Kırmızı Oda Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbise Markaları

Kırmızı oda dizisi 4 Eylül 2020 cuma günü Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Kırmızı oda dizisi gerçek yaşanmış hikayelerin yer alacağı, olayların durumların psikolojik açıdan inceleneceği, farklı tarzda bir dizi olacak. Bu haliyle diğer dizilerden ayrılan Kırmızı oda dizisinin oyuncularının da dizide fark yaratacağını düşünüyoruz. Kırmızı Oda dizisi oyuncu kadrosu konumuzu ziyaret ederek oyuncularımızın bilgilerine ulaşabilirsiniz. Tüm dizi kıyafetleri burada.

Kırmızı Oda Mitra'nın Kıyafetleri Kombini30 Nisan Kırmızı Oda dizisi Mitra’nın Kıyafetleri Kombini Sibel Karakaşlı Kolye: Lilyniko Fiyatı 300₺, Ayakkabı: Kemal Tanca, Çanta: Bilik Deri

26 Mart Kırmızı Oda Nihal’in ceketi bluz ve pantolonu26 Mart Kırmızı Oda dizisinde Nihal’in giydiği ceketi bluz ve pantolonu W Collection marka.

26 Mart Kırmızı Oda Nazlının elbisesi26 Mart Kırmızı Oda dizisi Nazlı’nın elbisesi kıyafeti Network marka.

Kırmızı Oda dizisi 19 Mart Nazlı'nın kırmızı elbisesi küpeleriKırmızı Oda dizisi 19 Mart bölümünde Nazlı’nın giydiği kırmızı elbisesi gadimbaylisultan, küpeleri resin jewellery marka..

26 Mart Kırmızı Oda dizisi Nazlı'nın renkli gömleği26 Mart Kırmızı Oda dizisi Nazlı’nın renkli gömleği jaquette by elvan marka.

12 Mart Kırmızı Oda dizisi Nazlı'nın giydiği ceket kıyafetTv8 12 Mart Kırmızı Oda dizisinde Nazlı’nın giydiği ceket pardesü kıyafet markası: Network

Pınar Deniz'in Kırmızı Oda dizisinde Nazlı'nın giydiği Kazak12 Mart Pınar Deniz’in Kırmızı Oda dizisinde Nazlı’nın giydiği kazak Knitss Jean Mavi markalı.

5 Mart Kırmızı Oda dizisi Nazlı kıyafeti paltosu5 Mart Kırmızı Oda Nazlı kıyafeti paltosu Network marka

Kırmızı Oda dizisinde Nazlı'nın giydiği ceket5 Mart Kırmızı Oda dizisinde Nazlı’nın giydiği ceket markası Zara

Pınar Deniz Kırmızı Oda kıyafetleri ceket takım kombiniPınar Deniz Kırmızı Oda dizi kıyafetleri ceket takım kombini Network marka, fiyatı ise 929 lira.

19 Şubat Kırmızı Oda dizisinde Nazlı'nın giydiği siyah Elbise19 Şubat cuma Kırmızı Oda dizisinde Pınar Deniz – Nazlı’nın giydiği siyah Elbise Jaquette By Elvan marka. Fiyatı ise 995 lira.

Kırmızı Oda dizisinde Nazlı'nın yemekte giydiği Elbise19 Şubat Kırmızı Oda dizisinde Nazlı’nın yemekte giydiği elbise Museforall marka, Fiyatı 2200₺

12 Şubat kırmızı Oda Pirayenin giydiği yeşil takım elbise12 Şubat kırmızı Oda Piraye’nin giydiği yeşil takım elbise markası Nisse, ceket fiyatı 325₺ pantolon fiyatı 300₺

12 Şubat kırmızı Oda Dizisi Nazlının paltosu pardesü12 Şubat kırmızı Oda Dizisi Nazlı’nın paltosu pardesü markası: Network marka. Fiyatı : 3,489 lira

Kırmızı Oda Nazlı'nın giydiği kırmızı kıyafet12 Şubat Kırmızı Oda Nazlı’nın giydiği kırmızı elbise markası Gülcanince özel tasarımı, fiyatı ise 799 lira. Kırmızı Oda dizisinde 12 Şubat cuma günü Pınar Deniz’in canlandırdığı Nazlı’nın giydiği kırmızı kıyafet (Gülcanince) oldukça beğenildi.12 Şubat Kırmızı Oda Nazlı'nın giydiği kırmızı elbise

8 Ocak Kırmızı Oda Doktorun giydiği kıyafet ve şal markası 8 Ocak Kırmızı Oda dizisinde Doktor hanımın giydiği kıyafet, ceket ve şal markasını buraya ekleyeceğiz.

