Kırmızı Oda Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbise Markaları

01.09.2020
3.292

Kırmızı oda dizisi 4 Eylül 2020 cuma günü Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Kırmızı oda dizisi gerçek yaşanmış hikayelerin yer alacağı, olayların durumların psikolojik açıdan inceleneceği, farklı tarzda bir dizi olacak. Bu haliyle diğer dizilerden ayrılan Kırmızı oda dizisinin oyuncularının da dizide fark yaratacağını düşünüyoruz. Kırmızı Oda dizisi oyuncu kadrosu konumuzu ziyaret ederek oyuncularımızın bilgilerine ulaşabilirsiniz. Tüm dizi kıyafetleri burada.

22 Ekim Kırmızı Oda dizisi son bölümde Süveyda’nın giydiği kombinin detayları:Kırmızı Oda dizisi son bölümde Süveyda kombini

24 Eylül Kırmızı Oda 2. sezon 2. bölümde Süveyda Kıyafetleri kombini resimde: Kırmızı Oda Süveyda Kıyafetleri

Kırmızı oda dizisi yeni sezon kıyafetleri konumuzda bulabilirsiniz. Kırmızı oda dizisine yeni sezonda katılan İlayda Alişan’ın süveyda karakteri olarak giydiği kıyafetler de konumuzda. Kırmızı oda Süveyda’nın giydiği gömlek markası Eda  Erdoğan, Jean Mavi.Kirmizi oda dizisi Suveydanin giydigi kiyafetler

Kırmızı Oda Mitra'nın Kıyafetleri Kombini30 Nisan Kırmızı Oda dizisi Mitra’nın Kıyafetleri Kombini Sibel Karakaşlı Kolye: Lilyniko Fiyatı 300₺, Ayakkabı: Kemal Tanca, Çanta: Bilik Deri

26 Mart Kırmızı Oda Nihal’in ceketi bluz ve pantolonu26 Mart Kırmızı Oda dizisinde Nihal’in giydiği ceketi bluz ve pantolonu W Collection marka.

26 Mart Kırmızı Oda Nazlının elbisesi26 Mart Kırmızı Oda dizisi Nazlı’nın elbisesi kıyafeti Network marka.

Kırmızı Oda dizisi 19 Mart Nazlı'nın kırmızı elbisesi küpeleriKırmızı Oda dizisi 19 Mart bölümünde Nazlı’nın giydiği kırmızı elbisesi gadimbaylisultan, küpeleri resin jewellery marka..

26 Mart Kırmızı Oda dizisi Nazlı'nın renkli gömleği26 Mart Kırmızı Oda dizisi Nazlı’nın renkli gömleği jaquette by elvan marka.

12 Mart Kırmızı Oda dizisi Nazlı'nın giydiği ceket kıyafetTv8 12 Mart Kırmızı Oda dizisinde Nazlı’nın giydiği ceket pardesü kıyafet markası: Network

Pınar Deniz'in Kırmızı Oda dizisinde Nazlı'nın giydiği Kazak12 Mart Pınar Deniz’in Kırmızı Oda dizisinde Nazlı’nın giydiği kazak Knitss Jean Mavi markalı.

5 Mart Kırmızı Oda dizisi Nazlı kıyafeti paltosu5 Mart Kırmızı Oda Nazlı kıyafeti paltosu Network marka

Kırmızı Oda dizisinde Nazlı'nın giydiği ceket5 Mart Kırmızı Oda dizisinde Nazlı’nın giydiği ceket markası Zara

Pınar Deniz Kırmızı Oda kıyafetleri ceket takım kombiniPınar Deniz Kırmızı Oda dizi kıyafetleri ceket takım kombini Network marka, fiyatı ise 929 lira.

19 Şubat Kırmızı Oda dizisinde Nazlı'nın giydiği siyah Elbise19 Şubat cuma Kırmızı Oda dizisinde Pınar Deniz – Nazlı’nın giydiği siyah Elbise Jaquette By Elvan marka. Fiyatı ise 995 lira.

