Her Yerde Sen Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Yerleri Mekanları Neresi?

19.05.2019
425

Fox TV ekranlarında bir yaz dizisi olarak başlayacak olan Her Yerde Sen adlı dizinin çekimlerine mayıs ayında başlandı ve dizi ilk bölümüyle Haziranda ekrana gelmeye başladı. Her Yerde Sen isimli dizinin nerede çekildiği hangi mekanlarda çekim setinin kurulduğu manzaralı yerlerin neresi olduğu fragmanı izleyen seyirciler tarafından oldukça merak edilmeye başlandı ve dizinin başlaması ile birlikte bu merak tavan yaptı. Bizde bu konumuzda Fox TV’nin Yaz dizisi olan Her Yerde Sen dizisi ile ilgili çekildiği yerler dizinin kullanıldığı mekanları hangi il ilçe köy ve kasaba da çekimlerin devam ettiğini sizlere burada yazacağım.

Her Yerde Sen Final Bölümü çekimleri nerede

Her Yerde Sen Dizisi Nerede Çekiliyor?

Her Yerde Sen Finali set resimleri

Her Yerde Sen Final yapıyorHer Yerde Sen Final Bölüm Nerede çekildiHer Yerde Sen dizisi 23. bölüm ile 23 kasım cumartesi günü final yapıyor. Her Yerde Sen dizisinin final bölümüne dair resimler burada: YOK ARTIK >> Her Yerde Sen TV8 de 2020 Yılında Tekrar mı Başlıyor?

Her Yerde Sen 19. Bölüm çekim yerleri 26 Ekim

Her Yerde Sen 19. Bölüm çekim yerleri 26 Ekim nerede çekiliyor?

Her yerde Sen nerede çekiliyor 25 Ekim

Her yerde Sen 19. Bölüm nerede çekiliyor 25 Ekim

Her Yerde Sen 19. Bölüm çekim yerleri 26 Ekim: Her Yerde Sen Dizisinin yeni bölümünde yukarıda resimde gördüğünüz alan Mihrabat Korusu içinde bulunan OGM Kanlıca Orman İşletme Müdürlüğü helikopter pistidir.

Her yerde Sen 19. Bölüm nerede çekiliyor 25 Ekim

Her yerde Sen 19. Bölüm nerede çekiliyor 25 Ekim

Fox tv de cuma akşamları yayınlanan Her yerde Sen dizisinin 19. Bölümü Demir Selin sahneleri nerede çekiliyor 25 Ekim cuma günü yayınlanacak son bölüm fragmanında gittikleri yer neresi diye merak edenler için detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Her Yerde sen 19 bölümde 25 ekimde çekimlerin bir kısmı İstanbul Alibahadır’da Kardelen sokakta yapılırken aşağıda gördüğünüz alan ise  hemen Galata kulesi ve Topkapı’yı cepheden gören Eminönü-Harem Arabalı Vapur İskelesi arkası, Sirkeci Garı yanındaki İstasyon Arkası Sokakta bulunan Sirkeci Çok Katlı Otopark terası..

25 Ekim Her yerde Sen 19. Bölüm çekim yerleri nereler

Her Yerde Sen 17. Bölüm nerede çekiliyor 11 Ekim cuma

Her Yerde Sen 17. Bölüm nerede çekiliyor 11 Ekim cuma: Selin ve Demir’in öpüştükleri yer neresi?

17. Bölümde, Selin Demir’e sürpriz yaparak yat kiralamış ve Güneşinbatışını seyretmişlerdi. Yata eski Beykoz Ayakkabı Fabrikasıiskelesinden bindiler, Boğaza açılıp Güneşin batışını izlediler veöpüştüler. Bu yerin kesin bir adı olmamakla birlikte Beykoz açıklarıdenebilir.Yata bindikleri iskele, aynı zamanda, Esen Hanımın Artemim personeliniyatına bindirdiği iskele (5.bölüm)

Her yerde sen nerede çekiliyor istanbul köprü çekimleri

Her Yerde Sen nerede çekiliyor sorusunun cevabı her hafta değişmeye başladı. Her Yerde Sen dizisinin 7. bölümünde Selin ve Demir çok romantik anlar yaşayacaklar. İstanbul boğaz köprüsü manzaralı yerler izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Ayrıca Her Yerde Sen dizisinin son bölümünde Demir ve Selin’in gittikleri göl baraj neresi merak edildi iyice. Kısacası yeni bölümler yayınlandıkça merak ediliyor dizinin çekim yerleri, bizde bölüm bölüm çekim alanlarını konumuza yazıyoruz. Yeni bölümlerin çekim yerleri sayfanın alt kısmına eklenmiştir.

Her Yerde Sen dizisinin çekim yerleri neresi

Her Yerde Sen dizisinde Demir’in kaldığı otelin adı nerede?

Her Yerde Sen dizisinde Selin’in anne ve babası Demir ile ortak evlerine yerleşince Demir eşyaları o evde bırakıp gitmek zorunda kalır. Demir bir otele yerleşir Selin’in ailesi gidene kadar. Ancak Demir’in ve Selin’in başlarına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. Demir otelde keyif yaparken Selin otele geliyor ve onun babasının geleceğini söylüyor. Selin Demir’in babasının gelmesini ertelemesini istiyor. Demir ise babasının gelmesini istemiyor. Bu durumu nasıl halledecekler? Her Yerde Sen dizisinin çekildiği Otelin ismi The Conrad by Hilton oteli olacak. Konuya destek olan ziyaretçimize (Diana) teşekkür ederiz.

Bizim sorumuz Demir’in hangi otelde kaldığı ? Demir dizi de kaldığı otelin adı The Conrad by Hilton. Sizlerle en yakın zamanda bilgisine ulaşınca paylaşacağız. Sizler Demir’in kaldığı oteli biliyorsanız yoruma yazabilirsiniz. Her Yerde Sen dizisinin çekildiği Otelin ismi The Conrad by Hilton oteli olacak. Konuya destek olan ziyaretçimize (Diana) teşekkür ederiz.

