Kod Adı Kırlangıç Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

Tv
12.11.2023
1.539

Trt1 ekranlarında pazar akşamları başlayan Kod Adı Kırlangıç Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak? merak edildi. Drone’lar ile havacılıkta yeni bir ivme hedefleyen kod adı kırlangıç dizisi Selçuk Bayraktar’ın öncülüğünde devam eden havacılık sektörü ile ilgili yeni neslin merakını uyandırmaya yönelik bir dizi olarak görülüyor. Böylesine önemli bir alanda yeni nesillerin dikkatini çekmek için hazırlanan kod adı kırlangıç dizisi kaç bölüm olacak ne kadar sürecek kaçıncı bölümde final olacak gibi sorulara hemen yanıt verelim.

Kod Adı Kırlangıç Kaç Bölüm Sürecek?

TRT ekranlarında pazar akşamları 17.30’da ekrana gelen kod adı kırlangıç dizisinin 12 bölümlük ön sözleşmesi bulunuyor. Ancak TRT dizilerine reytinglere bakmaksızın sahip çıktığı için ve böylesine önemli bir konuda gençlerin çocukların dikkatine havacılık sektörüne çekmek için hazırlanması sebebiyle dizinin en az 20 bölüm sürmesi hatta devlet desteği ile sezon sonuna kadar ekranda kalması bekleniyor.Kod Adı Kırlangıç dizisini nasıl buldunuz?

Bildiğiniz üzere daha önce de okçuluk federasyonunun desteklediği ve t3 vakfı’nın maddi katkılarıyla çekilen ve TRT ekranlarında yayınlanan dizisi oldukça uzun sürmüş hatta ikinci ve üçüncü sezonları da ekrana gelmişti. Daha sonra tabii ekranlarında dijital olarak devam eden Tozkoparan İskender halen yayınlanmaya devam ediyor. Kod adı kırlangıç dizisinin de uzun süre devam etmesine kesin gözüyle bakılıyor. Çünkü Recep Tayyip Erdoğan cumhurbaşkanı olarak bu konuya çok önem veriyor ve damadı Selçuk Bayraktar bu konuda oldukça ciddi adımlar atarak dünyada ihab ve siyaha üreten en önemli 3 ülkeden biri haline getirdi ülkemizi.

Son dönemde Akıncı ve Kızılelma gibi insansız hava araçlarını üreten Bayraktar firması yeni nesilde iz bırakacak ve onları havacılığa teşvik edecek kod adı kırlangıç isimli diziyi de destekliyor. Yakın zamanda ülkemizin havacılık konusunda oldukça ileri bir seviyeye gelmesi hedeflenirken yeni neslin de bu konuda dikkati çekilmeye hem televizyon hem de havacılık festivalleri ile teknofest ile tüm dünyanın dikkati ülkemize çekilmeye çalışılıyor. Kısacası kod adı kırlangıç dizisi uzun süre devam edebilir hem devlet desteği hem de gençlerin ilgisiyle TRT ekranlarında birkaç sezon yayınlanabilir.

Kod Adı Kırlangıç dizisini nasıl buldunuz?

Biz çok beğendik ve önemsedik. İnşallah izleyeni bol olur. Siz kod adı kırlangıç dizisini nasıl buldunuz beğendiniz mi izlediniz mi yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Ülkemizin gelecek yıllardaki havacılık vizyonu için böylesine dizileri önemli buluyor musunuz yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

 1. Ecrin dedi ki:

  Film 12’nci bölümdemi biticek😞
  Oysaki çok sevmiştim
  Arkadaşlar bana film önerirmisiniz
  😭

 2. aslı dedi ki:

  dizi çok güzel hatta bayıldım inşallah final olmaz ayrıca diziyi 3 veya 4 sezon olur ve reyting 2 milyon olacak inşallah umarım uzun bir film olur amin

  1. Hira dedi ki:

   Bir kaç sezon değil hep sürekli

   1. Anonim dedi ki:

    Bencede 😭

   2. pembe dedi ki:

    bencede Kod adı Kırlangıç bitmesin