Kırmızı Oda dizisinde Nazlı'nın yemekte giydiği Elbise19 Şubat Kırmızı Oda dizisinde Nazlı’nın yemekte giydiği elbise Museforall marka, Fiyatı 2200₺

12 Şubat kırmızı Oda Pirayenin giydiği yeşil takım elbise12 Şubat kırmızı Oda Piraye’nin giydiği yeşil takım elbise markası Nisse, ceket fiyatı 325₺ pantolon fiyatı 300₺

12 Şubat kırmızı Oda Dizisi Nazlının paltosu pardesü12 Şubat kırmızı Oda Dizisi Nazlı’nın paltosu pardesü markası: Network marka. Fiyatı : 3,489 lira

Kırmızı Oda Nazlı'nın giydiği kırmızı kıyafet12 Şubat Kırmızı Oda Nazlı’nın giydiği kırmızı elbise markası Gülcanince özel tasarımı, fiyatı ise 799 lira. Kırmızı Oda dizisinde 12 Şubat cuma günü Pınar Deniz’in canlandırdığı Nazlı’nın giydiği kırmızı kıyafet (Gülcanince) oldukça beğenildi.12 Şubat Kırmızı Oda Nazlı'nın giydiği kırmızı elbise

8 Ocak Kırmızı Oda Doktorun giydiği kıyafet ve şal markası 8 Ocak Kırmızı Oda dizisinde Doktor hanımın giydiği kıyafet, ceket ve şal markasını buraya ekleyeceğiz.

8 Ocak Cuma Kırmızı Oda dizisinde Piraye’nin giydiği kıyafet elbise de çok merak edildi.8 Ocak Kırmızı Oda Piraye'nin giydiği kıyafet elbise

8 Ocak Kırmızı Oda Boncuk'un giydiği kaban ve çanta8 Ocak 2021 Kırmızı Oda Boncuk’un giydiği kaban ve çanta merak edildi.

kirmizi oda dizisi pirayenin kabani paltosu

OGM Pictures yapımcılığında yayınlanacak olan Kırmızı Oda dizisinin başrol oyunculuğunu Binnur Kaya üstlenirken oyuncu kadrosunda Meriç Aral, Tülin Özen, Ecem Uzun, Halit Özgür Sarı, Burak Sevinç yer alıyor. Kırmızı oda dizisi oyuncuları dizide nasıl kıyafetler giydi? Hangi marka, hangi model fiyatı nedir, bilgilerini konumuzda sizlere sunmak istiyoruz.

kirmizi oda kumrunun kabani

Kırmızı Oda dizisi yeni bölümlerinde yeni karakterler katılıyor. Yeni karakterlerde dizide kıyafetleri ile arzı endam ediyorlar. Kırmızı Oda dizisi kıyafetleri resimleri markalarını konumuzda paylaşmaya gayret ediyor. Kumru’nun vişne rengi paltosu genel olarak her yerde bulabileceğiniz bir palto.

Kırmızı oda dizisi başrol oyuncuları haricinde her bölüm hayatlarının ve yaşadıkları olayların incelenmesi için yeni danışanlar rolü ile konuk oyuncular yer alacaktır. Psikiyatri kliniği sahibi olan Binnur Kaya ve klinik de yer alan diğer doktorlara danışmak üzere gelen danışanlar da birbirinden ünlü oyunculardan oluşmakta. İlk bölümlerinde Evrim Alasya, Salih Bademci, Hande Doğandemir ve Deniz Altan Kırmızı oda dizisinin konuk oyuncuları arasında yer aldı. Kırmızı oda dizisinde yer alan oyuncular ve diziye her bölüm dahil olacak olan konuk oyuncuların kıyafet bilgilerini resimlerini konumuzda paylaşıyoruz.

kirmizi Oda Selvinin hirkasi

Kırmızı Oda Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Resimleri Fiyatları

