Kim Milyoner Olmak İster 2023 Yeni Sezon Başvuru Katılım Formu Şartları

Tv
26.01.2023
148

ekranların en sevilen ve en çok kazandıran yarışmalarından birisi olan Atv’de yayınlanan kim milyoner olmak ister Kenan İmirzalıoğlu sunumuyla devam ediyor. 2023 yeni sezonda da kim milyoner olmak ister yarışmasına katılmak ve başvuru yapmak için neler gerekiyor şartları nedir başvuru formu ve katılım hakkında en detaylı bilgiler sayfamızda olacak.

Kim Milyoner Olmak İster 2023 Sezonu Ne Zaman Başlayacak? Nasıl başvururum? Kim Milyoner Olmak İster programı yeni sezonu ne zaman başlayacak? Kim Milyoner Olmak İster yarışması Atv ekranlarında yıllardır yayınlanıyor. Yıllardır yayınlanan program çok seviliyor ve ekranların en seviyeli bilgi yarışması programı diyebiliriz. Çünkü ciddi seviyeli ve yeri geldiğinde Murat Yıldırım’ın esprileri ile yıllardır eskimeyen bir yarışma. 2023 de yarışmayı Kenan İmirzalıoğlu sunacak.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması Atv de yayınlandığı her gün en çok izlenen program oluyor. Kim Milyoner Olmak 2021-2022 sezonunda sunucusu değişti ve Kenan İmirzalıoğlu para kazandıracak soruları sizlere yöneltiyor. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına nasıl başvuru yaparım? Kim Milyoner Olmak İster başvuru şartları? Başvuru formu soruları neler? Tüm bilgiler konumuzun devamında sizlerle.  Kenan İmirzalıoğlu ile Kim Milyoner Olmak İster 2023 Yeni Sezon Başvuru Katılım Formu burada sizlere sunulacak.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni sezonuna 1 milyonluk soru ile başladı. Yaz sezonu boyunca merakla beklenen sahne gerçek oldu ve 1 milyonluk sorunun doğru cevabı bilindi. 1 Milyon TL büyük ödülü kazanan yarışmacı Arda Ayten oldu.

Yapılmayanı yapan Arda Ayten sayesinde de artık 1 milyonluk soru cevaplandı. Diğer yarışmacıları da motive eden bu durum yarışmaya katılıp para ödülü kazanmak için başvuruları hızlandırdılar. Sizlerde başvuru ekranına kolayca ulaşmak için tıklayın.. https://www.atv.com.tr/milyoner/form

Kim Milyoner Olmak İster 2023 Yeni Sezon KENAN İMİRZALİOĞLU Başvuru katılım

Murat Yıldırım’dan Sonra Kenan İmirzalıoğlu’nun Kim Milyoner Olmak İster’i sunacağı kesinleşti. Kim Milyoner Olmak İster 2022 Yeni Sezonda Kenan İmirzalıoğlu ile yarışmak ve Başvuru Katılım Formu Şartlarını okumak için sayfamıza hoş geldiniz. Kenan İmirzalıoğlu sunumuyla yapılacak olan Kenan İmirzalıoğlu yarışması 2023 sezonu boyunca devam edecek. Kenan İmirzalıoğlu bu sunumdan oldukça yüksek bir kazanç elde edecek. Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster yarışması ile bölüm başına 250 bin liraya anlaştığı basında yazıldı çizildi.

Kim Milyoner Olmak İster 2023 Sezonu Formatında Bir Değişiklik Var mı?

Kim Milyoner Olmak İster yarışması formatı programın en başından beri hiç değişmedi. Bilgi yarışmasında toplam 12 soru var. Bu sorular kolaydan zora sıralandı ve 500 Liradan 1.000.000 TL ‘ye kadar sorular yer alıyor. Para miktarı arttıkça zorluk düzeyi de artıyor elbette. Yarışmacıya bu soruları cevaplayabilmesi için 3 joker veriliyor. Yarışmacılar 15.000 TL’lik soruyu doğru cevapladıkları takdir de bir joker hakkı daha veriliyor. Yüzde elli joker hakkı, Seyirciye sorma joker hakkı, Telefonla sorma jokeri ve çift cevap joker hakkı toplamda yarışmacılar 4 jokerle 12 soruyu doğru cevaplamaya çalışıyor.

2023 Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sezonu Nasıl Katılırım?

Kim Milyoner Olmak İster yarışması kurallarını yıllardır hepimiz ezberledik zaten. Bizim işimize yarayacak olan kısım nasıl başvururum? Formu doldururken nelere dikkat etmeliyim? Aşağıda bu konuları sizlerle detaylı şekilde anlattık.

