Muhabbet Kapısı Programı Kadın Sunucusu Kimdir?

Kanal 7 ekranlarında muhabbet kapısı isimli programı Mustafa Karataş Hoca ile birlikte sunan bayan kim izleyiciler merak etmeye başladı. Hemen yazalım sunucu bayanın adı Mücteba Karataş. Muhabbet kapısı programının kadın sunucusu Mustafa Karataş Hoca ile yaptığı sohbet ile ve sorduğu sorular ile merak konusu oldu. Bizde bu konumuzda Kanal 7 ekranlarında perşembe ve cuma günleri yayınlanan muhabbet kapısı programının kadın sunucusu kimdir? Sorusuna yanıt vereceğiz. Merak edilen soru: Mücteba Karataş Mustafa hocanın eşi mi?Mucteba Karatas Mustafa hocanin esi mi

Muhabbet Kapısı Kadın Sunucusu Kimdir?

Muhabbet kapisi programi kadin sunucusu kimdirKanal 7 Muhabbet Kapısı programı Kadın Sunucusu Kimdir? Sorusu çok merak edildi. Çünkü muhabbet kapısı programına genellikle sadece Mustafa Karataş Hoca sunuyordu. 4 Şubat 2021 Perşembe günü yayınlanan programda Mustafa Karataş Hoca ile birlikte programa çıkan ve sunuculuk yapan kadın kimdir, Mustafa Karataş Hoca ile ilgisi var mı gibi merak edilen sorular izleyiciler tarafından sorgulandı. Kadın sunucunun adı Mücteba Karataş. Mustafa hocamızın eşi diye düşünüyoruz.

Muhabbet kapısı programı kadın sunucusu kim?

Mustafa Karataş Hocanın hazırlayıp sunduğu Muhabbet Kapısı isimli Kanal 7 programının yeni bölümlerinde Mustafa Karataş Hocaya yardımcı olan ve sunuculuk görevini devralan kadın kimdir daha önce bir sunuculuk yaptı mı hangi kurumda görevli nereli Kanal 7 ye yeni mi geldi, adı soyadı nedir gibi merak edilenler bu sayfada olacak. Mücteba Karataş kadın sunucumuzun adıdır. Mustafa hocamızın eşi diye tahmin ediyoruz.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. habere koyduğunuz başlığa bakın, birde haberin içeriğine bakın lütfen. kadın sunucunun adını açıklamış mısınız? insanları aptal yerine koymaktan vazgeçin.

  2. Avatar Ali uykusuz

    Kadin sunucunun muhabbet kapisinda olmasi cok yanlis jaratas hoca zaten programi sunuyordu vence cok gereksiz

Etiketler