Kadın Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?

29.04.2019
1.837

Fox tv ekranlarında devam etmekte olan Kadın dizisi Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un baş rollerini paylaştığı ve iki sezondur oldukça yüksek reyting oranlarının ardından 3. sezon biletini de garantiledi ve dizi 3. sezonuna 1 Ekim Salı günü başladı. Kadın dizisi gerçekten de reytinglerde oldukça başarılı devam ediyor ve dizinin bu başarısını korumak için sürekli yeni oyuncular Kadın dizisine dahil olurken ziyaretçilerimizin merak ettiği yeni sezon gelen oyuncuların bilgilerini bu sayfada sizlere yazmaya çalışacağız.

Not: Bu konumuzda Kadın 3. Sezon Diziye Yeni Katılan Oyuncular kimler diye sormuş olsak da dizinin 2019 yılında bittiğini tekrar hatırlatalım. Kadın dizisi bittikten sonra Kanal D ekranlarında Baraj dizisi başladı. 2021 Mayıs ayında Baraj dizisi de final yapacak. Kanal D de 2021 yılında başlayacak yeni diziler için bu konuya bakabilirsiniz. >> 2021 yılında başlayacak yeni diziler

Kadın 3. Sezon Diziye Yeni Katılan Oyuncular Kimler?

9-Sahra Şaş- Berşan

Kadın dizisinde önceki sezon yer alan Berşan karakteri geri dönüyor. Berşan Kadın dizisine geri dönüyor. Arif’i seven ve mahallede Ceyda’nın arkadaşı olan Berşan diziye tekrar katılırken Arif’e olan sevgisi ne durumda göreceğiz. Önceki sezon Arif’i seven ve Bahar’ı kıskanan hatta Bahar’a kötülük üstüne kötülük yapan Berşan yeni sezonda kötülük yapmaya devam edecek mi?

Kadın dizisinde Feraye karakterini canlandıran Sahra Şaş kimdir? Sahra Şaş 1994 İstanbul doğumludur. Sahra Şaş 2013 yılında ilk kez Tatar Ramazan dizisinde rol aldı. Sonrasında Çoban Yıldızı, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Aşkın Dili Yok, Adını Kalbime Yazdım dizilerinde rol aldı. Sonrasında Bizim Hikaye dizisinde Çiçek karakterini canlandırdı. Son olarak ise Kadın dizisinde Berşan karakterini canlandırdı.

8- Yeni Jale Doktor

2 sezon boyunca doktor Jale’yi canlandıran Ece Özdikici‘nin ayrılmasıyla karakterini son olarak ‘Bizim Hikaye’de rol alan Pınar Çağlar Gençtürk devraldı. Eski Jale karakterini oynayan oyuncu Ece Özdikici şu sıralar TRT ekranlarındaki Benim Adım Melek dizisi oyuncuları arasında. Yeni Jale bakalım sevilip tutulacak mı?

Kadın dizisi doktor Jale neden değişti yeni jale kim

7- Kadın Fazilet Taşçıoğlu’nun oğluKadın Fazilet Taşçıoğlunun oğlu rolündeki kim

Kadın Dizisine Yeni Katılan Oyuncular Kimler?

Kadın dizisi bu kadar yüksek reytingleri kolay almıyor elbette. Diziye sürekli taze kan gerekiyor ve yeni oyuncular ile anlaşmalar devam ediyor. Kadın dizisi hem kadrosunu sürekli güncel tutarken hemde izleyicinin sıkılmaması için yeni oyuncular ile birlikte yeni konularda ekliyor senaryoya.. Kadın dizisi 2. sezonda bir çok oyuncu diziye dahil oldu. Elbette çıkan oyuncular da var ancak özellikle diziye yeni giriş yapan oyuncular daha çok merak ediliyor. Bizde bu konumuzda Kadın dizisine yeni katılan oyuncuların kimler olduğunu sırasıyla yazalım istedik. İşte Kadın dizisine yeni gelen oyuncuların listesi:

6- Kadın dizisi Hümeyra

Hümeyra Kadın dizisinin kadrosuna yeni sezonda son katılan isim oldu. Hümeyra özellikle Avrupa Yakası ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde uzun süre rol almıştı. En son Unutursam Fısılda isimli filmde izlediğimiz Hümeyra yeni sezonda Kadın dizisinin kadrosuna dahil oldu. Kadın dizisinde Hümeyra hangi rolde karakterde oynayacak belli olunca yazacağız.Hümeyra Kadın dizisine dahil oldu

5- Kadın dizisi Ulviye Kimdir (Nihal Menzil)

Kadın dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Diziye son olarak 21 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanan yeni bölümde Ulviye karakteri dahil oldu. Ceyda’nın çocuğunun bakıcısı olarak diziye yeni giren Ulviye karakterini canlandıran oyuncu Nihal Menzil. 1962 yılında Konya’da doğan Nihal Menzil bir çok dizi ve filmde roller aldı. Kadsın dizisinde de geçici olarak başladığı Ulviye karakteri ile yoluna devam ediyor.

Kadın dizisi Ulviye Kimdir (Nihal Menzil)

4- Kadın dizisine yeni gelen oyuncular – Avukat Kısmet (Tuğçe Altuğ)

Kadın dizisinin kadrosuna en son katılan isim olan Avukat Kısmet Avcı Arif’in hapishanede yattığı günlerde çıkageldi ve hem Arif için hem de sevdiği Bahar için bir umut ışığı oldu. Arif için elinden geleni yapan ve hapisten çıkması için  gerekli tüm işlemleri yaparak onu kurtaran Avukat Kısmet Avcı aynı zamanda Arif’ın kız kardeşi çıktı. Bu güne kadar Arif hiç görmemişti bu kardeşini ama Kısmet Avcı onu koruyup kollamış ve gerektiğinde oraya çıkıverdi. İyi de oldu hem Arif için hemde Bahar için. Çünkü Arif suçsuz yere hapiste tutuluyor, Bahar ise Arif için oldukça üzülüyordu. Böylelikle Avukat Kısmet Avcı ikisinin derdine merhem oldu. Peki kimdir Avukat Kısmet Avcı?Kadın dizisine yeni gelen oyuncu avukat Kısmet Tuğçe Altuğ

Tuğçe Altuğ – Kadın dizisindeki Avukat Kısmet Avcı Kimdir? Tuğçe Altuğ, 1987 tarihinde İstanbul ilimizde dünyaya gelmiş ve liseyi Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde tamamladıktan sonra burada ilgi duymuş olduğu tiyatro ile ilgilenmeye başladı. Tuğçe Altuğ liseyi bitirdikten sonra Mimar Sinan Üniversitesinde Devlet Konservatuvarını kazanmış ve burada Oyunculuk bölümünde eğitim almıştır. Tuğçe Altuğ çok fazla dizilerde gördüğümüz bir oyuncu değil ancak daha önce oynamış olduğu bazı diziler buluyor. Tuğçe Altuğ Küçük Sırlar, Yılanların Öcü ve Sen de Gitme gibi dizilerde ve bir çok sinema filminde rol almıştır. Son olarak Kadın dizisinde Arif’in avukatı aynı zamanda kız kardeşi Kısmet karakterinde izlediğimiz Tuğçe Altuğ diziye güzel bir renk katmıştır.