8 Ocak Cuma Kırmızı Oda dizisinde Piraye’nin giydiği kıyafet elbise de çok merak edildi.8 Ocak Kırmızı Oda Piraye'nin giydiği kıyafet elbise

8 Ocak Kırmızı Oda Boncuk'un giydiği kaban ve çanta8 Ocak 2021 Kırmızı Oda Boncuk’un giydiği kaban ve çanta merak edildi.

kirmizi oda dizisi pirayenin kabani paltosu

OGM Pictures yapımcılığında yayınlanacak olan Kırmızı Oda dizisinin başrol oyunculuğunu Binnur Kaya üstlenirken oyuncu kadrosunda Meriç Aral, Tülin Özen, Ecem Uzun, Halit Özgür Sarı, Burak Sevinç yer alıyor. Kırmızı oda dizisi oyuncuları dizide nasıl kıyafetler giydi? Hangi marka, hangi model fiyatı nedir, bilgilerini konumuzda sizlere sunmak istiyoruz.

kirmizi oda kumrunun kabani

Kırmızı Oda dizisi yeni bölümlerinde yeni karakterler katılıyor. Yeni karakterlerde dizide kıyafetleri ile arzı endam ediyorlar. Kırmızı Oda dizisi kıyafetleri resimleri markalarını konumuzda paylaşmaya gayret ediyor. Kumru’nun vişne rengi paltosu genel olarak her yerde bulabileceğiniz bir palto.

Kırmızı oda dizisi başrol oyuncuları haricinde her bölüm hayatlarının ve yaşadıkları olayların incelenmesi için yeni danışanlar rolü ile konuk oyuncular yer alacaktır. Psikiyatri kliniği sahibi olan Binnur Kaya ve klinik de yer alan diğer doktorlara danışmak üzere gelen danışanlar da birbirinden ünlü oyunculardan oluşmakta. İlk bölümlerinde Evrim Alasya, Salih Bademci, Hande Doğandemir ve Deniz Altan Kırmızı oda dizisinin konuk oyuncuları arasında yer aldı. Kırmızı oda dizisinde yer alan oyuncular ve diziye her bölüm dahil olacak olan konuk oyuncuların kıyafet bilgilerini resimlerini konumuzda paylaşıyoruz.

kirmizi Oda Selvinin hirkasi

Kırmızı Oda Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Resimleri Fiyatları

27 Kasım cuma günü yayınlanan Kırmızı oda dizisinin yeni bölümünde Alya karakterinin giydiği bluz ve taktığı küpeler merak edilmişti. Alya’nın küpeleri ve bluz markası La Poudre.Kirmizi oda alya'nin kupesi ve bluzu

Kırmızı Oda dizisinde rol alan Alya ilk kez özenli bir şekilde giyinip gelebildi. Alya’nın yeni bölümde giydiği beyaz gömleği, eteği çok merak edildi. Alya’nın paltosu, giydiği babeti, taktığı küpesi her şeyi merak edildi. Kırmızı oda dizisinde Alya rolünü canlandıran Melisa Sözen çok güzel bir şekilde giyindi ve kıyafetleri de çok merak edildi.

kirmizi oda alyanin gomlegi etegi kupesi

Kırmızı oda dizisinde birbirinden güzel tecrübeli oyuncular yer alırken birbirinden yakışıklı erkek oyuncular da dizide boy gösterecek. Kırmızı oda dizisindeki yer alan oyuncuların kıyafetleri, ayakkabıları, çantaları, kullandığı aksesuar olan saat, takı, küpe model markalarını konumuzda bulabilirsiniz.

Kirmizi oda dizisi Alyanin kiyafeti27 Kasım cuma akşamı yayınlanan kırmızı oda dizisinin son bölümünde Alya’nın giymiş olduğu  kıyafetlerin markası modeli merak edilmişti. Alya karakterini oynayan Melisa Sözen’in giydiği uzun palto markası Adl.

Kirmizi oda dizisi oyuncu kiyafetleri Kırmızı oda dizisinde Meriç Aral Dr. Ayşe karakterini canlandırırken gayet ciddi bir giyim tarzı benimsemiş. Dizide pantolon üzeri kalın çizgili gömleği ile ve tercih ettiği yuvarlak gözlüklerle beğenileri kazandı. Doktor Ayşe’nin giydiği kıyafetleri marka modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Meriç Aral’ın Kırmızı oda dizisinde giydiği kahverengi çizgili gömleği alternatifini LCW sitesinde bulduk. Ürünün fiyatı 65 TL. Oyuncunun gömleğin altına tercih ettiği açık kahve rengi pantolon istediğiniz markada bulabileceğiniz kumaş pantolon. Ürünün orijinallerinin marka modelleri bilinmese bile alternatifleri ile gayet uygun fiyata kombin oluşturabilirsiniz.

