Kelime Oyunu Sunucusu Neden Değişti, Yeni Sunucu İbrahim Selim Kimdir? Teve2

16.08.2023
5.139

Kelime Oyunu sunucusu neden değişti? Kelime Oyunu’nun yeni sunucusu İbrahim Selim kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Teve2 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kelime Oyunu isimli yarışma programı 2008 yılında yayın hayatına başlamıştır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Kelime Oyunu, daha önce bir çok farklı kanalda da yayınlanmıştır. Kelime Oyunu’nun sununcusunun neden değişti de merak edilmiştir. Bizler de Kelime Oyunu’nun sunucusunun neden değiştiğini ve yeni sunucusunu yakından tanıtacağız.

Kelime Oyunu Sunucusu Neden Değişti?

2008’de yayın hayatına başlayan Kelime Oyunu, en çok izlenen yarışma programlarının başında gelmektedir. Kelime Oyunu, daha önce bir çok farklı kanalda yayınlanmıştır. Ancak programın kanalı değilse de sonuncusu asla değişmemiştir. Kelime Oyunu daha önce Ali İhsan Varol’un sunumuyla ekrana geliyordu. Programı artık Ali İhsan Varol’un sunmamasının sebebi de merak edilmiştir. Yapım Ali İhsan Varol ile anlaşmadığı için yollarını ayırmıştır.

Kelime Oyunu sunucusu neden değişti ayrıldı

Kelime Oyunu sunucusu neden değişti Teve2 den ayrıldı mı?

Kelime Oyunu Yeni Sunucusu Kim Oldu?

Daha önce Bloomberg HT, Show TV ve FOX Tv’de yayınlanan Kelime Oyunu, 2017 yılından itibaren Teve2 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Kelime Oyunu’nun yeni sezonu da yine Teve2’de olacaktır. Ancak yarışma Ali İhsan Varol’un sunumuyla ekranlarda olmayacaktır. Ali İhsan Varol’un programdan ayrıldığı iddiası doğrudur. Kelime Oyunu yarışmasının yeni sunucusu son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden olan İbrahim Selim olmuştur.

Kelime Oyunu Yeni Sunucusu İbrahim Selim Kimdir?

1979 yılında Ankara’da dünyaya gelen İbrahim Selim, Hacettepe Üniversitesi Biyoloji bölümünde eğitim görmüştür. Daha sonra ise aynı üniversitede tiyatro eğitimi almıştır. İbrahim Selim, kamera karşısına ilk defa 2005 yılında Ne Seninle Ne Sensiz dizisiyle geçmiştir. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan oyuncumuz İbrahim Selim ile Bu Gece programını yapmıştır. Özellikle bu program sayesinde tanınan İbrahim Selim bu sene de Kapımdaki Dedektif programını sunmuştur.

İbrahim Selim İnstagram Hesabı

Bu sezon Kelime Oyunu’yla karşımıza çıkacak olan başarılı sanatçımız sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. İnstagram da 1203 gönderisi ve 800 binden fazla takipçisi bulunan İbrahim Selim’in resmi instagram hesabı: @ibrahimselim

Kelime Oyunu’nun sunucusu neden değişti? Yeni sunucusu İbrahim Selim kimdir? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Ali ihsan sunsun yine

  2. Cemal akdi dedi ki:

    Ali isan beyi daha başarılı bir şekilde devam ediyordu sevimli başarılı görüyorum