3- Kadın dizisi yeni gelen oyuncu – (Ahmet Rıfat Şungar)

Kadın dizisinin yeni oyuncularından birisi de sevilen karakterlerden birisi olan Ceyda’nın oğlunun babasıdır. Ceyda ile eskiden sevgili olan ve Arda isimli bir çocukları olan Emre ile Ceyda bir süre sonra ayrılmışlar Emre ise uzaklarda köyünde yaşamaya devam etmiş Ceyda ise meyhanelerde şarkı söyleyerek geçinmeye çalışmıştır. Ceyda Baharın en iyi arkadaşlarından birisi aynı zamanda kankasıdır. Emre’nin diziye gelişi ile herkes Ceyda’dan Emre’yi saklamaya çalışsa da bunu başarmak mümkün olmaz ve Ceyda ile Emre yeniden karşılaşır. Kadın dizisine yeni katılan Emre karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ahmet Rıfat Şungar’dır.Kadın dizisi yeni gelen oyuncu Emre rolü Ahmet Rıfat Şungar

Ahmet Rıfat Şungar – Kadın dizisindeki Emre Bilgileri: Ahmet Rıfat Şungar 9 Temmuz 1983 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Ahmet Rıfat Şungar üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Tiyatro üzerine tamamlamıştır. Oyunculuğa oldukça meraklı olan Ahmet Rıfat Şungar hepimizin yakından tanıdığı en azında simasını hatırlayacağımız bir yüzü vardır. Bir çok sinema-dizi projesinde önemli roller oynayan Ahmet Rıfat Şungar ilk olarak Kaybolan Yıllar dizisinde kamera karşısına geçmiştir. Onu asıl meşhur eden ve iyi bir oyunculuk sergilediği dizisi ise Hatırla Sevgili dizisi olmuştur. Daha sonra çok uzun sürmese de Merhamet dizisinde bir süre rol almıştır. Kadın dizisine ise Emre karakteri olarak dahil olmuş olan Ahmet Rıfat Şungar dizide Şirin ile yakınlaşmış ancak Ceyda ile yoluna bir nokta koyamamıştır. Çünkü Ceyda Emreden olan oğlu Arda varken Emre sayfasını kapatabilmesi pek mümkün görünmüyor. Kadın dizisinin Emre’si Ahmet Rıfat Şungar gerçek hayatta Farah Zeynep Abdullah ile sevgili olduğunu da buradan hatırlatmak isteriz.

2- Kadın dizisi Ayşin yeni oyuncu (Emre’ye Aşık Kız)

Kadın dizisinde bir sarmal başladı. Aslında bu aşk sarmalı sanki dizinin reytinglerini biraz düşürdü gibi. Çünkü Ceyda ile eski sevgili olan Emre diziye geldi ve Şirinden çok etkilendi. Şirin ile Emre birbirine yakınlaşırken hatta Emre artık Şirinin evine bile gelip ailesi ile iyice arayı yapmaya başlamışken Emre’ye aşık bir başka kız çıktı geldi diziye. Ayşin adındaki bu zengin ve gösterişli yaşamıyla dikkat çeken oyuncunun gerçek adını şimdilik bulamadık ama en kısa zamanda Kadın dizisine yeni katılan ve Emre’ye aşık olan bu güzel kızı Ayşin’i sizler için detayları ile buraya yazıp bilgilendireceğiz sizleri. Ayşin geçekten Emre’ye ilgi duyan ve onu elde etmek isteyen güzel ve cilveli bir kız.Kadın dizisi Ayşin kimdir Emreye aşık kız

1- Kadın dizisi Feride Kimdir (Emre’nin Annesi)

Kadın dizisi 62. bölümde 14 mayıs salı günü yayınlanmış olan son bölümde diziye yeni bir karakter girdi. Kadın dizisine Emre’nin annesi rolünde giren ve Feride karakterine hayat veren oyuncu Türkan Kılıç‘tır.
Kadın dizisi Feride Kimdir (Emre'nin Annesi)Türkan Kılıç Kimdir? 1968 yılında Eskişehir’de doğan Türkan Kılıç Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olduktan sonra oyunculuk kariyerine Yasemince isimli komedi dizisinde başlamıştır. 1997 yılından sonra birçok dizide yan rollerde oynayan oyuncumuz Kadın dizisinde Emre’nin annesi Feride rolünde oynayacak

