Kral Dizisi Oyuncuları Kadrosu Özeti Ne Zaman Hangi Kanalda (Özcan Deniz)

Kral Dizisi Oyuncuları Kadrosu Özeti Ne Zaman Hangi Kanalda (Özcan Deniz) Yeni sezonda yeni bir dizi karşınıza çıkacak. Kral dizisi henüz proje aşamasında ancak başrol oyuncusu belli oldu. Ünlü oyuncu Özcan Deniz yeni sezonda yeni bir dizi ile karşımıza çıkacak. En son İstanbullu Gelin dizisi ile karşımıza çıkan oyuncu yeni dizisi için hazırlıkları tamamlıyor.

Kral dizisi oyuncuları kimler? Kral dizisi oyuncu kadrosuna kimler var gerçek adı bilgileri nelerdir? Kral dizisi ne zaman yayınlanacak? Kral dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Kral dizisi bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Kral dizisi ile ilgili gelişmeleri güncelleyeceğiz. Kral dizisinde başrol olan oyuncu Özcan Deniz kimdir bilgilerini paylaşacağız.

Kral Dizisi Oyuncuları Kimler?

Kral Dizisi Özcan Deniz Kimdir?

Özcan Deniz 1972 yılında Ankara’da doğdu. 1985 yılında ilk orkestra çalışmasını yapmıştır. Aydın’da aranan bir solist olmuştur. İlkokuldan beri tiyatroya ve şarkı söylemeye yatkınlığı vardır. İzmir ve Antalya’da sahne çalışmaları yapmıştır. Aydın’da Geleneksel Ses Festivaline katıldı ve birinci oldu. 1988 yılında İstanbul’a geldi sonrasında 1989 yılında Almanya’ya gitti. Almanya’da da müzik çalışmaları yapan Özcan Deniz sonrasında tanındı ve ilk albüm çalışmasını 1992 yılında yaptı. Yine Ağlattın Beni albümünü çıkardı. 1993 yılında Meleğim albümünü çıkardı sonrasında Beyaz Belebeğim albümünü yaptı.

1994 yılında Türk Sinemasının duayenlerinden biri olan Memduh Ün’ün Ona Sevdiğimi Söyle filminde rol aldı. Özcan Deniz hayatına bir çok başarılı projeler yapmış bir isim. Özcan Deniz’in rol aldığı projeleri sizlerle paylaşacağız. Özcan Deniz’in rol aldığı diziler;

1997- Yalan Mı?
1999- Aşk Dağlarda Gezer
2004-Haziran Gecesi
2007- Kader
2008- Aşk Yakar
2013-Karagül
2014- Kaderimin Yazıldığı Gün
2017- İstanbullu Gelin

Kral dizisinde Özcan Deniz’in Partneri Kim Olacak?

Kral dizisi başrol oyuncusu Özcan Deniz’in kadın başrol partneri kim olacak? Kadın başrol olarak kim seçilecek? Bunun için bir kaç oyuncuya teklif gitmiş olsa da Kral dizisinde kadın başrol kim olacak? Siz Özcan Deniz ile hangi kadın oyuncunun partner olmasını istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Kral Dizisi oyuncu kadrosu için henüz cast çalışmaları sürüyor. Yapımcısı yönetmeni kim olacak senaryosunu kim yazacak? Kral dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Kral dizisi fragmanı ne zaman yayınlanacak? Kral dizisi ile ilgili bilgileri güncelleyerek konumuzda paylaşacağız.

Yorum yaz

11 Yorum

  1. Özcan Denize yakisan oyuncular benim fikrimce Birce akalay Ipek karapinar. Deniz Baysal da cokk guzel oyuncu ama bence o olmasinnn. Bir sorumda olacak Deniz Baysalin yeni dizisi varmi?

  2. Avatar Zeray Akınsal

    Özcan Deniz her zaman en güzel en yakışanı bulmuştur, ona güveniyorum.. Deniz Baysal derim ben,tip olarak çok uyumlu..