Kurtlar Vadisi Kaos 2019-2020 Yeni Sezonda Başlıyor (Oyuncuları Kanalı Konusu)

173 Yorum 16.262 kez izlendi

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi başlayacak mı 2019 2020 sezonunda yayınlanacak mı merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Kurtlar Vadisi serisi bildiğiniz gibi ülkemizde en uzun süre yayınlanan dizilerden birisi olmuştu. Geçtiğimiz sezon Necati Şaşmaz uzun bir aradan sonra yeni bir diziye başlamış ve Nöbet isimli diziyi çekmişti. Yeni sezonda Kurtlar Vadisi Kaos adında yeni bir dizi çekmeye hazırlanan namı diğer Polat Alemdar ve dizi hakkında detayları buraya yazacağız.

Kurtlar Vadisi Kaos başlama tarihi belli oldu muKurtlar Vadisi Kaos 2019-2020 Yeni Sezonda Başlayacak mı?

Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi dizisi oldukça sevilmiş ve ülke gündemini en iyi analiz eden dizilerden birisi olarak bir çok farklı kanalda ekrana gelmişti. Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu dizilerinde canlandırdığı Polat Alemdar karakteri ile çok sevilmiş ve dizinin sadece ülkemizde değil dünya çapında sevilen ve çok izlenen bir dizi olmasını sağlamıştı. Karizmatik yapısı ve sesiyle izleyenlerin bağımlı hale gelmesine neden olan ve ülkemizin en çok bağımlılık yapan dizisi olan Kurtlar Vadisi dizisinin 2019 2020 yeni sezonda da ekrana geleceği ve yine baş rolünde Necati Şaşmaz’ın yer alacağı diziden beklentiler oldukça büyük.

Kurtlar Vadisi  2019-2020 sezonunda büyük ihtimalle Show tv de ekrana gelecek ve Kaos adıyla yayınlanacak. Kurtlar Vadisi Kaos dizisi geçmiş yıllarda yayınlanan Kurtlar Vadisi ve Pusu dizilerinin formatında olacak. Ülke gündemini irdeleyip en önemli konuları işleyen ve bunların perde arkasındaki olaylarını diziye aktaran Kurtlar Vadisi yine her bölümü ile olay olmaya aday bir dizi olacak.

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi ne zaman hangi kanalda başlayacakKurtlar Vadisi Kaos Dizisinin Konusu Nedir, Neyi Anlatacak?

Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin gündemi ülke gündemi olacak. Elbette tek tek dizi senaryosunu söylemek güç ancak ülkede en çok konuşulan ve gündemde ne varsa Kurtlar Vadisi Kaosta bunlar yer alacak. Kurtlar Vadisi Kaos dizisi Rusya’dan alınan S-400 füzelerinden tutun da Amerikanın F-35 uçaklarını neden ülkemize vermek istemeyişine kadar her konuda en çarpıcı gündem konularını izleyicilerine aktarmaya ve hem ülke gündeminden hem de dünya gündeminden haberdar olmalarını sağlayacak. Daha önce gündemi takip eden dizinin oyuncuları çeşitli filmlere de imza atmışlardı:

Kurtlar Vadisi
Kurtlar Vadisi Pusu
Kurtlar Vadisi Vatan
Kurtlar Vadisi Gladio
Kurtlar Vadisi Filistin
Kurtlar Vadisi Irak
Kurtlar Vadisi Kaos

Gördüğünüz gibi bir çok formatta ekran gelen ve özlenen dizilerden birisi olan Kurtlar Vadisi Kaos 2019-2020 sezonunda yeniden izleyicisi ile buluşmayı bekliyor. Necati Şaşmaz yeni sezonda yeniden dizi oyuncuları ekranda toparlamayı ve diziyi Kurtlar Vadisi Kaos adıyla yeniden başlatmayı hedefliyor. Kardeşine ait yapım şirketinin öncülüğünde geçtiğimiz sezon Show tv ekranlarında yayınlanan Nöbet dizisi beklentilerin altında kaldığı için erken final yapmak zorunda kalmıştı. Yeni sezonda çok daha cesur sahneleri ile ekrana gelecek olan Kurtlar Vadisi Kaos dizisi yine izleyicileri büyüleyecek.

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi yeni sezonda show tv de olacakKurtlar Vadisi Kaos Dizisinin oyuncuları kimler olacak?

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisinin Oyuncu Kadrosunda yer alması beklenen oyuncular şöyle: (Bu oyuncular daha önce de dizi kadrosunda yer almış ve 2019-2020 yeni sezonunda dizide olması beklenen oyuncular)
1- Necati Şaşmaz
2- Erkan Ufak
3- Kenan Çoban
4- Osman Wöber
5- Oktay Kaynarca
6- Gürkan Uygun (Şimdilik Payitaht Abdülhamit dizisinde)
7- Erdem Ergüney
8- Tarkan Tüzmen
9- Kerem Fırtına
10- Çiğdem Batur
11- Musa Uzunlar
12- Cahit Kayaoğlu
13- Hande Kazanova
14- İpek Tenolçay
15- Begüm Kütük
16- Gökçe Akyıldız

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Yeni sezonda 2019-20 Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Geçtiğimiz yıllarda Kurtlar Vadisi bir çok farklı kanalda ekrana geldi. Atv, Kanal D, Show tv gibi bir çok farklı yerde ekrana gelen dizinin yeni sezondaki kanalı merak konusu oldu. Kurtlar Vadisi Kaos 2019-2020 yeni sezonda büyük bir ihtimalle Show tv de ekrana geleceği belirtildi. Oyuncu kadrosunun büyük bir kısmı geçmiş yıllarda yine dizinin kadrosunda yer almış oyuncular olacak olan Kurtlar Vadisi Kaos bakalım Show tv de izleyicisi ile ne zaman buluşacak.

Kurtlar Vadisi Kaosta neler anlatılacak? Konular Ne Olacak?

Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar ile kaos teorisi ele alınacak. Son dönemde Amerika ile Rusya arasında cambazlık yaparak oldukça güçlü silahları daha ucuza almaya başlayan bir taraftan da kendi savunma sistemlerini geliştirme konusunda büyük yol alan ülkemiz tüm dünyada son yıllarda Kaos yönetimi diye bir ideoloji oluşmaya başladığının farkında. Özellikle 15 temmuz hain darbe girişimi sonrasında daha dikkatli olmak zorunda olan Türkiye adeta bıçak sırtı bir yolda ilerlemektedir. Ülkemizde kaos çıkarıp panik yaptırmak, para piyasalarını ve borsaları çökertip faiz lobisi ülkemizde eskisi gibi at koşturamasa da yine de oyuncularını sürdürmek istiyorlar. Ülkeyi kaosa yönlendirip bu kaosla yönetmek son yıllarda dünya çapında bir tarz olsa da son olarak Venezuela da bunu açıkça gördük. İşte bu tarz kaosları senaryolaştırıp diziye uyarlamak oldukça zor ancak Polat Alemdar için zor yok, imkansız zaman alır. İşte Kurtlar Vadisi Kaos böyle bir amaçla yola çıkacak ve gerçekleri izleyenlerine aktarmaya çalışacak.

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi oyuncuları 2019-2020Kurtlar Vadisi Kaos bütçesi ne kadar olacak?

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi için oldukça geniş çaplı bir bütçenin ayrıldığı hatta bu bütçenin sponsorlar ile daha da artırılmasının hedeflendiğini öğrendik. Her ne kadar rakam olarak açıklanmamış olsa da bugüne kadarki en pahalı bütçelerden birisine sahip olacağı ve dizinin hiç bir masraftan kaçınmayacağı bize gelen duyumlar arasında. Umarız Polat Alemdarın baş rol oynayacağı Kurtlar Vadisi Kaos çok güzel bir dizi olur ve reyting rekorlarını beraberinde getirir.

Sizlerde Kurtlar Vadisi Kaos dizisi hakkında fikirlerinizi ve yorumlarınızı aşağı yazabilir, Necati Şaşmaz ve ekibinin yeni dizisi Kurtlar Vadisi Kaos hakkında fikirlerinizi ve beklentilerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Son Bilgiler: (10 Ağustos 2019) Değerli okurlarımız, bizlerde sizin gibi Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin biran evvel başlamasını adeta dört gözle bekliyoruz. Son aldığımız bilgilere göre Necati Şaşmaz Pana film olarak TRT ile görüşmüş ancak kesin bir sonuç çıkmadığı için bayram sonrasında yeniden biraraya gelerek dizinin ayrıntılarını, aşırı şiddet içermemesi, müstehcen kıyafetler kullanılmaması gibi detayları da görüşüp dizinin anlaşmasını bitireceklermiş. Eğer kesin olarak taraflar anlaşırsa dizi Ekim ayının sonu gibi ekrana gelmeye başlayacakmış. Kurtlar Vadisi Kaos özellikle Perşembe gününü Trt1 den istemiş ve başka diziye verilmemesini rica etmiş. Anlaşılan o ki eğer taraflar anlaşırsa ailecek izlenecek gümbür gümbür bir Kurtlar Vadisi Kaos dizisi bizlere sunulacak.. Hadi hayırlısı.

Not: Sizler için Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili her türlü haberi takip ediyoruz. Bir gelişme olduğu anda sayfamıza ekleyeceğiz. Umarız beklediğimize değecek.. Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin Netflix de yayınlanıp yayımlanmayacağına dair yazdığımız haber için KURTLAR VADİSİ NETFLİX İLE ANLAŞTI MI? TIKLAYIN

Son Güncelleme: (3 Eylül 2019 Salı) Değerli Kurtlar Vadisi dizisinin hayranları. Eylül ayının 3. gününe girdik ancak şimdiye kadar ne Pana filmden bir açıklama geldi ne de Necati Şaşmaz’dan Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin geleceğine ve hangi kanalda ekrana geleceğine dair bir açıklama gelmedi. Açıkçası bizim umutlarımız gittikçe azalıyor. Hatta 2019 da bize göre dizinin yayınlanma şansı kalmadı. Ancak bu saatten sonraki çalışmalar 2020 de Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin yeniden yayınlanmasıyla ilgili olacaktır. Pana film ile TRT arasında son yapılan görüşme sonrasında her iki taraftan da bir ses çıkmadı. Bunun iki nedeni olabilir. Birincisi Kurtlar Vadisi Kaos dizisi rafa kalktı, ikincisi ise Kurtlar Vadisi Kaos ile TRT anlaştı ancak gizlilik içerisinde kalması ve sürpriz bir gelişme olması için herhangi bir açıklama yapılmıyor olabilir.. Şimdilik bekliyoruz dört gözle, Görelim mevla neyler, neylerse güzel eyler..

Kenan İmirzalioğlu Kurtlar Vadisi Kaosta oynayacakYok artık Olmaz demeyin: Bu arada TRT ekranlarında Arıza dizisi ile dönüş yapacağı duyurulan Kenan İmirzalioğlu’nun o diziden vazgeçip Kurtlar Vadisine katılacağı ve Kurtlar Vadisi Kaos’ta Necati Şaşmaz ve ekibiyle sezonun en çok ses getiren dizisini çekecekleri, bu yüzden de dizinin gizli tutulduğu ve açıklanmamasının nedeninin bu olduğu konuşuluyor. TRT ise Diriliş Ertuğrul dizisini Atv’ye kaptırınca yerine daha güçlü bir dizi ile devam etmek istiyormuş. Sosyal medyada son günlerde sıkça konuşulan bu iddia umarız doğru çıkar. Böyle bir gelişme sizce olur mu? Olursa tepkiniz ne olur?

