Kasaba Doktoru Dizisi Nerede Çekiliyor, Kasaba Hastane Neresi?

15.03.2022
31

Bu konumuzda Kasaba Doktoru dizisi nerede çekiliyor? Kasaba Doktoru dizisi hastane nerede? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu Kasaba Doktoru dizisinin yapımcılığını ARC Film üstlenmiştir. Senaryosunu Barış Erdoğan ile İlker Arslan’ın kaleme aldığı Kasaba Doktoru dizisinin nerede çekildi ve dizide ki hastanenin nerede olduğun da merak edilmiştir. Biz de sizler için bu konumuzda Kasaba Doktoru dizisi nerede çekiliyor? Kasaba Doktoru dizisi hastane nerede? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Kasaba Doktoru Dizisi 2. Sezon Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Kasaba Doktoru dizisi 2. sezon çekimleri de yine Uluçınar Hastanesi’nde yapılıyor. İstanbul Küçükçekmecede bulunan setinde yapılan çekimlerde Uluçınar Hastanesi de yer alıyor.

Kasaba Doktoru Dizisi çekim yeri hangi hastaneBaşrollerini Ozan Akbaba, Hazal Subaşı ve Deniz Can Aktaş’ın paylaştığı Kasaba Doktoru dizisi önümüzdeki günlerde TRT 1 ekranlarında izleyici karşına çıkacaktır. Dizinin nerede çekildiği de merak edilen konulardan biri olmuştur. ARC Film imzalı Kasaba Doktoru dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamış ve burada devam etmektedir. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi bir çok sebepten dolayı dizinin çekimleri burada yapılmaktadır. Kasaba Doktoru dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı semt ve sokağı kullanılacaktır.

Kasaba Doktoru Özel Uluçınar Hastanesi Nerede?

Kasaba Doktoru dizisinde DR. Ömer Uluçınar Hastanesine tayin oluyor. Burada 5 yıldır aradığı Leyla’yı görüyor. Peki dizinin çekimlerinin büyük kısmının gerçekleşeceği Uluçınar Hasnatesi nerede? Çekimlerin yapıldığı yer gerçekte Uluçınar Hastanesi değil elbette adını değiştirdiler. İstanbul’da kenar semtlerin birince yapılan çekimlerde mekan olarak kullanılan yer resimde görülüyor. kasaba doktoru ulucinar hastanesi nerede

Kasaba Doktoru Dizisi Hastane Nerede?

Kasaba Doktoru dizisi, bir Güney Kore yapımı olan ve izlenme rekorları kıran Dr. Romantic dizisinden uyarlanmıştır. Sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri olan Kasaba Doktoru dizisinde yer alan hastanenin nerede olduğu da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Ancak çekimleri İstanbul’da devam eden Kasaba Doktoru dizisinde yer alan hastanenin nerede olduğu bilinmemektedir. Bizler, Kasaba Doktoru dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizide yar alan hastanenin İstanbul’un hangi semtinde olduğunu sizlerle paylaşacağız.Kasaba Doktoru Dizisi Hangi İl Ve İlçede Çekiliyor

Kasaba Doktoru Dizisi Hangi İl Ve İlçede Çekiliyor?

TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkamaya hazırlanan Kasaba Doktoru dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. İstanbul’da yapılan çekimleri maliyetin daha düşük olması, oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi bir çok sebepten dolayı diğer dizilerde olduğu gibi Kasaba Doktoru dizinin çekimlerinde de İstanbul tercih edilmiştir. Ancak dizi henüz yayın hayatına başlamadığı için dizide anlatılan ana hikayenin hangi semtte geçtiği belli değildir.

Kasaba Doktoru Dizisi Çekim Mekanları

Kasaba Doktoru Dizisi Nerede ÇekiliyorYönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu Kasaba Doktoru dizisi kahraman doktorların hikayesini ekranlara taşıyacaktır. Medikal, dram ve aşk türündeki Kasaba Doktoru dizisinin çekim mekanları da merak edilmiştir. Kasaba Doktora dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. Dizinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı semtinin kullanabilmektedir. Ancak dizide anlatılan ama hikayenin hangi semtte geçeceği belli değildir. Bizler, Kasaba Doktora dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizide anlatılan ana hikayenin hangi semtte geçtiğini sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda Kasaba Doktoru dizisi nerede çekiliyor? Kasaba Doktoru dizisi hastane nerede? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Kasaba Doktoru Dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

Kasaba Doktoru Dizisi tanıtım fragmanı çekim yerleri

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..