Kirli Sepeti Nergis Kimdir? Sevgilisi, Kıyafetleri (Billur Melis Koç)

19.07.2023
1.584

Kirli Sepeti Nergis kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Medyapım imzalı Kirli Sepeti dizisi “Biz evlerini temizledik, kalplerini değil” sloganıyla çekilecektir. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kirli Sepeti dizisi Nergis karakterini oyuncumuz Billur Melis Koç canlandıracaktır. Bizlerde Kirli Sepeti dizisi Nergis karakterini ve Nergis karakterini canlandıran oyuncumuz Billur Melis Koç’u yakından tanıtacağız.

Kirli Sepeti Dizisi Nergis Karakteri Kimdir?

Kurucu yönetmenliğini Merve Girgin’in üstlendiği Kirli Sepeti dizisi Nergis karakteri, Bestemsu Özdemir’in canlandırdığı Yasemin karakterinin kardeşidir. Yasemin öndemli bir karakterdir ve dolayısıyla Nergis’te Kirli Sepeti dizisinin ana karakterleri arasındadır. Ancak Nergis’in nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi yoktur.Kirli Sepeti Nergis Kimdir Sevgilisi, Kıyafetleri (Billur Melis Koç)

Kirli Sepeti Dizisi Nergis Kimdir?

Yasemin’in kardeşi Nergis karakterini oyuncumuz Billur Melis Koç canlandıracaktır. Bizlerde sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Billur Melis Koç’u yakından tanıtacağız. Billur Melis Koç kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçti? En son hangi projede rol aldı? Gibi sorulara en iyi şekilde cevaplayacağız.

Billur Melis Koç Kimdir?

3 Mart 1987 doğumlu olan Billur Melis Koç, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Heykel Bölümünden mezun oldu. 3 yıl atölye çalışmaları ve kişisel sergiler yapan Billur Melis Koç, setlerde sanat yönetmenliği de yaptı. Aynı zamanda sinema filmleri ve reklamlar için sahne aksesuarları da yaptı. Daha önce Anadolu Üniversitesi Modern Topluluğunu kurmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2014’te Mandıra Filozofu İstanbul filmiyle geçen oyuncumuz özellikle Etlileyici dizisiyle tanındı. Oyuncumuz en son 2023 yılında vizyona giren Oregon filminde oynadı.

Billur Melis Koç Yer Aldığı Diziler

2015 Şehrin Melekleri
2015 Kardeş Payı
2016 46 Yok Olan
2018 Ahlat Ağacı
2019 Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
2022 Sıcak Kafa – Azra
2022 Etkileyici – Elif Özden
2023 Kirli Sepeti – Nergis

Billur Melis Koç Resmi İnstagram Hesabı

Başarılı oyuncumuz Billur Melis Koç merak edilen isimler arasındadır. Dolayısıyla oyuncumuzun instagram hesabı da dikkat çekmektedir. İnstagram da 3.465 gönderisi ve yaklaşık 10 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Billur Melis Koç’un resmi instagram hesabı: @bmkoc

Billur Melis Koç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri Billur Melis Koç’un hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Ancak oyuncumuzun basına yansıyan sevgilisi yoktur. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanöayam Billur Melis Koç evli değildir ve hayatında bilinen biri yoktur.

Kirli Sepeti Dizisi Nergis – Billur Melis Koç Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken oyuncumuz sektörde kısa sürede yükselmiştir. Modaya uygun gelen oyuncumuz trendleri yakından takip etmektedir. Bizler ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Billur Melis Koç’un günlük yaşamında ve özellikle Kirli Sepeti dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kullandığı takılarını sayfamızdan paylaşacağız.

Kirli Sepeti Nergis kimdir? Nergis karakterini canlandıran oyuncumuz Billur Melis Koç’u yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..