Koyu Beyaz Dizisi Oyuncuları Konusu (Tabii)

Koyu Beyaz dizisi oyuncuları konusu nedir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını RGB Prodüksiyon’un üstlendiği Koyu Beyaz dizisinin yönetmen koltuğuna Bülent İşbilen oturmaktadır. Dizi Trt Dijital’de izleyici karşısına çıkacaktır. İzleyiciler, Koyu Beyaz dizisi oyuncuları ve konusu nedir? Bunu da merak etti. Bizlerde bu nedenle  Koyu Beyaz dizisinin oyuncuları ve konusunu araştırdık. Bizlerde, Koyu Beyaz dizisi oyuncuları, konusu nedir? Sizlerle paylaşacağız.

Koyu Beyaz Dizisi Oyuncuları

Atakan Hoşgören
Atabiq Mohsin
Merjem Siljiak
Sueun Yoo
Cemil Şahin
Charles Carrol
Rami Narin
Steve Leyland
Pelin Gerish
Ebru Akel
Osman Barış Özkoçak
İsa Can Dinç
Atiqa Odho
Tauseeq Haider
Sen Monro
Gökçe Özyol
Zeynep Anacan
Nisa Bölükbaşı
Asya Özveren
İhsan Önal

Koyu Beyaz dizisi oyuncu kadrosu konusu

Atakan Hoşgören

Oyuncumuz 5 Ağustos 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Doğuş Üniversite İngilizce İşletme Bölümünde eğitim gören Atakan Hoşgören, çeşitli reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atmıştır. 2017 yılında Yıldızlar Şahidim isimli diziyle profesyonel oyunculuğa adım atan oyuncumuz Atakan Hoşgören, özellikle 4N1K Yeni Başlangıçlar dizisinde hayat verdiği Ali Tekelioğlu karakteriyle tanınır hale gelmiştir.Koyu Beyaz dizisi oyuncuları kadrosu

Atabiq Mohsin

Koyu Beyaz dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Atabiq Mohsin, Pakistanlıdır. 2019 yılında sektöre adım atan oyuncu daha önce modellik yapmıştır. Çeşitli Reklam filmlerinde yer olarak tanınan Atabiq Mohsin, Türkiye’de yaşamıyor. Bundan dolayı da hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Koyu Beyaz dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Pakistanlı Atabiq Mohsin hakkında daha fazla bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız. koyu beyaz dizisi atabik

Nisa Bölükbaşı

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag’da dünyaya gelen Nisa Bölükbaşı’nın babası Türk ve Boşnak asıllı, annesi ise Çek asıllıdır. 2020 yılında survivor yarışmasına katılan Nisa Bölükbaşı gönülüler takımında yer almıştır. 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa Bölükbaşı, Survivor yarışmasının finalistleri arasına girmiş, bu yarışmadaki performansıyla tanınmıştır ve Sihirli Annem dizisiyle de oyunculukla tanışmıştır.Koyu Beyaz dizisi oyuncu kadrosu Nisanur bölükbaşı

Merjem Siljiak

Başarılı oyuncu Merjem Siljiak Koyu Beyaz dizisi ile anlaşma sağlanmıştır. Önümüzdeki günlerde Koyu Beyaz dizisinde yer alacak olan oyuncu Merjem Siljiak’ın hangi karakteri canlandıracağı belli değildir. Oyuncu sektörde yeni olduğu için hakkında bilgi yoktur. Bizler Koyu Beyaz dizisinde yer alan Merjem Siljiak sosyal medya hesabı @siljkusakoyu beyaz dizisi kadın oyuncusu

Sueun Yoo

6 Eylül 1989 yılında dünyaya gelen Sueun Yoo, Güney Korelidir. Kamera karşısına ilk defa 2002 yılında Two Guys filmiyle geçmiştir. Çoçuk yaşta sektöre adım atan oyuncu özellikle 2009 yılında Boys Over Flowers dizisiyle tanınır hale gelmiştir. Chung-Ang Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Sueun Yoo, en son Drama Special – Phone: Disappeared Memory dizisinde yer almıştır, önümüzdeki günlerde ise Koyu Beyaz dizisiyle karşımıza çıkacaktır.

