Kardeşlerim Dizisi Aybike Kimdir? (Melis Minkari)

21.11.2021
2.545

Her Cumartesi Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kardeşlerim dizisinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturmaktadır. Kardeşlerim Dizisi Aybike Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Aybike rolündeki oyuncunun gerçek adı soyadı bilgileri burada. Yapımcılığını NGM Yapım’ın üstlendiği Kardeşlerim dizisi daha ilk sezonunda olmasına rağmen geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Aldığı reytinglerle günden güne yükselişe geçen Kardeşlerim dizisinde merak edilen karakterlerden biri de Aybike olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Kardeşlerim dizisinde yer alan Aybike karakterini yakından tanıtacağız ve Kardeşlerim dizisi Aybike kimdir? Kardeşlerim dizisi Aybike karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kardeşlerim Aybike kimdir Melis MinkariKardeşlerim dizisinde rol alan Melis Minkari Aylin rolünü canlandıracak. Aylin rolü karakteri bilgileri Melis Minkari kimdir? konumuzun devamında bilgilere ulaşabilirsiniz. Kardeşlerim Dizisi Aybike (Melis Minkari) son bölümlerde oldukça başarılı bir rol yeteneği ortaya koymaya başladı. Bizde oyuncumuzu detaylıca sizlere anlatalım istedik.

Kardeşlerim Dizisi Aybike Karakteri Kimdir?

Kardeşlerim dizisi Aybike kimdirAybike karakterini, kardeşi Oğulcan’nın aksine daha hırçın ve düşüncesiz biridir. Annesine benzeyen Aybike, Asiye, Ömer, Kadir ve Ayşe’nin de kuzenidir. Kuzenleriyle birlikte okula gidip gelen, sürekli onlarla vakit geçiren ancak önceliği her zaman kendisi olan Aybike, babasının okuduğu okulda hizmetli olmasından dolayı da çok utanmaktadır. Aybike ne kadar Berk’ten nefret ediyor gibi gözüksede aslında onu sevmektedir ve bu yüzden her defasında Berk’in onu kandırıp, alay etmesine izin vermektedir.

Kardeşlerim Dizisi Aybike Kimdir?

Kardeşlerim dizisinde yer alan Aybike karakterine genç oyuncumuz Melis Minkari hayat vermektedir. Her Cumartesi Atv ekranlarında izleyicilerle buluşan dizinin sevenleri de Aybike karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Melis Minkari’yi de merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. Bizde sizler için bu konumuzda Kardeşlerim dizisinde yer alan Aybike karakterine hayat veren oyuncumuz Melis Minkari’yi daha yakından tanıtacağız.Kardeşlerim Dizisi Aybike - Melis Minkari

Melis Minkari

22 yaşının içinde olan genç oyuncumuz 20 Ağustos 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Uzun yıllar bateri ve gitar dersleri alan Melis Minkari, ileri seviyede ingilizce konuşmaktadır. Dialog Anlatım İletişim’de Profesyonel Oyunculuk kursunu tamamlayan oyuncumuz ayrıca daha önce Craft Oyunculuk Atölyesi’nde de oyunculuk eğitimi almıştır. Sektörde yeni olan ve Kardeşlerim dizisiyle oyunculuğa adım atan Melis Minkari Gaye Sökmen menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Aybike karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz ayrıca Aşk 101 dizisinin 2. sezonunda yani, Aşk 102 dizisinde de yer almıştır.

Melis Minkari Yer Aldığı Diziler

2021 – Kardeşlerim (Aybike)
2021 – Aşk 102Melis Minkari Kardeşlerim Dizisinde Aybike rolünde

Melis Minkari Resmi İnstagram Hesabı

Sektörde yeni olmasına rağmen Kardeşlerim dizisiyle dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncumuz Melis Minkari sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 44 gönderisi ve 77 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Takipçi sayısı günden güne artan oyuncumuz Melis Minkari’nin resmi instagram hesabı: @melisminkari kardeslerim dizisi melis minkani

Melis Minkari Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Henüz 22 yaşının içinde olan genç oyuncumuz evli değildir. Sektörde çok yeni olduğu için oyuncumuz Melis Minkari’nin özel hayatı hakkında fazla bir bilgi de bulunmamaktadır. Yani genç oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığı bilinmemektedir. Bizler ilerleyen günlerde Melis Minkari’nin hayatında birinin olup olmadığı hakkında bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Kardeşlerim dizisi Aybike Berkin sevgilisi

Kardeşlerim Dizisi Aybike – Melis Minkari Kıyafetleri

Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Aybike karakteri sayesinde dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz güzelliğiyle de büyük beğeni toplamaktadır. Kısa sürede adını herkese duyurmayı başaran Melis Minkari, tarzıyla da ilgi odağı olmaya devam etmekte ve oyuncumuzun takipçileri Melis Minkari’nin giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Melis Minkari’nin özel hayatında ve Kardeşlerim dizisinde giydiği tüm kıyafetleri marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Kardeşlerim dizisinde yer alan Aybike karakterini ve Aybike karakterine hayat veren genç oyuncumuz Melis Minkari’yi yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kardeşlerim Dizisi Aybike Kimdir? Melis Minkari hakkında bilgiler verdik. Melis Minkari’nin oynadığı Kardeşlerim Dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?