Kara Sevdam İshani Kim, Dini İnanışı Sevgilisi (Radhika Madan)

28.11.2022
2.340

Kara Sevdam İshani kim? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Anil V Kumar’ın oturduğu Kara Sevdam hint dizisi hafta içi her gün yayınlanmaktadır. Ülkemizde Kara Sevdam ismiyle yayınlanan dizisinin orjinal adı Orjinal adı Meri Aashiqui Tum Se Hi’dir. İzleyiciler İshani karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. İshani’yi Hintli oyuncu Radhika Madan canlandırmaktadır. Kara Sevdam İshani kim? İshani karakterini canlandıran oyuncu Radhika Madan’ı yakından tanıtacağız.  kara sevdam ishani radhika madan kim

Kara Sevdam İshani Karakteri Kimdir?

Kanal 7’de yayınınlanan dizide yer alan İshani, Ranvir ile çocukluk arkadaşıdır. Zamanla ikilinin arasında ki arkadaşlık aşka dönüşecektir. Kanal 7 Kara Sevdam Hint dizisinin başrolünde yer alan İshani karakteri oldukça varlıklı ve zengin bir ailenin kızıdır.
Kara Sevdam oyuncuları:

Kara Sevdam İshani Kimdir?

Dizinin başrolünde yer alan İshani karakterine oyuncu Radhika Madan hayat vermektedir. Dizinin izleyicileri İshani karakterine hayat veren oyuncu Radhika Madan’ın dinini, sevgilisini, yer aldığı dizileri ve İnstagram hesabını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Kara Sevdam İshani Kim? Dizide İshani karakterine hayat veren Hintli oyuncu Radhika Madan hakkında ki bilgileri sayfamızdan paylaşacağız.

Radhika Madan

27 yaşının içinde olan Hintli oyuncu Radhika Madan 1 Mayıs 1995 Pitam Pura, Delhi, Hindistan’da dünyaya gelmiştir. Radhika Madan, Delhi Üniversitesi, Jesus and Mary College’de eğitim almıştır. Kamera karşısına ilk defa Kara Sevdam dizisiyle geçen oyuncu özellikle bu dizide ki performansıyla tanınır hale gelmiştir. 2018 yılında Pataakha filminde yer alan Radhika Madan, bu dizide performansıyla 2019 yılının en başarılı kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Radhika Madan kara sevdam dizisi

Radhika Madan Dini İnanışı

Seyirciler, Hindistan’ın en ünlü aktörlerinin başında gelen Radhika Madan’ın dini inanışını da merak etti. Bizlerde bu nedenle oyuncunun dini inancını araştırdık. Hintli oyuncu Radhika Madan, özellikle Hindistan’da yaygın olan Hinduizm dinine inanmaktadır.

Radhika Madan Yer Aldığı Diziler

2014–2016 Meri Aashiqui Tum Se Hi – Ishaani Joshi
2015 Jhalak Dikhhla Jaa 8 – Contes
2018 Pataakha – Champa Kumari
2019 Mard Ko Dard Nahi Hota – Supriya “Supri” Bhatnagar
2020 Angrezi Medium – Tarika “Taaru” Bansal
2021 Shiddat – Kartika Bhosle
2022 Monica, O My Darling -Supri

Radhika Madan Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan Hintli oyuncu resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 1046 gönderisi ve 3,6 milyon takipçisi bulunan oyuncu Radhika Madan’nın resmi İnstagram hesabı: @radhikamadan kara sevdam ishani kim

Radhika Madan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Radhika Madan’ın hayranları onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak Hintli oyuncu Radhika Madan, özeli hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmamaktadır. 27 yaşının içinde olan oyuncu evli değildir ve hayatında da bilinen biri yoktur.

Kara Sevdam İshani kim? İshani karakterini canlandıran oyuncu Radhika Madan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Gunca dedi ki:

  Radhika Madan Kara sewdam dizisin gercekten Shakti Aroraya karsi bir sey hissetdimi

 2. Anonim dedi ki:

  Seni seviyorum is hany

 3. Maysa dedi ki:

  Bayiliyorum
  Su kiza