Kötü Kan Dizisi Oyuncuları Kimler? (Ertan Saban’ın Yeni Dizisi)

11.09.2023
107

Kötü Kan dizisi oyuncuları kimler? Ertan Saban’ın yeni dizisi Kötü Kan hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu daha önce Seversin, Afilli Aşk gibi dizileri yazan Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alacaktır. Kötü Kan dizisinin yapımcılığını ise Tozluyaka, Kırgın Çiçekler, Yerden Yüksek, Aşk ve Mavi, Kaçak Gelinler, Kardeş Payı gibi başarılı dizlere imza atan NTC Medya üstlenmiştir.  kotu kan dizisi oyunculari

Kötü Kan Dizisi Oyuncuları Kimler?

Önceki yıllarda Yalnız Kurt, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Suskunlar, Ramo gibi dizileri çeken M. Çağatay Tosun, Kötü Kan dizisinin yönetmenliğini üstlenmiştir. Kötü Kan dizisinin erkek başrol oyuncusu Ertan Saban olmuştur. Ertan Saban Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde canlandırdığı Sadi Payaslı karakteri ile ünlenmiştir. Bizler Ertan Saban’ı yakından tanıtacağız ve Kötü Kan dizisinin kadrosuna başka bir isim katıldığı zaman sayfamıza ekleyeceğiz.

ertan saban kotu kan dizisi oyunculari ertan saban

Ertan Saban

Kötü Kan dizisinin erkek başrol oyuncusu Ertan Saban’dır. 4 Aralık 1977 yılında Üsküp’te dünyaya gelmiştir. Ertan Saban, Makedonya Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2003’te Sultan Makamı dizisiyle geçen oyuncumuz daha önce Elveda Rumeli, Sakarya Fırat, Kurtlar Vadisi Pusu, Gölgesizler, Başka Semtin Çocukları gibi projelerde rol almıştır. Özellikle Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisiyle tanınan oyuncumuz bu sezon Kötü Kan dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Kötü Kan dizisi oyuncuları kimler? Sizlerle paylaştık. Kötü Kan dizisine yeni oyuncular dahil oldukça sayfamıza eklemeye devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..