Her Yerde Sen Dizisi son bölüm Nerede çekildi

Her Yerde Sen dizisinin 16. Bölüm çekildiği yerler neresi:

Her Yerde Sen 16. Bölümde, Demir ve Vedat’ın çay içtikleri yer neresi? Merak edenler için hemen yazalım: Mihrabat Korusu içinde bulunan OGM Kanlıca Orman İşletme Müdürlüğü tesisleridir bu alan. İşte Demir ve Vedat’ın çay içtiği o mekan:Her Yerde Sen Bölüm 16 Demir Vedat çay içtikleri yer

Her Yerde Sen dizisinin son bölüm çekildiği yer mekan orman neresi:

Her Yerde Sen Dizisi hangi gölde ormanda çekildi

Her Yerde Sen dizisinin son bölümü 23 Ağustosta ekrana gelen 10. bölüm Sakarya ilimizin Hendek ilçesine bağlı Çamlıca mahallesinde bulunan göl yayla mevkiidir. Göl ve ormanın iç içe bulunduğu bu alan diziyi izleyenler tarafından çok beğenildi. Her Yerde Sen 10. bölüm nerede çekildi, Her Yerde Sen dizisi son bölümdeki göl orman neresi gibi soruların yanıtını veren ziyaretçilerimize (Hikmet Bahadır ve Nurgül İçyüz) teşekkür ederiz. İşte Her Yerde Sen dizisinin Sakarya ilimizin Hendek ilçesine bağlı Çamlıca mahallesinde bulunan göl yayladaki o anlar:

Her Yerde Sen Dizisinin çekim yerleri yeni bölüm

Leyla ve Firuze hanımların evi: Yeniköy sahilde bulunan Dr. Muvaffak Gönen yalısıdır.
Seyyar Kahve aracının bulunduğu yer (Selin ile Alara’nın tartıştığı yer) Kireçburnu
bölgesinde Kireçburnu Feneri yanındadır.
Şirkette bahçe diye bahsedilen, proje tesliminde kutlama yapılan yer, şirketin üst
katında bulunan bahçedir.
Selin’in ailesini yolcu ettikten sonra kahvaltı yaptıkları park, Turgut Özal Bulvarı
Küçükyalı Otobüs duragı yanı, mendirek başındaki parktır.
Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağı Google haritalarda kolayca bulunabilir
(diğer şehirlerde yaşayan fanlar için)

Her Yerde Sen nerede son bölümler çekiliyor

Her Yerde Sen nerede çekildi yeni bölüm mekanları neresi sorusuna yorumcumuzdan cevap geldi: Tatil köyünün çekimleri, Ağva da yapılırken, Kemerburgaz’da oyunlar çekildi…Romantik gecenin,göl çekimleri ise Hendek, Çamlıca, Gölyayla Mevkinde oldu.

Her Yerde Sen çekim yerleri son bölüm nerede çekildi

Her Yerde Sen 13. Bölümde Selin’in gittiği ( otoparkında Demir tarafından öpüldüğü ve tabiki Burak’ın da izlemek durumunda kaldığı) restoran, ikinci köprünün Avrupa tarafındaki ayaklarının bitişiğinde (güney tarafta) bulunan Yıldız Teknik Üniversitesi Rumeli Hisarı Tesisleri.

Gece yapılan çekimler, kesin yer tespiti için pek yeterli olmasa da, gerek bir ve üçüncü köprülerde bu görüntülere uygun yer olmaması gerekse yukarıda belirttiğim tesisin resim galerisi anılan yerin %99 bu tesis olduğunu işaret ediyor. Selin ve Demir’in oturdugu ev Zekeriyaköy 2M Migros yakinlarinda (tam
adres ve koordinatlari mevcut ama özel mülk oldugu için belirtmek
istemiyorum). Happy Pie Cafe (kendi mesajıma cevap gibi yazmıştım görülmemiş
olabilir); Maden, Kilyos Yolu, Gediz sokakta. Mekanin ismi ise Sinas
Delicatessen.

9. Bölümde, Ayla’nin Selin ve Merve ile konuştukları Ev (İbo’nun Selin’i
hayvan barınağından alarak bıraktığı ev) Yeniköy, Yapı Kredi Korusu
sırtlarında. 10. Bölümde, Alara’nın Artemim personelini tatile götürdügü otel Ağva,
Koca Deresi kenarında bulunan The Swan Park Hotel.
Kontrol etmek için aşağıdaki linklere bakılabilir. Aşağıda gördüğünüz Her YERDE SEN 14. BÖLÜMDE Selin ile Demir’in el ele yürüdükleri deniz kenarı, İstanbul’da Kireçburnu Feneri yanındaki sahil yoludur. (Kahve aracının olduğu yer).

Her Yerde Sen 14. bölümde Selin ile Demirin gittikleri yerler

Her Yerde Sen 14. bölümde Selin ile Demir’in gittikleri yerler nereler? 20 Eylül Cuma : Kireçburnu Feneri yanındaki sahil yoludur.

Burak ile Selin’in (Seline ahlaksız teklif yapan Burç Bey hakkında ) konuştukları yer, Artemim’in üst katında bulunan bahçekatı (Varyap Meridian, Ardıç sokak, Kısmet Lokantası üstü) Not: Bahçenin uç kısmında turuncu minderler vardı, kamelya yoktu oyüzden başka yermiş gibi görülebilir, minderler kaldırılmış kamelyayapılmış, yani yer eski bahçe..

