Kanal D 2019-2020 Yeni Sezon Dizileri ve Oyuncuları

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan 2019-2020 Yeni Sezon Dizileri hangileri olacak ve Oyuncuları kimlerden oluşacak bu konuda sizlere bilgi vermek amacıyla bu içeriği oluşturduk. Geçtiğimiz yıl bir çok dizisi final yapan ya da yayından kaldırılan Kanal D için bu sezon oldukça önemli. Doğan medya grubunun Demirören Medya’ya sattığı Kanal D’nin 2019-2020 Yeni Sezon Dizilerini ve Oyuncularını sizler için buraya ekliyoruz.

2019-2020 Kanal D Yeni Dizileri

Kanal D 2019-2020 Yeni Sezon Dizileri

Öncelikle Kanal D ekranlarında 2019 yılında izlediğimiz dizileri kısaca yazmak ve yeni sezonda devam edecekleri yazmak istiyorum. Daha sonra da yeni çıkacak olan Kanal D dizilerini kısa kısa sizlere yazmak ve yeni diziler hakkında bilgi vermek istiyoruz. İşte 2019 yılından beri devam eden diziler ve kısa açıklamaları:

Afili Aşk Dizisi – Kanal D – Çarşamba

Afili Aşk dizisi bir yaz dizisi olarak başladı ve Çarşamba günleri ekrana geliyor. Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk öyle güzel bir ikili oldu ki izleyenler dizinin reytinglerini adeta uçurdular. Dizi belkide yaz sezonlarında yayınlanan diziler içinde en yüksek reytinge ulaşan dizi oldu. Afili Aşk dizisi yıldızları Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk Afili Aşk dizisiyle hem ön plana çıktılar hemde diziye kazandırdıkları yüksek reytingler birlikte 2019-2020 sezonu boyunca yayınlanmasını sağladılar. Kendilerini bu başarıdan dolayı kutluyoruz.Kanal D 2019-2020 Yeni Sezon Dizileri Afili Aşk

Zalim İstanbul Dizisi – Kanal D – Pazartesi

Zalim İstanbul dizisi Pazartesi günleri Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Geçtiğimiz sezon başlayan ve Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey gibi başarılı oyuncuları kadrosunda bulunduran Zalim İstanbul dizisi yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecek. 2019-2020 sezonu boyunca devam etmesine kesin gözüyle bakılan Zalim İstanbul dizisi geçtiğimiz sezon en iyi çıkış yapan dizilerden birisi olmuş ve yayınlandığı Pazartesi günleri neredeyse Söz ve Çukur dizileri kadar reyting almıştı.

Arka Sokaklar Dizisi – Kanal D – Cuma

Kanal D Yeni Sezonda yayınlanacak Diziler

Arka Sokaklar dizisi tam 13 sezondur Cuma günlerine renk katmaya devam ediyor. Kanal D ekranlarında bir Cuma günü klasiği haline gelen dizinin baş rollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Ozan Çobanoğlu, Alp Korkmaz, Oya Okar, İlker İnanoğlu, Özlem Çınar ve Merve Oflaz gibi başarılı oyuncuları barındıran Arka Sokaklar 14. sezonda da kaldığı yerden 2019-2020 sezonunda devam edecek. Cuma günleri oldukça yüksek reytingler almaya devam eden Arka Sokaklar Kanal D de yüksek reytingi ile yüzleri güldürüyor.

Yan Kalbim Yan Dizisi 2019-2020 Sezonunda Kanal D de

Yan Kalbim Yan isimli yeni bir dizi planlanıyor.  Eylül sezonunda yada 2019 Ekim ayı başında başlaması planlanan Yan Kalbim Yan isimli diziyi Kırgın Çiçekler dizisinin yapımcısı NTC Medya üstlenecek. Dizinin yönetmenliğini ise Şenol Sönmez yapacak. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Yan Kalbim Yan dizisinin senaryosunu Gül Abus Semerci kaleme alacak. Yan Kalbim Yan Yönetmeni: Şenol Sönmez Yan Kalbim Yan Senaryosu: Gül Abus Semerci Yan Kalbim Yan dizisinin Kanalı Kanal D olacak.