Cemil Şahin

8 Mart 1986 yılında trabzon’da dünyaya gelen Cemil Şahin, Çukurova Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesinde eğitim almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Arka Sokaklar dizisiyle geçmiştir. Özellikle Kardeş Payı dizisinde hayat verdiği Pompacı Kartal karakteri ile tanınan oyuncumuz daha önce Aşk Bu Mu?, Çalgı Çelgi İkimiz, Kaçma Birader, Olaylar Olaylar, Düğün Dernek, Gönül Dağı gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Charles Carrol

Koyu Beyaz dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Charles Carrol kamera karşısına ilk defa 2007 yılında vizyona giren Maskeli Beşler Irak filmiyle geçmiştir. Filmde ki performansıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu ertesi yıl Devrim Arabaları ve Osmanlı Cumhuriyeti isimli projelerde de yer almıştır. Başarılı oyuncu Charles Carrol hakkında detaylı bilgiler yoktur. Bizler Charles Carrol hakkında detaylı bilgilere ulaşınca sayfamıza ekleyeceğiz.

Rami Narin

32 yaşında ki Rami Narin, 1990 yılında Hatay’da dünyaya gelmiştir. Hatay Özel Zengi Koleji’ni bitirdikten sonra, Beykent Üniversitesinden mezun olan Rami Narin kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Ezra isimli diziyle geçmiştir. Daha önce Ağlama Anne, Benim Adım Melek, Yeni Hayat gibi başarılı dizilerde yer alan oyuncumuz Rami Narin özellikle Ada Masalı dizisinde hayat verdiği Alper karakteri ile tanınır hale gelmiştir.

Steve Leyland

İzleyiciler Koyu Beyaz dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Steve Leyland’ı da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak oyuncu hakkında fazla bir bilgi yoktur. Steve Leyland’nın Koyu Beyaz dizisinde hangi karakteri canlandıracağı da belli değildir. Bizler, önümüzdeki günlerde Koyu Beyaz dizisi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlan oyuncu Steve Leyland hakkında ki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Pelin Gerish

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Pelin Gerish, Koyu Beyaz dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Pelin Gerish’in hayat vereceği karakter belli değildir. Hala aktif olarak sahnelerde boy gösteren oyuncunun müziklede arası iyidir. Başarılı oyuncu, Pelin Gerish hakkında detaylı bilgiler yoktur. Bizler detaylı oyuncu hakkında bilgilere ulaştığımız zaman bunu sayfamıza ekleyeceğiz.

Ebru Akel

Ebru Akel Koyu Beyaz dizisi oyuncu kadrosunda1 Mart 1976 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ebru Akel, 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale bölümünde eğitim almıştır. 1996 yılında ilk oyunculuğunu Hiç Bana Sordun mu adlı televizyon dizisiyle yaşamıştır. 1998’de BRT’de yayınlanan Sihirli Ayna isimli moda programını sunmaya başlayan Ebru Akel daha önce bir çok projede sunuculuk yapmıştır. Koyu Beyaz dizisinde yer alan Ebru Akel en son Bu Sabah programını sunmuştur.

Osman Barış Özkoçak

Başarılı oyuncumuz Koyu Beyaz dizisiyle anlaşma sağlayan isimlerden biridir. Osman Barış Özkoçak, Kedi Sahne Sanatları oyuncuları arasında yer almaktadır. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra tiyatro oyunlarında asistanlıkta yapmaktadır. Bir çok tiyatro oyununda sahne alan Osman Barış Özkoçak, Koyu Beyaz dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır. Ancak oyuncumuzun hangi karakteri canlandıracağı belli değildir.

İsa Can Dinç

Koyu Beyaz dizisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanan oyuncumuz İsa Can Dinç, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. Daha sonra ise Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Kemal Özkızıl menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan İsa Can Dinç aynı zamanda tiyatro oyuncusudur ve hala aktif olarak sahne almaktadır.

Atiqa Odho

12 Şubat 1968 yılında Pakistan’da dünyaya gelen Atiqa Odho, televizyon sunucusu ve kendi kurduğu kozmetik markası Odho kozmetiklerinin adaşıdır. Kamera karşısına ilk defa 1992 yılında Sitara Aur Mehrunissa dizisiyle geçen oyuncu özellikle Anwar Maqsood dizisiyle tanınmıştır. Koyu Beyaz’la anlaşan oyuncu, 2021’de sanatçı topluluğunun iyileştirilmesini amaçlayan Actors Collective Trust’ın başkanı olarak seçilmiştir.

Tauseeq Haider

Başarılı oyuncu Tauseeq Haider Pakistanlıdır. Televizyon programlarının sunuculuğunu üstlenen oyuncu aynı zamanda bu programların kuruculuğunda yapmıştır. YouTube’a bir kanal açan ve canlı olarak sevenleri ile yayın yapan Pakistanlı oyuncu Tauseeq Haider Koyu Beyaz dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır. Ancak, Tauseeq Haider’ın Koyu Beyaz dizisinde hangi karaktere hayat vereceği henüz belli değildir.

