Her Yerde Sen Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Yerleri Mekanları Neresi?

30 Yorum 28.094 kez izlendi

Fox TV ekranlarında bir yazı olarak başlayacak olan Her Yerde Sen adlı dizinin çekimlerin mayıs ayında başladı ve dizi ilk bölümüyle çok yakında ekrana gelmeyi bekliyor. Her Yerde Sen isimli dizinin nerede çekildiği hangi mekanlarda çekim setinin kurulduğu manzaralı yerlerin neresi olduğu fragmanı izleyen seyirciler tarafından oldukça merak edilmeye başlandı ve dizinin başlaması ile birlikte bu merak tavan yaptı. Bizde bu konumuzda Fox TV’nin Yaz dizisi olan Her Yerde Sen dizisi ile ilgili çekildiği yerler dizinin kullanıldığı mekanları hangi il ilçe köy ve kasaba da çekimlerin devam ettiğini sizlere burada yazacağım.

Her yerde sen nerede çekiliyor istanbul köprü çekimleriHer Yerde Sen nerede çekiliyor sorusunun cevabı her hafta değişmeye başladı. Her Yerde Sen dizisinin 7. bölümünde Selin ve Demir çok romantik anlar yaşayacaklar. İstanbul boğaz köprüsü manzaralı yerler izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Ayrıca Her Yerde Sen dizisinin son bölümünde Demir ve Selin’in gittikleri göl baraj neresi merak edildi iyice. Bilgisi olanlar lütfen aşağıya yazsınlar.

Her Yerde Sen dizisinin çekim yerleri neresi

Her Yerde Sen dizisinde Demir’in kaldığı otelin adı nerede?

Her Yerde Sen dizisinde Selin’in anne ve babası Demir ile ortak evlerine yerleşince Demir eşyaları o evde bırakıp gitmek zorunda kalır. Demir bir otele yerleşir Selin’in ailesi gidene kadar. Ancak Demir’in ve Selin’in başlarına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. Demir otelde keyif yaparken Selin otele geliyor ve onun babasının geleceğini söylüyor. Selin Demir’in babasının gelmesini ertelemesini istiyor. Demir ise babasının gelmesini istemiyor. Bu durumu nasıl halledecekler? Her Yerde Sen dizisinin çekildiği Otelin ismi The Conrad by Hilton oteli olacak. Konuya destek olan ziyaretçimize (Diana) teşekkür ederiz.

Bizim sorumuz Demir’in hangi otelde kaldığı ? Demir dizi de kaldığı otelin adı bilgilerini şimdilik bilmiyoruz. Sizlerle en yakın zamanda bilgisine ulaşınca paylaşacağız. Sizler Demir’in kaldığı oteli biliyorsanız yoruma yazabilirsiniz. Her Yerde Sen dizisinin çekildiği Otelin ismi The Conrad by Hilton oteli olacak. Konuya destek olan ziyaretçimize (Diana) teşekkür ederiz.

Ayrıca Her Yerde Sen dizisinin oyuncuları arasındaki muhteşem uyum ile birlikte çekilen mekanların da oldukça güzel olduğunu çıkan tanıtım fragmanlarından sonra herkes daha yakından görmüş oldu. Her Yerde Sen dizisi nerede çekildi sorusuna Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın birlikte oynamış oldukları dizinin başta İstanbul olmak üzere bazı il ve ilçelerde devam ettiğini hemen söyleyelim. Her Yerde Sen isimli dizinin çekildiği mekanları yolları deniz kıyısını ve köprüyü merak edenler için bu sayfada detaylarıyla birlikte cevap vermek istiyorum.

Her Yerde Sen dizisi Selin ve boğaz köprüsüHer Yerde Sen dizisi nerede çekildi hangi mekanlar kullanıldı?

