Kül Masalı Jale Kimdir? Arat’ın İlk Eşi (Başak Gümülcinelioğlu)

Tv
16.01.2024
740

Kül Masalı Jale kimdir? Sizler için yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Vernant Dp’nin üstlendiği Kül Masalı dizisinin başrolünde Sevda Erginci ve Gökhan Alkan yer almaktadır. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Kül Masalı dizisi Jale rolünü Başak Gümülcinelioğlu canlandıracaktır. Bizlerde Kül Masalı Jale’yi ve Jale rolünü canlandıran oyuncumuz Başak Gümülcinelioğlu’nu yakından tanıtacağız.

Kül Masalı Jale Rolü Kimdir?

Aşka Tutsak Jale Başak GümülcinelioğluYönetmen koltuğunda Metin Belekoğlu’nun oturduğu Kül Masalı dizisi Jale, dizide ki tansiyonu arttıracak en önemli karakterler arasındadır. Jale rolü, Kül Masalı dizisinin erkek başrol oyuncusu Gökhan Alkan’ın canlandıracağı Arat karakterinin ilk eşidir. Jale, Kül Masalı dizisine renk veren ve hikayenin ilerleyişini etkileyen önemli rollerden biridir. Kül MAsalı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu:

Kül Masalı Jale Rolünü Kim Canlandırıyor?

Arat’ın ilk eşi Jale rolünü son dönemin yıldızı paylan isimlerinden olan Başak Gümülcinelioğlu canlandıracaktır. Aktif olarak tiyatro oyunlarında ve dizilerde karşımıza çıkan oyuncumuzun bilgileri de merak edilmiştir. Bizler de Kül Masalı dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Başak Gümülcinelioğlu’nu yakından tanıtacağız.Aşka Tutsak Jale Kimdir Arat’ın İlk Eşi (Başak Gümülcinelioğlu)

Başak Gümülcinelioğlu Kimdir?

22 Ekim 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Başak Gümülcinelioğlu, Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesinden mezun olmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde ise yüksek lisansını tamamlamıştır. Londra’daki LAMDA Oyunculuk Okulu’da oyunculuk eğitimi alan oyuncumuz aynı zamanda şarkıcılıkta yapmaktadır. Sen Çal Kapımı dizisindeki performansıyla tanınan oyuncumuz en son Bir Derdim Var dizisiyle seyirci karşısına çıkmıştır.

Başak Gümülcinelioğlu Yer Aldığı Diziler ve Filmler

Kalbim Yangın Yeri – Belkıs (gençliği) – 2016 (TV Dizisi)
Aşk Laftan Anlamaz – Eda – 2017 (TV Dizisi)
8. Gün – Şehnaz Yüksel (gençliği) – 2018 (TV Dizisi)
Erkenci Kuş – Deniz Keskin – 2019 (TV Dizisi)
Yarım Kalan Aşklar – Çağla – 2020 (İnternet Dizisi)
Sen Çal Kapımı – Pırıl Baytekin Sezgin – 2020-2021 (TV Dizisi)
Yargı – Neva Seçkin – 2021-2022 (TV Dizisi)
Sipahi – Ezgi Sancaklı – 2022-2023 (TV Dizisi)
Sen, Ben, O! – Aylin – 2023 (İnternet Dizisi)
Bir Derdim Var – Sibel – 2023 (TV Dizisi)
Kül Masalı – Jale – 2024 (TV Dizisi)

Başak Gümülcinelioğlu İnstagram Kullanıcı Adı Nedir?

Aynı zamanda da mimar olan başarılı oyuncumuz Başak Gümülcinelioğlu, Instagram hesabından gezdiği yerleri, özel yaşamını ve projelerini sık sık paylaşmaktadır. Instagram’da 596 gönderisi ve 2.300.000 takipçisi bulunan Başak Gümülcinelioğlu’nun Instagram kullanıcı adı: @basakgumulcinelioglu’dur.

Başak Gümülcinelioğlu Evli Mi, Sevgilisi de Ünlü Mü?

Başarısıyla son yıllara damga vuran oyuncumuz Başak Gümülcinelioğlu’nun özel yaşamı da merak edilmektedir. Başak Gümülcinelioğlu, Sen Çal Kapımı dizisinin setinde tanıştığı meslektaşı Çağrı Çıtanak’tan 22 Ağustos 2022’de evlenme teklifi almıştır. Ünlü çift 8 Eylül 2022 yılında yakın dostlarının katıldığı bir törenle dünyaevine girmiştir. Sosyal medya saplarından özel yaşamlarını sık sık paylaşan çiftin mutlu giden bir evliliği vardır.

Başak Gümülcinelioğlu Kıyafetleri, Elbise Modelleri ve Takıları

Kül Masalı dizisi Jale kıyafetleri merak edilecek. Kül Masalı dizisinin önemli oyuncularından olay Başak Gümülcinelioğlu, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Modaya uygun giyinen oyuncumuz tarzıyla da beğeni toplamaktadır. Önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Başak Gümülcinelioğlu’nun Kül Masalı dizisinde giydiği kıyafetleri, elbiseleri ve takılarının modellerini, markalarını sizlerle paylaşacağız.

Kül Masalı Jale kimdir? Jale rolünü canlandıran oyuncumuz Başak Gümülcinelioğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkındaki düşüncelerinizi ve merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..