Muhabbet Kapısı Programı Kadın Sunucusu Kimdir?

Tv
04.02.2021
6.486

Kanal 7 ekranlarında muhabbet kapısı isimli programı Mustafa Karataş Hoca ile birlikte sunan bayan kim izleyiciler merak etmeye başladı. Hemen yazalım sunucu bayanın adı Nursel Tozkoparan. Muhabbet kapısı programının kadın sunucusu Mustafa Karataş Hoca ile yaptığı sohbet ile ve sorduğu sorular ile merak konusu oldu. Bizde bu konumuzda Kanal 7 ekranlarında perşembe ve cuma günleri yayınlanan muhabbet kapısı programının kadın sunucusu kimdir? Sorusuna yanıt vereceğiz. Merak edilen soru:  Nursel Tozkoparan Mustafa hocanın eşi mi?Mucteba Karatas Mustafa hocanin esi mi

Muhabbet Kapısı Kadın Sunucusu Kimdir?

Muhabbet kapisi programi kadin sunucusu kimdirKanal 7 Muhabbet Kapısı programı Kadın Sunucusu Kimdir? Sorusu çok merak edildi. Çünkü muhabbet kapısı programına genellikle sadece Mustafa Karataş Hoca sunuyordu. 4 Şubat 2021 Perşembe günü yayınlanan programda Mustafa Karataş Hoca ile birlikte programa çıkan ve sunuculuk yapan kadın kimdir, Mustafa Karataş Hoca ile ilgisi var mı gibi merak edilen sorular izleyiciler tarafından sorgulandı. Kadın sunucunun adı  Nursel Tozkoparan. Mustafa hocamızın eşi değil, Kanal 7 Program Koordinatörüdür.

Muhabbet kapısı programı kadın sunucusu kim?

Mustafa Karataş Hocanın hazırlayıp sunduğu Muhabbet Kapısı isimli Kanal 7 programının yeni bölümlerinde Mustafa Karataş Hocaya yardımcı olan ve sunuculuk görevini devralan kadın kimdir daha önce bir sunuculuk yaptı mı hangi kurumda görevli nereli Kanal 7 ye yeni mi geldi, adı soyadı nedir gibi merak edilenler bu sayfada olacak. Nursel Tozkoparan. Mustafa hocamızın eşi değil, Kanal 7 Program Koordinatörüdür. kadın sunucumuzun adıdır. Mustafa hocamızın eşi ise merak konusu oldu.Muhabbet Kapısı Programı Kadın Sunucusu  Nursel Tozkoparan

Mustafa Karataş Hocanın eşi kimdir kızı oğlu var mı?

2004 yılından itibaren televizyon programı yapan Mustafa Karataş, bugüne kadar Cuma Sabahları ve Muhabbet Kapısı olmak üzere beş yüzden fazla canlı yayın gerçekleştirdi. İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Hadis Anabilim Dalı Öğretim Üyesi olarak görev yapmakta olan Mustafa Karataş, yurt içi ve yurt dışı konferanslarına, İHAM onursal başkanlığına ve televizyon programlarına devam etmektedir. İngilizce ve Arapça bilen Mustafa Karataş, evli ve dört çocuk babasıdır. Özel hayatını ön plana çıkarmayan Mustafa Karataş’ın eşi ve kızı çok merak ediliyor. Eşi ve ailesi ile fotoğraf vermeyen Mustafa Karataş kendine has tarzı ile yaptığı programlarla beğeni topluyor.

YORUMLAR

  1. misafir dedi ki:

    habere koyduğunuz başlığa bakın, birde haberin içeriğine bakın lütfen. kadın sunucunun adını açıklamış mısınız? insanları aptal yerine koymaktan vazgeçin.

  2. Ali uykusuz dedi ki:

    Kadin sunucunun muhabbet kapisinda olmasi cok yanlis jaratas hoca zaten programi sunuyordu vence cok gereksiz