaz ise bu boşluğu ekibin bir sinema filmi ile dolduracağını açıklamıştı. Kurtlar Vadisi Vatan dizisi temmuz 2017’de sinemalarda olurken ilk fragmanı ise haziran ayında ekranlarda olacak. Kurtlar Vadisi Vatan filmi ise 15 Temmuz Hain Darbe girişimini anlatacak.Kurtlar Vadisi Kaos dizisi ile ilgili açıklamalarda bulunan Necati Şaşmaz; şuanda Kurtlar Vadisi Kaos dizisi için her hangi bir kanal ile anlaşma sağlanmadığını büyük bütçeli bir dizi olması sebebi ile yapımcı bulmakta da zorlandıklarını açıkladı. Eğer Kurtlar Vadisi Kaos dizisi çekilirse çok farklı isimlerin de yer alacağını açıkladı.Kurtlar Vadisi Kaos dizisi oyuncu kadrosunda ne yazık ki Görkem Sevindik; Gürkan Uygun ve Kenan Çoban gibi isimler yer alamayacak.Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı henüz netleşmedi. Ancak Pana Film dizisinin Netflix platformunda yayınlanacağı haberlerini yalanladı.Dizide Yer Alması Beklenen Oyuncular :
  Erdem Ergüney
  Tarkan Tüzmen
  Kerem Fırtına
  Çiğdem Batur
  Musa Uzunlar
  Cahit Kayaoğlu
  Hande Kazanova
  İpek Tenolçay
  Begüm Kütük
  Gökçe Akyıldız

 92. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz az once diger dizi habeleri sitesinin birinde trt de yayinlanan sampiyon dizisinin final yapacagini okudum.16.bolumde final yapacakmis dizi vede iyi butce ayirmislar bu dizi icin.aklima hemen acaba sampiyon dizisi final yaparsa kurtlar vadisi baslarmi diye geldi vede yalan degil umutlanmadim degil?ne dersin sevgili kardesim olabilirmi boyle birsey?sende haber varmi herhangi bir gelisme?
  saygilar

  • Maalesef olması çok zor Hakan kardeşim, çünkü daha diziyle ilgili bir anlaşma yok ortada, anlaşma olsa tamam derim ama dizi hazırlık süreci en az 3 ay sürer, Şampiyon kısa sürse ve erken final olsa Kurtlar Vadisi hazır olmadığı için başlaması 2020 den önce imkansız görünüyor.

 93. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz hala bir haber yokmu?artik benim umudum kalmadi bu senede baslamayacak anlasilan.ekim ayi geldi hala ses seda yok anlasilan yine bize husran var yine hasret var.zaten bu senede baslamazsa daha kolay kolay baslamaz sanirim artik:(((

  • Şimdilik bekliyoruz Hakan, en azından Netflix haberleri yalan oldu. Ancak 2020 de başlar artık başlarsa..

 94. kurtlar vadisi vatan dizisi olsun benım istedigim oyuncular 1 baron 1 cetın tekindor 2 sag kolu ugur yucel 3 eroın kacakcisı 3 nuri alco 4 fuhus mafyası coskun gogen 5 silah kacakci faruk peker coskun gogen sag kolu fırat tanıs 6 nuri alcoun sag kolu berk akman 7 faruk peker sag kolu saruhal huner 8 cetın tekındorun sagkolu camal huner 9 ugur yucelin sag kolu tımur acar baron kızi merve bolugur oglu ozan guven ugur yucelin kızi nıran unsal oglu bulent polat kgt timı baskan ugur pektas gamze ozcelık burcu kara aksaclı suyaman turan uyeler sevket altu tarık tarcan kadır ilanır bulut aras nebahat cahre

 95. Avatar Mehebbet emirov

  İnann kardeş olkevolan Azerbaycandada bu dizi çok sevilir (kurtlar vadisi ). Artık başlasa ela olar meraqla bekliyoruz

 96. Avatar hakan cerci

  senol kardesim guzel kardesim ahh keske baslasa,baslasinda nasil baslarsa baslasin ister kanal alsin ister kanalla anlassin yeterki baslasin.dedigin gibi milyonlar bekliyor yillardir.insallah senin dedigin gibidir dualarimiz o yonde,sevgili oguz sende haber yokmu guzel kardesim sesin kesildi bir anda lutfen sende haber verirsen cok seviniriz

  saygilar

 97. Avatar senol murat

  hakan kardesim bir duyumum yok ama bir rastlanti haber okudum facede necati sasmaz kanal almak icin calişma baslatti diye dogrumu bilmiyorum bende senin gibi bekliyorum umut ediyorum bir kanalda baslar insallah die kanal d star show atv fox trt tv 8 vs bunlar fakir kanal deiller ama senin dedigin gibi maliyet 1 milyon dolar yarisina yapilacak diziler varken risk almiyorlar ayrica ilk vadi 15 ocak 2003 te basladi 15 ocak 2020 yil dönümü ve yine 2003 teki gibi çarşambaya denk geliyor ona istinaden soyledim neden olmasin 15 veya 16 ocak 2020 de neden kendi kanalinda olmasin 3 yil kanal kurmak veya almak icin cok ideal bir dusun yakinda cok yakinda patlar bir bomba dediydi diyeceksin

 98. Avatar hakan cerci

  sevgili senol kardesim galiba senin bu konuda bir bilgin var sen daha oncede soyledin bunlari bir bilginmmi var bu konuda?necati sasmaz kanal kurmak veya satin alip kurtlar vadisini burada yayinlamakmi istiyor?kanal kurmak uzun sure ister bence ama kanal satin almak daha olasi ki satilik tv kanali varmi?tv8 var galiba acun satacakmis gibi haberler gormustum.keske oyle birsey olsada kurtlar vadisi devamli oynasa kanali olsa.asil benim anlamadigim sey sevgili senol bunca zaman neden anlasilamadi hala?sonucta necati sasmaz bir fiat soyler kanal der verebilecegimiz bu necati der su fiata ineriz olursa olur olmazsa olmaz bunca zamanhala anlasilamamasi bana garip geliyor bence baska seyler var burda fiat degil.tamam cok pahali dizi kurtlar vadisi daha oncede soyledim oynadigi donemde bolum basi 1 milyon dolar gibi bir para idi kac sene once.senede ortalama 40 bolum oynasa 40 milyon dolar yapar en az bu parayi tr de hicbir kanal veremez kolay kolay bu ekonomik sartlarda.ya fox verir yada netflix baskasi sanmiyorum.sevgili oguz diyor anlasilmadi hala ama bence baska seyler var altinda?siyasi seyler mesela tayyip yayinlatmak istemiyor olabilir.cunku kurtlar vadisi turkiyede olan olaylari anlatiyor vede tayyipte olaylarin ortaya cikmasini istemiyor olabilir.cunku bana bunca zaman fiat konusunda anlasilamamasi cok normal gelmiyor.sevgili oguz hala bir haber yokmu guzel kardesim seninde sesin cikmadi ne zamandir plss birseyler soylermisin

 99. Avatar şenol murat

  3 yildir aklimi kurcalayan bir soru var.
  k.v kaos ve pana film in 3 yildir suskun oluşu
  ve para babasi netflix e hayir demesi mali ve ekonomik yonden hic bir kanal la anlaşamamasi veya anlasmamasi aradan gecen 3 koca yil aklima sunu getiriyor guclu bir senaryo dunya capinda oyuncular kenan imirzalioglu abdulhey ve memati yeni konsept eskiye donus ve vadinin kendi kanali olabilir olmasi
  iisallah diyorum
  ayrica acun ilicalida yasamisti showdan ayrildi star la anlasti gunde 4 5 program yapti meshur oldu sevildi ve tv 8 i aldi neye olmasinki demi
  kurtlar vadisi kaos
  16 ocakta niye kendi kanalinda başlamasin pana tv olabilir bence plan bu sizce yoruma aciktir tartisalim oguz bey sizde dahilsiniz tartisalim

 100. Avatar senol murat

  boxer dergisinde bir haber okudum dogrumu k.v kaos un netflix te başladigi pana film in yeni bir aciklama yapacagi yaziliyo dogruluk payi nedir oguz bey bir aciklama lutfen!

 101. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz hala haber yokmu guzel kardesim?sezon acildi diziler basladi hala ses yok basliyacakmi o bile belli degil?daha haber gelecekte cekimler olacak falan bilmiyorum valla korkuyorum bu senede baslamiyacak gibi eylul sonu geldi hala ses yok cunku.ne olursun guzel haber ver artik guzel kardesim

 102. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz izlemedim o diziyi ama anladigim kadari ile iyi bir dizi olacak gibi geliyor aciklamalarda zaten iyi oyuncularla olusturacagiz diyor.en azindan piyasadaki sacma sapan dizilerden olmuyacagini dusunuyorum.daha ne kadar bekliyecegiz bilmiyorum bu sene olacakmi asil onu merak ediyorum ne zaman hazirliklari yapilacakta ne zaman basliyacak kurtlar vadisi.guzel olacak dizilerden ramo var,kursun var,marasli var,sefirin kizi guzel gorunuyor.ama tabikide kurtlar vadisi hayalimiz insallah yakin zamanda baslar

 103. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz yeni bir gelisme yokmu guzel kardesim bir duyumun arastirman ne bileyim haberin?ya varya artik vallahi yeter baslasin yaaa.bu arada marasli diziside guzel bir diziye benziyor.sevgili oguz konusu ney o dizinin?fedai falan dedigine gore mafya devlet iliskili bir dizi gibi geliyor bana sanki?insallah oyledir ama guzel bir dizi olacak gibi?

  saygilar

  • Hakan inan senin kadar bende bekliyorum ama Pana filmden başkasına inanmam ben, o yüzden sabretmekten başka çaremiz yok. Maraşlı dizisi de daha önce Kabadayı filmini izledin mi bilmiyorum ama ona çok benzeyen bir dizi olacak gibi görünüyor..

