Kaderimin Oyunu Nerede Çekiliyor? Amasya’nın Neresi

06.11.2021
157

Bu haberimiz Kaderimin Oyunu Nerede Çekiliyor? Amasya’nın Neresinde set kuruldu hakkında. Kaderimin Oyunu dizisinin çekimlerinin nerede yapıldığını sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu Kaderimin Oyunu dizisinin yapımcılığını Nazlı Heptürk üstlenmiştir. Senaryosunu Gül Abus Sermenci’nin kaleme aldığı Kaderimin Oyunu dizisinin başrollerini Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak paylaşacaktır. Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kaderimin Oyunu dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamış ve izleyiciler tarafından dizinin nerede çekildiği de merak edilmiştir. Bizde sizler için Kaderimin Oyunu dizisini nerede çekildiğini ve dizinin çekim mekanları sizlerle paylaşacağız.

Kaderimin Oyunu Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kaderimin Oyunu Dizisi hangi konakta çekiliyor

Kaderimin Oyunu dizisindeki evin diğer yönlerden resimlerini paylaşalım. Ev hr açıdan gayet güzel görünüyor. kaderimin oyunu dizisi beyaz ev nerede

İstanbul’da senaryosuna devam edecek olan Kaderimin Oyunu dizisi İstanbul’a giriş yaptığında müthiş bir İstanbul manzarası görüldü. kaderimin oyunu Istanbulun neresinde cekildi

Kaderimin Oyunu dizisi oyuncuları İstanbul’a giderken bir lokanta da mola veriyorlar. Amasya İstanbul yolunda olan bu lokanta gayet nezih ve güzel bir mekan.  kaderimin oyunu yoldaki restoran nerede  Kaderimin Oyunu Dizisi hangi şehirde konakta çekiliyor sorusuna hemen yanıt verelim. Kaderimin Oyunu Dizisi Amasya ilimizde ve İstanbulda bir konakta çekiliyor. Sahile yakın yerde bulunan ve daha önce Baraj dizisinin çekimlerinin de yapıldığı Büyükçekmece yakınlarındaki bir konakta iç çekimler yapıldı. Kaderimin Oyunu Dizisinin dış çekimleri ise amasya ilimizde otantik mekanlarda yapılıyor.

Kaderimin Oyunu dizisi çekim yerleriYapımcılığını NGM Medya’nın üstlendiği Kaderimin Oyunu dizisinin başrollerini Öykü Karayel ve Akın Akınözü paylaşmaktadır. Etkileyici hikayesi ve usta oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Kaderimin Oyunu dizisinin çekimlerinin nerede yapıldığı da merak edilmiştir. Büyük ilgi görmesi beklenilen Kaderimin Oyunu dizisinin çekimleri Amasya’da başlamıştır ve dizinin çekimleri Amasya’da devam edecektir. Hatta geçtiğimiz haftalarda Amasya valisi ve Belediye Başkanı dizi setini ziyarete gitmişti. Amasya bugüne kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmış ve kültürel açıdan oldukça zengin bir şehirdir. Bundan dolayı Kaderimin Oyunu dizisinin çekimleri de Amasya’da gerçekleşmektedir.

Kaderimin Oyunu Dizisi Amasya’nın Neresinde Çekiliyor?

Kaderimin Oyunu dizisi Amasyanın neresinde çekiliyorStar TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kaderimin Oyunu dizisinin çekimlerinin Amasya’da gerçekleştiğini sizlerle paylaştık. Izleyiciler tarafından çekimlerin Amasya’nın neresinde gerçekleştiği de merak edilmiştir. Amasya küçük bir şehirdir, bundan dolayı dizinin çekimlerinde Amasya’nın birçok ilçesi kullanılacaktır. Amasya kültürel açıdan oldukça zengin bir şehirdir ve birçok tarihi semti vardır. Ancak Kaderimin Oyunu dizisinde anlatılan ana hikaye ve çekimlerin çoğu Amasya’nın merkezinde geçecektir. Ilk bölüm fragmanı da gördüğümüz Cemal ile Asiye’nin yürüdüğü köprü ise Kunç Köprüsüdür.Kaderimin Oyunu Dizisi Amasya ilimizde çekiliyor

Kaderimin Oyunu Dizisi Çekim Mekanları

Kaderimin Oyunu dizisi seti nerede çekimlerin yapıldığı mekanYönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu Kaderimin Oyunu dizisinde zorlu bir çocukluk geçiren Asiye’nin kaçarak Cemal ile evlenmesi ve Cemal’in daha iyi bir yaşam için onları bırakıp gitmesi ile yaşadığı şeyler anlatılacaktır. Merakla beklenilen Kaderimin Oyunu dizisinin çekimleri Amasya’da gerçekleşmektedir. Amasya küçük ve tatlı bir şehirdir. Dizinin çekimlerine de Amasya’nın birçok semti kullanılacaktır. Ancak Kaderimin Oyunu dizisinde anlatılan ana hikaye Amasya’nın şehir merkezine geçecektir. Amasya’da birçok tarihi köprüsü vardır. Dizinin ilk bölüm fragmanında Cemal ve Asiye’nin birlikte yürüdüğü köprü ise Kunç Köprüsüdür.

Kaderimin Oyunu Dizisi Çekim Yerleri

Kaderimin Oyunu dizisi hangi il ilçe mahallede çekiliyorOyuncu kadrosunda Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak, Meriç Aral, Kaan Çakır, Esra Dermancıoğlu ve Cemre Melis Çınar gibi başarılı isimlerin yer aldığı Kaderimin Oyunu dizisi 2021-2022 sezonu için Star TV’de başlayan yeni dizilerden biridir. NGM Medya imzalı Kaderimin Oyunu dizisinin çekimleri Amasya’da başlamıştır. Dizinin setine Amasya valisi ve belediye başkanı da ziyarete bulunmuştur. Amasya, bugüne kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır ve kültürel olarak oldukça zengin bir şehirdir. Kaderimin Oyunu dizisinde de Amasya’nın birçok ilçesi kullanılacaktır ancak dizinin çekimlerinin çoğu Amasya’nın şehir merkezinde yapılacaktır.

Kaderimin Oyunu Nerede ÇekiliyorBu konumuzda Kaderimin Oyunu dizisinin çekimlerinin nerede yapıldığını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kaderimin Oyunu Nerede Çekiliyor? çekimler hangi il ilçede mahallede sizlere yazdık. Kaderimin Oyunu Dizi Oyuncuları burada.

Kaderimin Oyunu Dizisi tanıtım fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..