İnci Ertuğrul Yeni Sezon (2024-2025) Programı Nedir, Kaybolan Çiçekler Başlar mı?

Tv
12.02.2024
3.789

Bu konumuzda İnci Ertuğrul Yeni Sezon (2024-2025) Programı Nedir? Kaybolan Çiçekler sunucusu İnci Ertuğrul programı Yeniden Başlar mı? sorularına yanıt vereceğiz. İnci Ertuğrul ile kaybolan çiçekler programı geçtiğimiz yıllarda Fox TV ekranlarında yayınlanmış özellikle kaybolan çocukları bulmaya yönelik detaylı program sonrasında yoğun bir ilgi alaka olmuştu. İnci Ertuğrul oldukça fazla mesai harcayarak kaybolan çocukları pırıl pırıl gençleri veya akli dengesi yerinde olmayıp kayıplara karışmış kişileri bulmak için elinden geleni ardına koymuyor ve bunu Fox TV ekranlarında kaybolan çiçekler isimli programda tüm Türkiye’ye duyuruyordu.

Ancak kaybolan çiçekler isimli program zamanda reytinglerde düşük sonuçlar almaya başlayınca İnci Ertuğrul programını erken final yaparak bitirmek zorunda kaldı. Ancak İnci Ertuğrul’un o kadar çok seven ve ona o kadar umut bağlayan aile vardı ki yeniden İnci Ertuğrul başlasın kaybolan çiçekler tekrar yayınlanmaya başlasın gibi birçok talep ve istek Fox TV ye iletilmiş ancak Fox TV oralı olmayarak programı yeniden başlatmamıştı. Yeni sezonda İnci Ertuğrul 2024 ve 2025 program yapacak mı kaybolan çiçekler yeniden başlayacak mı soruları izleyiciler tarafından oldukça merak edilmeye başlandı. Bizde bu konuda sizlere yanıt vermek için bu sayfayı oluşturmuş bulunuyoruz.

 

İnci Ertuğrul Yeni Sezon (2024-2025) Programı Olacak mı?

İnci Ertuğrul Yeni Sezon (2024-2025) Programı yeni sezonda Star Tv de başlaması bekleniyor. İnci Ertuğrul yeni sezonda ekranda olacak mı yeni programı yayınlanacak mı gibi merak edilen sorulara da yanıt vermek istiyorum. İnci Ertuğrul oldukça başarılı bir sunucu ve açmış olduğu konuları tüm Türkiye’ye duyurarak özellikle kaybolan gencecik çocuklarımıza evlatlarımıza ve onların ailelerine umut olan tüm Türkiye’nin sevdiği bir isim haline geldi. O kadar çok kaybolan çocuğu genci ve kızı buldu ki birçok insanın umudu haline geldi ve oldukça popüler bir programa dönüştü kaybolan çiçekler. İnci Ertuğrul gibi önemli bir ismin mutlaka program yapması ve kaybolan çiçekler adıyla daha önce yayınlamış olduğu programı yeniden ekrana getirmesi ya da benzeri içerikli başka bir program yapması için oldukça büyük bir beklenti var.

İnci Ertuğrul Yeni Sezonda hangi kanalda olacak 2019 2020

İnci Ertuğrul kaybolan çiçekler programı yeniden başlayacak mı?

2022-2023 sezonunda İnci Ertuğrul’un Fox TV olmasa da başka bir kanalda ekrana gelebileceği ve yeni sezonda kanallar ile yaptığı görüşmeler sonrasında Kanal D veya Show TV ekranlarında izleyebileceğimizi öğrendik. Ancak henüz programın konusu detayları hakkında net bilgiler olmasa da çok büyük bir ihtimal ulusal kanallardan birisinde İnci Ertuğrul yeniden program yapmaya başlayacak. Bu program büyük ihtimalle kaybolan çiçekler veya onun tarzında bir program olacak. Kaybolan çiçekler deyince akla gelen İnci Ertuğrul olduğu için büyük ihtimal programın adı yine kaybolan çiçekler olacak. Kaybolan çocuklarımızı evlatlarımızı bulmak için çırpınan İnci Ertuğrul emniyet mensupları ve adalet makamları ile işbirliği içerisinde yürütmüş olduğu arama kurtarma faaliyetlerinde oldukça başarı sağlamış birçok aileye evladını teslim ederek bu başarısını tescil ettirmiştir. Böylesine başarılı bir sunucunun boş kalmayacağını yeni sezonda da kaybolan çiçeklerde ya benzer bir programla ulusal kanallarımızın birisinde yayın yapacağını düşünüyorum.

 

İnci Ertuğrul Yeni Sezon (2024-2025) Programı hangi kanalda olacak?

İsmini ve kanalını henüz bilmediğimiz için ne türde bir program yapacağını ve hangi içerikleri yayınlayacağını önceden söylemek çok zor olsa da İnci Ertuğrul daha önce yapmış olduğu başarılı programları olan ve tüm Türkiye’nin kendisini tanıyıp sevdiği kaybolan çiçekler isimli programı yeniden başlatacak gibi görünüyor. Birçok ailenin umudu olan ve kendisinin yeniden program yapması için büyük bir baskı yaptığı izleyici topluluğu hem Fox TV’ye hem de sunucunun kendisine bizzat ulaşarak yeni programını sabırsızlıkla beklediklerini ifade etmişler bu yüzden de İnci Ertuğrul zaman zaman sosyal medya açıklamalarıyla yeni bir programın yolda olduğunu ifade etmişti. Edindiğimiz bilgilere göre İnci Ertuğrul yeni sezonda Kanal D veya Show TV ekranlarında yeni programını hazırlamaya başlayacak ve bu programın adı da büyük ihtimalle kaybolan çiçekler veya benzeri bir tarzda olarak kaybolan değerlerimizi evlatlarımızı yeniden bulmak için tüm ekibiyle birlikte çalışmaya başlayacak.

 

İnci Ertuğrul iletişim telefon WhatsApp ihbar hattı:

İnci Ertuğrul hangi kanalda bir programa başlarsa kanalla ilgili WhatsApp hattının açık olacağını programda işlenen konuların ve konukların ulaşabileceği bir iletişim telefonu olacağını WhatsApp numaralarına görüntülü ve sesli mesajlarınızı yollaya bileceğiniz özel bir hat olacağı ve ihbarlarınızı bu hat üzerinden programa iletebileceğiniz şimdiden söyleyebiliriz. İnci Ertuğrul yeni sezonda 2024-2025 yıllarında yapacağı yeni program için iletişim telefon mail WhatsApp ihbar hattını burada sizler için kesinleştiğinde duyuracağız.

İnci Ertuğrul Programı kaybolan çiçekler neden bitti niçin yayınlanmıyor?

Uzun bir süre Fox tv de ekrana gelen ve birçok kayıp çocuğun bulunmasına vesile olan Kaybolan Çiçekler programı Neden Bitti Niçin Final Yaptı Devam Edecek mi? soruları uzun süre soruldu ancak Fox TV’nin final kararının ardından İnci Ertuğrul bir daha programa çıkmadı. Ancak programın sürekli takipçileri İnci Ertuğrul programı neden bitti niçin yayınlanmıyor ne zaman geri başlayacak gibi soruları sürekli sordular. Bu soruya hemen yanıt verelim. Kaybolan Çiçekler geçtiğimiz sezon ekrana ara vermiş bir daha yayınlanmamıştı.

İnci Ertuğrul (2019-2020) yeni Programı projesi

FOX TV’de ekrana gelen kaybolan çiçekler programı oldukça güzel bir program ve kaybolan çocukların gençlerin bulunmasına yönelik sosyal sorumluluk projesi idi. Ancak Fox Tv reytingleri bahane ederek kısa sürede programı yayın akışından çıkardı ve bir daha başlatmadı. Şimdi 2022-2023 sezonunda yeni bir kanalda programını tekrar başlaması gündeme geldi inşallah İnci Ertuğrul en kısa sürede Ulusal kanallarımızın birisinde yeniden sevenleriyle buluşacak. Sizlerde yukarıda verecek olduğumuz iletişim numaralarından İnci Ertuğrul’un 2023-2024 yıllarında sunacağı programa ulaşabilir iletişim ve mail aracılığıyla sorularınızı sorabilir söyleyeceğiniz anlatacağınız veya ihbar edeceğiniz şeyleri ifade edebilirsiniz. Böylesine duyarlı bir projede yer alan İnci Ertuğrul’a bir kez daha teşekkür ediyorum.

İnci Ertuğrul kimdir Kısa bilgileri?

Başarılı sunucu İnci Ertuğrul 1956 yılında Trabzon ilimizin Akçaabat ilçesinde doğmuş Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde işletme fakültesinde okumuştur. Eğitimini bitirdikten sonra TRT televizyonu tarafından gerçekleştirilen spikerlik sınavına katılmış ve oldukça başarılı olarak uzun bir süre radyo ve televizyon ekranlarında yer almıştır. TRT ekranlarından sonra ilk özel radyoda sunuculuk yapmaya başlayan İnci Ertuğrul 3 yıl radyoda görev aldıktan sonra aynı dönemde TRT GAP TV’nin bazı programlarını sunmaya başlamıştır. TRT den sonra Flash TV, Star TV, TGRT TV kanallarında görevler alarak sunuculuk yapmış ve bir dönem akademisyen olarak özel bir üniversitede sunuculuk hitabet ve diksiyon dersleri vermiştir.

Televizyon ekranında oldukça başarılı programlar yapan ve kaybolan çiçekler programı ile tüm Türkiye’nin tanıdığı bildiği ve yakından izlediği bir isim haline gelen İnci Ertuğrul TRT Haber’de uzun süre haber sunmuştur. 2017’de başlamış olduğu Fox TV ekranlarındaki kaybolan çiçekler programından sonra bir süredir dinlenmekte olan İnci Ertuğrul büyük bir aksilik olmazsa 2022-2023 sezonunda yeniden televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşacak. İnci Ertuğrul yeni sezonda başarılar diliyoruz.

Gerçeğin Peşinde programı Star TV ile anlaştı ve Serap Paköz Yerine yeni sezonda İnci Ertuğrul programı sunacak: Serap Paköz Gerçeğin Peşinde Programından ayrıldı yerine İnci Ertuğrul geldi ve program Star tv ile 2024-2025 sezonu için Anlaştı. Detaylı bilgiler için Tıklayın >> Gerçeğin Peşinde Sunucusu İnci Ertuğrul oldu

Siz de yorum ve görüşlerinizi İnci Ertuğrul hakkında ve yeni başlayacak programı hakkındaki fikirlerinizi görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Hoşçakalın..

YORUMLAR

 1. Figen dedi ki:

  İnci hanım ı televizyon da görmek istiyorum lütfen

 2. Yasemin Ayan dedi ki:

  Lütfen İnci hanım gelsinnnn.cok doğal ve güzel bir sunucu seviyorum onuuu

 3. Feride Evrensel dedi ki:

  İnci Ertuğrulu görmek istiyoruz en kısa zamanda inşallah

 4. Emine bekar dedi ki:

  İnci hanım programa başladı bu programlar insanların hayatına dokunarak çok fayda sağlıyor.

 5. Anonim dedi ki:

  Star tv gerçegin peşinde bittimi

 6. safiş dedi ki:

  Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.bişe anlamiyoruz konuşmasindan yüregimi sikiyor o konuşurken

 7. Hayret dedi ki:

  İnci ertuğrul final

 8. Anonim dedi ki:

  Merakla bekliyorum

  1. Hilal dedi ki:

   Evetttt
   Çok istiyoruz