Kısmet dizisi kaç bölüm olacak ne zaman bitecek final yapacak?

21.07.2023
792

Kısmet dizisi kaç bölüm olacak? Ne zaman bitecek, final yapacak? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Fatih Aksoy ile Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği Kısmet dizisinin senaryosunu Mahinur Ergun ile Yusuf Reha yazmaktadır. Başrolünü Cem Gelinoğlu ve Özge Özacar’ın paylaştığı Kısmet dizisinin kaç bölüm olacağı ve ne zaman final yapacağı merak edilmiştir. Bizler de bu sebeple araştırdık. Bu konumuzda da Kısmet dizisinin kaç bölüm süreceğini ve ne zaman biteceğini sizlerle paylaşacağız.

Kısmet Dizisi Kaç Bölüm Olacak?

Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kısmet dizisinin kaç bölüm süreceği merak edilen konular arasına girmiştir. Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği Kısmet dizisi Cuma günleri yayınlanmaktadır. Kısmet dizisi totalde 2.23 oranında reyting almaktadır. Ancak bu reytingler dizinin önümüzdeki sezon devam etmesi için yeterli değildir. Bizler Kısmet dizisinin ortalama 20 bölüm süreceğini düşünüyoruz. Fakat yinede dizinin kaç bölüm olacağı net olarak belli olunca sizlerle paylaşacağız. Kısmet dizisi oyuncu kombinleri, sponsorları:

Kısmet Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Kısmet dizisi kaç bölüm olacak ne zaman bitecek finalÇekimleri İstanbul’da devam edecek olan Kısmet dizisi Fox Tv’de yayınlanmaktadır. Kısmet dizisi zamanla yakaladığı kitleyi kaybetmiş ve reytinglerinde düşüş yaşamıştır. Dolasıyla Kısmet dizisinin önümüzdeki günlerde bitmesi bekleniyor. Ancak yinede Kısmet dizinin devam edip etmeyeceği önümüzdeki haftalarda alacağı reytinglere bağlıdır. Bizler NTC Medya imzalı Kısmet dizisinin yeni sezon başlamadan biteceğini tahmin ediyoruz.

Kısmet Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu Kısmet dizisinin ne zaman final yapacağı da merak edilmiştir. Başrolünde Cem Gelinoğlu ve Özge Özacar’ın yer aldığı Kısmet dizisi hayatına başlamadan önce büyük ilgi görmüştü. Ancak dizi yayınlandıktan sonra beklediği reytingleri alamamıştır. Kısmet dizisi totalde 2.23 oranında reyting almıştır. Yapımcılar henüz final tarihi konuşmamıştır. Fakat Kısmet dizisinin aldığı reytingler bu şekilde devam ederse eğer erken final yapacaktır.

Kısmet Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

Senaryosunu Mahinur Ergun ve Yusuf Reha’ın kaleme aldığı Kısmet dizisi kendini izleyiciye sevdirememiştir. Cuma günleri ekrana gelen Kısmet dizisi beklediği reytingleri alamamıştır. Sosyal medyada ilgi gören dizi, televizyonda istediği başarıyı yakalayamamıştır. Bunun üzerine de Kısmet dizisinin final yapacağına dair haberler çıkmıştır. Fakat bu konu hakkında yapımcılar bir açıklamada bulunmamıştır. Kısmet dizisinin reytingleri önümüzdeki haftalarda da yükselmezse final yapacaktır. Dolayısıyla Kısmet dizisi yeni sezonda devam etmeyecektir.

Kısmet dizisi kaç bölüm olacak? Ne zaman bitecek final yapacak? Sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.