 104. Avatar BAYRAM YETER

  BİR AN ÖNCE BAŞLASIN İSTİYORUM İNANIN BÜTÜN DİZİLERİN REYTİNGLERİNİ TEK BASINA KIRACAK DEVAMLI ZİRVEDE OYNAYACAK KURTLAR VADİSİ KAOS SEVGİ VE SAYGILARIMLA

 105. Oktay Kaynarca deniliyor ölmüştü tekrar mı mezardan çıkacak ayrıca eşkıya da güzelde yeri mevcut

 106. Avatar hakan cerci

  arkadaslar pana film netflix i yalanlayinca pana filmi aradim once acan olmadi sonra resmi internet sitesinden mesaj attim pls dedim aciklama yapin hangi kanalda yayinlanacak basliyacakmi bu sene milyonlarca insan sizi bekliyor dedim sizde yazin arkadaslar arayin sizin tr den ulasmaniz daha kolay.sevgili oguz soruma cevap vermedin kardesim ama?sorum yeni 2020 dizilerinden isimlerini verdigin veya vermedigin dizilerden kurtlar vadisi gibi veya savasci gibi askeri diziler,veya mafya dizileri veya kursun tarzi o donemin siyasi olaylarini anlatan aksiyon dizileri varmi?ask vede dram dizilerinden nefret ediyorum cunku.sanirim sefirin kizida biraz siyasi vede politik olaylara deginiliyor sanirim degilmi?sorumu cevaplarsan cok memlun olurum guzel kardesim

  saygilar

 107. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz hakli ciktin guzel kardesim az once necati sasmaz yalanladi.kurtlar vadisi netflix ile anlasti haberleri dogru degildir dedi.hakli ciktin cunku basindan beri soyledin netflix ile olmayacak rahat olun inanmiyorum dedin mantikli degil dedin vede dogru cikti.sevindim acikcasi cunku dusuncelerimi biliyorsun.insallah trt ile veya baska ulusal kanalla anlasir da rahatca izleriz.birde kardesim sana bir soru sormustum cevaplarsan sevinirim guzel kardesim.birde sevgili oguz yaziyorum gonder tusuna basiyorum ama yorum eklenmiyor sonra sayfayi kapatiyorum 10 dakika sonra aciyorum yayinlanmis.ben yayinlanmadi diye birdaha yaziyorum bu sefer bakiyorum iki yorum cikiyor onceden boyle olmuyordu yeni yeni olmaya basladi bu.

  saygilar guzel kardesim

  • Hakan kardeş, Netflix olmaz dedim, çünkü bu diziyi seven insanların çoğu Netflixi bilmez, yada söyle söyleyim: Netflix batı hayranlığı ve dizilerine özenti duyan gençlerin daha çok abone oldukları bir platform. bu nedenle asıl izleyici kitlesine hitap etmiyor… Yayınlansa bile izleyeni az olur orada… Pana film de bunu biliyor bence, o yüzden ne yapıp edip TRT ile anlaşacaktır benim kanaatim.

 108. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz az once necati sasmaz yalanlama yapti kurtlar vadisi netlflix haberleri dogru degildir dedi.hakli ciktin sen israrla dedin netflixte olmyacak dedin bekleyin dedin resmi aciklama gelsin dedin hakli ciktin resmi aciklama geldi,netflix te olmayacakmis acikcasi sevindim,dusuncelerimi biliyorsun zaten insallah trt de anlasir,hadi guzel kardesim ver su guzel haberi artik,birde sana bir soru sormustum cevap verirsen cok sevinirim guzel kardesim

  saygilar

 109. Arkadaslar netflix haberi yalanlan di pana film ekibi öyle bir sey olmadiğini resmi bir sekilde acikladi.

  • Vardı uğur vardı öyle bir şey vardı. benimde bilgi aldığım yerler var ve sağlam yerden pana filmde organizasyon sıkıntısı var, normalde anlaştılar necati şaşmaz istemedi.

 110. Avatar senol murat

  kamaoyuna duyrulur
  facebook ta ali erdem kardeşimiz paylaşti pana film resmi bir duyuru yapti
  bazi sitelerde k.v kaos un digital platfor da yayinlanacagi iddialari gerçegi yansitmamaktadir gelişmeler oldukça resmi hesaplarimizdan spekulasyonlara yer vermeden açiklamada bulunacagiz seklinde bir resmi bildiri yayinlanmiştir
  gerçek bilgiler icin facede ali erdem olumune vadiciyiz i takip etmeleri rica olunur

 111. Avatar hakan cerci

  sevgili arkadaslar vede sevgili oguz gazetelerde vede diger dizi haberleri sitelerindede kurtlar vadisi netflix ile anlastigini yaziyor atik.demekki anlasildi.ne diyelim hic oynamamasindan iyidir her zaman dedigim gibi.2020 de basliyacakmis vede cekimlerine kasim ayinda baslanacakmis.

  saygilar

 112. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz kardesim sana bir sorum daha olacak benim gerci ozamanda sormustum sana bu soruyu ama kurtlar vadisi sevdamizdan gume gitti bu soru:)anlasilan kurtlar vadisi uc asagi bes yukari belli oldu gibi buyuk ihtimallle netflix te olacak sana sorum,yeni basliyacak olan 2020 dizilerinde isimlerini verdigin veya daha vermedigin dizilerin icinde kurtlar vadisi tarzi veya askeri tarzda savasci gibi,veya mafyali veya mesela kursun tarzi o donemin siyasi olaylarini anlatan aksiyonlu diziler varmi basliyacak olan?ben bu tarz dizileri seviyorum,sacma sapan ask veya dram dizilerinden nefret ediyorum bizim milllette bayiliyor aksine ona deli oluyorum zaten.sanirim benim ne demek istedigimi anladin?eger bilgilendirebilirsen cok sevinirim saygilar degerli kardesim

 113. BENCE NECATİ ŞAŞMAZ KAMERALARIN KARŞISINA GEÇSİN BAŞLAYIP BAŞLAMIYACAĞI İLE İLGİ AÇIKLAMA YAPSIN

 114. Avatar MAHMUTMUTLUGÖKSU

  BENCE TRT1DE YAYINLANSA DAHA İYİ OLUR O ZAMAN HERKES İZLER NETFİXDEN İZLENECEĞİNİ SANMIYORUM REYTİNG ZOR ALIR.

 115. Avatar hakan cerci

  sevgili oguiz inan fox tv de yayinlansa cok sevinirim oda amerikan kanali ama netflix e sevinemedim tam kardes nedeninide soyledim diziler kisa sureli vede sezona en fazla max 15 dizi yapiyorlar.avusturalyadada var netflix ayni boyle dizileri.oysa kurtlar vadisi her hafta oynamali vede en az 1.5 saaat olmali vede senede en az 40 bolum olmali bu ne ya 13 bolum sezonluk offfffffffff

  saygilar

 116. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz yani haberler dogru oylemi?dedim ya sevineyimmi uzuleyimmi bilemiyorumki?kalbimin bir yarisi ciglik atiyor digeri ise birsey demiyor:)yarim sevinc yani.benim uzuldugum sey kisa kisa bolumler halinde olacak dedim ya 13 bolum veya 15 bolum bir sezonda oyle olmaz ki kurtlar vadisi ustelik saatide az olacak buda iyi degil.arti benim burdan izleme sansim yok ama bir yolunu bulcam artik.kesinmi sevgili oguz anlasmislarmi yani simdi netflix ile kurtlar vadisi?sartlari nasil peki mesela kac bolum sezonluk kac saat nasil olacak detaylar varmi?
  saygilar

  • Pana Filmden resmi açıklama gelmeden ben inanmayacağım, çünkü haber siteleri biri yazınca hepsi yazıyor doğru mu gerçek mi diye kimse bakmıyor. Yalnız doğru olma ihtimali de var. Kurtlar Vadisi Kaos 2019-2020 de yayınlanacağı için bir taraftan sevinsem de bir Amerikan kanalında- platformunda yayınlanacak olması beni üzer tabiki..

 117. Avatar hakan cerci

  zaten bunun boyle olacagi belli idi neden derseniz arkadaslar 2 veya 3 sene once yine necati sasmaz kanal ararken egerki tv kanallari ile anlasamazsa ya youtube uzerinden diziyi yayinlamayi yada internet uzerinden yayin yapan kanallarla anlasmayi deniyecek diye haber okumustum taa ozamandan,demekki kanallarla anlasamadi netflix le anlasti gorunen o ki.hay allah ya arkadaslar sevineyimmi uzuleyimmi bilemedin inanin bir yanim allahhhhhhhh kurtlar vadisi basliyacak diyor icim kipir kipir oluyor heyecanlaniyorum,diger yanimda len diyor netflix de diyor kisa kisa olacak en fazla 13 bolum sezonda diyor.tam sevinemiyorum,ama uzulemiyorumda ortada kaldim:)kalbim atiyor gum gum heyecanliyim ama yarim bilmem anlatabildimmi sevgili arkadaslar yada muhammed kardesin dedigi gibi abilerim ablalarim:)))
  saygilar

  • Hakan kardeş merak etme, ben şahsen Netflixte bu dizinin çok izlenmeyeceği fikrine devam ediyorum. Benim çevremde buna üye olan çok az insan var, onlarda hep genç nesil ve Kurtlar vadisini izlemeyecek tarzda kişiler. Bugün çıkan haberleri bende gördüm, TRT uzun süredir beklenen açıklamayı yapmayınca elin Amerikalısı ile anlaşmış Pana film. Ne diyelim bekleyip göreceğiz zamanla neler olacağını..

