Kağıt Ev Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Star TV

Kağıt Ev Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Star TV… Kağıt Ev dizisi hazırlıkları devam ediyor. Kağıt Ev dizisi yapımcılığını O3 Medya üstlenirken dizinin yakın zamanda Star TV de yayınlanması bekleniyor. İşte Kağıt Ev dizisi oyuncu kadrosu resimleri ve dizi ile ilgili bilgiler konumuzun devamında…

kagit ev dizisi oyuncu kadrosu kim kimdir

Kağıt Ev Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturacağı Kağıt Ev dizisi oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis, Nihal Koldaş, Yaşar Uzel, Nejat Uygur, Helin Kandemir, Bülent Gültekin, Tuğçe Aykut ve Bulut Teker yer alıyor. Dizinin kadrosuna yeni dahil olan oyuncuları da konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

Kagit ev diziai afisi

Kağıt Ev Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?
Erdal Beşikçioğlu- Cihan
Nur Fettahoğlu- Aylin
Tuvana Türkay- Azra
Can Nergis- Bülent
Nihal Koldaş- Gülsüm
Yaşar Uzel- Halil
Nejat Uygur- Mert
Helin Kandemir- Cemre
Bülent Gültekin- Çetin
Tuğçe Aykut- İnci
Bulut Teker- Melisa

erdal besikcioglu kagit ev dizisinde

Erdal Beşikçioğlu- Cihan

Erdal Beşikçioğlu Kağıt Ev dizisinde Cihan rolünü canlandırıyor. Star TV de yayınlanacak olan dizisinin erkek başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu oldu. Erdal Beşikçioğlu 1970 Ankara doğumludur. Behzat Ç dizisi ile meşhur olan oyuncunun son dizisi Çocukluk reytinglerde düşük oran aldığı için kısa sürede final kararı aldı. Erdal beşikçioğlu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda eğitim aldı. Hala Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısıdır. Behzat Ç., Reaksiyon, Adı Efsane, Çocukluk, Acı Kiraz dizi filmlerinde rol aldı.

nur fettahoglu kagit ev dizisinde

Nur Fettahoğlu- Aylin

Nur Fettahoğlu Kağıt Ev dizisinde Aylin rolünü canlandırıyor. Nur Fettahoğlu Kağıt Ev dizisinde rol alacak. Oyuncu Nur Fettahoğlu 1980 Almanya doğumludur. Benden Baba Olmak ilk dizi tecrübesi oldu. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol aldı. Filinta, Fi, Kardeş Yolunda, Babil ve Hükümsüz dizi filmlerinde rol aldı. Nur Fettahoğlu instagram hesabı https://www.instagram.com/eclipsnf/

Tuvana Turkay yeni dizisi kagit ev

Tuvana Türkay- Azra

Tuvana Türkay Kağıt Ev dizisinde Azra rolünü canlandırıyor. Tuvana Türkay Kağıt Ev dizisinde rol alacak. Güzel oyuncu Tuvana Türkay 1990 İstanbul doğumludur. Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon mezunudur.Bir Nefes Yeter, Ağır Romantik, Deli Gönül, Kızlarım İçin, Yasak Elma dizi filmlerinde rol aldı.  Tuvana Türkay instagram hesabı https://www.instagram.com/tuvanaturkay/

can nergis kagit ev dizisinde

Can Nergis- Bülent

Can Nergis Kağıt Ev dizisinde Bülent rolünü canlandırıyor. Kağıt Ev dizisinde rol alacak olan oyuncu Can Nergis kimdir? Can Nergis 1985 İstanbul doğumludur. Arka Sokaklar, Tatlı İntikam, Anne, Börü ve Yasak Elma dizilerinde rol aldı. Can Nergis instagram hesabı https://www.instagram.com/cannergis/

nihal koldas kimdir kagit ev

Nihal Koldaş- Gülsüm

Nihal Koldaş Kağıt Ev dizisinde Gülsüm rolünü canlandırıyor. Kağıt Ev dizisinde rol alacak olan Nihal Koldaş 1956 doğumludur. Genellikle tiyatro oyunlarında rol alan oyuncu Nihal Koldaş Bıçak Sırtı, Masumiyet ve İçerde dizilerinde rol aldı.