Kadın Dizisine 3. Sezon Yeni Katılan Oyuncular Kimler? 2019-2020

Kadın dizisi her sezon bir çok yeni oyuncu ile anlaşmaya vararak kadrosunu güçlendirmeye çalışıyor. 2019-2020 sezonunda 3. sezonda da Fox tv de devam edecek olan Kadın dizisine yeni gelen oyuncuları burada sizlere sırası ile yazacağız. 64. Bölümü ile 28 Mayıs 2019 tarihinde sezon finali yapacak olan ve 2. sezonunu tamamlayacak olan Kadın dizisi uzun bir aranın ardından Ağustos 2019 da yeniden 3. sezon çekimleri için toplanacak. Verilen bu arada dizinin yeni 3. sezonu için yeni roller ve karakterler de diziye dahil olacak. Buradan takip ederek Kadın dizisine yeni gelen tüm oyuncuları sizlere yazmaya ve bu içerikte paylaşmaya devam edeceğiz. Yeni oyuncular Kadın dizisine geldikçe bu konumuz güncellenecektir.

Kadın dizisine yeni oyuncular katılacağını ve dizinin 3. sezon çekimlerinin Ağustos ayının ilk haftası başlayacağını öğrendik. Seray Kaya tatil bitti açıklamasıyla dizi ekibinin yavaş yavaş toplanmaya başladığını izleyenlerine duyurdu. Kadın dizisi 2019-2020 yeni 3. sezonda Eylülde Fox tv de devam edecek.

Sonuç olarak Kadın dizisi 3. Sezon ile Eylül 2019 da Fox tv de kaldığı yerden devam edecek. Bizde burada Kadın dizisine yeni katılan ve 3. sezonda dahil olan bütün oyuncuları ve bilgilerini sizlere aktarmaya çalışacağız. Kadın dizisi hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Kadın Dizisine 2. Sezonda Veda eden isimler:

1 – Kadın dizisi Suat – Gazenfer Ündüz

Kadın dizisinde Suat olarak bildiğimiz Gazanfer Ündüz 2. sezon finalinde ölerek diziden ayrıldı. Nezir tarafından öldürülen Suat diziden ayrılarak yeni sezon öncesinde ilk önemli ayrılık oldu. Sarp ile Suat arasındaki huzursuzluğun ana kaynağını bilen Nezir Suatı öldürerek hem kendi kurtuldu hem de Sarpa nefes aldırmış oldu. Suatın diziden ayrılması sezon finalinde gerçekleşti. Suat özelikle Şirin ile sevgili olduğu bölümlerde büyük tepkiler almış ve kızı yaşındaki biri ile dizide de olsa ilişki yaşamasından dolayı çok eleştirilmişti.Kadın dizisi Suat ölerek diziden çıktı Gazenfer Ündüz

2 – Kadın dizisi Nezir – Hakan Karahan

Suat ile girdiği mücadelede Suatı öldüren Nezir de Kadın dizisinin 2. sezonu sonunda ölen bir başka isim oldu. Nezir özellikle Sarpa kafayı takmış ve ona zor günler yaşatmıştı. 2. Sezon sonunda Kadın dizisine veda eden bir diğer isim olan Hakan Karahan Kadın dizisinde Nezir karakteri ile damga vurmuştur.Kadın dizisi Nezir Hakan Karahan ölerek diziden çıktı

Not: Kadın dizisi 3. sezon bitmeden final yaptı. Kadın 3. Sezon Diziye Yeni Katılan oyuncular dizinin bitmesinden memnun olmasalar da dizinin efsane bir reytingle bitmesi final olması herkesi şaşırttı. Final gününde bile yüzde 10 total reyting alan dizi Fox tv tarafından bitirildi. Kadın 3. Sezon Diziye Yeni Katılan oyuncuların daha fazla yazılmasına da gerek kalmadı.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    ,3 sezonu basarız buldum feyyaz duman hayranı olarak onun ikinci plana atılması diziden soğuttu artık bakmıyorum diziye