 118. Arkadaslar eger kesin anlasilsaydi instagramdan necati sasmaz ve pana film aciklama yapardi suan bir aciklama yok bekleyin.

 119. Avatar hakan cerci

  sevgili muhammed kardes dedigin gibi kotunun iyisi netflix de olmasi hic olmamasindan daha iyi.isin kotu tarafi netflix de diziler 10-yada 13 bolumluk oluyor sezonluk vede en fazla ortalama 1 saat oluyor,kurtlar vadisi boyle dizi degilki boyle olmamalida zaten sezonda 13 bolumde ne anlatacak ki okadar olay olurken.sezonda en az 40 bolum oldugu zaman anlami oluyor kurtlar vadisinin.insallah 13 bolum falan degildir sezonluk?bari boyle olmasin artik bir sekilde izlemenin yolunu bulacagim baska care yok eger anlasti ise netflix ile.sevgili oguz bir aciklama yaparmisin guzel kardesim gercekten anlastimi netflix ile kesin bilgimi bu?sendende ses cikmadi
  saygilar

 120. Avatar Muhammed Olğun

  Evet abilerim,ablaları ve kardeşlerim Pana Film Netflix ile sonunda anlaştı.Yani üzülmeyin Tv de olmayacak diye baslamasaydi daha mı iyi olurdu? Zaten Pana Film yıllardır (Kanal D,Show Tv,TRT1,Star Tv) ile görüşmeler yapmıştı.Ancak 2,5-3 seneden beri olmuyordu artık en mantıklı olarak Netflix platformu mantıklı geldi Pana Film’e.Dizi çekimleri tabi kesin bilinmemekle Kasım ayında çekimlerine başlayacak ve Ocak’ta yayınlanmaya başlayacak son dileğim ise çoğunuzun isteyeceği muhtemel iki efsane ismin yani Memati Baş ve Abdülhey Çoban karakterlerinin diziye geri dönüş yapması,hayırlı günler.

 121. Avatar Muhammed Olğun

  Evet abiler Kurtlar Vadisi Kaos yazınca 1 saat içerisinde 4 tane Kurtlar Vadisi Kaos netflixte haberi var.Bende tv de olmasını istedim ama dediğim gibi artık %99 Kurtlar Vadisi Kaos Netflix’te Ocak gibi başlar çekimleri Kasım ayında birkaç haftaya belki bu hafta Netflix açıklar. (Haberlere bakarak Kurtlar Vadisi Kaos Netdlix’te demiyorum bilgi aldığım yerlerde vardı.Zaten birkaç gün önce dedim Kurtlar Vadisi Kaos büyük ihtimalle Netflix’te yani benim düşünceme göre üzülmeyin abilerim,ablaları,kardeşlerim Tv kanallarıyla sorunlar çıktı hayırlısı buymuş artık inşallah dizide Memati ve Abdulhey’i görürüz.

 122. Avatar hakan cerci

  haklisin fragman en fazla 1 dakika falan ortalama bu cok uzun bir fragman olmus,benim suphelendigim fragmanda netflix i koymuslar ordan dedim herhalde anlasti netflix le dedim,evet foxun muduru turk olabilir ama sahibi yabanaci son soz onun o yuzden istedigi kadar turk olsun onemli degil ,ama fox ta olmaz sanmiyorum savasci var cunku,atv de eskiya var birde dirilisi aldilar kurtlar vadisi gibi pahali diziyi almazlar kala kala trt,show,star kaliyor guzel kardesim.inan biktim beklemekten artik sabrimda kalmadi hepimizin,artik baslasinda kurtulalim millet olarak guzel kardesim.sevgili oguzdanda aciklama gelmedi en son guncelleme yapmis 3 eylulde okumussundur zaten birdaha aciklama gelmedi bizler heyecanla bekliyoruz bakalim.sevgili oguzun dedigi gibiGörelim mevla neyler, neylerse güzel eyler..
  saygilar
  kardes

 123. Avatar hakan cerci

  sevgili senol artik baslasin inan bekleyecek sabrim kalmadi benim yaklasik 4 sendir bekliyoruz hepimiz.dilegim zaten insallah netflix te olmaz ama olursada ne yapalim eyvallah dicez ilemenin yolunu bulcaz en azindan ben kendi adima bulacagim.evet fox un muduru turk olabilir ama patronlari yabanci onlarin dedigi oluyorki en son,onlar ne derse o oluyor.ama fox ta yayinlanmaz dedim ya savasci var orda atv de de eskiya var bide dirilisi aldilar bu pahali diziyide almazlar,kala kala trt,show star kaliyor zaten eger netflix olmazsa baskada sansi bilmiyorum.off sevgili oguzda aciklama yapmiyor az kaldi deli olacagim artik
  saygilar kardesim

 124. Avatar senol murat

  kardeşim sen demissin aratiyorun k.v kaos die hep netflix cikiyo die ewet bende de öyle oluyodu fakat simdi yaziyorum bu yorum yaptigimiz sayfa cikiyo simdi
  ayrica yazmissin fox amerikan kanali die evet ama fark su fox un basinda turk yönetici bir müdür var sahipleri disney kardesler wolt disney vs netflix de olyodat fox ta neye olmasin fakat n. sasmaz fox a da gitmis ama olmamiş bunu iyi belle netflix te olmayacak güvenin bana norman fragman 56 sn veya 1 dk olur 12 dk deil k.i.b kardeş
  saygilarla

 125. Avatar senol murat

  kardeşim söyle aciklayim sen yorumlarda yazmişsin
  k.v kaos yazinca netflix cikiyo umudum kalmadi artik die bende öyleydi
  k.v kaos yaziyodum google a
  netflix haberi cikiyodu şhmdi bu yorum yaptigimiz dizi oyuncusu sitesi en başta
  k.v kaos yazinca bu site en başta cikiyo dene bak gör yorum yazarken
  kurtlar vadisi kaos yaz google a ilk bu site cikiyo buda demek oluyor ki netflix iddialari çürüyor bir bakima benim düşüncem bu ha bide fox tv amerikan kanali dogru ama başinda türk bir yönetici var fox un sahibi ABD li disney kardeşler hani şu mickey mouse u yaratan yada donald duck u yaratan şirket netflix te amerikan menşeili bir kanal netflix te oluyoda fox ta niye olmasin zaten n. şaşmaz fox ilede görüsmus ama olmadi herhalde nese sana iyi gunler
  netflixte olmuycak bak gör yoksa n. şaşmaz coktan açiklar pana film den resmi aciklama yada fragman gelirdi you tube daki sahte fragmanlara aldiriş etme normal fragmanlar 56 sn veya 1 dk oluyo 12 dk deil
  saygilarla

 126. Avatar hakan cerci

  sevgili senol kardesim ne demek istedin ben anlamadim?biraz daha aciklarmisin plss yani trt de olabilirmi kurtlar vadisi?netflix de olmuyacakmi yani anlatirmisin?

  saygilar kardes

 127. Avatar senol murat

  kardeşler kurtlar vadisi kaos yazinca google amca ya ilk netflix haberi çikiyodu şimdi bizim yorum yaptigimiz site en başta netflix haberinin oldugu boxer dergisi ve haber port 2.sayfaya duşmüş belki bu biSey deil ama bende bir umut kirintisi oluştu hadi insallah trt olsun bizim olsun ne yapalim artik

 128. kurtlar vadisi kaos mu caoz mu her neyse artık benim görüşüm kurtlar vadisi bitmiştir birdaha yayınlanmıyacak zaten işler güzel gitmiyor

 129. Avatar hakan cerci

  aleykum selam muhammed kardesim iyiyiz de birde kurtlar vadisi baslasa daha iyi olacagiz biliyorsun zaten bunu:)valla muhammed banada oyle geliyor artik sanirim netlixte olacak gibi.trt ye bile pahali geldigine gore bu dizi anca netflix altindan kalkacak gibi geliyordusun oynadigi zamanlarda bundan 5 sene once falan bolum basi 1 milyon dolar gibi maliyeti vardi ozaman oyle ise simdi sanirim ulusal kanallar vede trt altindan kalkamiyacak gibi.ya netflix yada fox kalkar altindan foxda amerikan kanali oldugu icin biliyorsun.ama ordada savasci var sanmiyorum alsin kurtlar vadisini,sevgili oguz trt de cikacak merak etmeyin dedi israrla ama insallah oguzun dedigi cikar ben istiyorum trt de olmasini biliyorsunuz her zaman soyledim netflixte olmasi benim icin kotu yayin yok burda para onemli degil ama izleyemem sorun o.ama yinede hic olmamasindan iyidir.senolda onu soylemis mesajinda netflix iddealari kuvvetleniyor demis is otarafa gidiyor sanki sevgili kardesim
  saygilar

 130. Avatar hakan cerci

  sevgili senol kardesim nasilsin ozledim seni.sanirim bu senede baslamiyacak gibi duruyor kurtlar vadisi kaos cunku sevgili oguz yukarida guncelleme yapmis gordunmu bilmiyorum sanirim bu senede yayinlanmayacak gibi 2020 de belki yayinlanacak trt de gibi birsey yazmis.anlasilan yine bize hasret yine bize husran var gibi geliyor.hala oguzdan haber bekliyorum ama bilmiyorum umudum azaldi benim iyice,en azindan netflix de yayinlansa onada raziyim dedim ya hic yoktan iyidir artik izlemenin bir yolunu bulurum ne yapayim hic olmamasindan iyidir guzel kardesim.
  saygilar

  • Avatar Muhammed Olğun

   Abiler öncelikle selamın aleyküm nasılsınız iyisiniz inşallah bence demedi demeyin bu ay içerisinde Kurtlar Vadisi Kaos-Netflix açıklanır.Çünkü Tv kanalları zor anlatabiliyor muyum? Ha olursa bana göre %30-40 TRT1, %60-70 Netflix olur.