yasar uzel kimdir kagit ev

Yaşar Uzel-Halil

Yaşar Uzel Kağıt Ev dizisinde Halil rolünü canlandırıyor. Kağıt Ev dizisinde rol alan Yaşar Uzel son olarak Kadın dizisinde rol almıştı. Bedel, Dinle Sevgili, Cesur Yürek, Aynalı Tahir dizi filmlerinde rol aldı. Yan rollerde oynayan oyuncu başarısı ile rol aldığı dizilerde kendini göstermeyi başarmıştır.

nejat uygur kagit ev dizisinde

Nejat Uygur- Mert

Kağıt Ev dizisinde Mert rolünü canlandıracak olan oyuncu Nejat Uygur’dur. Nejat Uygur’un torunu olan ve onunla aynı adı taşıyan oyuncu Nejat Uygur kimdir? Kağıt Ev dizisinde rol alacak olan oyuncu Nejat Uygur Bizim Hikaye dizisindeki Hikmet karakteri ile meşhur olmuştu. Nejat Uygur ilk olarak sosyal medyadaki videoları ile tanındı. Tiyatro oyunlarında sahne alan oyuncu son olarak Kırmızı Oda dizisinde rol aldı.

Helin Kandemir Kagit ev dizisinde

Helin Kandemir- Cemre

Kağıt Ev dizisinde Cemre rolünü canlandıracak olan oyuncu Helin Kandemir kimdir? Helin Kandemir 2004 doğumlu. Layla Şirin Ajansa kayıtlıdır. Bitmeyen Hikaye, Ötesiz İnsanlar, İsimsizler, Hakan Muhafız, Bit Litre Gözyaşı, Kız Kardeşler ve Doğduğun Ev Kaderindir dizilerinde rol aldı. Helin Kandemir instagram hesabı https://www.instagram.com/_helinkandemir/?hl=tr

bulent gultekin kbulent gultekin kagit ev dizisindeagit ev dizisinde

Bülent Gültekin- Çetin

Kağıt Ev dizisinde Çetin rolünü canlandıracak olan oyuncu Bülent Gültekin Boğaziçi Üniversitesi oyunculuk bölümünde eğitim aldı. Tiyatro sahnelerinde rol almıştır. Moda Sahnesi ekibinde asistandır. Hala İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sosyoloji okumaktadır. Bülent Gültekin instagram hesabı https://www.instagram.com/bulenttgultekin/

Tugce aykut Kagit ev inci kimdir

Tuğçe Aykut- İnci

Kağıt Ev dizisinde rol alan oyuncu Tuğçe Aykut dizi de İnci rolünü canlandıracaktır. Tuğçe Aykut ilk dizisi Kağıt Ev dizisi oldu. Tuğçe Aykut instagram hesabı https://www.instagram.com/tugceaykt/ Tuğçe Aykut Kağıt Ev dizisinde İnci rolünü oynayacak.

Bulut Teker Kagit ev dizisinde melisa

Bulut Teker- Melisa

Kağıt Ev dizisinde rol alacak olan oyuncu Bulut Teker kimdir? Bulut Teker Kağıt Ev dizisinde Melisa rolünü canlandırıyor. Bulut Teker Hande Aytar ajansa kayıtlıdır. Çocuk oyuncu Bulut Teker 2012 doğumlu. Reklam filmlerinde ve Arka Sokaklar dizisinde rol aldı.

Kağıt Ev Dizisi Konusu Ne?

Cihan ve Aylin Fırtına, oğulları Mert, büyük kızları Cemre ve küçük kızları Melisa ile; mutluluk ve refah içinde, imrenilecek bir hayat yaşamaktadır. Kariyerleri, evleri, hayatları… Kısacası çizdikleri aile tablosu mükemmeldir. Ama bu mükemmel hayatları tek bir yanlış anlama ile darmadağın olur. Onlar hem çocuklarını hem de ailelerini korumak için her şeyi göze almak zorundadırlar.

Kağıt Ev dizisi O3 Medya yapımcılığında yayınlanacak. Star TV de ekrana gelecek olan dizinin mayıs ayında yayına başlaması planlanıyor. Kağıt Ev dizisinin konusu hakkında resmi bir açıklama bulunmazken yapım şirketinin güçlü olması dizinin de başarılı olacağını düşündürüyor. Kağıt Ev dizisi oyuncu kadrosu bilgileri konumuza eklenerek güncellenmektedir. Kağıt Ev dizisi konusu konumuza eklenecektir. Kağıt Ev dizisi ile ilgili yorumlarınızı ve beklentilerinizi aşağı yazınız.

Etiketler