Kızıl Goncalar Meryem Kimdir? Kıyafetleri Bilgileri (Özgü Namal)

13.08.2023
1.386

Kızıl Goncalar Meryem kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Kızıl Goncalar dizisinin senaryosunu Necati Şaşmaz kaleme alacaktır. Kızıl Goncalar dizisi Meryem karakterine oyuncumuz Özgü Namal hayat verecektir. Bizlerde Kızıl Goncalar dizisi Meryem karakterini ve Meryem karakterini canlandıran oyuncumuz Özgü Namal’ı yakından tanıtacağız.

Kızıl Goncalar Meryem Karakteri Kimdir?

Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kızıl Goncalar dizisi Meryem karakteri, Özcan Deniz’in hayat vereceği Doktor Levent karakteri ile partnerdir. Fakat, Meryem ile Levent’in hayatlarının nasıl kesişeceği belli değildir. Meryem karakteri, Kızıl Goncalar dizisinin başrolünde yer almaktadır.  ozgu namal yeni dizisi nedir

Kızıl Goncalar Meryem Kimdir?

Meryem karakterini uzun yıllardır ekranlardan uzak olan oyuncumuz Özgü Namal canlandıracaktır. Bizlerde Özgü Namal’ı yakından tanıtacağız ve Özgü Namal kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Sorularını cevaplamaya çalışacağız.

Özgü Namal Kimdir?

28 Aralık 1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Özgü Namal, 1997 yılında Masal Gerçek Tiyatrosu’nda çocuk oyunlarıyla tiyatro oyunculuğuna başlamıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Özgü Namal, daha önce Kadıköy Halk Eğitim Merkezi ve Müjdat Gezen Tiyatrosu’nda da oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 1998 yılında Affet Bizi Hocam dizisi ile geçen oyuncumuz özellikle Elif karakterine hayat verdiği Kurtlar Vadisi dizisi ile tanınmıştır. Özgü Namal, aynı zamanda sonucudur.

Özgü Namal Yer Aldığı Diziler

1998 Affet Bizi Hocam – Nehir
1998 İkinci Bahar
1999 Kerem – Ayla
2000 Karate Can – Zeliha
2001 Yeditepe İstanbul – Duru
2001 Bir Filiz Vardı – Genç Filiz
2002 Beşibiryerde – Ahu
2002 Havada Bulut – Yorgiya
2003-2005 Kurtlar Vadisi – Elif
2004 Hayat Bilgisi – Müzik ve Rehberlik Öğretmeni Zuhal Kutluay
2006 Bebeğim -Emel Erter
2008 Nerede Kalmıştık?
2008 Benim Annem Bir Melek – Durusu Can
2009 Masumlar
2009-2011 Hanımın Çiftliği – Güllü / Serap
2012 Koyu Kırmızı – Ümit
2013-2014 Merhamet – Narin Bilkent
2023 Kızıl Goncalar – Meryem

Özgü Namal Resmi İnstagram Hesabı

9 yıldır ekranlardan uzak olan oyuncumuz Kızıl Goncalar dizisi ile tekrar ekranlara dönmeye hazırlanmaktadır. Özgü Namal, sosyal medyayı aktif kullanmıyor olsada geniş hayran kitlesi vardır. Dolayısıyla oyuncumuzun Instagram hesabı da merak edilmektedir. İnstagramda 10 gönderisi ve 7.7 milyon takipçisi olan Özgü Namal’ın İnstagram hesabı: @ozgunamalofficial kizil goncalar dizisi meryem ozgu namal

Özgü Namal Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz daha önce meslektaşı Oktay Kaynarca ile birlikteydi. Ancak çift 2002 yılında başladıkları ilişkilerini 2008 yılında sonlandırmıştır. Özgü Namal, 2014 yılında ise Ahmet Serdar Oral ile dünya evine girmiştir. Çiftin bu evliliğinden 2 çocuğu olmuştur. Fakat Ahmet Serdar Oral 6 Ekim 2020’de kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmiştir. Özgü Namal’ın şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Kızıl Goncalar Meryem – Özgü Namal Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Özgü Namal’ın dokuz yıl sonra ekranlara dönecek olması seyirciler tarafından büyük ilgi görmüştür. Güzelliğiyle de büyük beğeni toplayan oyuncumuz Özgü Namal’ın hayranları onun giydiği kıyafetleri de merak ediyor. Bizlerde Kızıl Gonca dizisi başladığı zaman Özgü Namal’ın günlük yaşamında ve özellikle Kızıl Gonca’da giydiği tüm kıyafetlerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Kızıl Goncalar Meryem kimdir? Meryem karakterini canlandıran oyuncumuz Özgü Namal’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.