Sen Monro

Başarılı oyuncu Londra, Hampstead’deki Belsize Park’ta dünyaya gelmiştir. Daha önce profesyonel olarak futbol oynayan Sen Monro, Chelsea, Reading ve Orient dahil olmak üzere birçok tanınmış kulüpte de çalışmıştır. Oyuncu akıcı bir şekilde Türkçe ve Fransızca konuşmaktadır. İngiltere merkezli Gripping Yarn Films’in kurucusu olan oyuncu Sen Monro aynı zamanda senaryo yazarıdır. Daha önce bir çok başarılı projenin senaryosunu yazan oyuncu Koyu Beyaz dizisi ile anlaşma sağlamıştır.

Gökçe Özyol

Koyu Beyaz dizisi oyuncu kadrosunda Gökçe Özyol da var2 Aralık 1972 yılında dünyaya gelen Gökçe Özyol, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Çizgi Film Animasyon Bölümünü bitirmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2006 yılında İki Aile dizisiyle geçmiştir. Özellike Yahşi Cazibe dizisinde canlandırdığı Barış karakteri ile tanınan oyuncu en son Yalnız Kurt dizisinde yer almıştır. Gökçe Özyol daha önce Kötü Kedi Şerafettin çizgi filminde de seslendirme yapmıştır.

Zeynep Anacan

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Zeynep Anacan, liseyi bitirdikten sonra Akademi Kenter’de bir sene boyunca oyunculuk dersleri almıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde de eğitimler almıştır. London Middlesex University Theatre Arts’da oyunculuk okumak için Londra’ya giden Zeynep Anacan, kamera karşısına en son 2020 yılında Kuzgun dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz özellikle Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi ile tanınmıştır.

Asya Özveren

Koyu Beyaz dizisi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan genç oyuncumuz Asya Özveren, Kadir Has Üniversitesi tiyatro bölümünde eğitimine devam etmektedir. Okuduğu üniversitenin Tiyatroları’nda sahne alan oyuncumuz özellikle Kadınım isimli tiyatro oyunuyla dikkat çekmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2022 yılında Kuş Uçuşu dizisiyle geçen oyuncumuz dizide Gökçe karakterine hayat vermiştir ve önümüzdeki günlerde Koyu Beyaz dizisiyle ekranlarda olacaktır.

İhsan Önal

18 Eylül 1980 yılında Adana’da dünyaya gelen İhsan Önal, kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Baskın Karabasan isimli korku filmiyle geçmiştir. Ertesi yıl Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yer alan oyuncumuz özellikle bu dizide canlandırdığı Süleyman Ağa karakteri ile tanınmıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan İhsan Önal daha önce Baba, Jet Sosyete, Tutunamayanlar, Aziz, Payitaht Abdülhamid, Baraj gibi başarılı projelerde yer almıştır.

Koyu Beyaz Dizisinin Konusu Nedir?

TRT dijital de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Koyu Beyaz dizisiyle oldukça başarılı isimler anlaşma sağlamıştır. Seyirciler dizinin konusunu da merak etti. Erasmusla yurt dışına gi̇den bi̇ri̇ paki̇ bi̇ri̇ türk olan i̇ki̇ genç, eğlence amacıyla çıktıkları bu macerada kendi̇ ki̇mli̇kleri̇ni̇ ve i̇nançlarını keşfeder.

Sosyetik bir ailenin oğlu Alper ile İngiltere’den gelen Pakistan asıllı Ferhan’ın yolları Thorvingen’de bir üniversitenin Türkoloji bölümünde kesişir. Sorumluluktan uzak planladıkları bu hayat, yabancı kaldıkları değerlere doğru bir yolculuğa dönüşür.

Koyu Beyaz dizisi oyuncuları ve konusu nedir? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:


Koyu Beyaz Dizisi Oyuncuları Konusu (Tabii) (3 Yorum)

  1. Benim (Sueun Yoo) hakkımda bu bilgileri nereden edindiğini gerçekten bilmiyorum. ama burada yazılan bilgilerin hepsi yanlış. yaş, kariyer ve eğitim geçmişinden. Lütfen bilgilerimi silin veya düzenleyin.

  2. Benim (Sueun Yoo) hakkımda bu bilgileri nereden edindiğini gerçekten bilmiyorum. ama burada yazılan bilgilerin hepsi yanlış. yaş, kariyer ve eğitim geçmişinden. Lütfen bilgilerimi silin veya düzenleyin.

    I really don’t know where you got those information about me(Sueun Yoo). but all of the information written here is wrong. from age, career and educational background. Please delete or edit my information.