kirmizi oda dizisi giyilen kiyafet resimleri Doktor Piraye rolünü canlandıran Tülin Özen’in Kırmızı Oda dizisinde giymiş oldu gri çizgili ceketin aynısını bulamadık ancak benzerleri internette mevcut fiyatı genel olarak bir şey 100-150 TL civarında. Kırmızı Oda dizisi Tülin Özen’in kıyafeti giydiği Ceket/Pantolon Network marka, ceket 270₺ lira, pantolon 150₺ Gömlek: Perspective, Takılar: Devon TakıKırmızı Oda dizisi Tülin Özen kıyafeti

Kirmizi oda dizisi burak sevic takim elbisesi marka fiyati Kırmızı oda dizisinde doktor rolünde olan Burak Sevinç’in giymiş olduğu lacivert takım elbise ve içine giydiği süveter çok şık görünüyor. Bu tarz takım elbise ve süveteri bilindik markalarda çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Kirmizi oda Hande Dogandemir gozlugu Kırmızı Oda dizisine konuk oyuncu olarak katılan Hande Doğandemir mevki sahibi bir kadındır ancak eşinden şiddet görür bunu utancından kimseye söyleyemez. Hande Doğandemir Nesrin rolünü canlandırıyor. Psikiyatri kliniğine geldiğinde gözlük takıyor. Gözlerindeki morluklar görünmesin diye. İşte bu anda taktığı gözlük alternatifi Prada 12XS 1AB0A7 . Ürün fiyatı 1.088 TL.

Kırmızı oda dizisi Hande Doğandemir kıyafetleri

Kırmızı oda dizisinin ilk bölümünde karşımıza çıkan ünlü oyunculardan birisi olan Hande Doğandemir. Büyük bir firmada yönetici konumunda çalışan genç Bir kadını canlandırıyor. Eşinden şiddet gören Hande Doğandemir soluğu kırmızı oda psikiyatri kliniğinde alıyor. Hande Doğandemir’in kırmızı oda dizisinde giymiş olduğu kıyafet markası Network, fiyatı ise 899 lira.Kirmizi oda dizisi Hande Dogandemir kiyafeti

Kırmızı oda dizisi kıyafet bilgilerini konumuza eklemeye devam edeceğiz, takipte kalınız. Sizlerin de merak ettiği Kırmızı oda dizisinde giyinmiş olan kıyafet verir, bilgilerini yazdığınız takdirde sizler için araştırıp marka model fiyatlarını ulaşıp konumuza ekleyebiliriz.

Yorum yaz

112 Yorum

 1. Nazlının kırmızı elbisesini bulamıyorum gürcanince iletişim numarası veya ulaşabileceğim bir bilgi var mı

 2. Merhaba dr hanımın bu hafta kullandığı siyah çantanın markasını öğrenebilir miyim..🙂

 3. 8 Ocak Cuma Kırmızı Oda dizisinde Piraye’nin giydiği kıyafet elbise nerden temin edebiliriz

 4. Avatar Ayşegül Danışman

  4 Aralık kırmızı oda dizisindeki doktorun küpeleri hangi marka nereden temin edebilirim

 5. Son bölüm de ki binnur kayanın küpeleri çok beğendim fiyat nedir nereden temin edilmiştir bide inci küpeleini araştırabilirseniz teşekkür ederim

 6. Merhaba,
  7. Bölümde Binnur Kaya ‘nın küpelerini çok beğendim. Nereden olduğunu araştırabilirseniz memnun olurum.

  Teşekkür ederim,

  • Merhaba, Doktor hanımın 7. bölümde taktığı küpeler markamız Lilyniko’ya aittir. Teşekkürler

 7. Bu haftaki bölümde Hande Dogandemir’in giydigi siyah blazer ceket (mansetleri desenli) markasını biliyor musunuz?

 8. Kırmızı oda dizisinin ilk bölümünde karşımıza çıkan ünlü oyunculardan birisi olan Hande Doğandemir Evlenme teklifi edildiginde taktigi choker kolye markasi nedir?

 9. Merhaba tülin özenin son bölümde taktığı incili kolyeyi öğrenebilir miyim lütfen anneme alacağım şimdiden çok teşekkür ederim 🙂

 10. Merhaba Binnur Kayanın ikinci bölümde giydiği ayakkabının markasını öğrenebilir miyim? Teşekkürler 😊

 11. merhaba, binnur kayanın 3. bölümde klinikte giyindiği sarı zincir desenli siyah gömleğini cok merak ediyorum cok arastırdım hiç bir yerde bulamadım. Nereden bulabilirim acaba cevaplarsanız cokk sevinirim..

 12. Hande doğandemirin kırmızı oda dizisindeki Mehmet karakteriyle görüşme esnasında taktığı kolye

Etiketler