Yeni Güncelleme (9 Eylül 2019 Pazartesi) :  Pana Film Kurtlar Vadisi Kaos Açıklaması yaparak sosyal medyada son iki gündür sıkça çıkan Kurtlar Vadisi Kaos Netflixte başlayacak haberlerini resmi şekilde yalanladı. Sitemizde de üzerinde önemle durduğumuz gibi Kurtlar Vadisi Kaos Netflix ile anlaşması şimdilik mümkün gözükmüyor, halkın ne kadar çok değer verdiğini de söyleyen Necati Şaşmaz dizinin kısa sürede yeniden televizyonda olacağının işaretini de vermiş oldu İşte Kurtlar Vadisi Kaos dizisi Netflixde yayınlanacak iddialarına Pana Film yanıtı ve açıklaması:Pana Film Kurtlar Vadisi Kaos Açıklaması

Yorum yaz

173 Yorum

 1. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz hala bir gelisme yokmu?uzun zamandir sesiniz cikmadi.hala bir anlasma yokmu?2020 de bari baslasa.zaten birsey kalmadi 2020.

  • Hakan sesim çıkmasa da sürekli takip halindeyim ancak bir gelişme olmadı bu süreçte, çıkan haberlerin de doğru olmadığını bilin..

 2. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz,biraz once bir haber okudum,necati sasmazin atv ile gorusme halinde oldugu vede anlasabileceklerini anlasmanin yakin oldugu yonunde.bu haber dogrumu sevgili kardesim bir bilgin varmi duyumun?bana mantikli geldi bu haber cunku benim dusunceme gore kurtlar vadisini turkiyede alabilecek 3 kanaldan birisi atv.1. si trt devlet kanali 2.atv erdoganin damatlarinin kanali 3.fox tv amerikan zaten sahibi ha birde netflix var onu zaten yalanladi necati sasmaz.diger show star kanal d de digerleri kadar para yok bildigim vede duydugum kadari ile.bu yuzden bana mantikli geldi vede olabilir diyorum ben.tabiki sen daha iyi bilirsin bu isin icinde olan isi bilen sensin ne dersin guzel kardesim?hadi insallah diyorum ben hayirlisi olsun diyorum
  saygilar

 3. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz az once baska dizi haberleri sitesinde bir haber gordum sanada kopyaliyorum bu haberi acikcasi umutlandim yine necati sasmaz 2019-2020 de tv de olacak diyor.hadi insallah dedim sevindim ama daha henuz bir kanalla anlasamadik diyor,Kurtlar Vadisi Kaos veya Kurtlar Vadisi İhanet dizisi Necati ŞAŞMAZ’dan gelen açıklama ile 2019-2020 sezonunda yeni kanalın da izleyicisi karşısında olacak.Kurtlar Vadisi Vatan filminin çekimleri tamamlandı. Bilindiği üzere Kurtlar Vadisi Pusu dizisi Kanal D ekranlarına final yaparak veda etmişti. Kanal D yüksek maliyetleri sebebi ile Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile yeni sözleşme imzalamamış ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisi kanal bulamayınca bu sezon ekranlarımızda yer almamıştı.Kurtlar Vadisi oyuncusu Necati Şaşmaz ise bu boşluğu ekibin bir sinema filmi ile dolduracağını açıklamıştı. Kurtlar Vadisi Vatan dizisi temmuz 2017’de sinemalarda olurken ilk fragmanı ise haziran ayında ekranlarda olacak. Kurtlar Vadisi Vatan filmi ise 15 Temmuz Hain Darbe girişimini anlatacak.Kurtlar Vadisi Kaos dizisi ile ilgili açıklamalarda bulunan Necati Şaşmaz; şuanda Kurtlar Vadisi Kaos dizisi için her hangi bir kanal ile anlaşma sağlanmadığını büyük bütçeli bir dizi olması sebebi ile yapımcı bulmakta da zorlandıklarını açıkladı. Eğer Kurtlar Vadisi Kaos dizisi çekilirse çok farklı isimlerin de yer alacağını açıkladı.Kurtlar Vadisi Kaos dizisi oyuncu kadrosunda ne yazık ki Görkem Sevindik; Gürkan Uygun ve Kenan Çoban gibi isimler yer alamayacak.Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı henüz netleşmedi. Ancak Pana Film dizisinin Netflix platformunda yayınlanacağı haberlerini yalanladı.Dizide Yer Alması Beklenen Oyuncular :
  Erdem Ergüney
  Tarkan Tüzmen
  Kerem Fırtına
  Çiğdem Batur
  Musa Uzunlar
  Cahit Kayaoğlu
  Hande Kazanova
  İpek Tenolçay
  Begüm Kütük
  Gökçe Akyıldız

 4. Avatar hakan cerci

  sevgili oguz az once diger dizi habeleri sitesinin birinde trt de yayinlanan sampiyon dizisinin final yapacagini okudum.16.bolumde final yapacakmis dizi vede iyi butce ayirmislar bu dizi icin.aklima hemen acaba sampiyon dizisi final yaparsa kurtlar vadisi baslarmi diye geldi vede yalan degil umutlanmadim degil?ne dersin sevgili kardesim olabilirmi boyle birsey?sende haber varmi herhangi bir gelisme?
  saygilar

  • Maalesef olması çok zor Hakan kardeşim, çünkü daha diziyle ilgili bir anlaşma yok ortada, anlaşma olsa tamam derim ama dizi hazırlık süreci en az 3 ay sürer, Şampiyon kısa sürse ve erken final olsa Kurtlar Vadisi hazır olmadığı için başlaması 2020 den önce imkansız görünüyor.

 5. sevgili oguz hala bir haber yokmu?artik benim umudum kalmadi bu senede baslamayacak anlasilan.ekim ayi geldi hala ses seda yok anlasilan yine bize husran var yine hasret var.zaten bu senede baslamazsa daha kolay kolay baslamaz sanirim artik:(((

  • Şimdilik bekliyoruz Hakan, en azından Netflix haberleri yalan oldu. Ancak 2020 de başlar artık başlarsa..

 6. kurtlar vadisi vatan dizisi olsun benım istedigim oyuncular 1 baron 1 cetın tekindor 2 sag kolu ugur yucel 3 eroın kacakcisı 3 nuri alco 4 fuhus mafyası coskun gogen 5 silah kacakci faruk peker coskun gogen sag kolu fırat tanıs 6 nuri alcoun sag kolu berk akman 7 faruk peker sag kolu saruhal huner 8 cetın tekındorun sagkolu camal huner 9 ugur yucelin sag kolu tımur acar baron kızi merve bolugur oglu ozan guven ugur yucelin kızi nıran unsal oglu bulent polat kgt timı baskan ugur pektas gamze ozcelık burcu kara aksaclı suyaman turan uyeler sevket altu tarık tarcan kadır ilanır bulut aras nebahat cahre

 7. Avatar Mehebbet emirov

  İnann kardeş olkevolan Azerbaycandada bu dizi çok sevilir (kurtlar vadisi ). Artık başlasa ela olar meraqla bekliyoruz

 8. senol kardesim guzel kardesim ahh keske baslasa,baslasinda nasil baslarsa baslasin ister kanal alsin ister kanalla anlassin yeterki baslasin.dedigin gibi milyonlar bekliyor yillardir.insallah senin dedigin gibidir dualarimiz o yonde,sevgili oguz sende haber yokmu guzel kardesim sesin kesildi bir anda lutfen sende haber verirsen cok seviniriz

  saygilar

 9. hakan kardesim bir duyumum yok ama bir rastlanti haber okudum facede necati sasmaz kanal almak icin calişma baslatti diye dogrumu bilmiyorum bende senin gibi bekliyorum umut ediyorum bir kanalda baslar insallah die kanal d star show atv fox trt tv 8 vs bunlar fakir kanal deiller ama senin dedigin gibi maliyet 1 milyon dolar yarisina yapilacak diziler varken risk almiyorlar ayrica ilk vadi 15 ocak 2003 te basladi 15 ocak 2020 yil dönümü ve yine 2003 teki gibi çarşambaya denk geliyor ona istinaden soyledim neden olmasin 15 veya 16 ocak 2020 de neden kendi kanalinda olmasin 3 yil kanal kurmak veya almak icin cok ideal bir dusun yakinda cok yakinda patlar bir bomba dediydi diyeceksin

 10. sevgili senol kardesim galiba senin bu konuda bir bilgin var sen daha oncede soyledin bunlari bir bilginmmi var bu konuda?necati sasmaz kanal kurmak veya satin alip kurtlar vadisini burada yayinlamakmi istiyor?kanal kurmak uzun sure ister bence ama kanal satin almak daha olasi ki satilik tv kanali varmi?tv8 var galiba acun satacakmis gibi haberler gormustum.keske oyle birsey olsada kurtlar vadisi devamli oynasa kanali olsa.asil benim anlamadigim sey sevgili senol bunca zaman neden anlasilamadi hala?sonucta necati sasmaz bir fiat soyler kanal der verebilecegimiz bu necati der su fiata ineriz olursa olur olmazsa olmaz bunca zamanhala anlasilamamasi bana garip geliyor bence baska seyler var burda fiat degil.tamam cok pahali dizi kurtlar vadisi daha oncede soyledim oynadigi donemde bolum basi 1 milyon dolar gibi bir para idi kac sene once.senede ortalama 40 bolum oynasa 40 milyon dolar yapar en az bu parayi tr de hicbir kanal veremez kolay kolay bu ekonomik sartlarda.ya fox verir yada netflix baskasi sanmiyorum.sevgili oguz diyor anlasilmadi hala ama bence baska seyler var altinda?siyasi seyler mesela tayyip yayinlatmak istemiyor olabilir.cunku kurtlar vadisi turkiyede olan olaylari anlatiyor vede tayyipte olaylarin ortaya cikmasini istemiyor olabilir.cunku bana bunca zaman fiat konusunda anlasilamamasi cok normal gelmiyor.sevgili oguz hala bir haber yokmu guzel kardesim seninde sesin cikmadi ne zamandir plss birseyler soylermisin

 11. Avatar şenol murat

  3 yildir aklimi kurcalayan bir soru var.
  k.v kaos ve pana film in 3 yildir suskun oluşu
  ve para babasi netflix e hayir demesi mali ve ekonomik yonden hic bir kanal la anlaşamamasi veya anlasmamasi aradan gecen 3 koca yil aklima sunu getiriyor guclu bir senaryo dunya capinda oyuncular kenan imirzalioglu abdulhey ve memati yeni konsept eskiye donus ve vadinin kendi kanali olabilir olmasi
  iisallah diyorum
  ayrica acun ilicalida yasamisti showdan ayrildi star la anlasti gunde 4 5 program yapti meshur oldu sevildi ve tv 8 i aldi neye olmasinki demi
  kurtlar vadisi kaos
  16 ocakta niye kendi kanalinda başlamasin pana tv olabilir bence plan bu sizce yoruma aciktir tartisalim oguz bey sizde dahilsiniz tartisalim

 12. boxer dergisinde bir haber okudum dogrumu k.v kaos un netflix te başladigi pana film in yeni bir aciklama yapacagi yaziliyo dogruluk payi nedir oguz bey bir aciklama lutfen!

