Kızılcık Şerbeti Fazıla Kimdir? Görkem’in Annesi (Senem Şahin)

Kızılcık Şerbeti Fazıla kimdir? Görkem’in annesi Fazıla rolünü yakından tanıtacağız. Senaryosunu Zeynep Gür ve Melis Civelek’in kaleme aldığı Kızılcık Şerbeti dizisi her Cuma saat 20:00’da Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Gold film imzalı Kızılcık Şerbeti dizisi Görkem’in annesi Fazıla rolünü Senem Şahin canlandıracaktır. Bizlerde Fazıla’yı ve Fazıla rolünü canlandıran oyuncumuz Senem Şahin’i yakından tanıtacağız.

Kızılcık Şerbeti Fazıla Rolü Kimdir?

Kızılcık Şerbeti Fazıla Kimdir? Görkem’in Annesi (Senem Şahin)Yönetmen koltuğunda Ketche’nin oturduğu Kızılcık Şerbeti dizisi Fazıla rolü, ekibe sonradan katılmasına rağmen ana karakterlerinden olan Görkem’in (Özge Özacar) annesidir. Gökhan ve Görkem’in annesi olan Fazıla rolü, 51. Bölümde karşımıza çıkacaktır. Diziye renk verecek bir karakter olan Fazıla, yatalaktır. Kızılcık Şerbeti Dizisinde Çalan Şarkılar ve Sözleri:

Kızılcık Şerbeti Fazıla Rolünü Kim Canlandırıyor?

Resul’un eşi aynı zamanda da Görkem ve Gökhan’ın annesi olan Fazıla rolünü Senem Şahin canlandırmaktadır. Bizlerde Senem Şahin kimdir? Daha önce hangi projelerde rol almıştır? Kamera karşısına en son ne zaman geçmiştir? Hangi üniversiteden mezun olmuştur? Instagram hesabı nedir? Sorularını en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Senem Şahin Kimdir?

1962 yılında Manisa’da dünyaya gelen Senem Şahin, Selçuk Kaya menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. İstanbul devlet tiyatrosu oyuncularından olan Senem Şahin, aktif olarak sahne almaktadır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarından mezun olan başarılı oyuncumuz aynı zamanda tiyatro oyunlarında da dış seslikte yapmaktadır. Radyo programcılığı ve sunuculuk da yapan oyuncumuz en son Camdaki Kız dizisinde 2 bölüm konuk olarak yer almıştır.

Senem Şahin Dizileri ve Filmleri

2024 Kızılcık Şerbeti (Fazıla) – TV Dizisi
2022 Camdaki Kız – TV Dizisi
2020 İncir Ağacı (İsmet) – TV Dizisi
2008-2016 Unutma Beni (Emel) – TV Dizisi

Senem Şahin Resmi İnstagram Hesabı Nedir?

Kızılcık Şerbeti dizisi ile anlaşma sağlayan oyuncumuz resmi Instagram hesabından özel hayatı ve rol aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunmaktadır. Instagram’da 462 gönderisi ile yaklaşık 2000 takipçisi bulunan başarılı oyuncumuz Senem Şahin instagramı @senemsahin ismiyle kullanmaktadır.

Senem Şahin Evli Mi, Çocuğu Var Mı? Kiminle Sevgili?

Oyuncumuz hakkında en çok merak edilen konulardan biri de özel yaşamıdır. Fakat fenomen dizi Kızılcık Şerbeti ile anlaşma sağlayan oyuncumuz Senem Şahin özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Dolayısıyla da oyuncumuzun basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Bu sebeple de Senem Şahin’in sevgilisi ve eşi hakkında herhangi bir bilgiye ulaşamadık.

Senem Şahin Kıyafetleri ve Takılarının Markası

Kızılcık Şerbeti dizisinin önemli karakterlerinden olan Fazıla’ya Senem Şahin hayat verecektir. Bizler de merak eden okuyucularımız için Başarılı oyuncumuz Senem Şahin’in günlük yaşamında ve özellikle Kızılcık Şerbeti dizisinde giydiği kıyafetlerini, elbiselerini, kombinlerini ve kullandığı takılarını markalarıyla beraber sayfamıza ekleyeceğiz.

Kızılcık Şerbeti Fazıla kimdir? Fazıla rolünü canlandıran oyuncumuz Senem Şahin’i yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiklerinizi, tüm görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2024

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: