İnci Taneleri Dizisini Nasıl Buldunuz? İzlenme Oranları ve Yorumlar

Tv
20.01.2024
1.166

İnci Taneleri dizisini nasıl buldunuz, beğendiniz mi? İzlenme oranlarını sizlerle paylaşacağız. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan İnci Taneleri dizisinin senaryosunu başrolünde yer alan Yılmaz Erdoğan kaleme almaktadır. Yapımcılığını BKM Film’in üstlendiği İnci Taneleri dizisi hakkında yapılan yorumlar ve reytingleri de merak edilmiştir. Bizlerde İnci Taneleri dizisi hakkında yapılan yorumları ve izlenme oranlarını sizlerle paylaşacağız.

İnci Taneleri Dizisini Nasıl Buldunuz?

Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu İnci Taneleri dizisinin tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştır. Fragman sosyal medyada en çok konuşulan konulardan olmuştur. Özellikle dizinin kadın başrol oyuncusu Hazar Ergüçlü’nün pavyon sahnesi büyük ses getirmiştir. İnci Taneleri’nin fragmanı kısa sürede yüz binlerce kişi tarafından izlenmiştir. Yayınlandığı günün en çok izlenen dizisi olacağını tahmin ettiğimiz İnci Taneleri’nin fragmanı seyircilerden olumlu yorumlar almıştır.İnci Taneleri Dizisini Nasıl Buldunuz

İnci Taneleri Dizisini Beğendiniz Mi?

Yapımcılığını BKM Film üstlenmiştir. İnci Taneleri dizisi etkili hikayesi ve güçlü kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. En çok konuşulan dizilerden olan İnci Taneleri’nin fragmanı kısa süre içerisinde gündeme oturmuştur. Tüm sosyal medya platformlarında en çok konuşulan dizi olan İnci Taneleri hakkında olumsuz yorumlar da yapılmıştır. Fakat geri dönüşlerin çoğu olumlu yöndedir. Seyirciler İnci Taneleri dizisinin fragmanı beğenmişlerdir.

İnci Taneleri Dizisi Reytingleri ve İzlenme Oranları

İlk bölümü 25 Ocak 2024 perşembe akşamı yayınlanacaktır. İnci Taneleri dizisinin izlenme oranları da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizler de merak eden okuyucularımız için araştırdık. Ancak, İnci Taneleri dizisinin aldığı reytingler henüz belli değildir. Bizler henüz yayınlanmadan bile büyük ses getiren İnci Taneleri’nin perşembe gününün en çok izlenen dizisi olacağını düşünüyoruz. Yinede İnci Taneleri başladığı zaman izlenme oranlarını sizlerle paylaşacağız. inci taneleri dizisi hazar ergüçlü

İnci Taneleri Dizisi İzleyici Yorumları

Oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç, Yasemin Baştan gibi başarılı isimlerin yer aldığı İnci Taneleri dizisi hakkında yapılan yorumlarda merak edilmektedir. Sizler, fragmanı hakkında olumlu geri dönüşler alan İnci Taneleri dizisini izlediğiniz zaman, dizide neyi beğenip beğenmediğinizi, eksik gördüklerinizi, tüm görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İnci Taneleri dizisini nasıl buldunuz, beğendiniz mi? İzlenme oranlarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiklerinizi ve İnci Taneleri dizisi hakkındaki görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Akif dedi ki:

  Ayda yürümekten beter birturlu ilerlemiyor baydı

 2. AYDIN dedi ki:

  Konu ilginç,kadro güzel, ancak Yılmaz sanki zorla konuşuyor, tamam canlandırdığı karakter üzgün, yaralı diğer bütün dizilerde olduğu gibi
  süreyi doldurmak için çok boş zaman
  harcıyor. Biraz daha hızlanırsa daha iyi olacak

 3. Ayşe deniz dedi ki:

  İşin içinde Yılmaz Erdoğan olunca izlenme rekoru kırmış olabilir. Bu çok normal. Ama dizinin gerek senaryosunu
  gerek de Yılmaz Erdoğan dışında oyuncu kadrosunu hiç beğenmedim. Özellikle son günlerdeki pavyon dansı ile
  gündeme gelmeyi başaran (başka türlü gelemedi zaten) Hazal Ergüçlü hiç yakışmamış Yılmaz Erdoğan’ın yanına.
  Nasıl böyle bir hata yaptı Yılmaz Erdoğan??? Dansa gelince Allah aşkına biz ne zaman ciddi, aklı başında bir halk olacağız? Ne zaman hoş sanatlarla ilgilenmeyi isteyeceğiz? Nadar çok seviyoruz böyle abuk sabuk kalitesiz şeyleri ya??

  1. Yönetici dedi ki:

   Güzel bir eleştiri olmuş, devamını bekliyoruz Ayşe hanım.