Hudutsuz Sevda Edanur Kimdir? Dizileri, Sevgilisi (Naz Çağla Irmak)

30.07.2023
338

Hudutsuz Sevda Edanur kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Başrolünde Miray Daner ve Deniz Can Aktaş’ın yer aldığı Hudutsuz Sevda dizisi Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yapımcılığını Medyapım üstlendiği Hudutsuz Sevda dizisi Edanur karakterini oyuncumuz Naz Çağla Irmak canlandıracaktır. Bizler de Hudutsuz Sevda dizisi Edanur karakterini ve Edanur karakterini canlandıran oyuncumuz Naz Çağla Irmak’ı yakından tanıtacağız.

Hudutsuz Sevda Edanur Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu Hudutsuz Sevda dizisi Edanur karakteri, başarılı oyuncumuz Enes Külahçı’nın canlandıracağı Temel karakteri ile evlidir. Edanur karakteri, Hudutsuz Sevda dizisinin önemli karakterlerinin başında gelmektedir. Edanur karakterini ise oyuncumuz Naz Çağla Irmak canlandıracaktır.Hudutsuz Sevda Edanur Kimdir

Hudutsuz Sevda Edanur Kimdir?

Edanur karakterine son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Naz Çağla Irmak hayat verecektir. Seyirciler genç oyuncumuz Naz Çağla Irmak hakkındaki bilgileri de merak etmiştir. Bizlerde Hudutsuz Sevda dizisinde Edanur karakterini canlandıracak olan güzel oyuncumuz Naz Çağla Irmak’ı yakından tanıtacağız ve Naz Çağla Irmak hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Naz Çağla Irmak

31 Mayıs 1997 yılında Ankara’da dünyaya gelen Naz Çağla Irmak, başarılı oyuncumuz Hülya Gülşen’in kızıdır. Kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Kırgın Çiçekler isimli diziyle geçmiştir. İlk dizisi olmasına rağmen Kırgın Çiçekler’de canlandırdığı Kadar karakteriyle tanınmıştır. Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde tiyatro eğitimi alan oyuncumuz daha önce Tövbeler Olsun, Çakallarla Dans 5, Demir Kadın: Neslican gibi başarılı projelerde de yer almıştır. En son Sıfırıncı Gün dizisi ile karşımıza çıkan Naz Çağla Irmak aynı zamanda tiyatro oyuncusudur.Naz Çağla Irmak Hudutsuz Sevda dizisi kadrosunda

Naz Çağla Irmak Yer Aldığı Diziler

2015-2018 Kırgın Çiçekler – Kader
Nasıl 2020-2021 Tövbeler Olsun – Aylin Necipli
2021 N Kuşağı – Hülya
2022 Hakim – Ceren
2022-2023 Sıfırıncı Gün – Bilge
2023 Hudutsuz Sevda – Edanur

Naz Çağla Irmak Resmi Instagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelen popüler oyuncumuz resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 324 gönderisi ve 1.9 milyon takipçisi bulunan Naz Çağla Irmak’ın resmi Instagram hesabı: @nazcaglairmak

Naz Çağla Irmak Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

26 yaşının içinde ki genç oyuncumuz Naz Çağla Irmak evli değildir. Oyuncumuzun hayranları onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etmiştir. Güzel oyuncumuz daha önce kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Sarp Levendoğlu ile birlikteydi. Fakat ünlü çift anlaşamamış ve ayrılmıştır. Oyuncumuz Naz Çağla Irmak’ın şimdilerde bilinen bir sevgilisi yoktur.

Hudutsuz Sevda Edanur- Naz Çağla Irmak Kıyafetleri

Oyuncumuz Naz Çağla Irmak, yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de sektörde kısa sürede parlamıştır. Trenleri yakından takip eden Naz Çağla Irmak modaya uygun giyinmektedir. Bizlerde ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Naz Çağla Irmak’ın Hudutsuz Sevda dizisinde tercih ettiği bütün kıyafetlerini, elbiselerini, yaptığı kombinleri, kullandığı çanta ve takıları markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Hudutsuz Sevda Edanur kimdir? Edanur karakterini canlandıran oyuncumuz Naz Çağla Irmak’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..