 13. sevgili oguz hala haber yokmu guzel kardesim?sezon acildi diziler basladi hala ses yok basliyacakmi o bile belli degil?daha haber gelecekte cekimler olacak falan bilmiyorum valla korkuyorum bu senede baslamiyacak gibi eylul sonu geldi hala ses yok cunku.ne olursun guzel haber ver artik guzel kardesim

 14. sevgili oguz izlemedim o diziyi ama anladigim kadari ile iyi bir dizi olacak gibi geliyor aciklamalarda zaten iyi oyuncularla olusturacagiz diyor.en azindan piyasadaki sacma sapan dizilerden olmuyacagini dusunuyorum.daha ne kadar bekliyecegiz bilmiyorum bu sene olacakmi asil onu merak ediyorum ne zaman hazirliklari yapilacakta ne zaman basliyacak kurtlar vadisi.guzel olacak dizilerden ramo var,kursun var,marasli var,sefirin kizi guzel gorunuyor.ama tabikide kurtlar vadisi hayalimiz insallah yakin zamanda baslar

 15. sevgili oguz yeni bir gelisme yokmu guzel kardesim bir duyumun arastirman ne bileyim haberin?ya varya artik vallahi yeter baslasin yaaa.bu arada marasli diziside guzel bir diziye benziyor.sevgili oguz konusu ney o dizinin?fedai falan dedigine gore mafya devlet iliskili bir dizi gibi geliyor bana sanki?insallah oyledir ama guzel bir dizi olacak gibi?

  saygilar

  • Hakan inan senin kadar bende bekliyorum ama Pana filmden başkasına inanmam ben, o yüzden sabretmekten başka çaremiz yok. Maraşlı dizisi de daha önce Kabadayı filmini izledin mi bilmiyorum ama ona çok benzeyen bir dizi olacak gibi görünüyor..

 16. Avatar BAYRAM YETER

  BİR AN ÖNCE BAŞLASIN İSTİYORUM İNANIN BÜTÜN DİZİLERİN REYTİNGLERİNİ TEK BASINA KIRACAK DEVAMLI ZİRVEDE OYNAYACAK KURTLAR VADİSİ KAOS SEVGİ VE SAYGILARIMLA

  • Haklısın Bayram, bugüne kadar televizyonlarda alınmış en yüksek Reytinge Kurtlar Vadisi ulaşmıştır..

 17. Oktay Kaynarca deniliyor ölmüştü tekrar mı mezardan çıkacak ayrıca eşkıya da güzelde yeri mevcut

 18. arkadaslar pana film netflix i yalanlayinca pana filmi aradim once acan olmadi sonra resmi internet sitesinden mesaj attim pls dedim aciklama yapin hangi kanalda yayinlanacak basliyacakmi bu sene milyonlarca insan sizi bekliyor dedim sizde yazin arkadaslar arayin sizin tr den ulasmaniz daha kolay.sevgili oguz soruma cevap vermedin kardesim ama?sorum yeni 2020 dizilerinden isimlerini verdigin veya vermedigin dizilerden kurtlar vadisi gibi veya savasci gibi askeri diziler,veya mafya dizileri veya kursun tarzi o donemin siyasi olaylarini anlatan aksiyon dizileri varmi?ask vede dram dizilerinden nefret ediyorum cunku.sanirim sefirin kizida biraz siyasi vede politik olaylara deginiliyor sanirim degilmi?sorumu cevaplarsan cok memlun olurum guzel kardesim

  saygilar

 19. sevgili oguz hakli ciktin guzel kardesim az once necati sasmaz yalanladi.kurtlar vadisi netflix ile anlasti haberleri dogru degildir dedi.hakli ciktin cunku basindan beri soyledin netflix ile olmayacak rahat olun inanmiyorum dedin mantikli degil dedin vede dogru cikti.sevindim acikcasi cunku dusuncelerimi biliyorsun.insallah trt ile veya baska ulusal kanalla anlasir da rahatca izleriz.birde kardesim sana bir soru sormustum cevaplarsan sevinirim guzel kardesim.birde sevgili oguz yaziyorum gonder tusuna basiyorum ama yorum eklenmiyor sonra sayfayi kapatiyorum 10 dakika sonra aciyorum yayinlanmis.ben yayinlanmadi diye birdaha yaziyorum bu sefer bakiyorum iki yorum cikiyor onceden boyle olmuyordu yeni yeni olmaya basladi bu.

  saygilar guzel kardesim

  • Hakan kardeş, Netflix olmaz dedim, çünkü bu diziyi seven insanların çoğu Netflixi bilmez, yada söyle söyleyim: Netflix batı hayranlığı ve dizilerine özenti duyan gençlerin daha çok abone oldukları bir platform. bu nedenle asıl izleyici kitlesine hitap etmiyor… Yayınlansa bile izleyeni az olur orada… Pana film de bunu biliyor bence, o yüzden ne yapıp edip TRT ile anlaşacaktır benim kanaatim.

 20. sevgili oguz az once necati sasmaz yalanlama yapti kurtlar vadisi netlflix haberleri dogru degildir dedi.hakli ciktin sen israrla dedin netflixte olmyacak dedin bekleyin dedin resmi aciklama gelsin dedin hakli ciktin resmi aciklama geldi,netflix te olmayacakmis acikcasi sevindim,dusuncelerimi biliyorsun zaten insallah trt de anlasir,hadi guzel kardesim ver su guzel haberi artik,birde sana bir soru sormustum cevap verirsen cok sevinirim guzel kardesim

  saygilar

 21. Arkadaslar netflix haberi yalanlan di pana film ekibi öyle bir sey olmadiğini resmi bir sekilde acikladi.

 22. kamaoyuna duyrulur
  facebook ta ali erdem kardeşimiz paylaşti pana film resmi bir duyuru yapti
  bazi sitelerde k.v kaos un digital platfor da yayinlanacagi iddialari gerçegi yansitmamaktadir gelişmeler oldukça resmi hesaplarimizdan spekulasyonlara yer vermeden açiklamada bulunacagiz seklinde bir resmi bildiri yayinlanmiştir
  gerçek bilgiler icin facede ali erdem olumune vadiciyiz i takip etmeleri rica olunur

 23. sevgili arkadaslar vede sevgili oguz gazetelerde vede diger dizi haberleri sitelerindede kurtlar vadisi netflix ile anlastigini yaziyor atik.demekki anlasildi.ne diyelim hic oynamamasindan iyidir her zaman dedigim gibi.2020 de basliyacakmis vede cekimlerine kasim ayinda baslanacakmis.

  saygilar

 24. sevgili oguz kardesim sana bir sorum daha olacak benim gerci ozamanda sormustum sana bu soruyu ama kurtlar vadisi sevdamizdan gume gitti bu soru:)anlasilan kurtlar vadisi uc asagi bes yukari belli oldu gibi buyuk ihtimallle netflix te olacak sana sorum,yeni basliyacak olan 2020 dizilerinde isimlerini verdigin veya daha vermedigin dizilerin icinde kurtlar vadisi tarzi veya askeri tarzda savasci gibi,veya mafyali veya mesela kursun tarzi o donemin siyasi olaylarini anlatan aksiyonlu diziler varmi basliyacak olan?ben bu tarz dizileri seviyorum,sacma sapan ask veya dram dizilerinden nefret ediyorum bizim milllette bayiliyor aksine ona deli oluyorum zaten.sanirim benim ne demek istedigimi anladin?eger bilgilendirebilirsen cok sevinirim saygilar degerli kardesim

 25. BENCE NECATİ ŞAŞMAZ KAMERALARIN KARŞISINA GEÇSİN BAŞLAYIP BAŞLAMIYACAĞI İLE İLGİ AÇIKLAMA YAPSIN

 26. Avatar MAHMUTMUTLUGÖKSU

  BENCE TRT1DE YAYINLANSA DAHA İYİ OLUR O ZAMAN HERKES İZLER NETFİXDEN İZLENECEĞİNİ SANMIYORUM REYTİNG ZOR ALIR.

 27. sevgili oguiz inan fox tv de yayinlansa cok sevinirim oda amerikan kanali ama netflix e sevinemedim tam kardes nedeninide soyledim diziler kisa sureli vede sezona en fazla max 15 dizi yapiyorlar.avusturalyadada var netflix ayni boyle dizileri.oysa kurtlar vadisi her hafta oynamali vede en az 1.5 saaat olmali vede senede en az 40 bolum olmali bu ne ya 13 bolum sezonluk offfffffffff

  saygilar

 28. sevgili oguz yani haberler dogru oylemi?dedim ya sevineyimmi uzuleyimmi bilemiyorumki?kalbimin bir yarisi ciglik atiyor digeri ise birsey demiyor:)yarim sevinc yani.benim uzuldugum sey kisa kisa bolumler halinde olacak dedim ya 13 bolum veya 15 bolum bir sezonda oyle olmaz ki kurtlar vadisi ustelik saatide az olacak buda iyi degil.arti benim burdan izleme sansim yok ama bir yolunu bulcam artik.kesinmi sevgili oguz anlasmislarmi yani simdi netflix ile kurtlar vadisi?sartlari nasil peki mesela kac bolum sezonluk kac saat nasil olacak detaylar varmi?
  saygilar

  • Pana Filmden resmi açıklama gelmeden ben inanmayacağım, çünkü haber siteleri biri yazınca hepsi yazıyor doğru mu gerçek mi diye kimse bakmıyor. Yalnız doğru olma ihtimali de var. Kurtlar Vadisi Kaos 2019-2020 de yayınlanacağı için bir taraftan sevinsem de bir Amerikan kanalında- platformunda yayınlanacak olması beni üzer tabiki..

 29. zaten bunun boyle olacagi belli idi neden derseniz arkadaslar 2 veya 3 sene once yine necati sasmaz kanal ararken egerki tv kanallari ile anlasamazsa ya youtube uzerinden diziyi yayinlamayi yada internet uzerinden yayin yapan kanallarla anlasmayi deniyecek diye haber okumustum taa ozamandan,demekki kanallarla anlasamadi netflix le anlasti gorunen o ki.hay allah ya arkadaslar sevineyimmi uzuleyimmi bilemedin inanin bir yanim allahhhhhhhh kurtlar vadisi basliyacak diyor icim kipir kipir oluyor heyecanlaniyorum,diger yanimda len diyor netflix de diyor kisa kisa olacak en fazla 13 bolum sezonda diyor.tam sevinemiyorum,ama uzulemiyorumda ortada kaldim:)kalbim atiyor gum gum heyecanliyim ama yarim bilmem anlatabildimmi sevgili arkadaslar yada muhammed kardesin dedigi gibi abilerim ablalarim:)))
  saygilar

  • Hakan kardeş merak etme, ben şahsen Netflixte bu dizinin çok izlenmeyeceği fikrine devam ediyorum. Benim çevremde buna üye olan çok az insan var, onlarda hep genç nesil ve Kurtlar vadisini izlemeyecek tarzda kişiler. Bugün çıkan haberleri bende gördüm, TRT uzun süredir beklenen açıklamayı yapmayınca elin Amerikalısı ile anlaşmış Pana film. Ne diyelim bekleyip göreceğiz zamanla neler olacağını..