 131. Avatar şenol murat

  sevgili oguz hala bir haber yokmu netflix iddialari giderek kuvvetleniyor pana film den iddialara bir yanit gelmedi dogru yada yalan die buna tutunarak ve güvenerek senden arkadaşlarim hakan ve muhammet kardeşlerimle iyi haberler bekliyoruz
  saygilarla
  şenol murat

 132. Avatar hakan cerci

  sevgili senol daha oncede dedim zaten biliyorsun bende istemiyorum netlixte baslamasini zaten biliyorsun ama netflixte baslarsada hic yoktan iyi diyecegim ne yapayim.haklisin soylediklerinde parasi bir yana para sorun degil kardes ben izleyememki parada versem yurdisindayim cunku burda netflix turkiye yayini yok para versemde izleyemem zaten parada veremem yayin yok.vede dedigin gibi butun dunyada hayranlari olan sabirsizlikla beklenen bir dizi bu o yuzden banada anlamsiz geliyor sende oguzda hakli ya trt yada show tv de olabilir buyuk ihtimalle oyle gorunuyor.insallahta oyle olur.
  saygilar

 133. Avatar hakan cerci

  sevgili muhammed kardes evet senden buyugum ben 40 yasindayim.yas onemli degil kardesim benden buyukte olsan kucukte olsan saygidan vede sevgiden abi derim ne olacakki abi demekle dilmi asinir.evet gordum kanalda kurtlar vadisi ile ilgili epey haber var haklisin ama senol kardesin dedigide onemli oda yazmis.bilmiyorum senolun dedigi gibi milletin sabri kalmadi artik 3 seneden fazla oldu dile kolay nasil gecti zaman nasil bekledik anlamadim vallahi.ama artik bekliyecek sabrimiz kalmadi hicbirimizin belli zaten herkez delirdi:)

 134. Avatar hakan cerci

  sevgili muhammed kardes eyvallah allah razi olsun senden gercekten cok tesekkur ederim cevabin icin.netflix le ciddi gorusme halinde oldugunu biliyorum zaten yazdimda youtube da videosu aramadan cikiyor artik bayagi ciddi galiba daha oncede yazdim.ama sevgili oguzun dedigine gore trt ile anlasacaklar galiba dedi vede netflix de olmaz bence dedi cunku netflix parali kanal dedi vede uyesi az dedi haklida aslinda bende ayni fikirdeyim ustelikte yurdisinda yasayanlar izleyemez diziyi mesela ben burda netflix turkiye izleme sansim yok o yuzden aslinda benim icin pek iyi haber degil bu ama hic yayinlanmamasindan daha iyi tabikide.butun dunyadaki turkler bu diziyi bekliyor ustelik orta dogu vede basta turkmenistan olmak uzere tum turk cumhiriyetlerindede biliyorsun bu diziyi bekliyorlar bilmiyorum banada mantiksiz geliyor netflix ama netflix de para var vede epey para harciyorlar turkiyede.trt ile anlasmasi bana daha iyi olur gibi geliyor.kesinmi peki netflix ile anlastigi yani?sonra sevinipte yine husran olmasin?ozaman daha kotu oluyor biliyorsun 3 seneden fazla bekliyoruz hepimiz kardes.
  saygilar

  • Avatar Muhammed Olğun

   Kaç yaşındasın benden büyüksün abi ben 14 yaşındayım.Gördün değil mi hatta böyle yazmış kurtlar vadisi konsepti yazmış gayet güzel yani tavsiye ederim Erlik kanalını takip edebilirsin.

  • Avatar senol murat

   sevgili hakan ve muhammet kardeşlerim o netflix videosunu dikkatli izleyin
   alt ta 20 eylül de netflix te diyor 20 eylül cuma gününe geliyor necati şaşmaz israrla her kanal dan perşembeyi istiyor israrla onlar kabul etmeyince necatide kabul etmiyo o zaman netflix hayal gerçege gelin cahit kayaoglu da necati şaşmazda netflix olayini yalanladi kulis bunlar k.v kulisi yapip uye toplayacaklar sen ben de ha burda başlayacak diyip uye olcaz baslamayincada kalacaz mal gibi orda bide boşa para vercez
   hem ben cahit kayayi takip ediyorum o böle bisey yok yalan haber bizi takipte kalin cok yakinda suprizlerle donucez dio cahit kayaoglu fcbk 2020 ye bakin
   benden soylemesi netflix te olmaycak arkadaşlar orasi genç işi bu diziyi kirsal kesim 7 den 70 e herkez izlio zaten netflix 3 4 büyük sehirde var olmaz o iş olmaz bu dizi TRT STAR YADA ŞHOW DA OLUR ILLAKI OLUR KIMSEDE SABIR KALMADI ÇÜNKI
   SAYGILARLA

 135. Avatar hakan cerci

  SEVGILI MUHAMMED kardes orda en son senin haberin varki guncelleme yok senin yazindada umarim trt ile anlasilmistir vede gizli tutuluyordur deniyor baska haber yok.3 eylul diye birsey gormedim ki ben plss yazarmisin bana?anlasmislarmi trt ile yani?ayni mesaji burayada yaziyorum sevgili muhammed senden haber bekliyorum

  saygilar

  • Avatar Muhammed Olğun

   Vallahi kardeş sen o haberi görmüşsün aynen ama ben sana bir youtube’dan kanal ismi vericem ismi Erlik kanala girip Topluluk’a basarsan orada birkaç bilgi var.Erlik kanalının dediğine göre Oğuz’un dediği aksine Netflix ile ciddi görüşmeler varmış.Ama bende ilk önce TRT1 ile görüştüklerini biliyordum.Ama TRT1 ile olmamış(son görüşmede) o olmassa Netflix olur diyorum sen gir Erlik yaz topluluka bas haberler var

 136. Avatar Muhammed Olğun

  Oğuz yeni bilgiler gelince her zaman bizlerle paylaşmanı rica ederiz.Biz vadicileri kırmassın umarım heyecanımızı mazur gör sonuçta 3 senedir, bu diziyle yatıp kalkan insanların bir bekleyişi var böyle sabır hiç bir dizi için beklenildiğini görmedim.Son bügünki haberi yeni gördüm inşallah senin dediğin gibi Kurtlar Vadisi Kaos TRT1 ile anlaşmış ve gizli tutuyodur. Saygılar.

 137. msakalli arkadas ne kadar hakli dogru soylemis ayni fikirdeyim senelerdir bekliyoruz umtla heyecanla piyasada okadar sacma salak dizi var onlari koyacaginiza bir kurtlar vadisini koyamaadiniz yaziklar olsun tum kanallara,sacma sapan dizileri yayinliyorsunuz ondan sonra reytingler kotu dize uc hafta sonra kaldiriyorsunuz.yayinlanacaksa yayinlansin yayinlanmayacaksa da necati sasmaz ciksin aciklasin anlasamadik falan desin milyonlarca insan bekliyor goruyorsunuz iste ayip ya eylul ayi geldi yakinda diziler basliyacak

 138. sevgili senol ben kurtlar vadisi netflix haberinin altina yazdim senide bekledim oraya gelirsin diye ama sen buraya yazmissin yine en sonunda bakayim dedim burdasin:)valla senol bilmiyorum ya oguzada yazdim benim umudum azaliyor kardesim iyice eylul ayi geldi hala ses seda yok.sevgili oguzdan haber bekliyoruz ondanda haber yok.dun yazdim netflix haberinin altina okudunmu bilmiyorum youtube da bayagi dolasiyor bu haber hemde arama yapmadan yayilmis iyice yani kurtlat vadisi netflix haberi onu yazdim oguz beye.ben istemiyorum acikcasi seninde dedigin gibi mantiklida degil zaten sende istemiyorsun anlasilan sevgili oguzda ayni fikirde,insallah yayinlanmaz netflix de ama eger yayinlanirsa da hic yoktan iyidir diyecegiz artik izlemenin yolunu bulcam bende burda en azindan hic yayinlanmamasindan iyidir oyle degilmi kardes?evet falcao konusu iyice karisti bakalim son 3 gun zaten ne olacak gorecegiz ondada umudumu iyice azalttim be kardesim.bu arada kuralar cekildi izledinmi bilmiyorum psg,real madrid bruge cikti yani anliyacagin…:)netflix haberinin altina yaz ben oraya yaziyorum hemen baslarda acmasi kolay:)

  saygilar kardesim allaha emanet ol

 139. Ne zaman youtubedan bir kurtlar vadisi videosuna denk gelsem, arkasından sinirleniyorum, ülkede o kadar gereksiz dizi varken şu dizi niye yayınlanmıyor diye, sorun bütçe mi necati şaşmaz bugüne kadar kazandıklarından biraz fedakarlık etsin bütçesini sırf kanaldan değil kendi cebinden de harcasın, zaten dizi eski gücünü yakalasa yine kanallar kapışır, bütçe sorunu kalmaz. Ayrıca dizinin başladığı gün sadece polat alemdarın 2 dklık yürüyüşünü ve cendere müziğini dinlemek ve “vay yiğidim vay” diyerek ekranları kilitleyecek bir kitle olduğuna eminim 🙂 çünkü son sezon senaryo belki kötüydü ama sürekliliği olduğu için insanlar izlemiyordu, şu an durum çok farklı, insanlar izleyecek dizi bulamadığı için bu diziye müthiş özlem duyuyor, tıpkı benim gibi… Hiçbiri olmuyorsa bu sezon başı açıklama gelsin, bitti artık kurtlar vadisi diye, hiç olmazsa milletin ümitsizce beklemesi de tamamiyle bitmiş olur.