Her Yerde Sen dizisi bir yaz dizisi olarak oldukça güzel ve renkli görüntülerle karşımıza çıkıyor. Daha önce kardeş çocukları dizisinde izlemiş olduğumuz Furkan Andıç dizide Demir rolüyle karşımıza çıkarken Aybüke Pusat ise Selin karakteri olarak baş role eşlik ediyor. Bu güzel ikilinin birbirine oldukça yakıştığı ve bu yazın en çok izlenen dizilerinden biri olacağı şimdiden belli. Aynı zamanda Her Yerde Sen dizisinin çekildiği yerleri Ev ve Konağı dizide kullanılan arabanın markasını ve modelini deniz kenarındaki yerlerin neresi olduğunu köprüyü sörf yapılan yerleri tekne ile açılan denizi ormanda gezdikleri mekanları koşu yaptıkları yolu kısacası her şeyi sizlere burada yazmak istiyoruz.

Her Yerde Sen dizisinin çekildiği iç mekanlar

Furkan Andıç’ın dizide oynamış olduğu Demir karakteri büyük bir şirketin sahibi ve oldukça zengin bir rolde karşımıza çıkıyor. Her Yerde Sen dizisinin çekildiği yerlere ilk vurgu yapacağımız yer elbette İstanbul olacak. İstanbul ve ilçelerinde çekimleri devam eden Her Yerde Sen dizisinin çıkan tanıtım fragmanları Üsküdar sahilinden tutunda Eminönü’ne kadar Her Yerde Sen çekimlerin yapıldığını kısacası İstanbul’da sadece bir mekanın değil birçok mekanın aynı anda kullanıldığını bizlere gösteriyor.

Her Yerde Sen çekim seti neresi hangi il ilçedeHer Yerde Sen dizisi İstanbul’da tarihi mekanları kullanırken aynı zamanda deniz kıyısında arabayla tur atılan yerler, Kız Kulesi’nin ön kısmında Üsküdar açıklarında gezintiye çıkan yerler adeta İstanbul’un tarihi silüetini bizlere gösteriyor.

Bununla birlikte İstanbul’un farklı mekanlarında çekilen Her Yerde Sen dizisinin özellikle köprü görüntüleri apayrı güzel çekilmiş görünüyor. Boğaziçi Köprüsü ile birlikte yeni açılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün de dizide yer alması özellikle gece manzaralarının ışıklarının çok güzel görüldüğü ve diziye ayrı bir renk kattığını söyleyebiliriz. Her Yerde Sen dizisinde ayrıca arabayla gidilen deniz kıyısındaki yerler ile Beykoz sokakları Çamlıca Tepesi’ne doğru manzaralı çok güzel mekanlar dizide kullanılan diğer yerler.Her Yerde Sen İstanbul Rumeli Hisarında araba ile giden Demir

Her Yerde Sen dizisinin çekimleri sadece İstanbul’da değil İzmir’de de devam ediyor. İzmir’de özellikle deniz sörfünün yapılmış olduğu Alaçatı’da zaman zaman çekimlerin olduğu dizinin bazı sahnelerinin Alaçatı kıyılarında ve tekne ile açılmış sörf yapanları çeken görüntüleri de dizi de göreceğiz. Böylelikle dizinin sadece İstanbul’dan ibaret olmadığı Her Yerde Sen dizisinin çekimlerinin İzmir’de de olduğunu söyleyebiliriz.

Her Yerde Sen Dizisi çekimlerinin yapıldığı ev

Her Yerde Sen dizisinin geçtiği ev neresi Demir karakteri ile Selin karakteri senaryoda aynı evi satın almışlar ve aynı evde yaşamak zorunda kalmışlardır. İşte bu satın aldıkları evin neresi olduğu hangi semtte mahallede olduğu da oldukça merak ediyor. Bu yüzden Her Yerde Sen dizisinin çekimleri hangi evde yapılıyor, Demir ve Selin karakterinin satın aldıkları ev nerede hangi mahallede gibi sorular da şimdiden merak edilmeye başlandı. Selin Karakterini canlandıran Aybüke Pusat bisikleti ile Rumeli Hisarı önlerinde tur atıyor, üstelik boğaz köprüsü manzaralı:

Her Yerde Sen nerede çekiliyor

Her Yerde Sen dizisinin ev çekimleri dışında şirkette yapılan çekimlerde oldukça geniş bir zaman alıyor. Her Yerde Sen dizisi hangi şirkette çekiliyor şirketin bulunduğu yer neresi Her Yerde Sen dizisinin çekildiği şirket hangi mahallede, nasıl gidilir gibi soruları merak eden izleyicilerimize yine burada görsel olarak cevap vermek ve bu konumuzu okuyan izleyicilerin de konumuza katkıda bulunmasını bekliyoruz. Her Yerde Sen dizisinin başrollerini oynayan Demir ve Selin karakterine hayat veren oyuncular aynı evi paylaşmaya başladıktan sonra aynı şirkette birisi yönetici diğeri de çalışan olarak yer alınca işler iyice karışmıştır.

Her yerde sen nerede çekiliyor Demir ve Selin’in gittiği göl baraj neresi?

Her yerde sen nerede çekiliyor göl baraj neresiBirbirine tahammül etmek zorunda kalan ancak zamanla birbirine büyük bir aşk ile bağlanacak olan Demir ve Selin karakterlerinin bulundukları mekanlar Her Yerde Sen dizisinin çekilme yerleri ve aralarında geçen komik ve romantik olaylar dizi de önemli yer tutarken dizinin çekildiği bütün yerleri burada izleyicilerimize aktarmaya ve yeni gelişmeler yeni mekanlar oldukça sizlere yazmaya devam edeceğiz. Her Yerde Sen İstanbul Rumeli Hisarı yakınlarında çekiliyor:

Her Yerde Sen İstanbul Rumeli Hisarı yakınlarında çekiliyor

Her Yerde Sen dizisi Fox TV ekranlarında yaz ayları boyunca devam edecek olan Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın başrollerini paylaştığı ve Karga Film tarafından yapılan dizinin bu yaza damga vurması bekleniyor. Başarılı senaristler Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek Yılmazer yazdığı Her Yerde Sen dizisinin yönetmen koltuğunda ise Ender Mıhlar oturuyor. Her Yerde Sen dizisinin çekim yerleri ve mekanları İstanbul’da ve İzmir’de dizinin çekildiği setleri nasıl gidileceğini ve oyuncularla tanışma imkanımız olup olmadığını, Her Yerde Sen dizisinin setine nasıl gidileceğini ve oyuncularla hangi saatte buluşup fotoğraf çekine bileceğinizi ilerleyen günlerde bu sayfaya yazarak sizlere duyuracağız.

Her Yerde Sen dizisi Demir gece boğaz köprüsündeHer Yerde Sen dizisi İstanbul ve İzmir’de çekiliyor

Her Yerde Sen dizisinin çekimleri son hızla devam ediyor. Yaz ayları boyunca yayınlanması planlanan bu yazın en iyi reyting sonuçlarına ulaşacak dizilerden birisi olarak gösterilen Her Yerde Sen dizisinin çekildiği mekanları hangi ilimiz hangi ilçemiz yukarıda açıklamaya çalıştık. İstanbul’da birçok farklı mekanda çekilen Her Yerde Sen dizisinin zaman zaman yayınlanacak olan yeni bölümlerinde İzmir’de bazı mekanların kullanılacağını özellikte Alaçatı’da denizde sörf yapan oyuncuların ve sahnelerin dizide yer alacağını ifade edelim. Bunun dışında Her Yerde Sen dizisinin çekildiği ormanlık alan bisiklet kullandıkları yerler arabayla deniz kıyısında tur attıkları yerleri de resimli olarak sayfamızda sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Her Yerde Sen Selinin gittiği mekanlarDaha önceki konumuzda Her Yerde Sen dizisinin oyuncularını sizlere tek tek açıklamış ve resimlerle birlikte geniş bir konumuzda sunmuştuk. Her Yerde Sen dizisinin İstanbul ve İzmir’de çekilmiş olmasının yanında ayrıca dizinin başrol oyuncuları olan Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın hangi mekanları kullandıklarını birlikte yaşamak zorunda kaldıkları ve şirketin nerede olduğunu nasıl gidildiğini açıklamaya çalıştık. İstanbul’daki mekanlar elbette dizinin büyük bir bölümünü kapsadığı için boğaz kıyısındaki gezintiler sahil boyunca yürüyüşler arabayla gidilen mekanlar ve İstanbul’daki tarihi evlerin konakların dizi de sık sık yer alması elbette İstanbul’un turistik mekanlarının gösterilmesi turizme de büyük bir katkısı olacaktır.