 30. Arkadaslar eger kesin anlasilsaydi instagramdan necati sasmaz ve pana film aciklama yapardi suan bir aciklama yok bekleyin.

 31. sevgili muhammed kardes dedigin gibi kotunun iyisi netflix de olmasi hic olmamasindan daha iyi.isin kotu tarafi netflix de diziler 10-yada 13 bolumluk oluyor sezonluk vede en fazla ortalama 1 saat oluyor,kurtlar vadisi boyle dizi degilki boyle olmamalida zaten sezonda 13 bolumde ne anlatacak ki okadar olay olurken.sezonda en az 40 bolum oldugu zaman anlami oluyor kurtlar vadisinin.insallah 13 bolum falan degildir sezonluk?bari boyle olmasin artik bir sekilde izlemenin yolunu bulacagim baska care yok eger anlasti ise netflix ile.sevgili oguz bir aciklama yaparmisin guzel kardesim gercekten anlastimi netflix ile kesin bilgimi bu?sendende ses cikmadi
  saygilar

 32. Avatar Muhammed Olğun

  Evet abilerim,ablaları ve kardeşlerim Pana Film Netflix ile sonunda anlaştı.Yani üzülmeyin Tv de olmayacak diye baslamasaydi daha mı iyi olurdu? Zaten Pana Film yıllardır (Kanal D,Show Tv,TRT1,Star Tv) ile görüşmeler yapmıştı.Ancak 2,5-3 seneden beri olmuyordu artık en mantıklı olarak Netflix platformu mantıklı geldi Pana Film’e.Dizi çekimleri tabi kesin bilinmemekle Kasım ayında çekimlerine başlayacak ve Ocak’ta yayınlanmaya başlayacak son dileğim ise çoğunuzun isteyeceği muhtemel iki efsane ismin yani Memati Baş ve Abdülhey Çoban karakterlerinin diziye geri dönüş yapması,hayırlı günler.

 33. Avatar Muhammed Olğun

  Evet abiler Kurtlar Vadisi Kaos yazınca 1 saat içerisinde 4 tane Kurtlar Vadisi Kaos netflixte haberi var.Bende tv de olmasını istedim ama dediğim gibi artık %99 Kurtlar Vadisi Kaos Netflix’te Ocak gibi başlar çekimleri Kasım ayında birkaç haftaya belki bu hafta Netflix açıklar. (Haberlere bakarak Kurtlar Vadisi Kaos Netdlix’te demiyorum bilgi aldığım yerlerde vardı.Zaten birkaç gün önce dedim Kurtlar Vadisi Kaos büyük ihtimalle Netflix’te yani benim düşünceme göre üzülmeyin abilerim,ablaları,kardeşlerim Tv kanallarıyla sorunlar çıktı hayırlısı buymuş artık inşallah dizide Memati ve Abdulhey’i görürüz.

 34. haklisin fragman en fazla 1 dakika falan ortalama bu cok uzun bir fragman olmus,benim suphelendigim fragmanda netflix i koymuslar ordan dedim herhalde anlasti netflix le dedim,evet foxun muduru turk olabilir ama sahibi yabanaci son soz onun o yuzden istedigi kadar turk olsun onemli degil ,ama fox ta olmaz sanmiyorum savasci var cunku,atv de eskiya var birde dirilisi aldilar kurtlar vadisi gibi pahali diziyi almazlar kala kala trt,show,star kaliyor guzel kardesim.inan biktim beklemekten artik sabrimda kalmadi hepimizin,artik baslasinda kurtulalim millet olarak guzel kardesim.sevgili oguzdanda aciklama gelmedi en son guncelleme yapmis 3 eylulde okumussundur zaten birdaha aciklama gelmedi bizler heyecanla bekliyoruz bakalim.sevgili oguzun dedigi gibiGörelim mevla neyler, neylerse güzel eyler..
  saygilar
  kardes

 35. sevgili senol artik baslasin inan bekleyecek sabrim kalmadi benim yaklasik 4 sendir bekliyoruz hepimiz.dilegim zaten insallah netflix te olmaz ama olursada ne yapalim eyvallah dicez ilemenin yolunu bulcaz en azindan ben kendi adima bulacagim.evet fox un muduru turk olabilir ama patronlari yabanci onlarin dedigi oluyorki en son,onlar ne derse o oluyor.ama fox ta yayinlanmaz dedim ya savasci var orda atv de de eskiya var bide dirilisi aldilar bu pahali diziyide almazlar,kala kala trt,show star kaliyor zaten eger netflix olmazsa baskada sansi bilmiyorum.off sevgili oguzda aciklama yapmiyor az kaldi deli olacagim artik
  saygilar kardesim

 36. kardeşim sen demissin aratiyorun k.v kaos die hep netflix cikiyo die ewet bende de öyle oluyodu fakat simdi yaziyorum bu yorum yaptigimiz sayfa cikiyo simdi
  ayrica yazmissin fox amerikan kanali die evet ama fark su fox un basinda turk yönetici bir müdür var sahipleri disney kardesler wolt disney vs netflix de olyodat fox ta neye olmasin fakat n. sasmaz fox a da gitmis ama olmamiş bunu iyi belle netflix te olmayacak güvenin bana norman fragman 56 sn veya 1 dk olur 12 dk deil k.i.b kardeş
  saygilarla

 37. kardeşim söyle aciklayim sen yorumlarda yazmişsin
  k.v kaos yazinca netflix cikiyo umudum kalmadi artik die bende öyleydi
  k.v kaos yaziyodum google a
  netflix haberi cikiyodu şhmdi bu yorum yaptigimiz dizi oyuncusu sitesi en başta
  k.v kaos yazinca bu site en başta cikiyo dene bak gör yorum yazarken
  kurtlar vadisi kaos yaz google a ilk bu site cikiyo buda demek oluyor ki netflix iddialari çürüyor bir bakima benim düşüncem bu ha bide fox tv amerikan kanali dogru ama başinda türk bir yönetici var fox un sahibi ABD li disney kardeşler hani şu mickey mouse u yaratan yada donald duck u yaratan şirket netflix te amerikan menşeili bir kanal netflix te oluyoda fox ta niye olmasin zaten n. şaşmaz fox ilede görüsmus ama olmadi herhalde nese sana iyi gunler
  netflixte olmuycak bak gör yoksa n. şaşmaz coktan açiklar pana film den resmi aciklama yada fragman gelirdi you tube daki sahte fragmanlara aldiriş etme normal fragmanlar 56 sn veya 1 dk oluyo 12 dk deil
  saygilarla

 38. sevgili senol kardesim ne demek istedin ben anlamadim?biraz daha aciklarmisin plss yani trt de olabilirmi kurtlar vadisi?netflix de olmuyacakmi yani anlatirmisin?

  saygilar kardes

 39. kardeşler kurtlar vadisi kaos yazinca google amca ya ilk netflix haberi çikiyodu şimdi bizim yorum yaptigimiz site en başta netflix haberinin oldugu boxer dergisi ve haber port 2.sayfaya duşmüş belki bu biSey deil ama bende bir umut kirintisi oluştu hadi insallah trt olsun bizim olsun ne yapalim artik

 40. kurtlar vadisi kaos mu caoz mu her neyse artık benim görüşüm kurtlar vadisi bitmiştir birdaha yayınlanmıyacak zaten işler güzel gitmiyor

 41. aleykum selam muhammed kardesim iyiyiz de birde kurtlar vadisi baslasa daha iyi olacagiz biliyorsun zaten bunu:)valla muhammed banada oyle geliyor artik sanirim netlixte olacak gibi.trt ye bile pahali geldigine gore bu dizi anca netflix altindan kalkacak gibi geliyordusun oynadigi zamanlarda bundan 5 sene once falan bolum basi 1 milyon dolar gibi maliyeti vardi ozaman oyle ise simdi sanirim ulusal kanallar vede trt altindan kalkamiyacak gibi.ya netflix yada fox kalkar altindan foxda amerikan kanali oldugu icin biliyorsun.ama ordada savasci var sanmiyorum alsin kurtlar vadisini,sevgili oguz trt de cikacak merak etmeyin dedi israrla ama insallah oguzun dedigi cikar ben istiyorum trt de olmasini biliyorsunuz her zaman soyledim netflixte olmasi benim icin kotu yayin yok burda para onemli degil ama izleyemem sorun o.ama yinede hic olmamasindan iyidir.senolda onu soylemis mesajinda netflix iddealari kuvvetleniyor demis is otarafa gidiyor sanki sevgili kardesim
  saygilar

 42. sevgili senol kardesim nasilsin ozledim seni.sanirim bu senede baslamiyacak gibi duruyor kurtlar vadisi kaos cunku sevgili oguz yukarida guncelleme yapmis gordunmu bilmiyorum sanirim bu senede yayinlanmayacak gibi 2020 de belki yayinlanacak trt de gibi birsey yazmis.anlasilan yine bize hasret yine bize husran var gibi geliyor.hala oguzdan haber bekliyorum ama bilmiyorum umudum azaldi benim iyice,en azindan netflix de yayinlansa onada raziyim dedim ya hic yoktan iyidir artik izlemenin bir yolunu bulurum ne yapayim hic olmamasindan iyidir guzel kardesim.
  saygilar

  • Avatar Muhammed Olğun

   Abiler öncelikle selamın aleyküm nasılsınız iyisiniz inşallah bence demedi demeyin bu ay içerisinde Kurtlar Vadisi Kaos-Netflix açıklanır.Çünkü Tv kanalları zor anlatabiliyor muyum? Ha olursa bana göre %30-40 TRT1, %60-70 Netflix olur.

 43. Avatar şenol murat

  sevgili oguz hala bir haber yokmu netflix iddialari giderek kuvvetleniyor pana film den iddialara bir yanit gelmedi dogru yada yalan die buna tutunarak ve güvenerek senden arkadaşlarim hakan ve muhammet kardeşlerimle iyi haberler bekliyoruz
  saygilarla
  şenol murat

 44. sevgili senol daha oncede dedim zaten biliyorsun bende istemiyorum netlixte baslamasini zaten biliyorsun ama netflixte baslarsada hic yoktan iyi diyecegim ne yapayim.haklisin soylediklerinde parasi bir yana para sorun degil kardes ben izleyememki parada versem yurdisindayim cunku burda netflix turkiye yayini yok para versemde izleyemem zaten parada veremem yayin yok.vede dedigin gibi butun dunyada hayranlari olan sabirsizlikla beklenen bir dizi bu o yuzden banada anlamsiz geliyor sende oguzda hakli ya trt yada show tv de olabilir buyuk ihtimalle oyle gorunuyor.insallahta oyle olur.
  saygilar

 45. sevgili muhammed kardes evet senden buyugum ben 40 yasindayim.yas onemli degil kardesim benden buyukte olsan kucukte olsan saygidan vede sevgiden abi derim ne olacakki abi demekle dilmi asinir.evet gordum kanalda kurtlar vadisi ile ilgili epey haber var haklisin ama senol kardesin dedigide onemli oda yazmis.bilmiyorum senolun dedigi gibi milletin sabri kalmadi artik 3 seneden fazla oldu dile kolay nasil gecti zaman nasil bekledik anlamadim vallahi.ama artik bekliyecek sabrimiz kalmadi hicbirimizin belli zaten herkez delirdi:)

 46. sevgili muhammed kardes eyvallah allah razi olsun senden gercekten cok tesekkur ederim cevabin icin.netflix le ciddi gorusme halinde oldugunu biliyorum zaten yazdimda youtube da videosu aramadan cikiyor artik bayagi ciddi galiba daha oncede yazdim.ama sevgili oguzun dedigine gore trt ile anlasacaklar galiba dedi vede netflix de olmaz bence dedi cunku netflix parali kanal dedi vede uyesi az dedi haklida aslinda bende ayni fikirdeyim ustelikte yurdisinda yasayanlar izleyemez diziyi mesela ben burda netflix turkiye izleme sansim yok o yuzden aslinda benim icin pek iyi haber degil bu ama hic yayinlanmamasindan daha iyi tabikide.butun dunyadaki turkler bu diziyi bekliyor ustelik orta dogu vede basta turkmenistan olmak uzere tum turk cumhiriyetlerindede biliyorsun bu diziyi bekliyorlar bilmiyorum banada mantiksiz geliyor netflix ama netflix de para var vede epey para harciyorlar turkiyede.trt ile anlasmasi bana daha iyi olur gibi geliyor.kesinmi peki netflix ile anlastigi yani?sonra sevinipte yine husran olmasin?ozaman daha kotu oluyor biliyorsun 3 seneden fazla bekliyoruz hepimiz kardes.
  saygilar

  • Avatar Muhammed Olğun

   Kaç yaşındasın benden büyüksün abi ben 14 yaşındayım.Gördün değil mi hatta böyle yazmış kurtlar vadisi konsepti yazmış gayet güzel yani tavsiye ederim Erlik kanalını takip edebilirsin.

