Kod Adı Kırlangıç Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Mekanları

Kod Adı Kırlangıç dizisi nerede çekiliyor? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Zera Medya’nın üstlendiği Kod Adı Kırlangıç dizisinin yönetmen koltuğuna Emir Khalilzadeh oturmaktadır. Teknoloji meraklısı çocukların heyecan dolu hikayelerininin anlatılacağı Kod Adı Kırlangıç dizisinin nerede, hangi il ve ilçede çekildiği de merak edilmiştir. Bizler, Kod Adı Kırlangıç dizisinin nerede, hangi il ve ilçede çekildiğini, çekim mekanlarını sizlerle paylaşacağız. Dizi Selçuk Bayraktar‘ı anlatacak.

Kod Adı Kırlangıç Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kod Adı Kırlangıç Dizisi İstanbul Beykozda çekiliyorKod Adı Kırlangıç Dizisinin çekimleri İstanbul’da Beykoz kundura fabrikasındaki Dizi- film çekim platosunda devam ediyor. TRT1’in yeni dizisi Kod Adı: Kırlangıç’ın 1. yarışının çekimleri Beykoz Kundura Fabrikası’nda Tech Drone League Spor Kulüpleri ve Drone Yarışçıları Spor Kulübü pilotları ile yapıldı.

Kod Adı Kırlangıç Drone yarışları Beykoz kundura fabrikasındaKomedi, teknoloji ve heyecan dolu sahneleriyle her yaştan izleyicinin ilgisini çekmesi beklenilen Kod Adı Kırlangıç dizisinin nerede çekildiği de merak edilmiştir. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Büyük ilgi görmesi beklenen Kod Adı Kırlangıç dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır. Zera Medya imzalı Kod Adı Kırlangıç dizisi oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi sebeplerden dolayı burada çekilmektedir. Kod Adı Kırlangıç Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri:

Kod Adı Kırlangıç Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Kod Adı Kırlangıç Dizisi Nerede ÇekiliyorTRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kod Adı Kırlangıç dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başlamıştır. Çekimler İstanbul’da devam eden Kod Adı Kırlangıç’ın İstanbul’un hangi ilçesinde çekildiği de merak edilmiştir. Ancak dizi yayın hayatına başlamadığı için İstanbul’un hangi ilçesinde çekildiği net olarak belli değildir. Kod Adı Kırlangıç, dizisinde belirli bir yere bağlı kalmayacaktır. Çekimlerde İstanbul’un bir çok semti kullanılacaktır. İşte Beykozda yapılan o çekimlerin videosu:

Kod Adı Kırlangıç Dizisi Çekim Yerleri ve Mekanları

Zera Medya imzalı Kod Adı Kırlangıç dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır ve burada devam etmektedir. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden ötürü dizi burada çekilmektedir. Kod Adı Kırlangıç dizisinin İstanbul hangi mekanında çekildiği de merak. Çekimlerde bir çok farklı mekan kullanılacaktır. Bizler Kod Adı Kırlangıç dizisi başladığı zaman çekimlerde tercih edilen mekanların İstanbul’un neresinde olduğunu sizlerle paylaşacağız.

Kod Adı Kırlangıç Dizisi çekim yerleri neresiKod Adı Kırlangıç dizisi, nerede hangi il ve ilçede çekilmektedir ? Çekim yerleri ve mekanlarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Selçuk Bayraktar’ı anlatacak olan Kod Adı Kırlangıç dizisinde oyuncu olmak ister misiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz. Kod Adı Kırlangıç Dizisi Çekim Mekanları Kod Adı Kırlangıç Dizisi Çekim Mekanları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: