Hudutsuz Sevda Ceylan Kimdir? Esengül Aypek Bilgileri, Sevgilisi

Tv
24.01.2024
241

Hudutsuz Sevda Ceylan kimdir? Sizler için yakından tanıtacağız. Bahadır Özdener ve Medyapım imzalı Hudutsuz Sevda dizisi Fox Tv’de seyirci karşısına çıkmaktadır. Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Burak Sergen, Esra Dermancıoğlu, Asuman Dabak ve Burak Sevinç’in başrollerini paylaştığı Hudutsuz Sevda dizisi Ceylan rolünü ve Ceylan’ı canlandıran oyuncumuz Esengül Aypek’i yakından tanıtacağız.

Hudutsuz Sevda Ceylan Rolü Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu Hudutsuz Sevda dizisi Ceylan rolü, dizinin erkek başrol oyuncusu Deniz Can Aktaş’ın hayat verdiği Halil İbrahim karakterinin kendisine yardım etmesi ile birlikte diziye dahil olmuş. Ana karakterler arasında yer alan Ceylan hakkında başka bir bilgi ulaştığımız zaman sizlerle paylaşacağız.Hudutsuz Sevda Ceylan rolü Esengül Aypek

Hudutsuz Sevda Ceylan Rolünü Kim Canlandırıyor?

Ceylan rolünü güzel oyuncumuz Esengül Aypek canlandırmaktadır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Hudutsuz Sevda dizisini sevenleri tarafından Ceylan rolü kadar bu rolü canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizler de Hudutsuz Sevda dizisine Ceylan karakteriyle dahil olan oyuncumuz Esengül Aypek’i yakından tanıtacağız.

Esengül Aypek Kimdir? Bilgileri

Hudutsuz Sevda Ceylan Kimdir Esengül Aypek26 Haziran 1993 yılında Ankara’da doğan Esengül Aypek, Anadolu Üniversitesi’nde eğitim almıştır. Daha sonra ise Bilkent Üniversitesi Uluslar arası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. Oyunculuk eğitimini ise Kulis Sanat ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Beni Affet dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle dizide canlandırdığı Elif Kayacan karakteriyle tanınmıştır. Buket Kahraman menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz en son Kaderimin Oyunu dizisinde yer almıştır.

Esengül Aypek Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2024 Hudutsuz Sevda – Ceylan (TV Dizisi)
2022 Kaderimin Oyunu- Zuhal (TV Dizisi)
2018-2021 Beni Bırakma- Meltem (TV Dizisi)
2018 Sessiz Terapi – Selen (Sinema Filmi)
2015-2017 Beni Affet- Elif Kayacan (TV Dizisi)

Esengül Aypek İnstagram Kullanıcı Adı Nedir?

Son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden olan oyuncumuz Esen Aypek’in Instagram’da 60 gönderisi ve 123.000 takipçisi bulunmaktadır. Sosyal medyayı aktif kullanan Esengül Aypek’in Instagram kullanıcı adı: @esenaypek’dir.

Esen Aypek Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Güzel oyuncumuz hakkında en çok merak edilen konulardan biri de özel yaşamıdır. Bizler de oyuncumuzun sevenleri için araştırdık. Henüz bekar olan güzel oyuncumuz Esen Aypek’in basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Bu nedenle de o güzel oyuncumuz Esen Aypek’in hayatında bilinen biri yoktur.

Esen Aypek Kıyafetleri, Elbiseleri ve Takıları

Güzelliğiyle beğeni toplayan oyuncumuz Esen Aypek, tarzıyla da dikkat çekmektedir. Modayı yakından takip eden oyuncumuz trendlere uygun giymektedir. Esen Aypek’in Hudutsuz Sevda dizisinde tercih ettiği elbiselerini, kombinlerini, kıyafetlerini, bütün çanta ve takılarını markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Hudutsuz Sevda dizisi Ceylan kimdir? Ceylan rolünü canlandıran oyuncumuz Esengül Aypek’i yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkındaki düşüncelerinizi ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..