Kül Masalı Dizisi Erken Final mi yapacak bitecek mi?

Tv
31.01.2024
460

TRT 1 ekranlarında başlayan kül masalı dizisi beklentilerin altında reytingler alınca bitecek mi erken final mi olacak merak edildi. Başrollerinde Gökhan Alkan, Sevda erginci ve Başak Gümülcinelioğlu gibi oyuncuların yer aldığı kül masalı dizisi 1. bölümde 1.40 oranında reyting aldı. Ancak bu oran beklentilerin çok altında kaldı.

Son dakika: Kül Masalı dizisi 10. bölüm ile erken final kararı aldı. Reytingleri baştan beri düşük seyreden ve yeni oyuncular katılmasına rağmen bir türlü artış kaydedemeyen kül Masalı dizisi Perşembe akşamlarından dizi yoğunluğundan dolayı erken final yapmak zorunda kaldı. 7. bölümü yayınlanan kül Masalı dizisinin nisan ayı sonunda 10. bölümü ile izleyiciye veda edeceği belirtildi. Senaryosunun yetersizliği, oyuncuların uyumsuzluğu ve Perşembe günü zorlu diziler nedeniyle kül Masalı dizisi final kararı aldı.

Kül masalı dizisi erken final mi yapacak bitecek mi?

TRT ekranlarından yeni dizilerinden birisi olan kül masalı 1. bölümü ile 15 Şubat Perşembe akşamı ekrana geldi. Ancak perşembe akşamları her kanalda önemli diziler yer alıyor. Kanal D ekranlarındaki İnci taneleri ve Star TV’de sakla beni dizileri ile ATV ekranlarındaki aldatmak dizisi yüksek reyting oranları ile dikkat çekiyor. Kül masalı dizisi ise TRT’de ekrana geldi ancak ilk bölümden reytinglerde hayal kırıklığı yaşadı.Kül Masalı Dizisi Erken Final mi yapacak bitecek mi?

Kül masalı dizisi aldığı düşük reytingler sonrasında erken final mi yapacak bitecek mi sorular da izleyiciler tarafından merak edildi. Kül masalı dizisi 2. bölümü ile 22 Şubat Perşembe akşamı kaldığı yerden devam edecek ancak yeni bölümlerde alacağı reytingler dizinin geleceğini de belirleyecek. Eğer dizi reytinglerini artıramazsa 5 ya da 6. bölümde erken final yapabilir. Eskiden TRT daha uzun süre dizilerine sahip çıkıyordu ancak son dönemde TRT 1’de özel kanallar gibi reytingi çok fazla düşen dizilere tahammül etmez hale geldi.

Bu nedenle önümüzdeki haftalarda kül masalı dizisinin alacağı reyting oranları dizinin geleceğini belirleyecek. Gökhan Altan ve Sevda Erginci’nin başrollerini paylaştığı dizi senaryo ve oyunculuk yönünden de oldukça eleştiri toplamıştı. Artık klasik dizilerin çok fazla reyting alamadığı bir döneme girdik. Bu yüzden hem oyunculuklar hem de senaryo oldukça sıra dışı olmalı ki insanlar farklı bir dizi olduğunu anlayıp izlesin. Zaten perşembe akşamları farklı türde olan İnci taneleri dizisi reytingleri silip süpürmeye başlamıştı.

Kül masalı dizisi erken final yapar mı biter mi önümüzdeki haftalarda kesinleşecek. Bu konularda siz de yorumunuz varsa lütfen aşağıya yazınız. Kül masalı dizisini izlediniz mi beğendiniz mi devam etmesini ister misiniz bu konular hakkında görüşleriniz varsa lütfen aşağıya samimi duygularla yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..