27 Kasım cuma günü yayınlanan Kırmızı oda dizisinin yeni bölümünde Alya karakterinin giydiği bluz ve taktığı küpeler merak edilmişti. Alya’nın küpeleri ve bluz markası La Poudre.Kirmizi oda alya'nin kupesi ve bluzu

Kırmızı Oda dizisinde rol alan Alya ilk kez özenli bir şekilde giyinip gelebildi. Alya’nın yeni bölümde giydiği beyaz gömleği, eteği çok merak edildi. Alya’nın paltosu, giydiği babeti, taktığı küpesi her şeyi merak edildi. Kırmızı oda dizisinde Alya rolünü canlandıran Melisa Sözen çok güzel bir şekilde giyindi ve kıyafetleri de çok merak edildi.

kirmizi oda alyanin gomlegi etegi kupesi

Kırmızı oda dizisinde birbirinden güzel tecrübeli oyuncular yer alırken birbirinden yakışıklı erkek oyuncular da dizide boy gösterecek. Kırmızı oda dizisindeki yer alan oyuncuların kıyafetleri, ayakkabıları, çantaları, kullandığı aksesuar olan saat, takı, küpe model markalarını konumuzda bulabilirsiniz.

Kirmizi oda dizisi Alyanin kiyafeti27 Kasım cuma akşamı yayınlanan kırmızı oda dizisinin son bölümünde Alya’nın giymiş olduğu  kıyafetlerin markası modeli merak edilmişti. Alya karakterini oynayan Melisa Sözen’in giydiği uzun palto markası Adl.

Kirmizi oda dizisi oyuncu kiyafetleri Kırmızı oda dizisinde Meriç Aral Dr. Ayşe karakterini canlandırırken gayet ciddi bir giyim tarzı benimsemiş. Dizide pantolon üzeri kalın çizgili gömleği ile ve tercih ettiği yuvarlak gözlüklerle beğenileri kazandı. Doktor Ayşe’nin giydiği kıyafetleri marka modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Meriç Aral’ın Kırmızı oda dizisinde giydiği kahverengi çizgili gömleği alternatifini LCW sitesinde bulduk. Ürünün fiyatı 65 TL. Oyuncunun gömleğin altına tercih ettiği açık kahve rengi pantolon istediğiniz markada bulabileceğiniz kumaş pantolon. Ürünün orijinallerinin marka modelleri bilinmese bile alternatifleri ile gayet uygun fiyata kombin oluşturabilirsiniz.

kirmizi oda dizisi giyilen kiyafet resimleri Doktor Piraye rolünü canlandıran Tülin Özen’in Kırmızı Oda dizisinde giymiş oldu gri çizgili ceketin aynısını bulamadık ancak benzerleri internette mevcut fiyatı genel olarak bir şey 100-150 TL civarında. Kırmızı Oda dizisi Tülin Özen’in kıyafeti giydiği Ceket/Pantolon Network marka, ceket 270₺ lira, pantolon 150₺ Gömlek: Perspective, Takılar: Devon TakıKırmızı Oda dizisi Tülin Özen kıyafeti

Kirmizi oda dizisi burak sevic takim elbisesi marka fiyati Kırmızı oda dizisinde doktor rolünde olan Burak Sevinç’in giymiş olduğu lacivert takım elbise ve içine giydiği süveter çok şık görünüyor. Bu tarz takım elbise ve süveteri bilindik markalarda çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Kirmizi oda Hande Dogandemir gozlugu Kırmızı Oda dizisine konuk oyuncu olarak katılan Hande Doğandemir mevki sahibi bir kadındır ancak eşinden şiddet görür bunu utancından kimseye söyleyemez. Hande Doğandemir Nesrin rolünü canlandırıyor. Psikiyatri kliniğine geldiğinde gözlük takıyor. Gözlerindeki morluklar görünmesin diye. İşte bu anda taktığı gözlük alternatifi Prada 12XS 1AB0A7 . Ürün fiyatı 1.088 TL.