Her Yerde Sen son bölümde çekim yerleri neresi Her Yerde Sen 14. bölümde çekim yerleri

Her Yerde Sen 14. Bölümde, Burak ile Ferruh’un (Demir hakkında araştırma konusunu konuştuları yer yine Kireçburnu Feneri yanında.. Her Yerde Sen 14. Bölümde, Burak ile Selin’in Burç Bey ile toplantı yapmak için
gittiği restoran ile Demir ile Selin’in kahve içmek için gittiği (
Demirin yüzü dağılmış Burç Beye özür dilettiği) restoran, Kanlıca
sırtlarında Mihrabat Korusu içinde bulunan restoran.
-Bu restoranda Demir ile Alara konuşurken, Selin garson kılığına girip
onları dinlemişti.. Her Yerde Sen 14. Bölümde, Vedat’ın balık aldığı balıkçı, Büyükdere, Demokrasi
Şehitleri Caddesinde bulunan Serbay Balık Evidir.

Her Yerde Sen 15. bölümde Eylül ile Demirin çay içtiği yerler nereler? 27 Eylül Cuma

15. Bölümde, Demir ile Eylül’ün (Eylül’ün ısrarı üzerine ince belli bardakta demleme çay içmek için) gittikleri sahne, Almanya Başkonsolosluğu önünde bulunan Hayrola Cafe’dir. Sahne Hayrola Cafenin 4 kubbeli çadırının hemen doğusundaki otoparkta çekilmiş.Her Yerde Sen 15. bölümde Eylül ve Demirin çay içtikleri yer neresi 27 eylül

 Her Yerde Sen 15. Bölümde, Demir, Burak ve Eylül’ün yemek yediği yer, Ramada Plaza İstanbul Asia Airport bahçesi.

15. Bölümde, Demir’in hava almak için gittiği park, Kireçburnu Fenerinin 250 metre kuzey doğusunda bulunan sahil parkı. Demir, Eylül’ün kokladığı ve kokusunun sindiği tişötü(t-shirt) çöpe attıktan sonra gittiği deniz kıyısı parkı. Her Yerde Sen 15. Bölümde, Demir’in Eylül ile tartıştığı ve Eylül’ü bırakarak araçla uzaklaştığı yer, Kireçburnu Fenerinin 150 metre doğusu, sahil yolu. 15. Bölümde, Burak ve Eylül’ün akşam yemeği yediği yer, Tarabya, Big Chefs Restoran. Alman Başkonsolosluğu ile Tarabya marina arasında, Yeniköy tarabya caddesi no:3 adresinde bulunan restoran. 15. Bölümde, Demir, Selin, Ayda ve İbo’nun tatlı yediği yer (daha sonra Burak ve Eylül’ün de tatlı yemeye geldiği yer), Baltalimanı-Hisar Caddesi, 50 numarada bulunan Oba Park Cafe.

Her Yerde Sen dizisi hakkında bilgilendirmeler:

Ayrıca Her Yerde Sen dizisinin oyuncuları arasındaki muhteşem uyum ile birlikte çekilen mekanların da oldukça güzel olduğunu çıkan tanıtım fragmanlarından sonra herkes daha yakından görmüş oldu. Her Yerde Sen dizisi nerede çekildi sorusuna Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın birlikte oynamış oldukları dizinin başta İstanbul olmak üzere bazı il ve ilçelerde devam ettiğini hemen söyleyelim. Her Yerde Sen isimli dizinin çekildiği mekanları yolları deniz kıyısını ve köprüyü merak edenler için bu sayfada detaylarıyla birlikte cevap vermek istiyorum.

Her Yerde Sen dizisi Selin ve boğaz köprüsü

Her Yerde Sen dizisi nerede çekildi hangi mekanlar kullanıldı?

Her Yerde Sen dizisi bir yaz dizisi olarak oldukça güzel ve renkli görüntülerle karşımıza çıkıyor. Daha önce kardeş çocukları dizisinde izlemiş olduğumuz Furkan Andıç dizide Demir rolüyle karşımıza çıkarken Aybüke Pusat ise Selin karakteri olarak baş role eşlik ediyor. Bu güzel ikilinin birbirine oldukça yakıştığı ve bu yazın en çok izlenen dizilerinden biri olacağı şimdiden belli. Aynı zamanda Her Yerde Sen dizisinin çekildiği yerleri Ev ve Konağı dizide kullanılan arabanın markasını ve modelini deniz kenarındaki yerlerin neresi olduğunu köprüyü sörf yapılan yerleri tekne ile açılan denizi ormanda gezdikleri mekanları koşu yaptıkları yolu kısacası her şeyi sizlere burada yazmak istiyoruz.

Her Yerde Sen dizisinin çekildiği iç mekanlar

Furkan Andıç’ın dizide oynamış olduğu Demir karakteri büyük bir şirketin sahibi ve oldukça zengin bir rolde karşımıza çıkıyor. Her Yerde Sen dizisinin çekildiği yerlere ilk vurgu yapacağımız yer elbette İstanbul olacak. İstanbul ve ilçelerinde çekimleri devam eden Her Yerde Sen dizisinin çıkan tanıtım fragmanları Üsküdar sahilinden tutunda Eminönü’ne kadar Her Yerde Sen çekimlerin yapıldığını kısacası İstanbul’da sadece bir mekanın değil birçok mekanın aynı anda kullanıldığını bizlere gösteriyor.

Her Yerde Sen çekim seti neresi hangi il ilçede

Her Yerde Sen dizisi İstanbul’da tarihi mekanları kullanırken aynı zamanda deniz kıyısında arabayla tur atılan yerler, Kız Kulesi’nin ön kısmında Üsküdar açıklarında gezintiye çıkan yerler adeta İstanbul’un tarihi silüetini bizlere gösteriyor.

Bununla birlikte İstanbul’un farklı mekanlarında çekilen Her Yerde Sen dizisinin özellikle köprü görüntüleri apayrı güzel çekilmiş görünüyor. Boğaziçi Köprüsü ile birlikte yeni açılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün de dizide yer alması özellikle gece manzaralarının ışıklarının çok güzel görüldüğü ve diziye ayrı bir renk kattığını söyleyebiliriz. Her Yerde Sen dizisinde ayrıca arabayla gidilen deniz kıyısındaki yerler ile Beykoz sokakları Çamlıca Tepesi’ne doğru manzaralı çok güzel mekanlar dizide kullanılan diğer yerler.Her Yerde Sen İstanbul Rumeli Hisarında araba ile giden Demir

Her Yerde Sen dizisinin çekimleri sadece İstanbul’da değil İzmir’de de devam ediyor. İzmir’de özellikle deniz sörfünün yapılmış olduğu Alaçatı’da zaman zaman çekimlerin olduğu dizinin bazı sahnelerinin Alaçatı kıyılarında ve tekne ile açılmış sörf yapanları çeken görüntüleri de dizi de göreceğiz. Böylelikle dizinin sadece İstanbul’dan ibaret olmadığı Her Yerde Sen dizisinin çekimlerinin İzmir’de de olduğunu söyleyebiliriz.

Her Yerde Sen Dizisi çekimlerinin yapıldığı ev

Her Yerde Sen dizisinin geçtiği ev neresi Demir karakteri ile Selin karakteri senaryoda aynı evi satın almışlar ve aynı evde yaşamak zorunda kalmışlardır. İşte bu satın aldıkları evin neresi olduğu hangi semtte mahallede olduğu da oldukça merak ediyor. Bu yüzden Her Yerde Sen dizisinin çekimleri hangi evde yapılıyor, Demir ve Selin karakterinin satın aldıkları ev nerede hangi mahallede gibi sorular da şimdiden merak edilmeye başlandı. Selin Karakterini canlandıran Aybüke Pusat bisikleti ile Rumeli Hisarı önlerinde tur atıyor, üstelik boğaz köprüsü manzaralı:

Her Yerde Sen nerede çekiliyor

Her Yerde Sen dizisinin ev çekimleri dışında şirkette yapılan çekimlerde oldukça geniş bir zaman alıyor. Her Yerde Sen dizisi hangi şirkette çekiliyor şirketin bulunduğu yer neresi Her Yerde Sen dizisinin çekildiği şirket hangi mahallede, nasıl gidilir gibi soruları merak eden izleyicilerimize yine burada görsel olarak cevap vermek ve bu konumuzu okuyan izleyicilerin de konumuza katkıda bulunmasını bekliyoruz. Her Yerde Sen dizisinin başrollerini oynayan Demir ve Selin karakterine hayat veren oyuncular aynı evi paylaşmaya başladıktan sonra aynı şirkette birisi yönetici diğeri de çalışan olarak yer alınca işler iyice karışmıştır.

Her yerde sen nerede çekiliyor Demir ve Selin’in gittiği göl baraj neresi?

Her yerde sen nerede çekiliyor göl baraj neresi

Birbirine tahammül etmek zorunda kalan ancak zamanla birbirine büyük bir aşk ile bağlanacak olan Demir ve Selin karakterlerinin bulundukları mekanlar Her Yerde Sen dizisinin çekilme yerleri ve aralarında geçen komik ve romantik olaylar dizi de önemli yer tutarken dizinin çekildiği bütün yerleri burada izleyicilerimize aktarmaya ve yeni gelişmeler yeni mekanlar oldukça sizlere yazmaya devam edeceğiz. Her Yerde Sen İstanbul Rumeli Hisarı yakınlarında çekiliyor:

Her Yerde Sen İstanbul Rumeli Hisarı yakınlarında çekiliyor

Her Yerde Sen dizisi Fox TV ekranlarında yaz ayları boyunca devam edecek olan Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın başrollerini paylaştığı ve Karga Film tarafından yapılan dizinin bu yaza damga vurması bekleniyor. Başarılı senaristler Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek Yılmazer yazdığı Her Yerde Sen dizisinin yönetmen koltuğunda ise Ender Mıhlar oturuyor. Her Yerde Sen dizisinin çekim yerleri ve mekanları İstanbul’da ve İzmir’de dizinin çekildiği setleri nasıl gidileceğini ve oyuncularla tanışma imkanımız olup olmadığını, Her Yerde Sen dizisinin setine nasıl gidileceğini ve oyuncularla hangi saatte buluşup fotoğraf çekine bileceğinizi ilerleyen günlerde bu sayfaya yazarak sizlere duyuracağız.

Her Yerde Sen dizisi Demir gece boğaz köprüsünde

Her Yerde Sen dizisi İstanbul ve İzmir’de çekiliyor

Her Yerde Sen dizisinin çekimleri son hızla devam ediyor. Yaz ayları boyunca yayınlanması planlanan bu yazın en iyi reyting sonuçlarına ulaşacak dizilerden birisi olarak gösterilen Her Yerde Sen dizisinin çekildiği mekanları hangi ilimiz hangi ilçemiz yukarıda açıklamaya çalıştık. İstanbul’da birçok farklı mekanda çekilen Her Yerde Sen dizisinin zaman zaman yayınlanacak olan yeni bölümlerinde İzmir’de bazı mekanların kullanılacağını özellikte Alaçatı’da denizde sörf yapan oyuncuların ve sahnelerin dizide yer alacağını ifade edelim. Bunun dışında Her Yerde Sen dizisinin çekildiği ormanlık alan bisiklet kullandıkları yerler arabayla deniz kıyısında tur attıkları yerleri de resimli olarak sayfamızda sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Her Yerde Sen Selinin gittiği mekanlar

Daha önceki konumuzda Her Yerde Sen dizisinin oyuncularını sizlere tek tek açıklamış ve resimlerle birlikte geniş bir konumuzda sunmuştuk. Her Yerde Sen dizisinin İstanbul ve İzmir’de çekilmiş olmasının yanında ayrıca dizinin başrol oyuncuları olan Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın hangi mekanları kullandıklarını birlikte yaşamak zorunda kaldıkları ve şirketin nerede olduğunu nasıl gidildiğini açıklamaya çalıştık. İstanbul’daki mekanlar elbette dizinin büyük bir bölümünü kapsadığı için boğaz kıyısındaki gezintiler sahil boyunca yürüyüşler arabayla gidilen mekanlar ve İstanbul’daki tarihi evlerin konakların dizi de sık sık yer alması elbette İstanbul’un turistik mekanlarının gösterilmesi turizme de büyük bir katkısı olacaktır.

Her Yerde Sen Dizisi Nerede çekildi

Diğer dizilerde çok zaman gördüğünüz gibi dizilerde geçen mekanlar çoğu zaman izleyicilerin akınına uğradı. Geçtiğimiz yıllarda Asmalı Konak dizisinin yayınlanmış olduğu Ürgüp ilçemizdeki konak ziyaretçi akınına uğramaya hala devam ediyor. Aynı zamanda Mardin’in Midyat ilçesinde çekilen hercai dizisinin konağı ve mekanları da yine büyük bir yerli turist akınına uğruyor.Her Yerde Sen dizisi nerede çekiliyor mekanlar neresi

Ancak Her Yerde Sen dizisinin İstanbul’da geçmesi ve birçok dizininde İstanbul’da çekilmesinden dolayı çok merak edileceğini düşündüğümüz yerler değil. Tamam belki güzel mekanlarda çekiliyor Her Yerde Sen ama zaten izleyicilerin çoğunluğu bu mekanlar için çok merak edilecek ve özellikle ziyaret edilecek bir yer olmuyor. Ancak yine de Her Yerde Sen dizisinin hangi mekanları kullandığı hangi kafe veya şirketin nerede olduğu gibi sorular Selin ve Demir karakterinin birlikte yaşadığı evin adresi ve izleyicilerin merakına uyandırıyor.

Her Yerde Sen dizisinde gördüğümüz mekanları Resimli olarak sizlere yazmaya devam edeceğiz. Sizler de merak ettiğiniz yerleri ve Her Yerde Sen dizisinin çekildiği yerleri bizlere sorabilir merak ettiklerimizi öğrenebilirsiniz. Aşağıya yorumlarınızı bekliyorum.

Her Yerde Sen dizisi nerede çekiliyor iç ve dış mekanlar

Her Yerde Sen dizisi yeni tanıtım fragmanı ve çekim mekanları: Ev konak iş yeri neresi:

Yorumcumuz demiş ki: Bu diziyi yaz sıcaklarında can sıkıntısından izlemeye başlamıştım. Ama özellikle uzak durduğum entrikalı sezon dizilerine giderek daha fazla benzemeye başladı. Şimdilik, sempatik bulduğum 3-4 karakterin hatırına izliyorum: Selin, Demir, Muharrem Usta ve Keçi 🙂 Dolambaçsız, net ve dobra olan karakterleri kendime daha yakın buluyorum. Kaypak, güvenilmez, yılışık ve sırnaşık tipler bana çok itici geliyor. Yani, çoğu izleyicinin sempati duyduğu Ayda, Merve, hatta İbo bana uzak kişilikler. Bora, Burak, Azmiye, Ferruh gibi tipleri saymıyorum bile. İticilik konusunda birinciliği Alara’ya veriyorum. Oyuncu, ustalığını konuşturup da bu karakteri bu kadar itici hâle mi getiriyor, yoksa zaten geçek yaşamda da çok itici olup yalnızca kendini mi oynuyor, bilemiyorum.

Bu arada, diziye her şey sokuşturulmaya çalışılınca, aşureyi andıran bir görüntü çıkıyor ortaya (lezzet hariç). İş hayatı, mafya, dramatik çocukluk dönemi, romantizm(!), güldürü, çapraz-aşklar, gerilim-heyecan, aile, mahalle dizilerini çağrıştıran unsurlar (Leyla ve Firuze), kıskançlık ve giderek daha fazla entrika… Senaristlerin vazgeçilmezi olan şu hastalığı da ekleyip bitireyim: Bir yalan söylenir ve bir türlü itiraf edilmez, bölümler boyunca sürdürülür. Hatta bu dizide yalana yeni yalanlar eklenip, katmerlenmesi sağlanıyor. Senaryo, daha dobra karakterler olarak yapılandırılmış Selin’i ve Demir’i bile bu kadar yalanların içine batırabiliyorsa, varın düşünün hâlimizi. Umalım ki, bir noktadan sonra kişilikleri bu duruma isyan etsin ve onları daha dürüst, temiz bir iletişim içerisinde görelim. O çok bilinen ifadesiyle: Yeter ki onursuz olmasın aşk!

Her Yerde Sen Dizisi Nerede Çekiliyor konumuz çok ilgi görmüş ve binlerce izleyici ziyaret etmişti. Şimdi Furkan Andıç ve Aybüke Pusat Kusursuz isimli yeni bir dizi ile Blu tv de izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor. Kusursuz Dizisi Nerede Çekiliyor konumuza da bekliyoruz sizleri.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Irem dedi ki:

  Her yerde sende 20 bölümde aydanın yaşadığı apartmanı bulabilirmisiniz lutfennnn çok merak ediyorumm

 2. Ramin dedi ki:

  Seyyar kahve aracı yok orda, gittim, bulamadım (((

 3. Seldem❤️❤️ dedi ki:

  Lütfen artık başlayacaksa söyleyin oğuz bey . beklemekten yorulduk.aybüke pusat programda yeni bir proje yaptığını söyledi bu her yerde sen mi yoksa başka bir dizimi?

  1. Oğuz dedi ki:

   Aybüke Pusat Kesin konuşmadı, ancak biz 50 Metrekare isimli yeni dizide oynayacağını öğrendik. Yani beklentilerimiz boşa çıktı görünüyor.

 4. Seldem dedi ki:

  Bu arada kelebek ödüllerine katılacaktı?

