Kızılcık Şerbeti Leman Kimdir? Ömer’in Eski Eşi (Sevim Erdoğan)

Kızılcık Şerbeti Leman kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Ketche’nin oturduğu Kızılcık Şerbeti dizisi cuma günleri yayınlanmaktadır. İzleyiciler Leman karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Gold Film imzalı Kızılcık Şerbeti dizisi Leman karakterini Sevim Erdoğan canlandıracaktır. Kızılcık Şerbeti Leman kimdir? Leman karakterini canlandıran oyuncumuz Sevim Erdoğan’ı yakından tanıtacağız.

Kızılcık Şerbeti Dizisi Leman Karakteri Kimdir?

Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kızılcık Şerbeti dizisi Leman, Ömer’in eski eşidir. Kızılcık Şerbeti’ne yeni katılan Leman karakteri diziye yeni gelmesine dizide ki tüm dengeleri değiştirecektir. Ancak Ömer’in eski eşi Leman hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır.  kizilcik serbeti omerin eski esi

Kızılcık Şerbeti Dizisi Leman Kimdir?

Diziye yeni katılan Leman karakterine oyuncumuz Sevim Erdoğan hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri Leman karakterini canlandıran oyuncumuz Sevim Erdoğan’ı da merak etti. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzu araştırdık. Bundan dolayı da oyuncumuz Sevim Erdoğan’ı yakından tanıtacağız ve oyuncumuz hakkında ki bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Sevim Erdoğan

Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olan Sevim Erdoğan, Asiye Değirmenci menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Sevim Erdoğan daha önce Şişli Tiyatrosu, Çatı Tiyatro, Tiyatro Yenidünya gibi topluluklarda sahne almıştır. 2014 yılında Şevkat Tepe dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atan Sevim Erdoğan daha önce Köşe Bucak Eğitim Merkezi’nde çocuklara oyunculuk, yatatıcı drama gibi dersler de vermiştir.

Sevim Erdoğan Yer Aldığı Diziler

2022 Kızılcık Şerbeti – Leman
2016 El Değmemiş Aşk – Nehir
2014 Urfalıyım Ezelden
2014 Şevkat Tepe

Sevim Erdoğan Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 96 gönderisi ve yaklaşık 2 bin takipçisi bulunan Sevim Erdoğan’ın resmi İnstagram hesabı: @svm_erdogann

Sevim Erdoğan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Sevim Erdoğan henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz sektörde yenidir. Bundan dolayı da daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Yani, güzel oyuncumuz Sevim Erdoğan’ın hayatında bilinen biri yoktur. kizilcik serbeti leman kimdir

Kızılcık Şerbeti Dizisi Leman – Sevim Erdoğan Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Kızılcık Şerbeti dizisiyle anlaşma sağlamıştır. (Kızılcık Şerbeti Dizisi Oyuncu Kıyafetleri) Bizlerde bu nedenle kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz Sevim Erdoğan’ın dizide giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Kızılcık Şerbeti Leman kimdir? Leman karakterini canlandıran oyuncumuz Sevim Erdoğan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Kızılcık Şerbeti Leman Kimdir? Ömer’in Eski Eşi (Sevim Erdoğan) (1 Yorum)