Kırmızı oda dizisi Hande Doğandemir kıyafetleri

Kırmızı oda dizisinin ilk bölümünde karşımıza çıkan ünlü oyunculardan birisi olan Hande Doğandemir. Büyük bir firmada yönetici konumunda çalışan genç Bir kadını canlandırıyor. Eşinden şiddet gören Hande Doğandemir soluğu kırmızı oda psikiyatri kliniğinde alıyor. Hande Doğandemir’in kırmızı oda dizisinde giymiş olduğu kıyafet markası Network, fiyatı ise 899 lira.Kirmizi oda dizisi Hande Dogandemir kiyafeti

Kırmızı oda dizisi kıyafet bilgilerini konumuza eklemeye devam edeceğiz, takipte kalınız. Sizlerin de merak ettiği Kırmızı oda dizisinde giyinmiş olan kıyafet verir, bilgilerini yazdığınız takdirde sizler için araştırıp marka model fiyatlarını ulaşıp konumuza ekleyebiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Dilek dedi ki:

  Sekreter tuna hanımın giydiği hırkalar hangi marka lütfen dönermisiniz

  1. Zeynep dedi ki:

   Sekreter Tuna Hanım ın hırkalarının markası nedir

 2. Anonim dedi ki:

  Sekreter tuna hanımın giydiği hırkalar hangi marka lütfen dönermisiniz

 3. Anonim dedi ki:

  Tunanın giydiği hırkalar hangi marka

 4. Şükran dedi ki:

  52.bölümde Av.Derya’nın giydiği gülkurusu ipek bluz, hangi marka, ayrıntılı yazar mısınız?

 5. Nurten dedi ki:

  Manolya hnm in boynuna taktıkları esarplara hayran kalıyorum. Hepsi birbirinden güzel.

 6. mimi dedi ki:

  37. bölümde Nihal’in giydiği spor ayakkabının markası

  1. Anonim dedi ki:

   Son bölümde nihal karakterinin giydiği beyaz gömleğin markası nedir?

 7. Gülseren dedi ki:

  Nihatın giydiği pembe takımın markası

 8. Fatma seçil İKİZ dedi ki:

  Sekreter Tuna hanımın giydiği hırkalar hangi marka

 9. Şenol yahyaoglu dedi ki:

  30.bolumde Burak sevincin giyigi deri ceket ne marka nekadar

 10. Meraklı dedi ki:

  Nihalin küçüklüğünde giydiği pudra pembe elbisesi (küçüklüğünde)

 11. Kübra dedi ki:

  26 mart pirayenin trençkot markası nedir

 12. anonim dedi ki:

  26 mart bölümündeki nihalin ayakkabı markası nedir?

 13. Anonim dedi ki:

  Son bölüm Nihal’in paltosu

 14. Anonim dedi ki:

  Kırmızı oda Nihalin paltosunun markası nedir acaba?

 15. Filiz dedi ki:

  Tuna nın hırkaları nereden acaba

 16. Anonim dedi ki:

  Merhaba son bölümdeki nihalün paltosunun markası nedir acaba ?

 17. Anonim dedi ki:

  İkinci bölümde meliha’nın önü işlemeli şalın markası nedir acaba

 18. Anonim dedi ki:

  29 bölümde nazlının üstündekı sarı ceketın markası nedir acaba

 19. Anonim dedi ki:

  29. bölümde nazlıının giydiği cömleğin markası nedir

  1. Yönetici dedi ki:

   Şimdi ekledik, Nazlının renkli gömlek markası: jaquette by elvan

   1. Lale dedi ki:

    Merhaba. Nihalin paltosunun markasi? Lütfen yardımcı olurmusunuz?

 20. Eee dedi ki:

  Binnur Kaya nın boynuna taktığı eşarp ların markası nedir acaba

 21. Nazlının küpeleri dedi ki:

  5 Mart bölümünde taktığı küpeler nerden?

 22. Kader dedi ki:

  5 mart bölümünde nazlının taktığı küpeler nerden

 23. Mehtap dedi ki:

  pinar denizin ilk bölümde taktiyi küpeleri nerden ala bilirim

 24. Ceylin dedi ki:

  Nazlınin ekoseli ceketi nerden fiyatı nedir

 25. nalan dedi ki:

  19 şubat bölümünde Nazlı nın giydiği siyah gömlek ve siyah uzun paltoyu merak ettim

  1. Anonim dedi ki:

   Yeni bölümdeki nlhalın kaz ayagı modeli kabanı nerden acab

 26. Pınar dedi ki:

  Nazlının giydiği gri manto nereden?