 140. Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin Netflixde yayınlanıp yayınlanmayacağına dair yazdığımız haber için TIKLAYIN

  • Oğuzcuğum rabbim yeni alıcağın haberleri olumlu,hayırlı kılar inşallah biz buradayız sana güveniyoruz normalde bazı yerlere soruyoruz cevap bile vermiyorlar sen nasıl bizim için çalışıyorsun.Allah işini gücünü rast getirsin dediğim gibi hayırlı haberlerini bekliyoruz yeni dönemde Vadimizi görmek dileğiyle saygılar.🌹

 141. sevgili oguz kardes tesekkur ederim cevabin icin sagol.biliyorum hergun sana yaziyoruz burda herkez yaziyor sıkıyoruz seni bikkinlik geldi sanada haklisin ozur dileriz ama bizde inan cok sabirsizlaniyoruz goruyorsun iste.dunyanin her yerinden yazan insan var bekleyen insan var biliyorsun.ailemden haric hayatimda bir galatasaray var birde kurtlar vadisi var ayni senol kardesimin gibi.anlayisin icin tesekkur ederiz

  saygilar

  hakan

  • sevgili hakan kardeşim evet yaziyi okudum sana demistim demek istemiyorum ama demistim k.v yi 7 den 70 herkes izliyo yöresel netflix ise genc isi kaliyo orda baslasa dahi 13 blm dio lar o agir bütceyi karsilamaz 13 blm trt ye gelirsek orda olmasini istemem nedenini sorma star falan olursa daha iyi bilmisim sayilir trt ve star soyleki 13 tmmz k.v vatan izlenme %9.5 14 tmmz börü izlenme %12.5 iste fark ayni aksam farkli iki kanada olsalardi ben börüyü secerdim cünki vatan bi k.v filistin olamadi trt bu yuzden sicak bakmiyor olabilir
   su alternatif senaryoda sole ben 8 yil once k.v izlerken ya bole senaryo yazilmaz diyip takip ediyo yorum yapiyodum sonra aklima farkli bir senaryo yazma fikri geldi polatin leyla dan cocugu olmuş elif büyümüş memati selvi evlenip cocuk olmuş oda elif alemdarla sevgili olmuş falan öyle iste
   falcao ya gelince o iş yatti gibi gs bursayla berabere kaldi ligde 5 puan yitirdi kötü başladiniz ama düzelir daha ligin başi ben her takima yakinim takim ayirmam ama sen bence falcao ya umut baglama cagne var sizin biraz sans verseniz bir falcao olur bence neyse haydi kib görüşürüz
   saygilarla

 142. sevgili senol bende aslen manisaliyim ama cok uzaklardayim avustralyadayim ben.14 senedir.kurtlar vadisi alternatif senoryasini yazdim derken ne demek istedin onu anlamadim?sevgili oguzdan cevap gelmis okumussundur?daha henuz cevap yok diye.beklemekten inan biktim artik ya.senol benim sosyal medya kullanmiyorum face,instagram tweetter hicbirisini kullanmiyorum ama acacagim bir tane hesap merak etme sana verecegim ordan konusuruz seninle sende benim kafadansin ayni belli sevdim seni:)fenerli olmana rahmen:)benim icinde 1 galatasaray var birde kurtlar vadisi var cok sukur 2 senedir sampiyonuz bu senede oluruz insallah,birde kurtlar vadisi baslarsa allah derim ayni senin gibi
  saygilar

 143. sevgili senol zatem kurtlar vadisi manyaklari boyle oluyor:)inan defalarca izledim kurtlar vadisi ve kurtlar vadisi pusu serisini ezberledim nerde ise butun bolumleri,he aksam defalarca kurtlar vadisi tulum muzigi varya onu dinlerim diziyi hayal ederim:)harika muzik insani ucuruyor.her gun dua ediyorum insallah baslar diye ama hala bir gelisme yok bu sene umutluyum ama ben sevgili oguz sagolsun umut verdi bize.kolarov belki olmayacak ama gustova yi alacaksiniz galiba sizde.sen fenerlisin ama olsun senin gibi fenerliye eyvallah derim ben:)sen nerdesin senol tr demi yurdisindami?

  • hakan kardeş türkiyedeyim ben amasyaliyim yerel bölge gümüş haciköy ilçe
   sen yurtdisi nerde almanya avusturya amerika kanada brezilya cin japonya ingiltere bilmiyorum ama ben şanssiz biriyim ben 8 sene önce k.v alternatif senaryosunu yazdim 20 blm defteri kayip ettim gecen yil takimim kötü bir sezon yasadi k.v.k bitti tam takimima yöneldim iste kötü sezon yasadik ben öldüm öldum dirildim güc bela 6. olduk falan ama bu sezona iyi basladik 5-0 ve 2-1 2 de 2 yaptik rahatim bide vadiden bir haber gelse tamamim ben ya brdan olmuyo bole bir sosyal mecraya gel face insta bende insta var da tlf kucuk androit ama ins desteklemiyo
   saygilarla

 144. sevgili oguz bey hala bir haber yokmu kardes?ver artik su guzel haberide yerimizden ziplayip allahhhhh diye bagiralim dunyalar bizim olsun hepimiz seni bekliyorum kardesim plss

  • Hakan kardeşim, inan senin gibi Kurtlar Vadisi hayranlarını memnun etmek için her gün kontrol ediyorum ajansları, Ancak henüz bir haber düşması kaos dizisine dair. İnşallah Ağustos bitmeden haber gelir de yazarım uzunca.

 145. sevgili senol oguz beyi bende tanimiyorum ki burda yazismaya basladim galiba televizyon gazetecisi dizi haberleri yapiyor.bu siteye soyle guveniyoruim ben daha oncede soyledim ya sana hicbir yerde cikmadan burda cikti ilk haberler vede hepsi dogru cikti.ilk kurtlar vadisi haberini burda okudum oguz beyede yazdim ondan sonra netflix i gordum zaten sonrada star tv de diye.oguz bey resim paylasti necati sasmaz ve ekibi yeniden basliyor diye gormussundur burda sende ondan sonra inanmaya basladim ben vede haber bekliyorum oguz beyden senin gibi.ben benden daha hastasi varmi diyordum kurtlar vadisi icin sen bendende hasta imissin:)inan senol pana filme yazdim defalarca trt ye yazdim show tv ye yazdim basliyacakmi lutfen baslatin diye,baska tv haber siteleri var oralara yazdim hicbirisinden cevap gelmedi.pana filmi aradim ta avusturalyadan acan olmadi tek care oguz bey kaldi ondan sevindirici haberleri bekliyorum tipki senin gibi.daha oncede yazdim bir falcao yu birde kurtlar vadisini bekliyorum:)bir baslasa anlatamam sana nasil sevinecegim.fox tv nin savasci dizisi var ya o yuzden kurtlar vadisi ile gorusmemisler gorusulen trt vede show tv galiba su anda.maliyeti cok yuksek oldugu icin her kanal karsilayamiyor.necatide biraz indirim yapsin artikda hasret bitsin yeter.yoksa hic basliyamiyacak bu dizi.

  • sevgili hakan dogrudur ama ben bu zamana kadar k.v pusu 300 kv 97 kv terör 2 bölüm 399 bölüm dizi 4 5 sinema filmi k.v nin ayrica pana film yapimi 4 dizi izledim şimdi sen söyle hangimiz fanatik
   ben 12 13 yasindaydim ilk
   kv başlayinca simdi 28 29
   farkina varana kadar 1.sezon bitmişti bile k.v nin sezon finalinden başladim ilk 19 bölüm yillar sonra you tube dan izledim işte böle falcaoya gelince ben beyaz futbol hastasiyim orda duymustum flcao perşembe diyolardi biz kolarov u alamadik iişallah siz falcao yu alirsiniz
   saygilarla

 146. asiman piyasada okadar gereksiz aptal dizi var onlar sacma sapan degilde kurtlar vadisimi sacama sapan dizi ha?asil sacma sapan sensin.izlemiyorsan defol git izleme ne yaziyorsun buraya insanlari sinir ediyorsun kizdiriyorsun gerizekali.sacma imis sen git sacma olmayan dizileri izle ozaman allahim ya

