İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var Sunucusu İletişim WhatsApp

30.08.2022
19

Bu haberimizde İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var sunucusunu ve iletişim WhatsApp bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Sevdiklerinize kavuşmak, hayatınızda yeni bir sayfa açmak istiyorsanız İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var sloganıyla çekilen İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var programı Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Bizlerde bu konuda İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var programının sunucusunu ve iletişim WhatsApp bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var Sunucusu

Kanal 7 İnci Ertuğrul programı İletişim WhatsApp telefonÖnümüzdeki günlerde Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var programını yazarlık ve sunuculuk yapan İnci Ertuğrul sunacaktır. İzleyiciler tarafından daha önce ‘Kaybolan Çiçekler’ ve ‘Gerçeğin Peşinde’ gibi programları sunan İnci Ertuğrul’da merak edildi. Bizlerde İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var programının sunucusu İnci Ertuğrul’u yakından tanıtacağız.

İnci Ertuğrul Kimdir?

1970 yılında Trabzon’da dünyaya gelen İnci Ertuğrul, Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. TRT’nin açmış olduğu ‘Spikerlik’ sınavıyla mesleğe adım atan İnci Ertuğrul, daha önce radyo programcılığı da yapmıştır. Daha önce Gerçeğin Peşinde ve Kaybolan Çiçekler isimli çocuk bulma programınlarını sunan İnci Ertuğrul, Güzel Konuşma Eğitmeni ve Aydın Üniversitesi Öğretim Görevlisi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

İnci Ertuğrul Resmi İnstagram Hesabı

Başarılı sunucu İnci Ertuğrul resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Sosyal medyayı aktif kullanan İnci Ertuğrul’un instagram da 49 gönderisi ve 6 binden fazla takipçisi vardır. İnci Ertuğrul’un resmi İnstagram hesabı: @inci.ertugrul_ İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var İletişim WhatsApp Bilgileri

Kanal 7 İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var İletişim WhatsApp İhbar Hattı Bilgileri

İnci Ertuğrul yeni sezonda Ümit Hep Var programı Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var programıyla iletişime geçmek için Kanal 7’nin resmi internet sitesini yani “https://www.kanal7.com” adresini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda, İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var programının Whatsapp ihbar hattı ise: 0530 477 72 73’tür.

Bu haberimizde İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var sunucusunu ve iletişim WhatsApp bilgilerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..