 27. tüliz baysal dedi ki:

  alya karekterinin 27 kasım cuma günü giydiği bluz hangi marka acaba?..etek maçka gibi

 28. Elif dedi ki:

  Nazlının kırmızı elbisesini bulamıyorum gürcanince iletişim numarası veya ulaşabileceğim bir bilgi var mı

 29. Zubeyde dedi ki:

  Nazlinin gunes gozlugunun markasi nedir

 30. Anonim dedi ki:

  NaZlının çantası nerden

 31. Eren dedi ki:

  Son bölümde nazlının takılarının markası nedir

 32. Ebrar dedi ki:

  Son bölümde nazlının taktığı küpenin markası nedir biliyor musunuz🍀

 33. Sema Soylu dedi ki:

  Merhaba dr hanımın bu hafta kullandığı siyah çantanın markasını öğrenebilir miyim..🙂

 34. Narin dedi ki:

  Psikolog ayşenin son bölümde giydiği kabanın markası ne acaba?

 35. Narin dedi ki:

  Psikolog Ayşe’nin son bölümde giydiği kabanın markası ne acaba?

 36. Anonim dedi ki:

  Acil cevap verir misiniz? Psikolog Ayşe’nin son bölümde giydiği kaban nereden?

 37. Rukiye dedi ki:

  Boncuk un son bölümde giydiği yelek ve hırkası hangi marka acaba

 38. İnci dedi ki:

  Kumrunun üzerindeki lacivert pembe şalın markası nedir

 39. Zeynep dedi ki:

  Kırmızılı odadaki kumrunun son bölüm deki şalı ne marka acaba teşekkürler

 40. Bahar deniz dedi ki:

  17 ci bölümde kumrunun giydiği deri kap nereden bula bilirim markasi nedir.

 41. Lale dedi ki:

  Piraye hocanin giydigi siyah deri kaban nerde bulabilirim

 42. Anonim dedi ki:

  Kirmizi odada piraye hocanin giydigi siyah , beyaz cizgili, deri kabani nerden bulanilirim

 43. Anonim dedi ki:

  Selinin giydiyi siyah sabahlayın markası nedir ogrenebilirmiyim

 44. Anonim dedi ki:

  Can’ın kıyafetleri gelebilir mi

 45. Özlem dedi ki:

  8 Ocak Cuma Kırmızı Oda dizisinde Piraye’nin giydiği kıyafet elbise nerden temin edebiliriz

 46. canan dedi ki:

  Esra ‘nın giydiği oduncu tarzı gömlek ??

 47. Meral dedi ki:

  Kirmizi odada selvinin 17 bolumde giydigi siyah ayakkabi nin markasi nedir?

  Yönetici: Bunu mu demek istediniz?
  Kırmızı oda kıyafetleri

  1. Yeter dedi ki:

   Evet bu ayakkabı markası ve fiyatı

  2. Anonim dedi ki:

   Selvinin giydigi spor ayakkabiyi nerde bulabilirim 17 bölumde giydigi

 48. Reyhan dedi ki:

  Selvinin giydiği spor ayakkabı markası nedir?

 49. Mine dedi ki:

  Selvinin giydiği spor ayakkabı markası nedir

 50. Sureyya dedi ki:

  Selvi nin giydigi spor ayakkabının markası nedir..Nereden satın alabilirim..TEŞEKKURLER..