 147. sevgili senol kardesim mesajini yeni fark ettim simdi yaziyorum kusura bakma.sende aynen benim gibisin,bende defalarca izledim her bolumunu ezberledim artik ama aynen senin gibi aklima geliyor bazen izliyorum bende bolumlerini mesela polatin ilk ihtiyarlarla karsilasmasini,kara ile karsilasmasini ayni senin gibi sende benim kafadansin:)insalllah netflix te olmaz bende istemiyorum cunku ben yurdisindayim burdan izlemem olanaksiz turkiye netflix i.ama oguz bey olacak diyor bekleyin diyor bir bildigi var sevgili oguza inaniyor ve guveniyorum ilk haberi bu siteden duydum oguzada soyledim zaten bunu.soyledigi butun diziler dogru cikti simdiye kadar bir tek kurtlar vadisi tam belli degil.onuda bekliyoruz zaten.insallah alsin kanalda kurtlar vadisini hep izleyebilelim inan harika olur.bekle bekle cildircam yeter vallahi.
  saygilar

  hakan

  • sevgili hakan kardeşim sürekli sana yaziyorum ama kusura bakma artik bu oguz bey in kurtlar vadisi ile ilişkisi nedir? söz sahibi birimi yoksa oda bizim gibi vadici mi bir anektot paylaş benimle oguz beyle ilgili bide oguz bey her kimse artikt ona söylesek yada iletsek eger diger kanallardan bisey cikmasa kendi kanalimizla ilgili pana film e görüşlerimizi iletir mi? acaba biz ordan bir yol bulabilirmiyiz diyecektim artik o kadar bunaldim ki yani birak show trt kanal d tv8 atv star fox yada teve 2 yada netflix o bu ben d max ta tlc de yada tyt türk te yada hadi beyaz tv de yada 360 ta kanal 7 de başlasa yine raziyim yeterki başlasin ya bu fox un hic mi kapisi calinmadi dünya devi disney sahibi bu kanalin bütce derdi de yok netflix adi geciyoda fox niye olmasin sasirdim artik yani internette arat arat hep ayni haberler yada yalan haberler artik kanallarda fragman bekler oldum birinde denk gelirim die ama yok oglu yok
   saygilarla

 148. Avatar bellavizyon nargile

  allahım allahım yıllardır bekliyorum bu dizinin başlamasını vermiş oldugunuz kadro tam hayelimdeki kadro ben inanıyorumki türkiyenin en çok izlenen dizisi olacak dizimiz……………… tek şart necati şaşmazın başrol olması kuzuzade yusuf u kendi yerine yine sahnelere koymaması.biz necati şaşmazı istiyoruz….. inşallah bir an önce başlarda biter bu hasret

 149. evet sevgili senol murat bende gordum bu haberi haklisin artik baslasin yeter.inan pisayada okadar sacma salak diziler varki millet bunlari izliyor ama turkiyenin gerceklerini vede turkiye uzerine oynanan oyunlari anlatan bu dizi hala basliyamadi yaklasik 4 senedir yaziklar olsun diyorum baska ne diyeyim.inan her saat basi geliyorum bu siteye bakliyorum sevgili oguza yaziyorum surekli bende bakiyorum acaba bir yerden birsey gorebilirmiyim diye goruyoruzda ama dogru degil oguzunda soyledigi gibi.artik baslasin yeter

  • sevgili saygıdeğer hakan çerçi kardeşim inan 4 yildir bekle bekle usandik bazen koyveriyorum bakmayacam aratmayacam die ama olmuyo ki aklima bir sahne geliyo komik veya aksiyonlu actiyorum mesela 5.sezon 106.bölüm mezarlik baskini yine 5.sezon 128.bölüm sezon finali ersoy un ölümü sahnesini tekrar tekrar izliyorum
   veya ilk vadi 53.bölüm ormandaki testere necmi nin polat in ekibine yaptiği pusuyu defalarca izleyip hasret gideriyom walla bide insta face kv forum twitter her mecrada aratiyorum yani eger bir kanal bulamaz isek iişallah netflix te falan olmaz cünkü orasi parali bir mecra ve bizim internetimiz o mecraya yetmez ayrica bu dizi uluslar arasi yöresel 7 den 70 e herkesin izledigi bir dizi ve pana film 3 5 milyon izleyiciyi kaybetme riskini alamaz bence vede ayrica necati şaşmaz in kanal tv satin alacagini duymuştum işallah kendi kanalimizi kurariz pana tv olsa yakişir bence
   saygilarla

  • Allah belanı versin

   • saygideger asiman hanim veya hanimefendi k.v ile derdin nedir yorumlarini okudum sevmiyosan yazmak zorundada degilsin bu neyin hirsi be bir bayan oldugun için yumuşak bir dil kullandim sana tavsiyem ya yazma yada biraz saygi yahu bu neymiş artik
    ha bir de bela okuma günah ayrica döner dolasir yine seni bulur
    saygilarla

 150. sevgili oguz şimdide star tv de diye you tube de çikti aklimiz çok karişti bize bir yol gösterin artik bir bilgiyi geçtik krintisina bile aciz sabrimiz kalmadi wesselam

 151. sevgili oğuz 3 gün önce kurtlar vadisi kaos star tv diye arattim you tube da yakinda star da diye çikmiş star tv logosu da vardi aklimiz cok ama cok karişti
  hala bir haber bir ses yokmu bu yorum yaptigimiz site bile ihtimal dahilinde şhow tv yi gösteriyor lütfen bir bilgi cok maduruz sevgiler

 152. sevgili oguz şimdide star tv de diye you tube de çikti aklimiz çok karişti bize bir yol gösterin artik bir bilgiyi geçtik krintisina bile aciz sabrimiz kalmadi wesselam

 153. Merhaba değerli ziyaretçilerimiz; Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin 2019-2020 sezonunda hangi kanalda ne zaman başlayacağına dair sosyal medyada çıkan Netflix haberlerini bizde okuduk, ancak bunlar şimdilik söylentiden ibaret, Netflix paralı bir internet platformu. Türk halkının hatta Azerbaycan ve kardeş devletlerin sevgisiyle büyümüş marka olmuş bir dizinin yani Kurtlar Vadisinin böyle bir paralı platformda olacağını düşünmüyorum. İnşallah önümüzdeki günlerde TRT ile yapılan görüşmelerden olumlu bir haber ileteceğiz sizlere, biliyoruz çok sabırsızlandınız ama beklemekten başka çaremiz yok, anlayışınız için teşekkürler..

 154. sevgili okan bu haberi bende gordum ve hatta oguza yazdim bunu oguz bey tam olarak inanmayin cok haberler cikiti dedi oku bak asagida var zaten.ben aslinda istemiyorum netflixle anlasmasini cunku 13 bolum diyor sonra ne olacak?1 senede 13 bolum olacak ondan sonra yine bekle ondan sonraki sezonda olacakmi diye hem suresi kisa yaklasik 1 saat olacak.trt ile anlasir insallah.gerci baslasinda nerde olursa olsun oda var bilmiyorum bakalim.sevgili oguzdan cevap bekliyoruz bizler

 155. dizi için netflix ile anlaşmış diye haberler çıktı bugün.haber detayı şöyle

  Netflix Türkiye pazarına girdikten sonra hızlı bir şekilde iddialı isimleri kendi bünyesine katmış projelere hız vermişti. Geçen günlerde aldığımız bir bombayı patlatmanın zamanı geldi. 3 yıldır ekranlardan uzak olan ve televizyonların maddi sıkıntısından dolayı hiçbir televizyon kanalı ile anlaşamayan Kurtlar Vadisi Netflix Türkiye ile anlaşma yaptı. Yapımcılığını Pana Film’in yaptığı dizi Netflix Türkiye ile görüşme yaptı ve olumlu geçen görüşmeler sonucunda büyük bir anlaşma yaptı. Netflix keseninde ağzını açtı, her bölümün maliyeti 1.5 milyon TL olarak ayarlandı, Hakan Muhafızın yaklaşık 3 katı bir maliyeti ile ekrana gelecek.

  Atiye ve Ottaman Rising bile geride bıraktı Netflix akıllıca hareket ederek abone sayısını nasıl yükseleceğini bulmuş. İlk sezonun toplam 13 bölüm ve ortalama 60 dakikadan oluşması kararlaştırıldı. Çekimleri Kasım ayında başlayacak olan dizinin kadrosuna sürpriz isimlerin dahil olacağı da kesinleşti, önceki Kurtlar Vadisi sezonlarından daha farklı mekanlar ve karakterlerin olacağı, uluslararası bir proje olarak ekranlarda boy gösterilecek.

  Dizinin kadrosunda Necati Şaşmaz, Kenan Çoban ve Gürkan Uygun kesin olacakmış. Necati Şaşmaz dizi için güçlü erkek oyuncular ile anlaşmayı hedefliyor. Netflix’in Türkiyede yaptığı ilk büyük projesi olan Kurtlar Vadisine sürpriz kadın oyuncuların da dahil olacağı öğrenildi. 3 yıldır ekranlardan uzak olan ve milyonlarca hayranı bulunan dizinin Netflix’de olmasından dolayı platformun abone sayısın da bir tırmanış meydana gelecektir

 156. Bir kere oktay kaynarca asla gelip oynamaz Edho reyting yapmış Ken aynı düşünce Kenan çoban için de geçerli ölüyü diriltmek gibi 🙂

 157. sevgili oguz hala cevap yokmu kardesim?bekleye bekleye inan catladik artik gozumuz kulagimiz sende ver artik su mujdeli haberi pls

 158. sevgili oguz hala bir haber yokmu?gozumuz kulagimiz sende seni bekliyoruz ver artik su guzel haberi plssss

  saygilar

  hakan

  • Benimde gözüm kulağım TRT ve Pana filmde ama bir ses yok henüz, umarım güzel haber gelecek, biraz daha sabır lütfen..