 5. Seldem dedi ki:

  Lütfen artık açıklansın hem niye yeni kadrolar giriyormuş o kadro çok güzel hem insanlar en çokta kadroyu beğendikleriiçin izliyorlar. Başlayacaksa da ne zaman onu açıklayın .firuze ve leyla gidebilir. Ama onlarda büyük bir rol içindeler hem selin ile demir ‘in araları bozulduğunda onlar hemen devreye geçiyorlar.azmiye hele hiç gitmesin.ayda ve merve zaten gitmeleri söz konusu değil.ibo ve vedat da değişemez .en iyisi burak ve eylül mecburiyetten isim veriyorum yoksa vermezdim.bu ekip dağılmasın ve bir an önce başlasın.

 6. Anonim dedi ki:

  Artemim gerçekte neresidir.

  1. Boştagezer dedi ki:

   Hüryap Emlak firması
   Sokağın adı yok, bir köşesinde Kısmet Lokantası (Şebboy Sokak) diğer köşesinde Akbank şubesi (Ardıç Sokak) var.
   Firma internet sitesinde adresini
   “Hüryap Batı Ataşehir:
   Barbaros Mahallesi Ardıç Sokak, Varyap Meridian G Blok Ataşehir/İstanbul” olarak belirtmiş.

 7. Anonim dedi ki:

  22. Bölümde Selin Demir ve arkadaşlarının akşam yemeği yediği restaurant neresi acaba bilen vAr mı

  1. Farida dedi ki:

   La Colina Restaurant & Bar
   Kuzguncuk, Babanakkaş Sokağı No:52, 34674 Üsküdar/İstanbul

 8. Cengiz dedi ki:

  Happy pie cafenin adresi varmı acaba

  1. Farida dedi ki:

   Şinas Delicatessen
   Maden, Gediz Sk. No:3, 34450 Sarıyer/İstanbul, Турция

 9. Anonim dedi ki:

  23bölümde final yapacakmış dizi… yasak elma bu kadar izlenirken… Nasıl izleyici olduk kimin eli kimin cebinde olduğu belli olmayan dizi reyting alırken.. Her yerde sen.. Hak ettiği değeri neden görmedi… Ailece izlenebilir olduğu için mi?

 10. Cakal dedi ki:

  Aydan ve demir ‘in kahve içtiği mekan neresi acaba

 11. Zehra Tamer dedi ki:

  Demir ve Selinin kahvaltı yaptıkları ve Seielinin yurtdışından gelen Demire, Alara ile soru sorduğu mekan,… Avrupa yakası yeniköy Kaşıbeyaz restorant.

 12. Hakan dedi ki:

  Son bölümde rakı içtikleri yer acaba neresı ? Demir, İbo ve vedatın?

  1. Farida dedi ki:

   Kalendertepe Restoran
   Yeniköy, Atadan Sk. 1/3, 34464 Sarıyer/İstanbul

 13. Cengiz dedi ki:

  Selin ve demirin evi tam olarak nerede

  1. Farida dedi ki:

   Selin ve Demirin evi
   10. Cd. No:3
   Zekeriyaköy
   34450 Sarıyer/İstanbul

   1. Boştagezer dedi ki:

    Farida, ben tam yerini yazmamıştım ama Dirim Hanım evinden sonra bu evi de bulmuşsunuz.

    Malum özel mülk diye ne Demir Selin evini, ne Eylül evini, ne Ayla evini ne de Dirim Hanım evini açıkca yazmamıştım.

    Sadece Leyla Firuze evini (Dr. Muvaffak Gönen Yalısı) genelde dizilerde filmlerde kullanıldığı için belirtmiştim. Ayrıca bu yalı Dr. Muvaffak Gönen’in vasiyeti üzerine ölümünden sonra(2006) Türk Eğitim Vakfına devir olmuştur. Bu nedenle yalı bir gerçek kişi yerine bir tüzel kişiliğe ait olduğu için “şahsa ait” özel mülk olmaktan uzaklaşmıştır.

    Dikkatli gözlerden kaçmamıştır, Firuze-Leyla evinin hemen yanındaki yalı, yasak Elma dizisinde Halit Argun evidir. Deniz tarafından Halit Argun evi gösterilirken Leyla-Firuze evi de açıkça görünür.

   2. Anonim dedi ki:

    Allah razı olsun o kadar çok araştırdım ki şu evin adresini bulmak için sonunda buldum yaa

 14. Boştagezer dedi ki:

  18. Bölüm sonu, Demir ile Selin’in 2 günlüğüne gittikleri çiftlik evi (Vedatın satınladığı yer), Polonezköy’de değil, Alibahadır’da Kardelen sokakta.

 15. Jasca dedi ki:

  Merhaba
  Demir in eski nişanlısı Eylül’ün yeni taşındığı ev nerede acaba? (Demir’le balkonda konuştukları sahne) Teşekkürler

  1. Anonim dedi ki:

   Ataman Sk. No:4
   Emirgan
   34467 Sarıyer/İstanbul

 16. Anonim dedi ki:

  Nolur HER YERDE SEN Selin ve Demir,evleri,iş yeri ve hangi zaman devam ediyorlar mesela:cuma, cumartesi,pazar, pazartesi,salı,Çarşamba,perşembe

  1. Boştagezer Aylak dedi ki:

   “hangi zaman devam ediyorlar”

   Hangi yerde ne zaman çekim yaptıklarını sadece diziyi yapan ve yönetenler bilir gibime geliyor. Bu sorunuza bu sayfayı düzenleyen yada ziyaret edenlerin cevap verebileceğini sanmıyorum.
   Fırsatınız varsa sık kullanılan yerleri ( ev, ofis gibi) ziyaret edin. Neredeyse tüm çekim alanları bu sayfada (yukarıda ve aşağıdaki yorumlarda) belirtilmiş.

 17. Anonim dedi ki:

  Köprünün yanındaki restoran neresi acaba

  1. Boştagezer Aylak dedi ki:

   Admin eklemiş yukarıda ben ondan kopya çekip size ileteyim.

   “Köprünün yanındaki restoran neresi acaba”

   15. Bölümde, Demir, Selin, Ayda ve İbo’nun tatlı yediği yer (daha sonra Burak ve Eylül’ün de tatlı yemeye geldiği yer), Baltalimanı-Hisar Caddesi, 50 numarada bulunan Oba Park Cafe.