Her Yerde Sen Dizisi Nerede çekildi

Diğer dizilerde çok zaman gördüğünüz gibi dizilerde geçen mekanlar çoğu zaman izleyicilerin akınına uğradı. Geçtiğimiz yıllarda Asmalı Konak dizisinin yayınlanmış olduğu Ürgüp ilçemizdeki konak ziyaretçi akınına uğramaya hala devam ediyor. Aynı zamanda Mardin’in Midyat ilçesinde çekilen hercai dizisinin konağı ve mekanları da yine büyük bir yerli turist akınına uğruyor.Her Yerde Sen dizisi nerede çekiliyor mekanlar neresi

Ancak Her Yerde Sen dizisinin İstanbul’da geçmesi ve birçok dizininde İstanbul’da çekilmesinden dolayı çok merak edileceğini düşündüğümüz yerler değil. Tamam belki güzel mekanlarda çekiliyor Her Yerde Sen ama zaten izleyicilerin çoğunluğu bu mekanlar için çok merak edilecek ve özellikle ziyaret edilecek bir yer olmuyor. Ancak yine de Her Yerde Sen dizisinin hangi mekanları kullandığı hangi kafe veya şirketin nerede olduğu gibi sorular Selin ve Demir karakterinin birlikte yaşadığı evin adresi ve izleyicilerin merakına uyandırıyor.

Her Yerde Sen dizisinde gördüğümüz mekanları Resimli olarak sizlere yazmaya devam edeceğiz. Sizler de merak ettiğiniz yerleri ve Her Yerde Sen dizisinin çekildiği yerleri bizlere sorabilir merak ettiklerimizi öğrenebilirsiniz. Aşağıya yorumlarınızı bekliyorum.Her Yerde Sen dizisi nerede çekiliyor iç ve dış mekanlar

Her Yerde Sen dizisi yeni tanıtım fragmanı ve çekim mekanları: Ev konak iş yeri neresi:

Yorumcumuz demiş ki: Bu diziyi yaz sıcaklarında can sıkıntısından izlemeye başlamıştım. Ama özellikle uzak durduğum entrikalı sezon dizilerine giderek daha fazla benzemeye başladı. Şimdilik, sempatik bulduğum 3-4 karakterin hatırına izliyorum: Selin, Demir, Muharrem Usta ve Keçi 🙂 Dolambaçsız, net ve dobra olan karakterleri kendime daha yakın buluyorum. Kaypak, güvenilmez, yılışık ve sırnaşık tipler bana çok itici geliyor. Yani, çoğu izleyicinin sempati duyduğu Ayda, Merve, hatta İbo bana uzak kişilikler. Bora, Burak, Azmiye, Ferruh gibi tipleri saymıyorum bile. İticilik konusunda birinciliği Alara’ya veriyorum. Oyuncu, ustalığını konuşturup da bu karakteri bu kadar itici hâle mi getiriyor, yoksa zaten geçek yaşamda da çok itici olup yalnızca kendini mi oynuyor, bilemiyorum.

Bu arada, diziye her şey sokuşturulmaya çalışılınca, aşureyi andıran bir görüntü çıkıyor ortaya (lezzet hariç). İş hayatı, mafya, dramatik çocukluk dönemi, romantizm(!), güldürü, çapraz-aşklar, gerilim-heyecan, aile, mahalle dizilerini çağrıştıran unsurlar (Leyla ve Firuze), kıskançlık ve giderek daha fazla entrika… Senaristlerin vazgeçilmezi olan şu hastalığı da ekleyip bitireyim: Bir yalan söylenir ve bir türlü itiraf edilmez, bölümler boyunca sürdürülür. Hatta bu dizide yalana yeni yalanlar eklenip, katmerlenmesi sağlanıyor. Senaryo, daha dobra karakterler olarak yapılandırılmış Selin’i ve Demir’i bile bu kadar yalanların içine batırabiliyorsa, varın düşünün hâlimizi. Umalım ki, bir noktadan sonra kişilikleri bu duruma isyan etsin ve onları daha dürüst, temiz bir iletişim içerisinde görelim. O çok bilinen ifadesiyle: Yeter ki onursuz olmasın aşk!

