Kirli Sepeti Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri ve Mekanları

24.08.2023
411

Kirli Sepeti dizisi nerede çekiliyor? Çekim yerleri ve mekanlarını sizlerle paylaşacağız. Medyapım imzalı Kirli Sepeti dizisinde bir sitede Meryem isimli temizlikçinin intihar etmesi ile gelişen olaylar anlatılacaktır. Kurucu yönetmenliğini Merve Girgin’in üstlendiği Kirli Sepeti dizisinin nerede, hangi il ve ilçede çekildiği merak edilmiştir. Bizler, bu haberlerimizde Kirli Sepeti’nin nerede, hangi il ve ilçede çekildiğini, çekim mekanlarını sizlerle paylaşacağız.

Kirli Sepeti Dizisi Nerede Çekiliyor?

Görüntü yönetmenliğini Erhan Makar‘ın üstlendiği Kirli Sepeti dizisinin çekimleri geçtiğimiz de günlerde İstanbul’da başlamıştır. İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginlikleri, İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı diğer bir çok dizide olduğu gibi Kirli Sepeti dizisinin çekimlerinde de İstanbul tercih edilmiştir. Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği Kirli Sepeti dizisinin çekimlerinde İstanbul’un farklı semt ve sokakları kullanılacaktır.  kirli sepeti dizisi cekim adresi resimleri

Kirli Sepeti Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkat çekmiştir. Kirli Sepeti dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi sebeplerden dolayı dizinin çekimlerinde burası tercih edilmiştir. Kirli Sepeti dizisinin çekimlerinde İstanbul’u birçok farklı semti kullanılacaktır. Ancak dizide anlatılan ana hikaye Galata ve Beşiktaş’ta gelmektedir.

Kirli Sepeti Dizisi Çekim Mekanları

Dizinin başrollerinde Ayça Bingöl, Ceren Moray, Halil İbrahim Ceyhan ve Cansu Tosun yer almaktadır. Şüphesiz bu sezonun iddialı dizileri arasına giren Kirli Sepeti’nin çekimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başlamıştır. Diğer bir çok dizide olduğu gibi Kirli Sepeti’nin çekimleri için de İstanbul ilimiz tercih edilmiştir. Çekimlerde İstanbul’un bir çok farklı mekanı kullanılacaktır. Çekimler için özellikle Galata ve Beşiktaş gibi semtler tercih edilmiştir. Kısacası, Kirli Sepeti dizisinin çekim mekanları Galata ve Beşiktaş’ta yer almaktadır. kirli sepeti dizisi nerede cekiliyo

Kirli Sepeti Dizisi Çekim Yerleri

Tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanan Kirli Sepeti dizisi izleyiciler tarafından büyük beğendi toplamıştır. Seyirciler dizinin çekim yerlerini de merak etmiştir. Kirli Sepeti dizisinin çekimleri İstanbul ilimizde devam etmektedir. Kirli Sepeti dizisinin çekimlerinde İstanbul’un farklı birçok semtleri tercih edilecektir. Ancak Kirli Sepeti dizisinin çekimleri daha çok Beşiktaş ve Galata’da yapılmaktadır. Bizler Kirli Sepeti başladığında çekim yerlerini daha detaylı şekilde sayfamıza ekleyeceğiz.

Kirli Sepeti dizisi nerede çekiliyor? Çekim yerleri ve mekanlarını sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.