 18. Serap dedi ki:

  Bu kadar uzatmaya ne gerek var

 19. Farida dedi ki:

  Boştagezer Aylak
  7. Bölümde Selin ve Demir’in birlikte gittikleri Dirim Hanım Evi, Küçüksu Sırtlarında.
  Bana adresini verir misiniz? Sokağın adı bana yeter

  1. Boştagezer Aylak dedi ki:

   Funda sokağındaki çıkmaz sokak.

   1. Farida dedi ki:

    Boştagezer Aylak
    Çok çok teşekkür ederim. Buldum!
    google.com.tr
    Toprak Sokak 65/ 17B
    Küçüksu
    34684 Üsküdar/İstanbul
    41°04’24.7″N 29°03’56.8″E
    41.073513, 29.065786
    Rusyadan selamlar!

    1. Boştagezer aylak dedi ki:

     Bizlerden de Rusya’daki Her Yerde Sen izleyenlerine selamlar.

 20. Boştagezer Aylak dedi ki:

  Çekim yerleri konusunda;
  Siteye ait bir e-posta edresi verebilirseniz bulabildiğim yerleri göndereyim siz de nasıl uygun ise öyle yayınlarsınız sitede. Bazan benim yazdıklarımda imla hataları anlam düşüklükleri olabiliyor.

  Şu en çok merak edilen yeri de yazayım son olarak.
  En çok merak edilen yer, en çok sorulan soru;
  “Her Yerde Sen happy Pie cafe nerede”
  “Dizide happy pie olarak geçen cafe nerdedir bilen var mi”

  Evet var, biraz geç oldu ama artik nerde oldugundan eminim.
  Happy Pie Cafe; Maden, Kilyos Yolu, Gediz sokakta. Mekanin ismi ise Şinas Delicatessen.

 21. Boştagezer Aylak dedi ki:

  Pek önemli görünmese de diziyi tekrar izlerken gözüme çarpan bir kaç yeri daha yazmak istedim.

  1. Bölümde Demir’in Ekrem Bey ile konuştuğu/ golf oynadığı yer, Göktürk Merkez’de bulunan Kemer Country Golf Kulübü

  3. Bölümde İbo ile Ayda’nın köpek ile birlikte yürüdükleri yer, Çengelköy’de bulunan sahil parkı

  3. Bölümde Demir ile Alara’nın ilk karşılaştıkları yer, Salacak balıkçı barınağı dalgakıranı üzerinde.

  5. Bölümde Esen Hanımın Artemim personelini ( toplantı düşündüğü gibi olmaz ise denize atmak için) yata bindirdiği yer, eski Beykoz Kundura iskelesi (şu anda bir holdinge ait olan tesis).

  7. Bölümde Selin ve Demir’in birlikte gittikleri Dirim Hanım Evi, Küçüksu Sırtlarında.

  7. Bölümde Esen hanımın balık tutarken Ferruh ile konuştuğu yer, Kireçburnu Fenerinin 350 metre kuzey batısında deniz kıyısında.

  1. Boştagezer Aylak dedi ki:

   3. Bölümde Esen Hanımın Burak ile konuştuğu ( problem olursa temeline gömmekle tehdit ettiği) yer, Çağlayan, Ayazma caddesi üzerindeki Seba Suites şantiyesi.

   1. Boştagezer Aylak dedi ki:

    1. Bölümde Ferruh ile Burak’ın konuştuğu, Ferruh’un kaçalım dediği yer (Burak: Kaçalım…kaçalım…nereye kaçalım, ha….Meksika’ya kaçalım mı… midye dolma işinden anlar mısın), Kireçburnu fenerinin 350 metre, Memduh Paşa Yalısı’nın 150 metre doğusunda.

    2. Bölümde Esen Hanım, Burak ve Ferruh’un buluştukları restoran Kireçburnu, Haydar Aliyev parkı arkasında, Deniz Restoran veya Bizim Restoran (Bence Deniz Restoran ama internette kapandı deniyor, başka bir isimle yeniden açılmış da olabilir).

 22. Boştagezer dedi ki:

  13. Bölümde, Demirin Eylül’ü beklerken ekildiği yer yine aynı tesisin Havuz başı restoran kısmı.

  1. Oğuz dedi ki:

   Sevgili boşta gezer, sitemizde merak edilen tüm Her Yerde Sen mekanlarını tek tek yazdığın için teşekkür ederiz. Lütfen başka izlediğin diziler varsa onları da yazarmısın rica etsem? (Sen yazdıkça konunun içine ekliyorum bilgileri)

  2. ezgi0808 dedi ki:

   merhaba, dizide happy pie olarak geçen cafe nerdedir bilen var mi acaba?

   1. Boştagezer Aylak dedi ki:

    Malesef Happy Pie sahnelerinde, kullanılan yere ait bir ipucuna rastlayamadım. İlerideki bölümlerde ipucu yakalayabilisem yeri tespit etme imkanı olabilir.

   2. Boştagezer Aylak dedi ki:

    Evet var, biraz geç oldu ama artık nerde olduğundan eminim.

 23. Boştagezer dedi ki:

  13. Bölümde Senin’in gittiği ( otoparkında Demir tarafından öpüldüğü ve tabiki Burak’ın da izlemek durumunda kaldığı) restoran, ikinci köprünün Avrupa tarafındaki ayaklarının bitişiğinde (güney tarafta) bulunan Yıldız Teknik Üniversitesi Rumeli Hisarı Tesisleri.

  Gece yapılan çekimler, kesin yer tespiti için pek yeterli olmasa da, gerek bir ve üçüncü köprülerde bu görüntülere uygun yer olmaması gerekse yukarıda belirttiğim tesisin resim galerisi anılan yerin %99 bu tesis olduğunu işaret ediyor.

