Kızılcık Şerbeti Ceza mı aldı Yayından mı Kalkıyor?

26.03.2023
1.606

Show Tv de sevilerek izlenen Kızılcık Şerbeti dizisi son haftalarda oldukça yüksek reytingler ile dikkatleri çekiyor. Ancak dizinin başı da bir türlü beladan kurtulmaz oldu. Son olarak RTÜK gelen şikayetler üzerine diziye çok önemli bir ceza verdi. Hemen akıllara Kızılcık Şerbeti Ceza mı aldı Yayından mı Kalkıyor? Show Tv ne yapacak dizi bitecek mi gibi sorular geldi. Bu konuda hem gelen cezayı hem de son durumu sizle paylaşalım.

Kızılcık Şerbeti Ceza mı aldı Yayından mı Kalkıyor?

Kızılcık Şerbeti dizisine RTÜK’ten büyük ceza bir ceza geldi. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümünde kadına şiddet sahnesiyle sosyal medyada gündem olan Kızılcık Şerbeti dizisi, izleyicilerden gelen şikayetler sonrasında RTÜK tarafından büyük bir cezaya maruz kaldı. RTÜK tarafından alınan kararla din ve kadına şiddet sahnelerinden dolayı gelen şikayetlerin ardından Show TV, 5 kez program durdurma ve en üst sınırdan idari para cezasına çarptırıldı. Siz bu ceza hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kızılcık Şerbeti Ceza mı aldı Yayından mı Kalkıyor?Kızılcık Şerbeti dizisinin son hafta 9 oranında total reyting alıp Yalı Çapkını dizisine yetiştiğini hemen belirtelim. Akıllara da acaba diziler arasındaki rekabetten mi geldi bu ceza diye gelmiş olabilir. Cuma akşamları yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisi Rtükten ceza aldı ancak yayından kalmıyor. Dizinin devam ettiğini bir kez daha belirtelim. Sizce Kızılcık Şerbetine verilen ceza doğru mu? Yoksa diziyi durdurmak önüne geçmek için verilmiş bir karar olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Son bölüm neler olmuştu? Show TV’nin yapımını Gold Film’in üstlendiği ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin heyecanla beklenen yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı. Doğa ve Fatih arasında Pembe sebebiyle yeni bir krizin yaşandığı tanıtımda Ömer ve Kıvılcım çifti fikir ayrılığı yüzünden geriliyor. Tanıtıma Nursema’nın ailesini İbrahim’in evinde toplayıp tüm gerçekleri açıkladığı anlar damgasını vururken, “Senin gibi bir annem yok benim!” haykırışı herkesi şoke ediyor. Fatih, İbrahim’e saldırırken iki aile arasında büyük olay çıkıyor. Nursema’nın bu hamlesinin ardından neler yaşanacağı ise büyük bir merak konusu oluyor.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. 61 dedi ki:

    Ne kadar olumsuz şey varsa her ne hikmetse muhafazakar ailelerde oluyor böyle alttan alttan işleniyor mübarek, tabi canım tabi senaryo, yersen! Sözde “modern, aydın, elit kesim ise sütten çıkmış ak kaşık, bakın muhafazakar kesim aslında böyle, aydın kesim ise çok adil mesaji verilmiyor tabiki de, sonuçta senaryo bu, mesaj da net “kimse kimseye karışamaz bu ülke laik bu duruma gelebilmek için ne savaşlar verildi” içki içiyorsa size ne”diyor modern bayan, yobaz bey ise ben oruçluyum mübarek ayda içemez diye tepki veriyor amma velakin muhafazakâr kesimin bırak mübarek ayı, normal bir yemekte bile içkili mekânları tercih etmeyeceğini bilmiyor aklı kıt senarist….

    1. Yönetici dedi ki:

      👐👐👐