Kim Milyoner Olmak İster Yeni Bölümleri Neden Yok Bitti Mi?

Tv
31.01.2023
4

Kim Milyoner Olmak İster Yeni Bölümleri Neden Yok Bitti Mi tekrar ne zaman başlayacak? Atv ekranlarının fenomen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster ekrana bir süre ara verecek. Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni bölümleri neden yayınlanmıyor? Kim Milyoner Olmak İster yayından mı kaldırıldı? Ekranda göremeyen izleyicilerin meraklarını giderelim.

Kim Milyoner Olmak İster Yeni Bölümleri Neden Yok?

19 Şubat 2023 akşamı Atv de yarışma olmayacak. Çünkü Kardeşlerim isimli yeni bir dizi başlıyor. Sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu’nun üstlendiği, dünyanın en çok seyredilen yarışması bir süreliğine ekranda olmayacak. Kim Milyoner Olmak İster yarışması cumartesi günü izleyicileriyle buluşuyordu. Atv’nin yeni dizi Kardeşlerim’in yayın gününün cumartesi olarak açıklanmasının ardından Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni bölümünün olmayacağı düşünüldü. Kim Milyoner Olmak İster yarışması gün mü değiştirecek derken dizinin bir süreliğine ekrandan ayrılacağı açıklandı.

kim milyoner olmak ister neden bitti yayinlanmiyor

19 Şubat Kim Milyoner Olmak İster Neden Yok?

Kim Milyoner Olmak İster yarışması 20 Şubat 2021 Cumartesi akşamı ekrana gelmeyecek. Ya da diğer bir deyişle artık cumartesi günleri Kenan İmirzalioğlu’nun sunumuyla Kim Milyoner Olmak İster yarışması yayınlanmayacak. Çünkü cumartesi günlerine Atv yeni bir dizi koydu. Kardeşlerim isimli yeni dizi nedeniyle artık cumartesi günü Kim Milyoner Olmak İster yarışması yapılmayacak.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması Bitti Mi?

Atv nin sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışması bitti mi diye seyirciler sormaya başladı. Seviyeli ailecek izlenebilecek bir bilgi yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster bitmiyor. Öncelikle bunu söyleyip izleyenlerin içini rahatlatalım. Kim Milyoner Olmak İster yarışması diziler sezon finaline girene kadar yayına ara verdiği öğrenildi. Kim Milyoner Olmak İster yarışması Haziran ayına kadar yayınlanmayacak. Sonrasında yaz sezonunda da yeni bölümleri ile Atv de yayınlanmaya devam edecektir.

kim milyoner olmak ister sezon finali yapti

Kim Milyoner Olmak İster Yayından mı Kaldırıldı?

Kenan Işık ile yayın hayatına başlayan bir süre konuk sunucularla yayın hayatına devam eden Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Murat Yıldırım’ın ayrılmasının ardından Kenan İmirzalıoğlu sunuculuğa devam etti. Kenan İmirzalıoğlu’nun asil sunumu ile yayınlanan program yayından kaldırılmadı bitirilmedi de. Kim Milyoner Olmak İster yeni dizilerin yayınlanması ile reytinglerinde düşüş yaşamaması adına sadece bir tedbir diyebiliriz.  Kim Milyoner Olmak İstemez  yarışması yayından kalkmadan bir süreliğine yayınlanmayacaktır.

kim milyoner olmak ister yarismasi ekrana ara verdi sezon finali

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak?

Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni bölümleri Haziran ayından itibaren Atv de yayınlanmaya devam edecek. Diziler sezon finali yaptığında Kenan İmirzalıoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni bölümleri ile yayınlanacak. Sizce Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının ekrana ara vermesi doğru mu? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının devam etmesi ister miydiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

  1. tuncer sevindim dedi ki:

    çok sevdiğimiz bir bilgi yarışması.devam eder herhalde.