Kardeşlerim Dizi Oyuncularının Telefon Ve Araba Modelleri

Tv
24.11.2021
5.523

Bu konumuzda sizler için Kardeşlerim dizisinin oyuncularının kullandığı araba ve telefon modellerini açıklayacağız. NGM Medya imzalı Kardeşlerim dizisi 20 Şubat 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Her cumartesi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kardeşlerim dizisinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinici oturmaktadır. Dram, gençlik ve aşk türündeki Kardeşlerim dizisinin oyuncularının kullandığı telefonda araba modelleri de merak edilmektedir. Bizde sizler için senaryosunu Gül Abus Sermenci’nin kaleme aldığı Kardeşlerim dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve Araba modellerini sizlerle paylaşacağız.

Kardeşlerim Dizisi Oyuncularının Araba Ve Telefon Modelleri

Kardeşlerim Dizi Oyuncularının Telefon Ve Araba ModelleriHer cumartesi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kardeşlerim dizisi kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşmıştır. Yönetmen koltuğunda Serkan Birinici’nin oturduğu Kardeşlerim dizisi aldığı reytinglerle cumartesi gününün en çok izlenen dizileri arasında yer almaktadır. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Kardeşlerim dizisinin oyuncularının kullandığı araba ve telefon modelleri de merak edilmiştir. Bizde sizler için NGM Medya imzalı Kardeşlerim dizisinin oyuncularının kullandığı araba ve telefon modellerini sizlerle paylaşacağız.

Kardeşlerim Dizisi Doruk (Onur Seyit Yaran) Araba Ve Telefon Modeli

Kardeşlerim dizisinin başrolünde yer alan Doruk karakterine son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan yakışıklı oyuncumuz Onur Seyit Yaran hayat vermektedir. Kardeşlerim dizisinin başrolünde yer alan Doruk karakterinin kullandığı telefon ve araba modeli de merak edilmiştir. Doruk un kullandığı arabanın markası: Porsche, telefonunun markası ise: İphone 12‘dir.Kardeşlerim Dizisi Doruk (Onur Seyit Yaran) Araba Ve Telefon Modeli

Kardeşlerim Dizisi Akif (Celil Nalçakan) Araba Ve Telefon Modeli

Başarılı oyuncumuz Celil Nalçakan, Kardeşlerim dizisinin başrolünde yer alan acımasız, menfaatçi, vicdansız ve merhametsiz biri olan Akif karakterine hayat vermektedir. Atv’nin reyting rekortmeni Kardeşlerim dizisinin başrolünde yer alan Akif karakterinin kullandığı arabanın markası: Range Rover Vogue 2020 modeldir. Akif’in kullandığı telefonun markası ise: Xiaomi Resmi Note 8‘dir.

Kardeşlerim Dizisi Süsen (Lizge Cömert) Araba Ve Telefon Modeli

Güzel oyuncumuz Lizge Cömert’in hayat verdiği Süsen karakteri, Ataman Koleji’ne gitmektedir. Bir dönem Harika ile iyi anlaşan Süsen şimdilerde ise Ömer’den hoşlanmaktadır. Kardeşlerim dizisinde yer alan Süsen karakterinin kullandığı araba ve telefon markası da merak edilmiştir. Süsen’in arabasının markası: Audi‘dir. Ancak Süsen karakterinin kullandığı telefonun markası bilinmemektedir.

Kardeşlerim Dizisi Nebahat (Simge Selçuk) Araba Ve Telefon Modeli

Kardeşlerim dizisinin başrolünde yer alan Nebahat karakteri Akif’in karısı, Doruk ve Melisa’nın da annesidir. Akif’in kendisini aldatmasına rağmen onu defalarca kez affeden Nebahat’in kullandığı arabanın markası: Range Rover Vogue 2020 modeldir. Akif, bu arabanın siyah rengini kullanırken, Nebahat ise beyaz rengini kullanmaktadır. Nebahat karakterinin kullandığı telefonun modeli ise: Xiaomi Resmi Note 8 Pro‘dur.

Bu konumuzda sizler için Kardeşlerim dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba modellerini açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kardeşlerim Dizi Oyuncularının Telefon Ve Araba Modellerini yazdık.

YORUMLAR

 1. ENAR dedi ki:

  kardeşlerim dizisine dewamm çok sewiýorum ben her çumartesi izliýorum esas asdor aşky bitmesin onlar diziden aýrylmasyn lütfen

 2. Metin MUTLU dedi ki:

  Dizideki kullandıkları arabaları ve telefonları demedik. Gerçekte kullandıkları araba ve telefon dedik

  1. Aynagül dedi ki:

   Çok güzel bir dizi kardeşlerimi herherkes sever ama ben bir ayrayrı seviyorum

   1. Melike dedi ki:

    Cok guzel dizi kardeslerim seni cok seviyorum😘💗💗