 159. bence şhow atv kanal d star tv 8 fox trt1 veya digerleri fark etmez artik başlasin yeter zira 3 5 milyon k.vadisi izleyicisinin sabrı kalmadi her an diziden vazgeçebilirler.
  ayrica yukardaki kanallardan hiç biri olmazsa pana film kendi kanalinida kurabilir PANA TV YAKIŞIR BENCE
  ayrica kendi gününde kendi saatinde ve kendi kanalinda sloganida kulağa hoş geliyor saygilarla

 160. sevgili oguz kardesim biliyorum basit proje olmadigini bu yuzden zaten tum turkiye cok sevdi bu diziyi dedim ya bir falcaoyu bekliyorum birde kurtlar vadisini.oguz kardes az once kurtlar vadisi kaos netflix ile anlasti ve yeni sezonda basliyacak diye duydum youtube dan bu haber dogrumu peki?onemli degil baslasinda netflix te baslasin yeterki baslasin.bu arada bayraminda mubarek olsun oguz.

  saygilar
  hakan

  • Hakan kardeş bir çok yalan haber dolaşıyor sosyal medyada maalesef. Kurtlar Vadisi Kaos dizisiyle ilgili çıkan haberler maalesef çoğunluğu yalan, bu nedenle Netflix haberi de pek doğru gelmedi, zaten öyle bir şey olsa resmi bir açıklama olur, bu nedenle biraz sabredelim, şu bayram bi geçsin sonra açıklamalar gelecektir hayırlısıyla..

 161. bence dizi yine ulke gundemiyle alakali kuresel guclerin hedefinde olacaksa kesinlikle andy garcia (akon) gbi profesyonel oyuncuyu tekrar diziye getirilmeli dahada guzellesir cunku.ustelik pusuda goremedigimiz amonun esit gucu ra nin kim oldugunu gormek isteriz.robert albert stone kimmis gorelim bu sefer.sirf diziyi kendim kaydedecem daha guzel olur umarim oyuncu kadrosuda cok onemli tabi konsey olacaga benziyo bu kaostada eski kv nin yenilenmis modern hali gibi bi dizi izleyecez tekrar insallah

  • k.vadisinde ölenler bir ihtimal dönebilirler
   senaristin zekasina ve hayal gücüne bagli birde karakteri canlandiran oyuncuya

 162. sevgili oguz hala bir cevap yokmu kardesim?dort gozle senden haber bekliyoruz su guzel haberi ver artik plsss deli olacagiz burda herkez seni bekliyor

  saygilar

  hakan

  • Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili bayram sonrasına güzel haberler vermeyi diliyorum Hakan. İlgine teşekkür ederim ama basit bir proje değil Kurtlar Vadisi Kaos, bu nedenle biraz bekletecek gibi görünüyor.

 163. Salam.Men Azerbaycandan yaziram.Kurtlar Vadisi Pusu butun insanlarda vetenperverlik,merdlik,hissi yaratdi.Cencler ushaqlar Polad Alemdar kimi olmaq istedi.Bu dizinin dayanmasi cox pis tesir etdi.Azerbaycanda bu diziye baxanlarin sayi coxdu.Inshallah tezlikle bashlayar.Sizden xosh xeberler gozleyirem.

 164. Azerbaycandan yazıyorum. Kurtlar Vadisi kimi bir filmi dayandırmak, Türkiyenin Türk dünyasında en etkili yollarından birini kesmektir. Bu filmle Türkiyeyi seven , anlayan ve destekleyen milyonlarca gençler yetisdi. Türkiyede Necati Beye de yapılan haksızlık, diqqetsizlik ve milletçe destek vermeme gözlerimizden qaçmadı!!! Milletine bu qeder hidmet eden birine bir millet nasil bu kadar sahip çıkmaz…

 165. Lutven baslasin artik beklemekten sıkıldık trt 1 de baslayacak dimi yanlis okumadim galiba ekimde bide baslamasi soyleniyor

 166. sevgili oguz hala haber yokmu kurtlar vadisinden gorusme bitmedimi hala?sizden haber bekliyoruz hala.bir falcao nun galatasaraya gelmesini birde kurtlar vadisini bekliyorum:)ikisindende hala haber yok pls cevap verirmisin

 167. Avatar Tarık karataş

  Nöbet Dizisi güzeldir dünya kadar çok güzel bir dizi olduğunu söyledim size en yakın zamanda benim için de Salı akşamı yayınlayın Saat 20:00 Yeni sezon da görüşmek üzere diyorum Allah’a emanet olun diyorum ama final yapmayın etmeyin ve çok güzel bir dizi olduğu için hayırlı olsun diyorum ama final yapmayın lütfen oynatsın Nöbet dizisini

 168. Avatar İbrahim moran

  Merhaba sayın Necati Şaşmaz ben de Nöbet dizisi ni istiyorum hemde çok istiyorum en çok izlenen dizisi Nöbet dizisi dir lütfen kurtlar Vadisi’ni hiç oynatmayın çünkü neden derseniz güzel bir dizi değil kötü bir dizi olduğu için hiç bir zaman güzel olmaz diyorum ve en iyi bir dizinin Nöbet dizisi dir lütfen oynatın size yalvarıyorum n’olursun çok güzel bir dizi olduğu için herşey çok güzel olacak diyorum ve yüzünüzde çok öpüyorum hepinizi bekliyoruz yeni dizi olarak kabul ediyorum çünkü güzel bir dizi olan dizi Nöbet dizisi dir lütfen oynatın diyorum ve teşekkür ediyorum dedim

 169. Avatar Hüseyin Güngör

  Merhaba sayın Necati Şaşmaz yeni sezon olarak nöbet dizisi yeni sezon için hayırlı olsun diyorum ama final yapmayın lütfen beni dinleyin sadece sizi bekliyorum Show TV de yayınlayın Salı akşamı yayınlayın teşekkür ederim ellerinde öperim seni çok seviyorum dünya kadar çok güzel bir oyuncu olduğu için herşey çok güzel olacak diyorum inşallah show TV de nöbet dizisi güzeldir çok güzeldir çok rekorlar kıracak proje için herşey çok güzel olacak diyorum başka birşey demiyorum

 170. Avatar Emine Güngör

  En güzel bir dizi programa katılan sağlıklı yaşam için hayırlı olsun diyorum ama final yapmayın etmeyin lütfen beni dinleyin ve dünyanın en iyi başarılı bir dizi oda NÖBET DİZİSİ VE en çok güzel bir dizi olduğu için herşey çok güzel olacak diyorum ve sana da tavsiye ediyorum herkes için herşey çok güzel olacak diyorum ama final ederseniz sevinmem ve diyorum ama çünkü en çok izlenen dizisi Nöbet dizisi olur diyorum ve ben sadece size şunu söylüyorum nöbet dizisi nin günleri ni değiştir diyorum ve sana da çok iyi bir oyuncu olduğu için sadece nöbet dizisi olsun diyorum kurtlar vadisi pusu olmasın diyorum başka da bişey demiyorum sadece bir dizi olduğu için herşey çok güzel bir dizi olduğunu söyledim

 171. Avatar Emir kadir yağar

  En güzel bir dizi programa katılan sağlıklı yaşam için hayırlı olsun diyorum ama final yapmayın etmeyin lütfen beni dinleyin ve dünyanın en iyi başarılı bir dizi oda NÖBET DİZİSİ VE en çok güzel bir dizi olduğu için herşey çok güzel olacak diyorum ve sana da tavsiye ediyorum herkes için herşey çok güzel olacak diyorum ama final ederseniz sevinmem ve diyorum ama çünkü en çok izlenen dizisi Nöbet dizisi olur diyorum ve ben sadece size şunu söylüyorum nöbet dizisi nin günleri ni değiştir diyorum ve sana da çok iyi bir oyuncu olduğu için sadece nöbet dizisi olsun diyorum kurtlar vadisi pusu olmasın diyorum başka da bişey demiyorum sadece bir dizi olduğu için herşey çok güzel bir dizi olduğunu söyledim

 172. Avatar Mahmut Yağmur

  Necati Şaşmaz ben de ancak bu diziyi beğendim ve oda NÖBET Dizisi güzeldir hemde çok dünya kadar çok güzel bir dizi olduğunu biliyoruz ama sen bu diziyi final yaparsanız hiç güzel olmaz diyorum ve en iyi bir dizi Çok güzel bir dizi oda NÖBET DİZİSİ VE EN iyi Başarılı bir dizi olduğu için hayırlı olur diyorum Ekim ayında başlasın artık diyoooooooooooooooooooooooorum

 173. Avatar Sümeyye Moran

  Sayın Necati Şaşmaz yeni sezon da görüşmek üzere diyorum Allah’a emanet olun diyorum başka birşey daha size yeni bir dizi olduğu için ve oda NÖBET DİZİSİ çok güzel bir dizi olduğunu size söylüyorum ki bence bu diziyi final yapmayın etmeyin lütfen beni dinleyin

 174. Avatar Samet karadaş

  Sayın Necati abi ye bir mesaj yazacağım ama çünkü ben sizi bekliyorum Neden derseniz çünkü Nöbet dizisi ne bekliyorum Final yapmayın lütfen oynatsın Nöbet dizisini oynaması lazım ve sadece sizi bekliyorum Show TV de yayınlayın Salı akşamı yayınlayın teşekkür ediyorum ve sayğılar sevgiler selamlar diyorum

 175. Avatar Ahmet duran karadaş

  Sayın Necati Şaşmaz yeni dizi olarak kabul edilen dizi olduğunu söyledim oda Nöbet dizisi dir lütfen oynatın diyorum sana hayırlı olsun diyorum ve teşekkür ediyorum dedim inşallah yakında Show TV de Salı akşamı Show TV de yayınlayın Ekim ayında başlasın diyorum sana teşekkür ediyorum ve sayğılar sevgiler sunarım ve ellerinde öperim seni çok seviyorum