  • sevgili hakan ve muhammet kardeşlerim o netflix videosunu dikkatli izleyin
   alt ta 20 eylül de netflix te diyor 20 eylül cuma gününe geliyor necati şaşmaz israrla her kanal dan perşembeyi istiyor israrla onlar kabul etmeyince necatide kabul etmiyo o zaman netflix hayal gerçege gelin cahit kayaoglu da necati şaşmazda netflix olayini yalanladi kulis bunlar k.v kulisi yapip uye toplayacaklar sen ben de ha burda başlayacak diyip uye olcaz baslamayincada kalacaz mal gibi orda bide boşa para vercez
   hem ben cahit kayayi takip ediyorum o böle bisey yok yalan haber bizi takipte kalin cok yakinda suprizlerle donucez dio cahit kayaoglu fcbk 2020 ye bakin
   benden soylemesi netflix te olmaycak arkadaşlar orasi genç işi bu diziyi kirsal kesim 7 den 70 e herkez izlio zaten netflix 3 4 büyük sehirde var olmaz o iş olmaz bu dizi TRT STAR YADA ŞHOW DA OLUR ILLAKI OLUR KIMSEDE SABIR KALMADI ÇÜNKI
   SAYGILARLA

 47. SEVGILI MUHAMMED kardes orda en son senin haberin varki guncelleme yok senin yazindada umarim trt ile anlasilmistir vede gizli tutuluyordur deniyor baska haber yok.3 eylul diye birsey gormedim ki ben plss yazarmisin bana?anlasmislarmi trt ile yani?ayni mesaji burayada yaziyorum sevgili muhammed senden haber bekliyorum

  saygilar

  • Avatar Muhammed Olğun

   Vallahi kardeş sen o haberi görmüşsün aynen ama ben sana bir youtube’dan kanal ismi vericem ismi Erlik kanala girip Topluluk’a basarsan orada birkaç bilgi var.Erlik kanalının dediğine göre Oğuz’un dediği aksine Netflix ile ciddi görüşmeler varmış.Ama bende ilk önce TRT1 ile görüştüklerini biliyordum.Ama TRT1 ile olmamış(son görüşmede) o olmassa Netflix olur diyorum sen gir Erlik yaz topluluka bas haberler var

 48. Avatar Muhammed Olğun

  Oğuz yeni bilgiler gelince her zaman bizlerle paylaşmanı rica ederiz.Biz vadicileri kırmassın umarım heyecanımızı mazur gör sonuçta 3 senedir, bu diziyle yatıp kalkan insanların bir bekleyişi var böyle sabır hiç bir dizi için beklenildiğini görmedim.Son bügünki haberi yeni gördüm inşallah senin dediğin gibi Kurtlar Vadisi Kaos TRT1 ile anlaşmış ve gizli tutuyodur. Saygılar.

 49. msakalli arkadas ne kadar hakli dogru soylemis ayni fikirdeyim senelerdir bekliyoruz umtla heyecanla piyasada okadar sacma salak dizi var onlari koyacaginiza bir kurtlar vadisini koyamaadiniz yaziklar olsun tum kanallara,sacma sapan dizileri yayinliyorsunuz ondan sonra reytingler kotu dize uc hafta sonra kaldiriyorsunuz.yayinlanacaksa yayinlansin yayinlanmayacaksa da necati sasmaz ciksin aciklasin anlasamadik falan desin milyonlarca insan bekliyor goruyorsunuz iste ayip ya eylul ayi geldi yakinda diziler basliyacak

 50. sevgili senol ben kurtlar vadisi netflix haberinin altina yazdim senide bekledim oraya gelirsin diye ama sen buraya yazmissin yine en sonunda bakayim dedim burdasin:)valla senol bilmiyorum ya oguzada yazdim benim umudum azaliyor kardesim iyice eylul ayi geldi hala ses seda yok.sevgili oguzdan haber bekliyoruz ondanda haber yok.dun yazdim netflix haberinin altina okudunmu bilmiyorum youtube da bayagi dolasiyor bu haber hemde arama yapmadan yayilmis iyice yani kurtlat vadisi netflix haberi onu yazdim oguz beye.ben istemiyorum acikcasi seninde dedigin gibi mantiklida degil zaten sende istemiyorsun anlasilan sevgili oguzda ayni fikirde,insallah yayinlanmaz netflix de ama eger yayinlanirsa da hic yoktan iyidir diyecegiz artik izlemenin yolunu bulcam bende burda en azindan hic yayinlanmamasindan iyidir oyle degilmi kardes?evet falcao konusu iyice karisti bakalim son 3 gun zaten ne olacak gorecegiz ondada umudumu iyice azalttim be kardesim.bu arada kuralar cekildi izledinmi bilmiyorum psg,real madrid bruge cikti yani anliyacagin…:)netflix haberinin altina yaz ben oraya yaziyorum hemen baslarda acmasi kolay:)

  saygilar kardesim allaha emanet ol

 51. Ne zaman youtubedan bir kurtlar vadisi videosuna denk gelsem, arkasından sinirleniyorum, ülkede o kadar gereksiz dizi varken şu dizi niye yayınlanmıyor diye, sorun bütçe mi necati şaşmaz bugüne kadar kazandıklarından biraz fedakarlık etsin bütçesini sırf kanaldan değil kendi cebinden de harcasın, zaten dizi eski gücünü yakalasa yine kanallar kapışır, bütçe sorunu kalmaz. Ayrıca dizinin başladığı gün sadece polat alemdarın 2 dklık yürüyüşünü ve cendere müziğini dinlemek ve “vay yiğidim vay” diyerek ekranları kilitleyecek bir kitle olduğuna eminim 🙂 çünkü son sezon senaryo belki kötüydü ama sürekliliği olduğu için insanlar izlemiyordu, şu an durum çok farklı, insanlar izleyecek dizi bulamadığı için bu diziye müthiş özlem duyuyor, tıpkı benim gibi… Hiçbiri olmuyorsa bu sezon başı açıklama gelsin, bitti artık kurtlar vadisi diye, hiç olmazsa milletin ümitsizce beklemesi de tamamiyle bitmiş olur.

 52. Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin Netflixde yayınlanıp yayınlanmayacağına dair yazdığımız haber için TIKLAYIN

  • Oğuzcuğum rabbim yeni alıcağın haberleri olumlu,hayırlı kılar inşallah biz buradayız sana güveniyoruz normalde bazı yerlere soruyoruz cevap bile vermiyorlar sen nasıl bizim için çalışıyorsun.Allah işini gücünü rast getirsin dediğim gibi hayırlı haberlerini bekliyoruz yeni dönemde Vadimizi görmek dileğiyle saygılar.🌹

 53. sevgili oguz kardes tesekkur ederim cevabin icin sagol.biliyorum hergun sana yaziyoruz burda herkez yaziyor sıkıyoruz seni bikkinlik geldi sanada haklisin ozur dileriz ama bizde inan cok sabirsizlaniyoruz goruyorsun iste.dunyanin her yerinden yazan insan var bekleyen insan var biliyorsun.ailemden haric hayatimda bir galatasaray var birde kurtlar vadisi var ayni senol kardesimin gibi.anlayisin icin tesekkur ederiz

  saygilar

  hakan

  • sevgili hakan kardeşim evet yaziyi okudum sana demistim demek istemiyorum ama demistim k.v yi 7 den 70 herkes izliyo yöresel netflix ise genc isi kaliyo orda baslasa dahi 13 blm dio lar o agir bütceyi karsilamaz 13 blm trt ye gelirsek orda olmasini istemem nedenini sorma star falan olursa daha iyi bilmisim sayilir trt ve star soyleki 13 tmmz k.v vatan izlenme %9.5 14 tmmz börü izlenme %12.5 iste fark ayni aksam farkli iki kanada olsalardi ben börüyü secerdim cünki vatan bi k.v filistin olamadi trt bu yuzden sicak bakmiyor olabilir
   su alternatif senaryoda sole ben 8 yil once k.v izlerken ya bole senaryo yazilmaz diyip takip ediyo yorum yapiyodum sonra aklima farkli bir senaryo yazma fikri geldi polatin leyla dan cocugu olmuş elif büyümüş memati selvi evlenip cocuk olmuş oda elif alemdarla sevgili olmuş falan öyle iste
   falcao ya gelince o iş yatti gibi gs bursayla berabere kaldi ligde 5 puan yitirdi kötü başladiniz ama düzelir daha ligin başi ben her takima yakinim takim ayirmam ama sen bence falcao ya umut baglama cagne var sizin biraz sans verseniz bir falcao olur bence neyse haydi kib görüşürüz
   saygilarla

 54. sevgili senol bende aslen manisaliyim ama cok uzaklardayim avustralyadayim ben.14 senedir.kurtlar vadisi alternatif senoryasini yazdim derken ne demek istedin onu anlamadim?sevgili oguzdan cevap gelmis okumussundur?daha henuz cevap yok diye.beklemekten inan biktim artik ya.senol benim sosyal medya kullanmiyorum face,instagram tweetter hicbirisini kullanmiyorum ama acacagim bir tane hesap merak etme sana verecegim ordan konusuruz seninle sende benim kafadansin ayni belli sevdim seni:)fenerli olmana rahmen:)benim icinde 1 galatasaray var birde kurtlar vadisi var cok sukur 2 senedir sampiyonuz bu senede oluruz insallah,birde kurtlar vadisi baslarsa allah derim ayni senin gibi
  saygilar

 55. sevgili senol zatem kurtlar vadisi manyaklari boyle oluyor:)inan defalarca izledim kurtlar vadisi ve kurtlar vadisi pusu serisini ezberledim nerde ise butun bolumleri,he aksam defalarca kurtlar vadisi tulum muzigi varya onu dinlerim diziyi hayal ederim:)harika muzik insani ucuruyor.her gun dua ediyorum insallah baslar diye ama hala bir gelisme yok bu sene umutluyum ama ben sevgili oguz sagolsun umut verdi bize.kolarov belki olmayacak ama gustova yi alacaksiniz galiba sizde.sen fenerlisin ama olsun senin gibi fenerliye eyvallah derim ben:)sen nerdesin senol tr demi yurdisindami?