  1. Anonim dedi ki:

   Derimod fiyat 160 civarı

 51. Derya dedi ki:

  17.bolumde selvinin giydiği spor ayakkabı markası nedir nereden bulabilirim? Şimdiden teşekkürler

 52. Ayten dedi ki:

  Sevinin spor ayakkabılarını nereden bulabilirim

 53. Merve dedi ki:

  Selvi hanımın yeşil küpelerini nerden bulabilirim…

 54. Ayşegül dedi ki:

  Ben de kırmızı odada Selvi’nin yeşil küpelerini nerede bulurum.acaba

  1. nuhat berfin dedi ki:

   4 aralıkta yayınlanan bölümde Binnur Kaya ve Selvinin küpeleri nereden acaba

 55. pinarr dedi ki:

  4 aralıkta yayınlanan bölümde binnur kayanın küpeleri nerden acaba?

 56. Bahar dedi ki:

  Binnur Kaya’ nın küpesi nereden bulunur ?

 57. Ayşegül Danısman dedi ki:

  Bu akşamki bolumde Binnur Kaya nın taktığı küpeleri nereden alabilirim

 58. Ayşegül Danışman dedi ki:

  4 Aralık kırmızı oda dizisindeki doktorun küpeleri hangi marka nereden temin edebilirim

 59. Meryem sarı dedi ki:

  Alyanın giydiği bluz hangi marka acaba almak istiyorum teşekkürler

 60. Anonim dedi ki:

  Alyanin etiği ve gömleği hangi markadan ve ismi ne

 61. Anonim dedi ki:

  Aylanınn bluzu hangi marka nasıl bulabilirim

 62. Nurcan dedi ki:

  Alyanın giydiği beyaz gömleğe bayıldım markası nedir nasıl bulabiliriz

 63. Ayşe dedi ki:

  Alya nın son giydikleri La poudre diye bir markaya ait küpede dahil

 64. Ysmn dedi ki:

  Alyanin son bölümde giydiği etek bluz hangi marka

 65. Anonim dedi ki:

  Alyanın gömleği ve ayakkabıları nerden lutfenn crvap verin

 66. Melek dedi ki:

  Alyanın son bölümden giydiği camel kaban nerden

 67. Anonim dedi ki:

  Aylanın kurdele küpeleri nereden

  1. Yönetici dedi ki:

   Luzdemia marka.

 68. Ayşegül Danısman dedi ki:

  Alya beni çok ağlattı inci küpelerinin aynısını nasıl temin edebilirim

 69. Anonim dedi ki:

  Alya’nın son bölümde taktığı inci küpeleri nereden bulabilirim?

  1. Yönetici dedi ki:

   Luzdemia marka küpeler.

 70. Anonim dedi ki:

  Alyanin küpeleri markası

 71. Ayşe dedi ki:

  Alyanin bugün taktiği kiraz şeklinde inci kupelerin markası?

  1. Emine özdemir dedi ki:

   Bende merak ediyorum ,luzdamınada var ama incileri biri büyük bir küçük değil sanırım o depil

 72. Anonim dedi ki:

  Alyanın son bölümündegiydiği kaban markası

  1. Hulya dedi ki:

   Sanirim adl yani adil isik

 73. Anonim dedi ki:

  Aylanın ekru buluzu ve eteği hangi marka

 74. Anonim dedi ki:

  12. bölümde Binnur Kaya’nın fuları lütfen lütfen çok önemli!!!!

  1. Mert dedi ki:

   Binnur kayanın her bölüm farklı farklı taktığı fularların hepsi VAKKO eşarp koleksiyonu dur.

 75. Tuğçe dedi ki:

  Pirayenin 12. Bölümde giydiği pantalon bluz ceket ve ayakkabıları hangi marka acaba

 76. özlem dedi ki:

  pirayenin 10. ve 11. bölümdeki beyaz taşlı gold kolyesi hangi marka?

 77. Pekdemir Songül dedi ki:

  Aylanın çantası hangi marka ve modell. Çok beģendim.

 78. Anonim dedi ki:

  11. bölüm Melek’in kıyafeti hangi marka öğrenebilir miyiz?

 79. Ebru dedi ki:

  10.bölümde Piraye’nin beyaz ceketinin markasını öğrenebilir miyiz?

