Kızılcık Şerbeti Gökhan Kimdir? Görkem’in Abisi (Hasan Emre Avcı)

09.01.2024
6.538

Kızılcık Şerbeti Gökhan kimdir? Görkem’in abisini yakından tanıtacağız. Cuma gününün en çok izlenen dizilerinden olan Kızılcık Şerbeti Show Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkmaktadır. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Kızılcık Şerbeti dizisi Gökhan karakterini Hasan Emre Avcı canlandıracaktır. Bizler de Kızılcık Şerbeti Gökhan’ı ve Gökhan karakterini canlandıran oyuncumuz Hasan Emre Avcı’yı yakından tanıtacağız.

Kızılcık Şerbeti Gökhan Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Ketche’nin oturduğu Kızılcık Şerbeti dizisi Gökhan karakteri, 2. Sezon da ekibe dahil olmuştur. Sonradan katılmasına rağmen önemli karakterlerden olan Gökhan, Özge Özacar’ın hayat verdiği Görkem karakterinin abisidir. Bizler Resul’un oğlu Gökhan hakkında detaylı bilgiler ulaştıkça konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

Kızılcık Şerbeti Gökhan Karakterini Kim Canlandırıyor?

Kızılcık Şerbeti Gökhan Kimdir Görkem’in Abisi Hasan Emre Avcı

Kızılcık Şerbeti Gökhan Kimdir Görkem’in Abisi Hasan Emre Avcı

Görkem’in abisi gökhan karakterine oyuncumuz Hasan Emre Avcı hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Kızılcık Şerbeti sevenleri kadro yeni katılan Hasan Emre Avcı’yı merak etmiştir. Bizler de Kızılcık Şerbeti dizisi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Hasan Emre Avcı’yı yakından tanıtacağız. Hasan Emre Avcı hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Hasan Emre Avcı Kimdir? (Kızılcık Şerbeti Gökhan)

Kızılcık Şerbeti dizisine gökhan karakteriyle dahil olan Hasan Emre Avcı, Müfit Aytekin Studio’da oyunculuk eğitimleri almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Hasan Emre Avcı, daha önce herhangi bir dizi ya da film projesinde yer almamıştır. Yurt içi ve yurt dışında sık sık seyahat eden başarılı oyuncumuz Zeynep Oyuk Takent menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Bizler Hasan Emre Avcı hakkında daha detaylı bilgilere ulaşınca sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Hasan Emre Avcı Rol Aldığı Diziler ve Filmlerin İsimleri

Oyuncumuz Hasan Emre Avcı’nın geçmiş yıllarda rol aldığı projelerde merak edilmiştir. Fakat, Hasan Emre Avcı’nın ilk dizi projesi Kızılcık Şerbeti olacaktır. Bizler oyuncumuzun Kızılcık Şerbeti’nde ki performansıyla yapımcıların dikkatini çekeceğini ve önümüzdeki yıllarda bir çok başarılı projeyle kamera karşısına geçeceğini düşünüyoruz.

Hasan Emre Avcı İnstagram Hesabı, Kullancı Adı Nedir?

Oyuncumu sosyal medyada aktif bulunmaktadır.  Özellikle seyahat ettiği yerler ve aile yaşamı hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 260 ve yaklaşık 1000 takipçisi bulunan oyuncumuz Hasan Emre Avcı’nın Instagram kullanıcı adı: @hasannemre

Hasan Emre Avcı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yetenekli oyuncumuz Hasan Emre Avcı evlidir. Sosyal medya hesabından özel hayatı hakkında sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuz, uzun yıllardır matematik öğretmeni Mürvet Avcı ile birliktedir. Mutlu bir evliliklerinin olduğu bilinen çiftin yedi yaşında Alya isminde bir kızı vardır.

Hasan Emre Avcı Kıyafetleri (Kızılcık Şerbeti Gökhan)

Kızılcık Şerbeti dizisinde gökhan karakterini canlandıran Hasan Emre Avcı, yakışıklılığıyla da dikkat çekmektedir. Yakışıklı oyuncumuz Hasan Emre Avcı oldukça tarz kıyafetler giymektedir. Bizler de önümüzdeki günlerde yakışıklı oyuncumuz Hasan Emre Avcı’nın Kızılcık Şerbeti dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini markaları ile beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Kızılcık Şerbeti Gökhan kimdir? Gökhan rolünü canlandıran oyuncumuz Hasan Emre Avcı’yı yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkındaki merak ettiklerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.  DİZİOYUNCU.COM

YORUMLAR

 1. Asil dedi ki:

  Görkem Diziye çok yakışmış

 2. Çağla dedi ki:

  Dizide beni en cok meraklandıran şey Görkem’in hayatı olabilir. Ailesiyle beraber diziye dahil olmasına sevindim, acaba Kızılcık Şerbeti’nde neler olacak 🤔

 3. ayşegül dedi ki:

  içerik çok güzel olmuş gerçekten emeğinize sağlık

 4. ceyda dedi ki:

  Görkem ve ailesinin hikayesini çok merak ediyorum