  • hakan kardeş türkiyedeyim ben amasyaliyim yerel bölge gümüş haciköy ilçe
   sen yurtdisi nerde almanya avusturya amerika kanada brezilya cin japonya ingiltere bilmiyorum ama ben şanssiz biriyim ben 8 sene önce k.v alternatif senaryosunu yazdim 20 blm defteri kayip ettim gecen yil takimim kötü bir sezon yasadi k.v.k bitti tam takimima yöneldim iste kötü sezon yasadik ben öldüm öldum dirildim güc bela 6. olduk falan ama bu sezona iyi basladik 5-0 ve 2-1 2 de 2 yaptik rahatim bide vadiden bir haber gelse tamamim ben ya brdan olmuyo bole bir sosyal mecraya gel face insta bende insta var da tlf kucuk androit ama ins desteklemiyo
   saygilarla

 56. sevgili oguz bey hala bir haber yokmu kardes?ver artik su guzel haberide yerimizden ziplayip allahhhhh diye bagiralim dunyalar bizim olsun hepimiz seni bekliyorum kardesim plss

  • Hakan kardeşim, inan senin gibi Kurtlar Vadisi hayranlarını memnun etmek için her gün kontrol ediyorum ajansları, Ancak henüz bir haber düşması kaos dizisine dair. İnşallah Ağustos bitmeden haber gelir de yazarım uzunca.

 57. sevgili senol oguz beyi bende tanimiyorum ki burda yazismaya basladim galiba televizyon gazetecisi dizi haberleri yapiyor.bu siteye soyle guveniyoruim ben daha oncede soyledim ya sana hicbir yerde cikmadan burda cikti ilk haberler vede hepsi dogru cikti.ilk kurtlar vadisi haberini burda okudum oguz beyede yazdim ondan sonra netflix i gordum zaten sonrada star tv de diye.oguz bey resim paylasti necati sasmaz ve ekibi yeniden basliyor diye gormussundur burda sende ondan sonra inanmaya basladim ben vede haber bekliyorum oguz beyden senin gibi.ben benden daha hastasi varmi diyordum kurtlar vadisi icin sen bendende hasta imissin:)inan senol pana filme yazdim defalarca trt ye yazdim show tv ye yazdim basliyacakmi lutfen baslatin diye,baska tv haber siteleri var oralara yazdim hicbirisinden cevap gelmedi.pana filmi aradim ta avusturalyadan acan olmadi tek care oguz bey kaldi ondan sevindirici haberleri bekliyorum tipki senin gibi.daha oncede yazdim bir falcao yu birde kurtlar vadisini bekliyorum:)bir baslasa anlatamam sana nasil sevinecegim.fox tv nin savasci dizisi var ya o yuzden kurtlar vadisi ile gorusmemisler gorusulen trt vede show tv galiba su anda.maliyeti cok yuksek oldugu icin her kanal karsilayamiyor.necatide biraz indirim yapsin artikda hasret bitsin yeter.yoksa hic basliyamiyacak bu dizi.

  • sevgili hakan dogrudur ama ben bu zamana kadar k.v pusu 300 kv 97 kv terör 2 bölüm 399 bölüm dizi 4 5 sinema filmi k.v nin ayrica pana film yapimi 4 dizi izledim şimdi sen söyle hangimiz fanatik
   ben 12 13 yasindaydim ilk
   kv başlayinca simdi 28 29
   farkina varana kadar 1.sezon bitmişti bile k.v nin sezon finalinden başladim ilk 19 bölüm yillar sonra you tube dan izledim işte böle falcaoya gelince ben beyaz futbol hastasiyim orda duymustum flcao perşembe diyolardi biz kolarov u alamadik iişallah siz falcao yu alirsiniz
   saygilarla

 58. asiman piyasada okadar gereksiz aptal dizi var onlar sacma sapan degilde kurtlar vadisimi sacama sapan dizi ha?asil sacma sapan sensin.izlemiyorsan defol git izleme ne yaziyorsun buraya insanlari sinir ediyorsun kizdiriyorsun gerizekali.sacma imis sen git sacma olmayan dizileri izle ozaman allahim ya

 59. sevgili senol kardesim mesajini yeni fark ettim simdi yaziyorum kusura bakma.sende aynen benim gibisin,bende defalarca izledim her bolumunu ezberledim artik ama aynen senin gibi aklima geliyor bazen izliyorum bende bolumlerini mesela polatin ilk ihtiyarlarla karsilasmasini,kara ile karsilasmasini ayni senin gibi sende benim kafadansin:)insalllah netflix te olmaz bende istemiyorum cunku ben yurdisindayim burdan izlemem olanaksiz turkiye netflix i.ama oguz bey olacak diyor bekleyin diyor bir bildigi var sevgili oguza inaniyor ve guveniyorum ilk haberi bu siteden duydum oguzada soyledim zaten bunu.soyledigi butun diziler dogru cikti simdiye kadar bir tek kurtlar vadisi tam belli degil.onuda bekliyoruz zaten.insallah alsin kanalda kurtlar vadisini hep izleyebilelim inan harika olur.bekle bekle cildircam yeter vallahi.
  saygilar

  hakan

  • sevgili hakan kardeşim sürekli sana yaziyorum ama kusura bakma artik bu oguz bey in kurtlar vadisi ile ilişkisi nedir? söz sahibi birimi yoksa oda bizim gibi vadici mi bir anektot paylaş benimle oguz beyle ilgili bide oguz bey her kimse artikt ona söylesek yada iletsek eger diger kanallardan bisey cikmasa kendi kanalimizla ilgili pana film e görüşlerimizi iletir mi? acaba biz ordan bir yol bulabilirmiyiz diyecektim artik o kadar bunaldim ki yani birak show trt kanal d tv8 atv star fox yada teve 2 yada netflix o bu ben d max ta tlc de yada tyt türk te yada hadi beyaz tv de yada 360 ta kanal 7 de başlasa yine raziyim yeterki başlasin ya bu fox un hic mi kapisi calinmadi dünya devi disney sahibi bu kanalin bütce derdi de yok netflix adi geciyoda fox niye olmasin sasirdim artik yani internette arat arat hep ayni haberler yada yalan haberler artik kanallarda fragman bekler oldum birinde denk gelirim die ama yok oglu yok
   saygilarla

 60. Avatar bellavizyon nargile

  allahım allahım yıllardır bekliyorum bu dizinin başlamasını vermiş oldugunuz kadro tam hayelimdeki kadro ben inanıyorumki türkiyenin en çok izlenen dizisi olacak dizimiz……………… tek şart necati şaşmazın başrol olması kuzuzade yusuf u kendi yerine yine sahnelere koymaması.biz necati şaşmazı istiyoruz….. inşallah bir an önce başlarda biter bu hasret

 61. evet sevgili senol murat bende gordum bu haberi haklisin artik baslasin yeter.inan pisayada okadar sacma salak diziler varki millet bunlari izliyor ama turkiyenin gerceklerini vede turkiye uzerine oynanan oyunlari anlatan bu dizi hala basliyamadi yaklasik 4 senedir yaziklar olsun diyorum baska ne diyeyim.inan her saat basi geliyorum bu siteye bakliyorum sevgili oguza yaziyorum surekli bende bakiyorum acaba bir yerden birsey gorebilirmiyim diye goruyoruzda ama dogru degil oguzunda soyledigi gibi.artik baslasin yeter

  • sevgili saygıdeğer hakan çerçi kardeşim inan 4 yildir bekle bekle usandik bazen koyveriyorum bakmayacam aratmayacam die ama olmuyo ki aklima bir sahne geliyo komik veya aksiyonlu actiyorum mesela 5.sezon 106.bölüm mezarlik baskini yine 5.sezon 128.bölüm sezon finali ersoy un ölümü sahnesini tekrar tekrar izliyorum
   veya ilk vadi 53.bölüm ormandaki testere necmi nin polat in ekibine yaptiği pusuyu defalarca izleyip hasret gideriyom walla bide insta face kv forum twitter her mecrada aratiyorum yani eger bir kanal bulamaz isek iişallah netflix te falan olmaz cünkü orasi parali bir mecra ve bizim internetimiz o mecraya yetmez ayrica bu dizi uluslar arasi yöresel 7 den 70 e herkesin izledigi bir dizi ve pana film 3 5 milyon izleyiciyi kaybetme riskini alamaz bence vede ayrica necati şaşmaz in kanal tv satin alacagini duymuştum işallah kendi kanalimizi kurariz pana tv olsa yakişir bence
   saygilarla

  • Allah belanı versin

   • saygideger asiman hanim veya hanimefendi k.v ile derdin nedir yorumlarini okudum sevmiyosan yazmak zorundada degilsin bu neyin hirsi be bir bayan oldugun için yumuşak bir dil kullandim sana tavsiyem ya yazma yada biraz saygi yahu bu neymiş artik
    ha bir de bela okuma günah ayrica döner dolasir yine seni bulur
    saygilarla

 62. sevgili oguz şimdide star tv de diye you tube de çikti aklimiz çok karişti bize bir yol gösterin artik bir bilgiyi geçtik krintisina bile aciz sabrimiz kalmadi wesselam

 63. sevgili oğuz 3 gün önce kurtlar vadisi kaos star tv diye arattim you tube da yakinda star da diye çikmiş star tv logosu da vardi aklimiz cok ama cok karişti
  hala bir haber bir ses yokmu bu yorum yaptigimiz site bile ihtimal dahilinde şhow tv yi gösteriyor lütfen bir bilgi cok maduruz sevgiler

 64. sevgili oguz şimdide star tv de diye you tube de çikti aklimiz çok karişti bize bir yol gösterin artik bir bilgiyi geçtik krintisina bile aciz sabrimiz kalmadi wesselam

 65. Merhaba değerli ziyaretçilerimiz; Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin 2019-2020 sezonunda hangi kanalda ne zaman başlayacağına dair sosyal medyada çıkan Netflix haberlerini bizde okuduk, ancak bunlar şimdilik söylentiden ibaret, Netflix paralı bir internet platformu. Türk halkının hatta Azerbaycan ve kardeş devletlerin sevgisiyle büyümüş marka olmuş bir dizinin yani Kurtlar Vadisinin böyle bir paralı platformda olacağını düşünmüyorum. İnşallah önümüzdeki günlerde TRT ile yapılan görüşmelerden olumlu bir haber ileteceğiz sizlere, biliyoruz çok sabırsızlandınız ama beklemekten başka çaremiz yok, anlayışınız için teşekkürler..