 80. Anonim dedi ki:

  Son bölüm de ki binnur kayanın küpeleri çok beğendim fiyat nedir nereden temin edilmiştir bide inci küpeleini araştırabilirseniz teşekkür ederim

 81. Üç iki bir ziro dedi ki:

  Alyanın tarzını nedense çok beğendim

 82. esra dedi ki:

  alyanın veya akifin çantası

 83. Yaren dedi ki:

  Merhaba,
  7. Bölümde Binnur Kaya ‘nın küpelerini çok beğendim. Nereden olduğunu araştırabilirseniz memnun olurum.

  Teşekkür ederim,

  1. Lilyniko dedi ki:

   Merhaba, Doktor hanımın 7. bölümde taktığı küpeler markamız Lilyniko’ya aittir. Teşekkürler

 84. Anonim dedi ki:

  7.bölümde Binnur Kaya’nın taktığı küpeler hangi marka?

 85. Hatice Meryem dedi ki:

  Merhaba 6.bölümde Binnur Kaya nın taktığı inci kolye hangi marka ?
  Tşk

 86. elif dedi ki:

  Alya’nın çantasını da bulabilir misinizz

 87. Özlem dedi ki:

  Kırmızı oda 5. Bölüm Pirayenin bej ceketi nereden acaba?

 88. Anonim dedi ki:

  4 bölümde doktor piraye hanim mavi bluzu nereden alabilirim

 89. Noname dedi ki:

  Bu haftaki bölümde Hande Dogandemir’in giydigi siyah blazer ceket (mansetleri desenli) markasını biliyor musunuz?

 90. Anonim dedi ki:

  Bu haftaki bolumde hande dogandemirin giydigi picamasini merak ediuorum nerden alinmis

 91. niran dedi ki:

  alya ve meliha nin çantaları?

 92. Arzu dedi ki:

  Kırmızı oda dizisinin ilk bölümünde karşımıza çıkan ünlü oyunculardan birisi olan Hande Doğandemir Evlenme teklifi edildiginde taktigi choker kolye markasi nedir?

 93. Mehmet Ali dedi ki:

  2. Bolumde mehmetin giydigi kotun markasi nedir acaba?

 94. Anonim dedi ki:

  Merhaba tülin özenin son bölümde taktığı incili kolyeyi öğrenebilir miyim lütfen anneme alacağım şimdiden çok teşekkür ederim 🙂

 95. Anonim dedi ki:

  Merhaba Binnur Kayanın ikinci bölümde giydiği ayakkabının markasını öğrenebilir miyim? Teşekkürler 😊

 96. Anonim dedi ki:

  Hande Doğandemir 2. Bölüm yeni eve taşındığı sahnedeki yeşil saten gömlek

 97. selda dedi ki:

  merhaba, binnur kayanın 3. bölümde klinikte giyindiği sarı zincir desenli siyah gömleğini cok merak ediyorum cok arastırdım hiç bir yerde bulamadım. Nereden bulabilirim acaba cevaplarsanız cokk sevinirim..

 98. Sunglas dedi ki:

  merhaba handenin gozlugu parada demişsiniz kodunu yazdığınız dogru degil ama

 99. Hatice dedi ki:

  Binnur Kaya nın ilk bölümde taktığı şal eşarp hangi marka

 100. Dilin dedi ki:

  Hande doğandemirin kırmızı oda dizisindeki Mehmet karakteriyle görüşme esnasında taktığı kolye

 101. Dilin dedi ki:

  Denizin Mehmet ile görüşmesinde taktığı kolye

 102. Piraye dedi ki:

  Deniz altan karakterinin canlandırdığı çiçek rolündeki kızın (melihanın kızı) doktora gittiğindeki kıyafet takımı hangi siteden

  1. Yönetici dedi ki:

   Moda nisa da benzer bir kombin var..

   1. Anonim dedi ki:

    Tuna hanımın giydiği yeşil buluz markası nedir nerden bilgi verirseniz sevinirim