Kalp Yarası Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Mekanları Neresi?

İlerleyen zamanlarda Atv kanalının yeni dizilerinden bir tanesi olacak Kalp Yarası dizisi merak uyandırmaya devam ediyor. Dizinin oyuncuları ve konusu merak edilirken dizi hakkında merak edilen şeylerden bir diğeri de dizinin çekim yerleri oldu. Bizde bu konumuzda Kalp Yarası dizisi izleyicileri ve dizi severler adına Kalp Yarası dizisinin çekim yerlerinden, çekim mekanlarından ve hangi şehirde çekileceğinden sizlere bahsedeceğiz.Kalp Yarası Dizisi Nerede Çekiliyor

Kalp Yarası Dizisi Nerede Çekiliyor?

Oyuncu kadrosunda Merve çÇağıran, Zehra Yılmaz, Bahar Şahin, İnanç Konukçu, Gökhan Alkan, İlhan Şen, Yağmur Tanrısevsin, Nail Kırmızıgül, Rıza Akın, Yonca Şahinbaş ve Kemal Burak Alper gibi birbirinden başarılı isimlerin yer almış olduğu Kalp yarası dizisi diğer pek çok diziden farkındalığa giderek çekimlerini Hatay’da yapacağını açıkladı. Dizinin çekimlerinin tamamı Hatay’da sürdürülecektir.

Kalp Yarası Dizisi Çekim Mekanları Neresi?

Atv’de yayınlanacak olan Kalp Yarası dizisinin çekim mekanı olarak açık ve kapalı pek çok mekandan yararlanıldı. Yazarlığını Tomris Giritlioğlu’nun kaleme almış olduğu Kalp Yarası dizisi çekimlerinde pek çok mekana yer verildi. Kalp Yarası dizisi ATV kanalında olan yayın hayatına başladığı zaman dizinin çekim mekanlarını detaylı bir şekilde adres bilgisi ile birlikte size sunacağız.Kalp Yarası Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Kalp Yarası Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Kalp Yarası dizisinin çekim bir şehri olarak farkındalığa gidilip Hatay tercih edildi. Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanmış olan Kalp Yarası dizi ekibi çekimlerin Hatay’da sürdürüleceğini Sanayi ve Ticaret ve Sanayi Odası başkanına duyurdu. Vali Doğan dizinin çekimlerinde Hatay’ın kullanılmasında ilin tanıtımına büyük katkı sağlayacağını belirtti. İlçe olarak ise Hatay’ın pek çok ilçesinde çekimlerin sürdürülmesi beklenmektedir.Kalp Yarası Dizisi Çekim Yerleri

Kalp Yarası Dizisi Çekim Yerleri

Çekimlerinin büyük bir kısmının Hatay’da gerçekleştirilecek olduğu Kalp Yarası dizisi çekimleri için pek çok yerden faydalanamadı. Hatay’ın belli bir kısmında dizi setleri geçtiğimiz günlerde kuruldu ve çekimlere hızlı bir şekilde başlandı.

Bu konumuzda da sizlere Kalp Yarası dizisinin çekim yerlerinden ve çekim mekanlarından bahsetmek istedik. Kalp Yarası dizi Atv’de olan yayın hayatına başladığı zaman dizinin çekim yerlerinden merak ettiğiniz kısımlar olursa sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte aşağıda bulunan yorum kısmından bize sorabilirsiniz. Kalp Yarası dizisinin oyuncu kadrosuna incelemek isterseniz de Kalp Yarası Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Başlama Tarihi (ATV) başlıklı konumuza bakabilirsiniz.

Etiketler