 66. sevgili okan bu haberi bende gordum ve hatta oguza yazdim bunu oguz bey tam olarak inanmayin cok haberler cikiti dedi oku bak asagida var zaten.ben aslinda istemiyorum netflixle anlasmasini cunku 13 bolum diyor sonra ne olacak?1 senede 13 bolum olacak ondan sonra yine bekle ondan sonraki sezonda olacakmi diye hem suresi kisa yaklasik 1 saat olacak.trt ile anlasir insallah.gerci baslasinda nerde olursa olsun oda var bilmiyorum bakalim.sevgili oguzdan cevap bekliyoruz bizler

 67. dizi için netflix ile anlaşmış diye haberler çıktı bugün.haber detayı şöyle

  Netflix Türkiye pazarına girdikten sonra hızlı bir şekilde iddialı isimleri kendi bünyesine katmış projelere hız vermişti. Geçen günlerde aldığımız bir bombayı patlatmanın zamanı geldi. 3 yıldır ekranlardan uzak olan ve televizyonların maddi sıkıntısından dolayı hiçbir televizyon kanalı ile anlaşamayan Kurtlar Vadisi Netflix Türkiye ile anlaşma yaptı. Yapımcılığını Pana Film’in yaptığı dizi Netflix Türkiye ile görüşme yaptı ve olumlu geçen görüşmeler sonucunda büyük bir anlaşma yaptı. Netflix keseninde ağzını açtı, her bölümün maliyeti 1.5 milyon TL olarak ayarlandı, Hakan Muhafızın yaklaşık 3 katı bir maliyeti ile ekrana gelecek.

  Atiye ve Ottaman Rising bile geride bıraktı Netflix akıllıca hareket ederek abone sayısını nasıl yükseleceğini bulmuş. İlk sezonun toplam 13 bölüm ve ortalama 60 dakikadan oluşması kararlaştırıldı. Çekimleri Kasım ayında başlayacak olan dizinin kadrosuna sürpriz isimlerin dahil olacağı da kesinleşti, önceki Kurtlar Vadisi sezonlarından daha farklı mekanlar ve karakterlerin olacağı, uluslararası bir proje olarak ekranlarda boy gösterilecek.

  Dizinin kadrosunda Necati Şaşmaz, Kenan Çoban ve Gürkan Uygun kesin olacakmış. Necati Şaşmaz dizi için güçlü erkek oyuncular ile anlaşmayı hedefliyor. Netflix’in Türkiyede yaptığı ilk büyük projesi olan Kurtlar Vadisine sürpriz kadın oyuncuların da dahil olacağı öğrenildi. 3 yıldır ekranlardan uzak olan ve milyonlarca hayranı bulunan dizinin Netflix’de olmasından dolayı platformun abone sayısın da bir tırmanış meydana gelecektir

 68. Bir kere oktay kaynarca asla gelip oynamaz Edho reyting yapmış Ken aynı düşünce Kenan çoban için de geçerli ölüyü diriltmek gibi 🙂

 69. sevgili oguz hala cevap yokmu kardesim?bekleye bekleye inan catladik artik gozumuz kulagimiz sende ver artik su mujdeli haberi pls

 70. sevgili oguz hala bir haber yokmu?gozumuz kulagimiz sende seni bekliyoruz ver artik su guzel haberi plssss

  saygilar

  hakan

  • Benimde gözüm kulağım TRT ve Pana filmde ama bir ses yok henüz, umarım güzel haber gelecek, biraz daha sabır lütfen..

 71. bence şhow atv kanal d star tv 8 fox trt1 veya digerleri fark etmez artik başlasin yeter zira 3 5 milyon k.vadisi izleyicisinin sabrı kalmadi her an diziden vazgeçebilirler.
  ayrica yukardaki kanallardan hiç biri olmazsa pana film kendi kanalinida kurabilir PANA TV YAKIŞIR BENCE
  ayrica kendi gününde kendi saatinde ve kendi kanalinda sloganida kulağa hoş geliyor saygilarla

 72. sevgili oguz kardesim biliyorum basit proje olmadigini bu yuzden zaten tum turkiye cok sevdi bu diziyi dedim ya bir falcaoyu bekliyorum birde kurtlar vadisini.oguz kardes az once kurtlar vadisi kaos netflix ile anlasti ve yeni sezonda basliyacak diye duydum youtube dan bu haber dogrumu peki?onemli degil baslasinda netflix te baslasin yeterki baslasin.bu arada bayraminda mubarek olsun oguz.

  saygilar
  hakan

  • Hakan kardeş bir çok yalan haber dolaşıyor sosyal medyada maalesef. Kurtlar Vadisi Kaos dizisiyle ilgili çıkan haberler maalesef çoğunluğu yalan, bu nedenle Netflix haberi de pek doğru gelmedi, zaten öyle bir şey olsa resmi bir açıklama olur, bu nedenle biraz sabredelim, şu bayram bi geçsin sonra açıklamalar gelecektir hayırlısıyla..

 73. bence dizi yine ulke gundemiyle alakali kuresel guclerin hedefinde olacaksa kesinlikle andy garcia (akon) gbi profesyonel oyuncuyu tekrar diziye getirilmeli dahada guzellesir cunku.ustelik pusuda goremedigimiz amonun esit gucu ra nin kim oldugunu gormek isteriz.robert albert stone kimmis gorelim bu sefer.sirf diziyi kendim kaydedecem daha guzel olur umarim oyuncu kadrosuda cok onemli tabi konsey olacaga benziyo bu kaostada eski kv nin yenilenmis modern hali gibi bi dizi izleyecez tekrar insallah

  • k.vadisinde ölenler bir ihtimal dönebilirler
   senaristin zekasina ve hayal gücüne bagli birde karakteri canlandiran oyuncuya

 74. sevgili oguz hala bir cevap yokmu kardesim?dort gozle senden haber bekliyoruz su guzel haberi ver artik plsss deli olacagiz burda herkez seni bekliyor

  saygilar

  hakan

  • Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili bayram sonrasına güzel haberler vermeyi diliyorum Hakan. İlgine teşekkür ederim ama basit bir proje değil Kurtlar Vadisi Kaos, bu nedenle biraz bekletecek gibi görünüyor.

 75. Salam.Men Azerbaycandan yaziram.Kurtlar Vadisi Pusu butun insanlarda vetenperverlik,merdlik,hissi yaratdi.Cencler ushaqlar Polad Alemdar kimi olmaq istedi.Bu dizinin dayanmasi cox pis tesir etdi.Azerbaycanda bu diziye baxanlarin sayi coxdu.Inshallah tezlikle bashlayar.Sizden xosh xeberler gozleyirem.

 76. Azerbaycandan yazıyorum. Kurtlar Vadisi kimi bir filmi dayandırmak, Türkiyenin Türk dünyasında en etkili yollarından birini kesmektir. Bu filmle Türkiyeyi seven , anlayan ve destekleyen milyonlarca gençler yetisdi. Türkiyede Necati Beye de yapılan haksızlık, diqqetsizlik ve milletçe destek vermeme gözlerimizden qaçmadı!!! Milletine bu qeder hidmet eden birine bir millet nasil bu kadar sahip çıkmaz…

 77. Lutven baslasin artik beklemekten sıkıldık trt 1 de baslayacak dimi yanlis okumadim galiba ekimde bide baslamasi soyleniyor

 78. sevgili oguz hala haber yokmu kurtlar vadisinden gorusme bitmedimi hala?sizden haber bekliyoruz hala.bir falcao nun galatasaraya gelmesini birde kurtlar vadisini bekliyorum:)ikisindende hala haber yok pls cevap verirmisin

 79. Avatar Tarık karataş

  Nöbet Dizisi güzeldir dünya kadar çok güzel bir dizi olduğunu söyledim size en yakın zamanda benim için de Salı akşamı yayınlayın Saat 20:00 Yeni sezon da görüşmek üzere diyorum Allah’a emanet olun diyorum ama final yapmayın etmeyin ve çok güzel bir dizi olduğu için hayırlı olsun diyorum ama final yapmayın lütfen oynatsın Nöbet dizisini

 80. Avatar İbrahim moran

  Merhaba sayın Necati Şaşmaz ben de Nöbet dizisi ni istiyorum hemde çok istiyorum en çok izlenen dizisi Nöbet dizisi dir lütfen kurtlar Vadisi’ni hiç oynatmayın çünkü neden derseniz güzel bir dizi değil kötü bir dizi olduğu için hiç bir zaman güzel olmaz diyorum ve en iyi bir dizinin Nöbet dizisi dir lütfen oynatın size yalvarıyorum n’olursun çok güzel bir dizi olduğu için herşey çok güzel olacak diyorum ve yüzünüzde çok öpüyorum hepinizi bekliyoruz yeni dizi olarak kabul ediyorum çünkü güzel bir dizi olan dizi Nöbet dizisi dir lütfen oynatın diyorum ve teşekkür ediyorum dedim

 81. Avatar Hüseyin Güngör

  Merhaba sayın Necati Şaşmaz yeni sezon olarak nöbet dizisi yeni sezon için hayırlı olsun diyorum ama final yapmayın lütfen beni dinleyin sadece sizi bekliyorum Show TV de yayınlayın Salı akşamı yayınlayın teşekkür ederim ellerinde öperim seni çok seviyorum dünya kadar çok güzel bir oyuncu olduğu için herşey çok güzel olacak diyorum inşallah show TV de nöbet dizisi güzeldir çok güzeldir çok rekorlar kıracak proje için herşey çok güzel olacak diyorum başka birşey demiyorum

 82. Avatar Emine Güngör

  En güzel bir dizi programa katılan sağlıklı yaşam için hayırlı olsun diyorum ama final yapmayın etmeyin lütfen beni dinleyin ve dünyanın en iyi başarılı bir dizi oda NÖBET DİZİSİ VE en çok güzel bir dizi olduğu için herşey çok güzel olacak diyorum ve sana da tavsiye ediyorum herkes için herşey çok güzel olacak diyorum ama final ederseniz sevinmem ve diyorum ama çünkü en çok izlenen dizisi Nöbet dizisi olur diyorum ve ben sadece size şunu söylüyorum nöbet dizisi nin günleri ni değiştir diyorum ve sana da çok iyi bir oyuncu olduğu için sadece nöbet dizisi olsun diyorum kurtlar vadisi pusu olmasın diyorum başka da bişey demiyorum sadece bir dizi olduğu için herşey çok güzel bir dizi olduğunu söyledim

 83. Avatar Emir kadir yağar

  En güzel bir dizi programa katılan sağlıklı yaşam için hayırlı olsun diyorum ama final yapmayın etmeyin lütfen beni dinleyin ve dünyanın en iyi başarılı bir dizi oda NÖBET DİZİSİ VE en çok güzel bir dizi olduğu için herşey çok güzel olacak diyorum ve sana da tavsiye ediyorum herkes için herşey çok güzel olacak diyorum ama final ederseniz sevinmem ve diyorum ama çünkü en çok izlenen dizisi Nöbet dizisi olur diyorum ve ben sadece size şunu söylüyorum nöbet dizisi nin günleri ni değiştir diyorum ve sana da çok iyi bir oyuncu olduğu için sadece nöbet dizisi olsun diyorum kurtlar vadisi pusu olmasın diyorum başka da bişey demiyorum sadece bir dizi olduğu için herşey çok güzel bir dizi olduğunu söyledim

 84. Avatar Mahmut Yağmur

  Necati Şaşmaz ben de ancak bu diziyi beğendim ve oda NÖBET Dizisi güzeldir hemde çok dünya kadar çok güzel bir dizi olduğunu biliyoruz ama sen bu diziyi final yaparsanız hiç güzel olmaz diyorum ve en iyi bir dizi Çok güzel bir dizi oda NÖBET DİZİSİ VE EN iyi Başarılı bir dizi olduğu için hayırlı olur diyorum Ekim ayında başlasın artık diyoooooooooooooooooooooooorum

