İncir Ağacı Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Yerleri Mekanlar Neresi?

30.09.2019
211

TRT1 ekranlarında 14 Ekim pazartesi gününden itibaren saat 15.00 da başlayacak olan İncir Ağacı dizisinin çekildiği yerlerin neresi olduğunu, İncir Ağacı Dizisi Nerede Çekiliyor sorusunu burada detayları ile yanıtlamak ve İncir Ağacı Dizisinin Çekim Yerleri Mekanlar Neresi? sorusunu hem görsel hemde yazıyla sizlere detaylıca yazmak istiyoruz bu sayfada.

İncir Ağacı dizisi nerede çekiliyorİncir Ağacı Dizisi Nerede Çekiliyor?

İncir Ağacı dizisi Mint yapıma ait dizi film platolarının bulunduğu Kocaeli ilimizin Darıca ilçesindeki özel stüdyolarda iç çekimleri yapılıyor. Dış çekimler ise genellikle çevre park ve bahçeler ile İstanbul ilimizin güzel mekanlarında yapılıyor. İncir Ağacı dizisi çekimlerinde Seksenler dizisi ile bir çok mekan ortak kullanılıyor. Darıca ilçesindeki dizi platosunda başlayan çekimler İncir Ağacına özel olarak dizayn edilmiş iç ve dış mekanlarda devam edecek. Ayrıca İstanbul Beykoz‘da bulunan çekim platosunda da İncir Ağacı dizi çekimleri yapılacak.

İncir Ağacı dizisinin çekim mekanlarıİncir Ağacı dizisi Çekim Yerleri Mekanlar Neresi?

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan İncir Ağacı dizisi günlük bir dizi olduğu için ve hafta içi her gün ekrana geleceği için birçok farklı mekanda iç ve dış çekimler yapılacağını şimdiden haber verelim. Aşağıdaki fragmanda da göreceğiniz üzere İncir Ağacı dizisinin çekildiği birçok farklı mekan ve yer bulunuyor. En çok merak edilenler ise İncir Ağacı dizisi Ocak ailesinin evi nerede, incir ağacı dizisi Cemal Ustanın dükkanı nerede, İncir Ağacı dizisinde parkta oturdukları ve mektup okuduğu yer neresi, havuzlu şelaleli fiskiyeli park nerede, Irmak kenarında oturdukları yeşillik kamışlı alanlar neresi, gibi birçok soruyu bu sayfada sizlerle görsel olarak paylaşacak ve incir ağacı dizisinin detaylarını çekildiği yerleri ve incir ağacı dizisinin çekim setinin kurulduğu yerlerin sizlerle paylaşacağız.

İncir Ağacı dizisi Ocak ailesinin evi neredeİncir Ağacı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Eren Pekgöz (Tarık Hoca) Yılmaz Ceylan (Şefik) Çırak Ali Emel Bertan (Refika) Murat Demirkıranlardan (Şöhret) Aylin Kılınçarslan (İsmet) Ece Baliç (Perihan) Faruk Pakiş (Yavuz) Sidal Damar (Kerime) Özlem Güveli (Neriman)
Jale İsmail Umut Açabuğa (Kahveci Recep) Fatoş Polat (Mesude) Ali Baba (Güntekin) Mina Derman (İnci) Fatih Hürkan (İpsiz Vefa) Buket İncigöz (Suzan) Enzel Damla Tombak (Belgin) Burakhan Yılmaz (Orhan) Arif Nazim (Cemal Usta) İncir Ağacı Oyuncu Kadrosu ve karakterlerini detaylıca sizler için hazırladık. Tıklayın >> İncir Ağacı Oyuncu Kadrosu ve karakterleriİncir Ağacı dizisinin çekildiği park nerede

İncir Ağacı dizisi tanıtım fragmanı videosu:

İncir Ağacı dizisi ırmak kenarı nerede? İncir Ağacı dizisinde fragmandaki yeşil alan hangi Irmak kenarı?İncir Ağacı dizisi Irmak kenarı neresi

İncir Ağacı dizisi hangi il ilçe köyde çekiliyor? Dizinin Mint yapım dizi platosunda Kocaeli Darıca ilçesinde ve İstanbul’da Beykoz’da çekimleri devam ediyor.İncir Ağacı dizisi hangi il ilçe köyde çekiliyor

İncir Ağacı dizisinin yeni bölümleri geldikçe dizinin çekildiği yerleri sizlere daha net bir şekilde yazmaya çalışacağız. Sizlerde bildiğiniz yerlerde İncir Ağacı dizisi çekiliyorsa aşağıya yazabilirsiniz.. İncir Ağacı dizisi hangi il ilçe köyde çekiliyor?

İncir Ağacı Dizisi 1.2.3.4.5. Bölüm Nerede Çekiliyor? Hangi Mahallede? Detaylı bilgileri sizlere buradan ekleyeceğiz.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Incir ağacı dizisini beğenerek izledim bu yaşıma geldim böyle güzel bir dizi seyretmedim yönetmenini oyuncularını tebrik ediyorum inşallah final olmaz devam eder trt.ekranlarinda cik güzel bir aile dizisiydi bittiğine çok üzüldüm

  2. Emine Gedik dedi ki:

    Ocak ailesinin evi tam olarak nerde bu evi çok merak ediyorum çok hoşuma gidiyor. İçni görmek istiyorum her odalarına bakmak istiyorum lütfen bunu yayınlarmısınız paylaşırsanız çok sevinirim. Sizi çok seven izleyiciniz.

  3. Murat dedi ki:

    Ramo bitsin guzel dizi değil