2023-2024 Kim Milyoner Olmak İster yeni sezonu için önceden başvuru yapan ve çağrılmayan adaylarda başvurularını yenileyebilirler. Yarışmaya binlerce kişi başvuru yapıyor ve bunca kişinin arasında tercih yapmak elbette yapım ekibi tarafından da çok zordur. Siz başvurunuzu yenileyerek onların önüne tekrar tekrar çıkabilirsiniz bu sayede katılma olasılığınız artabilir.

Kim Milyoner Olmak İster 2023-2024 Yeni Sezon Başvuru Katılım Formu Soruları Neler?

Öncelikle Kim Milyoner Olmak İster yarışması başvuru linkine tıklayarak başvuru sayfasına ulaşmanız gerekmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan soruları sizlerle paylaşalım. Öncelikle kişisel bilgilerinizi girmeniz isteniyor. Fotoğrafınız, TC Numaranız, Ad-Soyad, Doğum Yılı, Cinsiyet, Doğdunuz Şehir, Yaşadığınız Şehir,Ailenizin Yaşadığı Şehir,Aslen Nerelisiniz, Telefon Numaralarınız.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında kişisel bilgilerini girdikten sonra eğitim durumunuzu bildiren sorular soruluyor. En Son Mezun Olunan Okul, Şu anda Devam Edilen Okul, Meslek Durumu, Anne Mesleği, Baba Mesleği soruluyor. Sonrasında sağlık probleminizin olup olmadığı da önemli sorulardan birisi.

Kim Milyoner Olmak İster yarışma formu çok detaylı ve uzun. Diğer sorulara baktığımızda konuştuğunuz diller, medeni durumunuz, kaç çocuğunuz var soruları da yer almaktadır.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu için TIKLA…

Sonrasında size soruların soruların çeşitliliğini belirlemek için hobilerinizden kitaplarınızdan detaylı bahsetmelisiniz. Kim Milyoner Olmak İster başvuru formu soruları;

En Beğendiğiniz Üç Kitap, En Beğendiğiniz Üç Film, Okuduğunuz Dergi ve Gazeteler, Dinlediğiniz Müzik Türü Nedir?, Özel Bir Yeteneğiniz var mı? ,  Yurtdışında Nereleri Gördünüz? Daha Önce Kim Milyoner Olmak İster Mülakat Görüşmesine Katıldınız mı?, Daha Önce Bir Yarışma Programına katıldınız mı?, Programda hedeflediğiniz para ödülü ne kadar?, Hedeflediğiniz para ödülünü kazanırsanız ne yapacaksınız?, Kendinizi nasıl tanımlarsınız?, 1 Milyon TL değerindeki soruyu siz soracak olsanız ne sorardınız?, Sormuş olduğunuz 1 Milyon TL değerindeki sorunun cevabı?

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu Doldururken Neler Dikkat Etmelisin?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında ilk adım başvuru formunu doldurmak .Başvuru formunda çok fazla soru var. Kim Milyoner Olmak İster yarışma programında sorulan soruları dikkatlice ve doğru şekilde cevaplamalısınız? Yanlış cevapladığınız bir soru için başvurunuz geri çevrilebilir. Özellikle de kimlik bilgileri ve sizlere ulaşılmasını sağlayacak numaraları doğru şekilde yazmalısınız. Binlerce başvurunun yapıldığı programda başvuru formuna yazdığınız her kelimenin önemi vardır.

2020-2021 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu için TIKLA…

2023-2024 Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sezon Başvuruları Ne Zaman Sonuçlanır?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının başvuru formunu doldurduktan sonra sonucunu ve aranıp aranmayacağınızı merak ediyorsunuz elbette. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında mülakata çağrılmaya hak kazanan yarışmacı listesi her salı günü Sabah gazetesinde yayınlanıyor. Bazı internet sitelerinde de mülakata çağrılan yarışmacılar açıklanıyor. Genellikle başvuru yaptıktan 2 hafta sonra sonuçlar açıklanmaya başlıyor.

2023-2024 Kim Milyoner Olmak İster Yarışması Başvuru Mülakatları Nerede Yapılıyor ve Sonuçları Ne Zaman Açıklanıyor? 

Kim Milyoner Olmak İster başvuru formunu doldurdunuz ve seçildiniz. Sonrasında mülakata çağrılacaksınız. ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışması için sizi arayacaklar ve ATV binasına çağıracaklar. Atv binasında mülakata gireceksiniz. İstanbul’da Atv binası nerede; Yenibosna Merkez Mah. Ladin Sok. No: 26, Bahçelievler /İstanbul.

ATV binasında 25 soruluk bir test yapılıyor bu testin sonucuna göre kazanırsanız kısa bir mülakata giriyorsunuz. Bu mülakatın sonuçlarına göre 3 hafta içinde Atv Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına davet ediliyorsunuz.

