Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Ücretleri Maaşları Ne Kadar?

23.11.2021
14.472

Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Ücretleri Maaşları Ne Kadar?, Kardeşlerim dizisinin oyuncularının ne kadar maaş aldığını açıklayacağız. NGM Medya imzalı Kardeşlerim dizisi 20 Şubat 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Dram, gençlik ve aşk türündeki Kardeşlerim dizisinin yönetmen koltuğunda ise Serkan Birinici oturmaktadır. Her cumartesi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kardeşlerim dizisinin senaryosunu ise Gül Abus Sermenci kaleme almaktadır. Cumartesi gününün en çok izlenen dizilerinden biri olan Kardeşlerim dizisinin oyuncularının aldığı ücrette merak edilmiştir. Bizde sizler için Kardeşlerim dizisinin oyuncularının ne kadar maaş aldığını açıklayacağız.

Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Ücretleri Maaşları

Kardeşlerim dizisi oyuncu ücretleri maaşlarıYapımcılığını NGM Medya’nın üstlendiği Kardeşlerim dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken dizi kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşmıştır. Atv’nin reyting rekortmeni Kardeşlerim dizisinin oyuncularının aldığı ücrette merak edilen konulardan biridir. Bizde sizler için her cumartesi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kardeşlerim dizisinin oyuncularının bölüm başına ne kadar maaş, ücret aldığını açıklayacağız.

Kardeşlerim Dizisi Akif Atakul (Celil Nalçakan) Maaşı

Kardeşlerim dizisinin başrolünde yer alan Akif karakteri, oldukça zengin bir o kadar da vicdansız bir insandır. Melisa Kaan ve Doruk’un babası olan Akif karakteri aynı zamanda Atamanlar Grup’un da sahibidir. Akif karakterine ise başarılı oyuncumuz Celil Nalçakan hayat vermektedir. Kardeşlerim dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Celil Nalçakan, Kardeşlerim dizisinde bölüm başına ortalama 40 bin tl maaş almaktadır.

Kardeşlerim Dizisi Suzan Manyaslı (Ahu Yağtu) Maaşı

Harika ve Ömer’in annesi olan Suzan karakteri aynı zamanda Akif’in eski ortağı ve eski sevgilisidir. Kardeşlerim dizisinin başrolünde yer alan Suzan karakterine ise güzel oyuncumuz Ahu Yağtu hayat vermektedir. Izleyiciler tarafından oyuncumuz Ahu Yağtu’nun dizide bölüm başına aldığı maaş da merak edilmiştir. Oyuncumuz Ahu Yağtu Kardeşlerim dizisinde bölüm başına 20- 25 bin tl arasında bir ücret almaktadır.

Kardeşlerim Dizisi Doruk (Onur Seyit Yaran) Maaşı

Akif ve Nebahat’in oğlu olan Doruk babasının aksine oldukça merhametli ve iyi kalpli biridir. Asiye’yi seven Doruk karakterine ise yakışıklı oyuncumuz Onur Seyit Yaran hayat vermektedir. Kardeşlerim dizisinin başrolünde yer alan Doruk karakterini canlandıran yakışıklı oyuncumuz Onur Seyit Yaran Kardeşlerim dizisinde bölüm başına 18 ile 20 bin tl arasında bir ücret almaktadır.

Kardeşlerim Dizisi Asiye (Su Burcu Yazgı Coşkun) Maaşı

Annesini ve babasını kaybettikten sonra kardeşlerine annelik yapan Asiye karakteri, gururlu, merhametli ve iyi kalpli bir kızdır. Her zaman kardeşlerine öncelik tanıyan Asiye karakterine ise güzel oyuncumuz Su Burcu Yazgı Coşkun hayat vermektedir. Kardeşlerim dizisinin başrolünde yer alan güzel oyuncumuz Su Burcu Yazgı Coşkun dizide bölüm başına ortalama 20 bin tl maaş almaktadır.

Kardeşlerim Dizisi Ömer (Yiğit Koçak) Maaşı

Aslında Suzan’ın oğlu olan ve bunu yıllar sonra öğrenen Ömer karakteri, kardeşlerine oldukça bağlı biridir. Sınıfın en zekileri arasında yer alan Ömer karakterine ise yakışıklı oyuncumuz Yiğit Koçak hayat vermektedir. Yiğit Koçak’ın dizide bölüm başına aldığı ücrette merak edilmiştir. Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Yiğit Koçak, Kardeşlerim dizisinde bölüm başına 18- 19 bin tl arasında bir maaş almaktadır.

Sizler için Kardeşlerim dizisinin oyuncularının bölüm başına ne kadar maaş aldığını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Ücretleri Maaşları Ne Kadar? sizlere yazdık. Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kıyafetleri burada..

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. ...... dedi ki:

  bence cok iyi bir dizi en iyi oyuncuda Akif Atakul

 2. Isimsiz hayran dedi ki:

  Kardeslerim’in 1 numarali hayraniyim

 3. Nurmuhammet kuliev dedi ki:

  Bence cok iyi bir dizi izlemeye değer

  1. Anonim dedi ki:

   Bence Doruk ve Asiye
   Bende

 4. Soy Luna dedi ki:

  Neden deymez cok guzel bir dizi ben bu yasima kadar bu kadar guzel dizi gormedim dizinin yildizlarida asecim ile dorukcum

  1. Kral ömer eren dedi ki:

   Ömerin performansi 1 milyona deger🤨

 5. Anonim dedi ki:

  onur seyit yaran kan yasinda oyunculuk egtimine basladi

 6. Enes dedi ki:

  Çok güzel dizi oýunju kadrosu harika baýilyorum bu diziýeeee

  1. Kral dedi ki:

   Ne 1 lirasi 1 kuruşa bile degmez

   1. Anonim dedi ki:

    Herkes izliyo ama

   2. Kral ömer eren dedi ki:

    🤨ömer eren🤨mükemmelll

   3. Soy Luna dedi ki:

    Neden 1 kurusa deymez kac millyar dolar versen azdir bence

 7. Yunus dedi ki:

  Ya bu filmin neresini seviyorsunuz ya Allah aşkina bir liraya bile degmez

  1. Nurmuhammet kuliev dedi ki:

   Bence cok iyi dizi

  2. Soy Luna dedi ki:

   Cok guzel sensin 1 liralik imsanlar emek veriyo ya bu ise ustunden atip tutmak kolya herseyin kolaysa sen yap hadi gorelim

  3. Anonim dedi ki:

   Sana göre bir liraya gelmez