 85. Avatar Sümeyye Moran

  Sayın Necati Şaşmaz yeni sezon da görüşmek üzere diyorum Allah’a emanet olun diyorum başka birşey daha size yeni bir dizi olduğu için ve oda NÖBET DİZİSİ çok güzel bir dizi olduğunu size söylüyorum ki bence bu diziyi final yapmayın etmeyin lütfen beni dinleyin

 86. Avatar Samet karadaş

  Sayın Necati abi ye bir mesaj yazacağım ama çünkü ben sizi bekliyorum Neden derseniz çünkü Nöbet dizisi ne bekliyorum Final yapmayın lütfen oynatsın Nöbet dizisini oynaması lazım ve sadece sizi bekliyorum Show TV de yayınlayın Salı akşamı yayınlayın teşekkür ediyorum ve sayğılar sevgiler selamlar diyorum

 87. Avatar Ahmet duran karadaş

  Sayın Necati Şaşmaz yeni dizi olarak kabul edilen dizi olduğunu söyledim oda Nöbet dizisi dir lütfen oynatın diyorum sana hayırlı olsun diyorum ve teşekkür ediyorum dedim inşallah yakında Show TV de Salı akşamı Show TV de yayınlayın Ekim ayında başlasın diyorum sana teşekkür ediyorum ve sayğılar sevgiler sunarım ve ellerinde öperim seni çok seviyorum

 88. Avatar Mehmet karadaş

  Sayın Necati Şaşmaz ben de RTÜK başkanı ve sizi şikayet ederim kurtlar vadisi Pusu’nun eski filmler oldu artık çünkü neden derseniz En çok güzel olan dizi final ettiniz ve hiç izlemeden görmeden bakmadan son bölümü yaptınız ve sadece size yeni asker dizisi bence çok güzel bir dizi olduğunu biliyoruz ki sen bu diziyi final ediyorsunuz iyi de neden final yapıyorsunuz iyi bir dizinin için mi acaba onların yazmasına hiç bir zaman kurtlar vadisi yazanlara hiç bir zaman kanmayın ve neden derseniz En çok güzel olan dizi ve oda show TV yayın yapın ve dizi adı nedir Nöbet dizisi dir lütfen oynatın güzel bir dizi olduğu için herşey çok güzel olacak diyorum

 89. Avatar Salih karadaş

  Merhaba sayın Necati abi ben senin için bir dizi mektubu yazıyorum bu dizinin adı NÖBET DİZİSİ çok güzel bir dizinin başrol oyuncusu olmanı çok istiyoruz kurtlar vadisi hiç güzel değil neden derseniz hep kötülük yapıyor

 90. Merhaba sayın Necati Şaşmaz yeni bir dizi olduğu için hayırlı olur diyorum sana teşekkür ediyorum diye konuştum bence olsun diyorum Nöbet dizisi güzeldir çok rekorları kıracak proje için hazırlığa başlayın Ekim’de başlıyor Show TV de yayınlayın

 91. Kurtlar vadisi yayından uzaklaşalıdan beri sanki televizyonlarda izlenecek birşey yok kaostan beklentim pusunun devamı olması o zaman yine izlenme rekorlarını alt üst edecektir.

 92. KURTLAR VADİSİ PUSU FİNAL YAPMADI SADECE SEZON FİNALİ YAPILDI YENİ SEZONDA ÇOK BÜYÜK İZLEYİCİSİ VE BEKLENMEYEN BÜTÜN REYTİNG REKORLARINI KIRACAK YENİ SEZONDA BUNDAN HİÇ ŞÜPHEM YOK SAYGILARIMLA BAYRAM

 93. sevgili oguz tesekkur ederim cevap verdigin icin.peki gorusmeler nasil anlasacaklarmi olumlumu gidiyor?bu konuda bilgin varmi?insallah en kisa zamanda aciklanir vede baslar

  saygilar
  hakan

 94. SON BİLGİ: Kurtlar Vadisi Kaos dizisi için Trt1 ile Görüşmeler Devam ediyor Olumlu geçerse eğer Görüşme Dizi Kasım Ayında Ekranda olacak Olumsuz olursa da Dizi belirsizliğini koruyacak.. Not Gecikmeden dolayı Özür dileriz

 95. Kurtlar vadisi serileri kim ne söylerse söylesin gelmiş geçmiş tüm diziler içerisinde aksiyonu çok seyirci kitlesi en çok ve en uzun soluklu sürükleyici gündemi bire bir yakalayan uluslar arası bir diziydi .Lütfen hayranlarını hayal kırıklığına uğratmadan bu sezon başlasın artık.Saygılarımla.

 96. sevgili oguz bey bir gelisme yokmu hala kurtlar vadisinden?sizden haber bekliyoruz bize umarim guzel haber verirsiniz?inanin herkez haber bekliyor biliyorsunuz zaten sizde

  saygilar

  hakan

 97. aynen mehmet sana katiliyorum.senelerdir heyecanla bekliyorum.sacma sapan okadar dizi varken kurtlar vadisi gibi bir dizi nasil konmaz anlamiyorum.vede deli oluyorum ne salak insanlar var sacama sapan dizileri izliyor.oguzdan haber bekliyoruz kulagimiz onda.insallah baslar

 98. tesekkur ederim sevgili oguz kardesim.senden heyecanla haber bekliyorum,sadece ben degil inan herkez bekliyor haber biliyorsun.kulagimiz sende:)

  saygilar

 99. sevgili oguz bir gelisme varmi kurtlar vadisi ile ilgili?senin haberinde trt ile gorusme halinde demistin bir haber gelisme anlasma varmi?pls haber verirmisin meraktan oluyoruz burda

  saygilar

 100. insallah oguz kardes ya hergun dua ediyorum vede ne kadar cok sevdigimi anladin zaten kurtlar vadisini.dirilisi kaybetti trt olabilir elinde baska dizi kalmadi cunku trt nin dogru duzgun.show tv ile anlasti demistin olmadimi show tv isi yani?

 101. dizinin tekrar başlayacak olması çok sevindirici gerçekten özlemiştik bu diziyi umarım eski oyuncularla başlaması daha güzel olur

  • Dün gelen bilgilere göre TRT1 ile görüşme halindeymiş Necati Şaşmaz. Eğer olumlu geçerse Kurtlar Vadisi Kaos 2019-2020 Yeni Sezonda TRT de ekrana gelecekmiş.

 102. Çok teşekkür ederim bu güzel haber için özledik artık efsane geri gelsin boş aşk dizileriyle insanlar vakitlerini geciriyorlar ALLAH yardımcıları olsun tüm ekibin bizler seyirci olarak her daim yanlarıdayız zaten bir potansiyel var herseyin hayırlısı efsane geri geliyor derken tüylerim kabardı

 103. sevgili oguz.kusura bakmayin basinizi agritiyorum surekli yazarak sizi mesgulde ediyorum cok ozur dilerim sizden oncelikle ama gercekten cok sevindim bu habere,vede soyledigim gibi sizde bu haberi gordugumden beri arastiriyorum hicbiryerde haber yok.show tv ye yazdim pana filme yazdim cevap alamadim,televizyon gazatesi diye site var oraya yazdim bizim henuz boyle birseyden haberimiz yok dediler tek sizden duydum.oncelikle tebrikler bu haberi haftalar oncesinden duyurdugunuz icin.size 3 sey soracagim musade ederseniz eger?necati sasmaz haric digerleri kim resimdekilerin?2.olarak yine eski kadrodumu olacak memati abdulhey falan?3.sorumda baska kurtlar vadisine benzer istihbaratli veya askeriye dizleri basliyacakmi?cok tesekkurler

  saygilar
  hakan

 104. Sevgili Hakan, haber doğru, Necati Şaşmaz Yeni Projesi Kurtlar Vadisi Kaos Hazırlıklarına 19 temmuz 2019 da resmen başladı. İlk görüşme ve toplantısı da yapıldı. Kurtlar Vadisi Kaos hayırlı olsun inşallah yeni sezona yetişir.. İlk resim de benden olsun..
  Kurtlar vadisi kaos dizisi yeni sezonda 2019-2020

 105. dizi oyuncu.com calisanlari lutfen soylermisiniz bu haber dogrumu kurtlar vadisi yeniden basliyacakmi?gunlerdir bekliyorum baska sitelere baktim ama hicbirisi haberi vermedi daha inanin show tv ye e.mail attim pana filme mail attim hicbirisi cevapta vermedi sizde birsey soylemiyorsunuz cildircam basliayacakmi gercekten

  • Hakan haberler bu sezon dizinin başlayacağı yönünde, ancak son karar Pana filmin olacak elbette. Necati Şaşmaz bu sezon başlayacağını açıklamıştı Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin.

   • sevgili oguz tesekkur ederim cevapladiginiz icin.baska hicbir yerde bu haberi bulamadim hergun her saat bakiyorum ama yok sadece siz yazdiniz.daha oncede soyledigim gibi ben kurtlar vadisi hayraniyim bu yuzden baslamasini cok istiyorum.necati sasmazda istiyor baslamasini zaten.baska kurtlar vadisine benzer istihbaratli veya askeri diziler varmi yeni sezon icin veya 2020 icin yazarsaniz cok memlun olurum
    saygilar
    hakan

 106. dizioyuncu.com calisanlari bu haber kesinmi?inanin cok sevindim pls cevap verirmisiniz gercekten basliyacakmi kurtlar vadisi kaos,sirf bu haber icin uye oldum sitenize.

  saygilar

 107. bu haber dogru ise efsane geri donuyor allahhhhhhhhhhhh insallah dogrudur cok dua ettim yeniden baslasin diye okadar sevindimki anlatamam

 108. ☀️Kurtlar Vadisi Kaos☀️Hekayesi Türk Tarikin Geleçeki Kecmişi Abş Rus İlişgileri Dolar Savaşı Derbeler Seckiler Bütün Bu Hadiselerin Bir Cokunda Kaos Var Ve Gösterileçek Kurtlar Vadisi Oyuncuları Cok Gözel Secilip Boz Kurt Türk Halkında Böyük Remzi Sayılır Kaos Cok Açı Bu Açı Sadeçe Müselman Halkların Alov Gibi Bürüyüp Azerbayçan 1990-çı il 20 Yanvar Türküye 2016 çı İl 15 Temmuz Vatan Millet Düşmenlerle Üz Üze Kurtlar Vadisi Bu Açıları Ayna Kimi Bize Göstereçek Türk Halkının 15 Temmuz Açı Günün Vaktına Saatlar Kalıp Bu Açı Türk Halkı Ücün Unudulmaz Tarik Hemin Gün İkinçi Fatih Sultan Hanı Yaratdı Bu Reçep Tayyıp Erdoğan Bu Liderin Sesi İnsanları Dahada Küvve Verdi Millet Vatani Korudu Düşmenler Kacdı Yerinde Vatanin Bayrağın Göye Üçaldan Şehidlerin Mükedes Kanı Kaldı Bu Kanı Bayrağ Sildi Ve Göye Uçaldı Türk Halkın Bütün Şehidlerine Allah Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun