Kızılcık Şerbeti Kübra (Doğa’nın Avukatı) Pelin Bölükbaş

02.11.2023
6.042

Kızılcık Şerbeti Kübra kimdir? Doğa’nın avukatını yakından tanıtacağız. Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman’ın başrolünde yer aldığI Kızılcık Şerbeti dizisine Doğa’nın avukat kübra karakteri katılmıştır. Bizlerde Gold Film imzalı Kızılcık Şerbeti’ne yeni katılan Kübra karakterini ve Kübra’yı canlandıran oyuncumuz Pelin Bölükbaş’ı yakından tanıtacağız.

Kızılcık Şerbeti Kübra Karakteri Kimdir?

Kızılcık Şerbeti Kübra (Doğa'nın Avukatı) Pelin BölükbaşShow TV’nin reyting rekortmeni Kızılcık Şerbeti dizisi Kübra karakteri 2. Sezonda ekibe dahil olmuştur. Kübra, cuma akşamlarının sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin başrolünde yer alan Sıla Türkoğlu’nun canlandırdığı Doğa karakterinin avukatıdır. İşinde oldukça başarılı olan Kübra, daha önce bir çok zor davayı da kazanmıştır. Doğa’da bu sebeple kızı Cemre’nin velayeti için avukat Kübra ile işbirliği yapacaktır. Kızılcık Şerbeti oyuncu kıyafetleri ve elbiseleri:

Kızılcık Şerbeti Kübra Karakterini Kim Canlandırıyor?

Doğa’nın avukatı Kübra karakterini başarılı oyuncumuz Pelin Bölükbaş canlandırmaktadır. Bizlerde Kızılcık Şerbeti dizisinin izleyicileri için oyuncumuz Pelin Bölükbaş’ını yakından tanıtacağız. Pelin Bölükbaş kimdir? Daha önce hangi dizi ve filmler de rol almıştır? Kamera karşısına en son ne zaman geçmiştir? İnstagram kullanıcı adı nedir? Sorularını sizler için cevaplamaya çalışacağız.Pelin Bölükbaş Kızılcık Şerbeti dizisinde Kübra (Doğa'nın Avukatı)

Pelin Bölükbaş Kimdir?

5 Aralık 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Pelin Bölükbaş, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun olmuştur. Pelin Bölükbaş daha sonra ise Tiyatro Adam ve Tiyatro Müzikalistte tiyatro eğitimlerini tamamlamıştır. Kamera karşısına ilk defa Turkcell Superonline reklam filmi ile geçmiştir. Pelin Bölükbaş, profesyonel oyunculuğa 2013 yılında Gelmeyen Bahar isimli sinema filmiyle adım atmıştır. AllTalents menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz en son 2023 yılında A’wdat Al Rooh dizisinde rol almıştır.

Pelin Bölükbaş’ın Rol Aldığı Dizi ve Filmler

2023 Kızılcık Şerbeti – Kübra – TV Dizisi
2023 A’wdat Al Rooh – TV Dizisi
2021 Lavinya – Ezgi – Sinema Filmi
2015 Çınarın Gölgesinde – TV Dizisi
2013 Gelmeyen Bahar – Sinema Filmi

Pelin Bölükbaş İnstagram Kullanıcı Adı

Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan ve aktif olarak sahne alan Pelin Bölükbaş, sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. İnstagram da 181 gönderisi ve 3 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Oyuncumuz Pelin Bölükbaş’ın instagram kullanıcı adı: @pelinbolukbas’tır.

Pelin Bölükbaş Evli Mi, Sevgilisi Kim?

Bu sezon Kızılcık Şerbeti dizisiyle izleyici karşısına çıkan oyuncumuz Pelin Bölükbaş’ın sevgilisi de merak konusu olmuştur. Fakat Pelin Bölükbaş, özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Bekar olan oyuncumuz Pelin Bölükbaş’ın daha önce basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Bu nedenle de oyuncumuzun bilinen bir sevgilisi yoktur.

Pelin Bölükbaş Kıyafetleri ve Kombinleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Pelin Bölükbaş, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Modaya uygun giyinen Pelin Bölükbaş’ın kıyafetleri de merak edilmektedir. İlerleyen günlerde güzel oyuncumuz Pelin Bölükbaş’ın günlük hayatında ve özellikle Kızılcık Şerbeti dizisinde giydiği tesettür kıyafetlerini markalarıyla beraber sayfamıza ekleyeceğiz.

Kızılcık Şerbeti dizisi Doğa’nın avukatı Kübra kimdir? Kübra karakterini canlandıran oyuncumuz Pelin Bölükbaş’ı yakından tanıttık. Sizlerde Pelin Bölükbaş’ı ve Kızılcık Şerbeti’nde ki rolü Kübra hakkında merak ettiklerinizi ve konumuz hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..