 176. Avatar Mehmet karadaş

  Sayın Necati Şaşmaz ben de RTÜK başkanı ve sizi şikayet ederim kurtlar vadisi Pusu’nun eski filmler oldu artık çünkü neden derseniz En çok güzel olan dizi final ettiniz ve hiç izlemeden görmeden bakmadan son bölümü yaptınız ve sadece size yeni asker dizisi bence çok güzel bir dizi olduğunu biliyoruz ki sen bu diziyi final ediyorsunuz iyi de neden final yapıyorsunuz iyi bir dizinin için mi acaba onların yazmasına hiç bir zaman kurtlar vadisi yazanlara hiç bir zaman kanmayın ve neden derseniz En çok güzel olan dizi ve oda show TV yayın yapın ve dizi adı nedir Nöbet dizisi dir lütfen oynatın güzel bir dizi olduğu için herşey çok güzel olacak diyorum

 177. Avatar Salih karadaş

  Merhaba sayın Necati abi ben senin için bir dizi mektubu yazıyorum bu dizinin adı NÖBET DİZİSİ çok güzel bir dizinin başrol oyuncusu olmanı çok istiyoruz kurtlar vadisi hiç güzel değil neden derseniz hep kötülük yapıyor

 178. Merhaba sayın Necati Şaşmaz yeni bir dizi olduğu için hayırlı olur diyorum sana teşekkür ediyorum diye konuştum bence olsun diyorum Nöbet dizisi güzeldir çok rekorları kıracak proje için hazırlığa başlayın Ekim’de başlıyor Show TV de yayınlayın

 179. Kurtlar vadisi yayından uzaklaşalıdan beri sanki televizyonlarda izlenecek birşey yok kaostan beklentim pusunun devamı olması o zaman yine izlenme rekorlarını alt üst edecektir.

 180. Avatar BAYRAM YETER

  KURTLAR VADİSİ PUSU FİNAL YAPMADI SADECE SEZON FİNALİ YAPILDI YENİ SEZONDA ÇOK BÜYÜK İZLEYİCİSİ VE BEKLENMEYEN BÜTÜN REYTİNG REKORLARINI KIRACAK YENİ SEZONDA BUNDAN HİÇ ŞÜPHEM YOK SAYGILARIMLA BAYRAM

 181. sevgili oguz tesekkur ederim cevap verdigin icin.peki gorusmeler nasil anlasacaklarmi olumlumu gidiyor?bu konuda bilgin varmi?insallah en kisa zamanda aciklanir vede baslar

  saygilar
  hakan

 182. SON BİLGİ: Kurtlar Vadisi Kaos dizisi için Trt1 ile Görüşmeler Devam ediyor Olumlu geçerse eğer Görüşme Dizi Kasım Ayında Ekranda olacak Olumsuz olursa da Dizi belirsizliğini koruyacak.. Not Gecikmeden dolayı Özür dileriz

 183. Kurtlar vadisi serileri kim ne söylerse söylesin gelmiş geçmiş tüm diziler içerisinde aksiyonu çok seyirci kitlesi en çok ve en uzun soluklu sürükleyici gündemi bire bir yakalayan uluslar arası bir diziydi .Lütfen hayranlarını hayal kırıklığına uğratmadan bu sezon başlasın artık.Saygılarımla.

 184. sevgili oguz bey bir gelisme yokmu hala kurtlar vadisinden?sizden haber bekliyoruz bize umarim guzel haber verirsiniz?inanin herkez haber bekliyor biliyorsunuz zaten sizde

  saygilar

  hakan

 185. aynen mehmet sana katiliyorum.senelerdir heyecanla bekliyorum.sacma sapan okadar dizi varken kurtlar vadisi gibi bir dizi nasil konmaz anlamiyorum.vede deli oluyorum ne salak insanlar var sacama sapan dizileri izliyor.oguzdan haber bekliyoruz kulagimiz onda.insallah baslar

 186. Avatar hakan cerci

  tesekkur ederim sevgili oguz kardesim.senden heyecanla haber bekliyorum,sadece ben degil inan herkez bekliyor haber biliyorsun.kulagimiz sende:)

  saygilar

 187. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz bir gelisme varmi kurtlar vadisi ile ilgili?senin haberinde trt ile gorusme halinde demistin bir haber gelisme anlasma varmi?pls haber verirmisin meraktan oluyoruz burda

  saygilar

 188. Avatar hakan cerci

  insallah oguz kardes ya hergun dua ediyorum vede ne kadar cok sevdigimi anladin zaten kurtlar vadisini.dirilisi kaybetti trt olabilir elinde baska dizi kalmadi cunku trt nin dogru duzgun.show tv ile anlasti demistin olmadimi show tv isi yani?

 189. dizinin tekrar başlayacak olması çok sevindirici gerçekten özlemiştik bu diziyi umarım eski oyuncularla başlaması daha güzel olur

  • Dün gelen bilgilere göre TRT1 ile görüşme halindeymiş Necati Şaşmaz. Eğer olumlu geçerse Kurtlar Vadisi Kaos 2019-2020 Yeni Sezonda TRT de ekrana gelecekmiş.

 190. Çok teşekkür ederim bu güzel haber için özledik artık efsane geri gelsin boş aşk dizileriyle insanlar vakitlerini geciriyorlar ALLAH yardımcıları olsun tüm ekibin bizler seyirci olarak her daim yanlarıdayız zaten bir potansiyel var herseyin hayırlısı efsane geri geliyor derken tüylerim kabardı

 191. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz.kusura bakmayin basinizi agritiyorum surekli yazarak sizi mesgulde ediyorum cok ozur dilerim sizden oncelikle ama gercekten cok sevindim bu habere,vede soyledigim gibi sizde bu haberi gordugumden beri arastiriyorum hicbiryerde haber yok.show tv ye yazdim pana filme yazdim cevap alamadim,televizyon gazatesi diye site var oraya yazdim bizim henuz boyle birseyden haberimiz yok dediler tek sizden duydum.oncelikle tebrikler bu haberi haftalar oncesinden duyurdugunuz icin.size 3 sey soracagim musade ederseniz eger?necati sasmaz haric digerleri kim resimdekilerin?2.olarak yine eski kadrodumu olacak memati abdulhey falan?3.sorumda baska kurtlar vadisine benzer istihbaratli veya askeriye dizleri basliyacakmi?cok tesekkurler

  saygilar
  hakan

 192. Sevgili Hakan, haber doğru, Necati Şaşmaz Yeni Projesi Kurtlar Vadisi Kaos Hazırlıklarına 19 temmuz 2019 da resmen başladı. İlk görüşme ve toplantısı da yapıldı. Kurtlar Vadisi Kaos hayırlı olsun inşallah yeni sezona yetişir.. İlk resim de benden olsun..
  Kurtlar vadisi kaos dizisi yeni sezonda 2019-2020

 193. dizi oyuncu.com calisanlari lutfen soylermisiniz bu haber dogrumu kurtlar vadisi yeniden basliyacakmi?gunlerdir bekliyorum baska sitelere baktim ama hicbirisi haberi vermedi daha inanin show tv ye e.mail attim pana filme mail attim hicbirisi cevapta vermedi sizde birsey soylemiyorsunuz cildircam basliayacakmi gercekten

  • Hakan haberler bu sezon dizinin başlayacağı yönünde, ancak son karar Pana filmin olacak elbette. Necati Şaşmaz bu sezon başlayacağını açıklamıştı Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin.

   • sevgili oguz tesekkur ederim cevapladiginiz icin.baska hicbir yerde bu haberi bulamadim hergun her saat bakiyorum ama yok sadece siz yazdiniz.daha oncede soyledigim gibi ben kurtlar vadisi hayraniyim bu yuzden baslamasini cok istiyorum.necati sasmazda istiyor baslamasini zaten.baska kurtlar vadisine benzer istihbaratli veya askeri diziler varmi yeni sezon icin veya 2020 icin yazarsaniz cok memlun olurum
    saygilar
    hakan

 194. Avatar hakan cerci

  dizioyuncu.com calisanlari bu haber kesinmi?inanin cok sevindim pls cevap verirmisiniz gercekten basliyacakmi kurtlar vadisi kaos,sirf bu haber icin uye oldum sitenize.

  saygilar

 195. bu haber dogru ise efsane geri donuyor allahhhhhhhhhhhh insallah dogrudur cok dua ettim yeniden baslasin diye okadar sevindimki anlatamam

 196. ☀️Kurtlar Vadisi Kaos☀️Hekayesi Türk Tarikin Geleçeki Kecmişi Abş Rus İlişgileri Dolar Savaşı Derbeler Seckiler Bütün Bu Hadiselerin Bir Cokunda Kaos Var Ve Gösterileçek Kurtlar Vadisi Oyuncuları Cok Gözel Secilip Boz Kurt Türk Halkında Böyük Remzi Sayılır Kaos Cok Açı Bu Açı Sadeçe Müselman Halkların Alov Gibi Bürüyüp Azerbayçan 1990-çı il 20 Yanvar Türküye 2016 çı İl 15 Temmuz Vatan Millet Düşmenlerle Üz Üze Kurtlar Vadisi Bu Açıları Ayna Kimi Bize Göstereçek Türk Halkının 15 Temmuz Açı Günün Vaktına Saatlar Kalıp Bu Açı Türk Halkı Ücün Unudulmaz Tarik Hemin Gün İkinçi Fatih Sultan Hanı Yaratdı Bu Reçep Tayyıp Erdoğan Bu Liderin Sesi İnsanları Dahada Küvve Verdi Millet Vatani Korudu Düşmenler Kacdı Yerinde Vatanin Bayrağın Göye Üçaldan Şehidlerin Mükedes Kanı Kaldı Bu Kanı Bayrağ Sildi Ve Göye Uçaldı Türk Halkın Bütün Şehidlerine Allah Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun

Etiketler