Kanal D 2019-2020 Yeni Sezon Dizisi Yüksek Topuklar

Yüksek Topuklar Dizisi 2019-2020 Sezonu Kanal D de yayınlanacak

Yüksek Topuklar – Yapım Firması: Felix Yapımın Yapımcısı olduğu Yüksek Topuklar dizisinin Yönetmeni: Altan Dönmez olacak. Senaristi açıklanmayan Yüksek Topuklar dizisinin müziklerini de yapacak isim henüz belirlenmedi. Yüksek Topuklar Oyuncuları belli oldukça buradan yazacağız sizlere. Yüksek Topuklar dizisinin hikayesi  nedir diye merak edenlere hemen yazalım. Yüksek Topuklar dizisinin konusu: Dizide genç bir manken ile kız arkadaşlarının hikayeleri anlatılacak. Yüksek Topuklar 2019-2020 sezonunda Kanal D ekranlarında olacak dizilerden birisi. Büyük ihtimalle Perşembe günü veya Pazar akşamı yayınlanacak.

Zümrüdü Anka Dizisi 2019-2020 Sezonu Kanal D de yayınlanacak

Zümrüdü Anka dizisi bu sezonun en yeni dizilerinden birisi olacak. Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen dizinin yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği Zümrüdü Anka dizisi kısa bir süre içinde oyuncu kadrosunu tamamlayacak ve 2019-2020 sezonunda Kanal D de seyircisi ile buluşacak. Zümrüdü Anka dizisinin senaryosunu Can Sinan’ın yazdığını öğrendik. Yeni sezonda yayınlanacak olan Zümrüdü Anka dizisinin yönetmeni ise Cemal Şan olacak. Oyuncuları da kısa sürede kesinleşip sete çıkacak olan Zümrüdü Anka dizisinin çekimleri Kapadokya’da Nevşehir Ürgüp ve Avanos gibi yerlerde gerçekleştirilecek.Kanal D 2019-2020 Yeni dizi Zümrüdü Anka

Yaralı Kuşlar Dizisi – Kanal D

Yaralı Kuşlar dizisi günlük bir dizi olarak yayınlanmaya devam ediyor. Ancak dizinin reytingleri beklenen seviyelerde olmadığı için Yaralı Kuşlar dizisinin 2019-2020 sezonunda devam etmesi oldukça zor görünüyor. Bu nedenle Kanal D kendisine yakın yapım şirketlerine yeni bir günlük dizi hazırlığında bulunmaları için istekte bulunmuş. Ancak Ağustos 2019 itibarıyla yayınlanmaya devam eden Yaralı Kuşlar yeni sezonda olmasa bile ciddi bir bölümü geride bıraktı.

Leke Dizisi – Kanal D

Leke Dizisi salı günleri ekrana geliyordu ve sezon finali yaparak yaz tatiline girmişti. Ancak yaz tatilinde gelen haberler Leke dizisinin yayından kaldırıldığı ve 2019-2020 sezonunda yeniden başlamayacağı yönünde oldu. Burak Sevinç ve Melis Sezen gibi oyuncuları buluşturan Leke dizisinin sessiz sedasız sezon finali yapıp yaz sezonunda da yayından kaldırılması elbette pek hoş olmadı kanal için.

Kanal D 2019-2020 Yeni Sezon Dizileri ve Oyuncularını burada kısa bilgilerle yazmaya çalıştık. Sizlerde yeni dizileri veya oyuncu bilgilerini bizlere sorabilir ve haklarında detaylı paylaşımları isteyebilirsiniz. Yeni başlayacak olan dizileri sıralamaya çalıştık. Peki bu diziler hangi gün yayınlanacak diye merak edenler vardır. Kısaca tahminlerimizi yazalım bu konuda:

Kanal D 2019-2020 Yeni Sezon Dizileri

Kanal D Yeni Sezon Dizileri Hangi Gün Yayınlanacak 2019-2020

Pazartesi >> Zalim İstanbul
Salı >> Leke yayınlanıyor(du)
Çarşamba >> Afili Aşk dizisi
Perşembe >> Yüksek Topuklar
Cuma >> Arka Sokaklar
Cumartesi >> İkizler Memocan final yaptı – Zümrüdü Anka
Pazar >> Yan Kalbim Yan

Sizlerde Kanal D ekranlarında yeni sezonda ekrana gelen dizileri sıraladığımız konuyu beğendiniz ise aşağı yorum olarak belirtiniz. Kanal D 2019-2020 Yeni Sezon Dizileri ve Oyuncuları hakkında yeni bilgiler geldikçe yazmaya devam edeceğiz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar kayhan yıldırım denizli merkez

    KANAL D EKRANLARINDA YENİ 15 SEZON ARKA SOKAKLAR İSTYORUM ARTIK CUMA GÜNÜ VE YENİ GELEN OYUNCULARI HAKKINDA BEKLİYORUM 2020 2021 2022 2023 YILDIR YAZAMAYA DEVAM EDECEĞİZ 16 SEZON GELSİN ARKA SOKAKLAR
    FİNAL İSTEMİYORUM POSTA AÇIKLAMA YAPIRORUM

Etiketler