Hülya Avşar Dizi ve Program Kıyafetleri Elbiseleri (Güncel)

26.03.2021
61

Sevilen sanatçılarımızdan birisi olan Hülya Avşar Dizi ve Program Kıyafetleri Elbiseleri (Güncel) olarak bu sayfada sizlere sunulacak. Son olarak Masumiyet dizisinde rol alan Hülya Avşar canlandırdığı Hale Ilgaz karakteri ile ön plana çıktı. Bu sayfada Hülya Avşar Kıyafetleri Elbiseleri konusuna Masumiyet dizisi Hale elbise ve kıyafetlerini de ekleyeceğiz. İşte Hülya Avşar güncel Kıyafetleri ve Elbiseleri:

Hülya Avşar Dizi ve Program Kıyafetleri Elbiseleri

14 Nisan Masumiyet dizisinde İrem’in sweatshirtü14 Nisan Masumiyet dizisi 8. bölümde İrem’in sweatshirtü The Latest Thing

Masumiyet dizisi Hülya Avşarın krem takım elbisesiMasumiyet dizisinin son bölümünde Hülya Avşar’ın krem takım elbisesi Roman marka.

14 Nisan Masumiyet dizisinde Hülya Avşar’ın ceketi İpekyol14 Nisan Masumiyet dizisinde hülya avşar‘ın ceketi

Hülya Avşar kıyafetleri elbiseleriHülya Avşar’ın Masumiyet dizisinde Hale Ilgaz karakteri olarak son bölümde taktığı broş markası byselinecer, fiyatı: 490 TL

Masumiyet dizisi Hulya avsarin giydikleri Masumiyet dizisinde Hülya Avşar birbirinden özenli kıyafetler giyiniyor. Hülya Avşar genelde klasik tarzda giyiniyor. Takım elbise ve elbise tarzında giyinen Hülya Avşar şıklığını konuşturuyor.

Masumiyet dizisi Hulya Avsar kiyafeti Hülya Avşar’ın  Masumiyet dizisindeki giydiği kıyafetleri marka model bilgielrini araştırığ konumuza ekliyoruz. Masumiyet dizisinde giydiği kıyafetler merak ediliyor. Hülya Avşar’ın dizide giydiği kıyafetler ayakkabı, taktığı aksesuar broş, aksesuar çanta marka modellerini konumuza eklemek istiyor. Ancak marka modellerine ulaşamadığımız kıyafetler için sizden yorum bekliyoruz.

Hulya Avsarin yilbasinda giydigi elbise Hülya Avşar yılbaşında katıldığı programda özel tasarım bir elbise giymişti. Özel tasarım modacı imzalı elbise çok beğenildi. Hülya Avşar sosyal medya hesabından da elbisenin modacısını paylaşmadı. Hülya Avşar her zaman birbirinden güzel giyiniyor. Hülya Avşar’ın giydiği kıyafetlerin resimlerini paylaşıyoruz. Sizlerin bildiği kıyafetler aksesuar varsa eğer yorum kısmından yazarak diğer ziyaretçilerimizi bilgilendirebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..