Kim Milyoner Olmak İster Çekimleri Ne Zaman Yapılıyor?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında mülakatı da geçtiğiniz anda çekimlere davet ediliyorsunuz. Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni sezon çekimleri cumartesi ve pazar günleri yapılıyor.Çekimler için sizi cuma gününden arayıp Atv genel merkezine gelmenizi istiyorlar. Yarışmada giyeceğiniz 2 farklı kıyafet istiyorlar. Kamera ışığına göre hangisi daha uygun ise onu giymenizi istiyorlar. Kim Milyoner Olmak İster yarışma stüdyosuna gelecek olan akraba veya yakınlarınızın da isimlerini istiyorlar.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılım süreci çok zorlu bir sınav gerçekten. Ancak sonunda istediğiniz olduğunda çektiğiniz çileler kutsaldır. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına başvuru yapan tüm ziyaretçilerimiz umarım katılmaya hak kazanır.  Yarışmaya katılan yarışmacılarımız yorumdan hangi sorular soruluyor mülakatta diye bilgi verirlerse çok memnun oluruz. Yorumlarınız bizim için çok kıymetli.

Not: ATV ekranlarında Kenan İmirzalıoğlu sunuculuğunda devam eden Kim milyoner olmak ister yarışması 15 Ağustos 2021 cumartesi günü sezon finali yaparak yaz tatiline başladı. Uzun bir ara verdikten sonra Kim milyoner olmak ister yarışması 2023-2024 yeni sezonuna başlayacak. Verilen ara sonrasında yeni yarışmacılar ile yoluna devam edecek olan en çok kazandıran yarışma başvuru ve formları için sayfamızda detaylı bilgileri sizlere sunmaya devam ediyoruz. 2023-2024 yeni sezon başvuru şartları ve katılım formu sayfamızda sizlere sunulmuştur, başarılar dileriz.

YORUMLAR

 1. Ugur dedi ki:

  Kim milyoner olmak ister katilmak istiyorum

 2. NuranÇalmak dedi ki:

  Avusturya’da yaşıyorum,bende katılmak istiyorum.
  Nasıl baş vurabilirim?

 3. Müslüm menteş dedi ki:

  Ben 6 senedir başvurmuşum ama hiç birşey söylenmedi eyerki ilkokul mezunu olarak ayrıcalık yapıyorsanız veya doğuluyuz diye ayrıcalık yapıyorsanız söyleyin boşuna umutlanıp beklemeyelim lütfen.

 4. Adem dedi ki:

  formunuza ulasamiyorum

 5. Fatma korkmaz dedi ki:

  Yıllardır hayranlıkla izliyorum fakat bir milyonluk soruyu bulamıyorum bir örnek vererek yardımcı olursanız menmun olurum

 6. Yavuzhan.Açıkgöz dedi ki:

  Benim Yaşım 23 Ve Bana Orda 1 Şans Verilse Hayat Hikayem İle O Yarışmayı 1 Başka Yaparım..Para İstemem Kazandığımıda 1 Vakıfa Vermek İsterim Sadece Hayat Hikayemi Orada Uslubuyla Anlatmamı Sağlayın…Hem Büyük 1 Sevap Kazanın Hemde Bütün Kitaplara Roman Olucak..Hayat Hikayemde .1 İmzanız Olsun Olmazmı ? Kahkaha Ve Hüzün..

 7. Abdullah Erek dedi ki:

  Çok güzel ve çok değerli bir yarışma tam bir anıl teri çok severek ve beğenerek izliyorum

 8. Hamza dedi ki:

  Saygilar neden yurt disindakiler yarisamiyor yurt disindakiler turk deyilmi biz heryerde dislaniyoruz

 9. Ayla dedi ki:

  Yarisma formu doldurdum fotaf yükleyemiyorum

 10. Fatma sarı dedi ki:

  Merhaba ben eşim adına form doldurdum eşimin yakın tarihte dogum günü ona çagırılırsak çok güzel bi anı ve sürpriz yapmak istiyorum eşimin bilgisine çok güveniyorum formda doldurdum videoda gönderdim ara ara yenilemede yapıyorum lütfen bizi de yarışmanıza uygun görün.. Saygılar

 11. Gülcan DÜKKANCI dedi ki:

  Merhaba öncelikle bu yarışmaya katılmayı çok istiyorum. Başladığından beri sıkı bir takipçisiyim. Başvuru formunuzu doldurdum. Ara ara formumu yeniledim fakat bir türlü yarışmaya katılamadım. Ben lise mezunuyum. Acaba yüksek tahsilli olmadığım içinmi? Katılma şansım olmadı. Ben özgüvenime ve yapabileceğim kadar bilgime güveniyorum. Saygılarımı sunuyorum.