Her Yerde Sen Dizisi son bölüm Nerede çekildiHer Yerde Sen dizisinin çekildiği otel neresi hangisi:

Her Yerde Sen dizisinin çekildiği Otelin ismi The Conrad by Hilton oteli olacak. Konuya destek olan ziyaretçimize (Diana) teşekkür ederiz.

Her Yerde Sen dizisinin son bölüm çekildiği yer mekan orman neresi:Her Yerde Sen Dizisi hangi gölde ormanda çekildi

Her Yerde Sen dizisinin son bölümü 23 Ağustosta ekrana gelen 10. bölüm Sakarya ilimizin Hendek ilçesine bağlı Çamlıca mahallesinde bulunan göl yayla mevkiidir. Göl ve ormanın iç içe bulunduğu bu alan diziyi izleyenler tarafından çok beğenildi. Her Yerde Sen 10. bölüm nerede çekildi, Her Yerde Sen dizisi son bölümdeki göl orman neresi gibi soruların yanıtını veren ziyaretçilerimize (Hikmet Bahadır ve Nurgül İçyüz) teşekkür ederiz. İşte Her Yerde Sen dizisinin Sakarya ilimizin Hendek ilçesine bağlı Çamlıca mahallesinde bulunan göl yayladaki o anlar:

Her Yerde Sen Dizisinin çekim yerleri yeni bölüm

Her Yerde Sen nerede son bölümler çekiliyor

Her Yerde Sen çekim yerleri son bölüm nerede çekildi

Yorum yaz

30 Yorum

 1. Avatar Gülay Topaloğlu

  10. Bölümdeki ahşap evlerin bulumduğu tail köyü neresi acaba göl yaylada böyle bi yer yok görsellerini inceledim

 2. Avatar Hikmet bahadır

  Sakarya hendek camlıca mahallesi göl yayla burası dogayla iç içe cok güzel bir piknik alanı havası suyu cennetten bir köşe daha önce cukur dizisinin bir bölümü de orada cekilmişti ancak onlar tokat erbag diye not düşmüşlerdi bu nu neye dayanarak yaptıklarını bilemiyoruz biz bu bölgenin sakinleri oldugumuzdan dolayı üzüntü duyduk bizim için bu gibi calışmalar gurur verici tabiki de bölgemizin isminin anılmasını istiyoruz

 3. Dizide biraz aksiyon biraz tehlike ve birazda dram olursa lezzetli olur…devamlı her seferinde aynı tempo içerisinde giderse seyirci sıkılır bunu neden seneryoyu yazan kişiler düşünmez aklım eriyor. .

 4. Tam olarak Selin ve Demir’in yaşadığı ev ve şirket nerede acaba?
  Adresi biliyor musunuz? ☺

  • Şirket Ataşehir meridian varyap ın orda hatta kuzenim orda oturduğu için tüm oyuncularla tanışma fırsatı buldum 😌

 5. Avatar Köksal mutlu

  7.ci bölümde ‘’Operasyon çita’’ toplantısı olan Café neresi acaba.
  Teşekkürler
  Tahiti ‘den selamlar

  • Köksal okyanusun tam ortasında da hem interneti bulup hemde dizioyuncu.com sitemize girmenize mutlu olduk doğrusu. Sanırım aradığınız mekan burası: Opereyşin çıta mekanı kafesi

 6. Sahil kenarında akşam köfte ekmek yedikleri yer tam olarak neresi birde pastacı vade tarzı biyer vardı

 7. Dizinin çoğu. (Dış mekan ve şirket) batı ataşehirde. Sarphan finans park ve Meridyan çevresinde çekiliyor.

 8. Dizideki Firuzan hanımların yalısı Baltalimanı kemik hastanesine çok benziyo. Orası mı gerçekten acaba?

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba