Kendi Düşen Ağlamaz Türkan Kimdir? Derya Artemel

13.07.2023
30

Kendi Düşen Ağlamaz Türkan kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Başrolünde Eylül Tumbar ile Enes Koçak’ın yer aldığı Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturmaktadır. Senaryosunu ise Gülbike Sonay Üte ile Tuna Kıygı yazmaktadır. Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Türkan karakterini oyuncumuz Derya Artemel canlandıracaktır. Bizlerde Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Türkan karakterini ve Türkan karakterini canlandıran oyuncumuz Derya Artemel’i yakından tanıtacağız.

Kendi Düşen Ağlamaz Türkan Karakteri Kimdir?

TRT 1’in sevilen dizisi Kendi Düşen Ağlamaz Türkan, diziye sonradan dahil olmuştur. Ancak sonradan katılmasına rağmen ana karakterlerden biridir. Türkan karakteri, Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin başrol oyuncusu Enes Koçak’ın hayat verdiği Serkan karakterinin evi terk eden annesidir. Bizler Türkan hakkında detaylı bilgilere ulaştığımız zaman sayfamıza eklemeye devam edeceğiz.Kendi Düşen Ağlamaz Türkan Kimdir Derya Artemel

Kendi Düşen Ağlamaz Türkan Kimdir?

Serkan’ın evi terk eden annesi Türkan’a oyuncumuz Derya Artemel hayat verecektir. Bizlerde Kendi Düşen Ağlamaz’ın ana karakterlerinden olan Türkan karakterini canlandıran oyuncumuz Derya Artemel’i yakından tanıtacağız. Derya Artemel kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi sorulara en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Derya Artemel Kimdir?

21 Ekim 1980 yılında İzmir’de dünyaya gelen Derya Artemel, 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2002 yılında Sıla karakterini canlandırdığı Zerda dizisiyle geçmiştir. Bugüne kadar bir çok tiyatro topluluğunda görev alan Derya Artemel, aktif olarak sahneye çıkmaktadır. Başarılı oyuncumuz özellikle Kırgın Çiçekler dizisinde canlandırdığı Mesude karakteri ile tanınmıştır. En son Kara Tahta dizisinde rol alan oyuncumuz daha önce Aşk ve Mavi, Organize İşler, Çocukluk, Aliye gibi projelerde de yer almıştır.

Derya Artemel Yer Aldığı Diziler

2023 Kendi Düşen Ağlamaz – Türkan
2022 Kara Tahta – Meryem
2020 Çocukluk – Demet Aras
2017-2018 Aşk ve Mavi – Servet
2015-2017 Kırgın Çiçekler – Mesude Yılmaz
2010-2011 Bitmeyen Şarkı – Melek
2008 – Yol Arkadaşım – Ayşen Batu
2004-2006 Aliye – Zeliş
2005 Seher Vakti – Müjde
2003-2004 Zerda – Sıla

Derya Artemel Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanılan isimler arasında yer alan Derya Artemel, resmi Instagram hesabından özel hayat ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram’da 369 gönderisi ve 154 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Derya Artemel’in resmi Instagram hesabı: @derya.artemel

Derya Artemel Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun hayranları onun hayatında birinin olup olmadığını merak etmiştir. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Başarılı oyuncumuz Derya Artemel, 14 Eylül 2018 tarihinde uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Mehmetcan Diper ile dünya evine girmiştir. Ünlü çiftin bir de Kuzey isminde oğulları vardır.

Kendi Düşen Ağlamaz Türkan – Derya Artemel Kıyafetleri

Bugüne kadar bir çok başarılı proje de karşımıza çıkan oyuncumuz Derya Artemel, Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde Türkan karakterine hayat verecektir. Bizler de güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Derya Artemel’in günlük yaşamında ve özellikle Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde tercih ettiği kıyafetlerini, elbiselerini ve kombinlerini markaları ile birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Kendi Düşen Ağlamaz Türkan kimdir? Türkan karakterini canlandıran oyuncumuz Derya Artemel’i yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..