  1. Boştagezer dedi ki:

   Özge isimli arkadaşın doğrulaması (14 Eylül 2019, 11.24) ile %100 oldu diyebiliriz.

 24. Boştagezer dedi ki:

  13. Bölümde Bora’nın Merve, Selin, Ayda ve Burak tarafından yolcu edildiği yer, Nurol Life batı otoparkı içinde (Vadi İstanbul tarafında kalan otopark).

 25. Boştagezer dedi ki:

  12. Bölümde Selin, Ayda ve Merve’nin balon vurdukları yer yine Kireçburnu Feneri yanında, fenerin 50 metre doğusunda.
  Selin’in, Demir ile öpüştüklerini söylediği yer ise fenerin 20 metre batısı.

  13. Bölümde, Bora ile Merve’nin akşam yürüdükleri, Merve’nin mısırı aşırı tuzladığı sahil kenarı, yine fenerin yakınında, 150 metre doğusunda.

 26. Fatma dedi ki:

  13. Bölümdeki restorantı bende çok merak ediyorum nerede acaba bilen var mıdır ?

 27. Naima dedi ki:

  Selinle demir 13 bolumdegi yemek ve öpusdigi restorant adini bilen

 28. Sera dedi ki:

  13. Bölümde ki restaurantın adını bilen varmı acaba?

  1. Boştagezer dedi ki:

   Ekledim ama henüz site yönetimi onaylamadığı için göremiyosunuz. Bi kaç saat içinde yorum yayınlanır diye umuyorum.

  2. Özge dedi ki:

   Yıldız teknik üniversitesi hisar tesisleri yakın zamanda kahvaltı için gitmiştim görünce şok oldum hatta🤭

 29. Sera dedi ki:

  13. Bölümde gittikleri restaurant neresi acaba ?

 30. Boştagezer dedi ki:

  Yıldırım Bey şirket binası (Selin’in zarf götürdüğü bina), Artemim den iki sokak ilerde, Sümbül Sokakta.

  Selin’in Demir ile Alara’yı takip ederek garson kılığında dinlediği yer, Kanlıca sırtlarındaki Mihrabat Korusu Sokakta bulunan, Mihrabat Korusu içindeki restoran.

  1. Oğuz dedi ki:

   Teşekkür ederiz Boşta gezer, bilgilendirmelerini diğer diziler içinde bekliyoruz.

   1. Boştagezer dedi ki:

    Ben aslında dizi izleyicisi değilim. Bilgisayar ve internet ile sıkı fıkı bir ilişkim vardır ama diziler ilgi alanımda değil. Yaş olarak ta dizi izleme çağı oldukça gerilerde kalmış durumda.

    Her Yerde Sen dizisi, uyarlama olmasına rağmen dizi karakterleri (özellikle Ankara’lı olmaktan gurur duyduğunu söyleyen oyuncusu ) çok sıcak geldiği için, baştan sona izlediğim tek yerli dizi.

    Çekim yerlerine gelince; yabancı dizilerde çekim alanları kolayca paylaşılır iken bizde sır gibi saklanıyor. Nedenini bilemiyorum. İzleyicilerin bu dizi için meraklarını bi nebze giderebilmek için -ilk defa- bi araştırayım dedim. Bazı yerleri bulmak biraz zordu, mesela Vedat’ın serası (bir viyadük kenarında olduğu görünüyordu) biraz uğraştırdı. Üşenmeden viyadükleri kontrol ederek serayı bulabildim.

    Umarım diğer diziler için o dizilerin meraklıları siteyi izleyenlere yardımcı olurlar.

    1. Oğuz dedi ki:

     Çok teşekkür ederiz, Her yerde sen ile ilgili yorumlarınız olursa veya dizi analizi yazmak isterseniz seve seve yayınlarız. Dizinin bir hayli seveni var sizin gibi. Hayırlı akşamlar..

     1. Boştagezer Aylak dedi ki:

      Oğuz Bey,
      Bana bir e-posta bildirebilirmisiniz. Sitede yer alması, bir çok site ziyaretçisinin merakını gidereceği gibi ziyaretçi sayısını da arttırabileceğini düşündüğüm, çok merak edilen yerlerden birisi için bilgi vermek istiyorum.

     2. Oğuz dedi ki:

      Merhaba: mail adresimiz: dizioyuncu.com@gmail.com

    2. Anonim dedi ki:

     Vedatın serası nerede yazmamışsın.Rica etsem yazabilir misin

    3. Anonim dedi ki:

     Merhaba vedatın serası nerede acaba?

  2. Boştagezer dedi ki:

   Selin ve Demir’in oturduğu ev Zekeriyaköy 2M Migros yakınlarında (tam adres ve koordinatları mevcut ama özel mülk olduğu için belirtmek istemiyorum).
   O yüzde de kendi yorumuma cevap gibi ekledim, çok göze batmasın diye.

 31. Boştagezer dedi ki:

  Vedat’ın serası
  Sarıyer, Uskumruköy’de, Kilyos Yolu Caddesi üzerinde bulunan “Şarlo’nun Bahçesi” karşısındaki sokaktadır. (Koord. 41°13’K, 29°02’D)

 32. Boştagezer dedi ki:

  Öncelikle dizi yapımcılarının geçerli bir nedeni olabilir diye, bulduğum bazı yerlerin
  tam yerini/sokağını yazmak yada resim paylaşmak istemiyorum. Ancak yorumlarında yer/adres
  bildiren arkadaşların buldukları yada bildikleri yerlerden benim de tespit ettiklerim var
  ise ben de tekrar edeceğim. Oturulan evleri (Leyla-Firuze evi dışında) araştırmaya gerek görmedim.

  Leyla ve Firuze hanımların evi:
  Simge isimli arkadaş, “Firuzan hanımların evi Kont Ostrorog Yalısı nında çekilmektedir”…demiş. ama yanlış.
  Ne Kont Ostrorog yalısı ne de Baltalimanı Kemik Hastanesidir.
  Yalı Yeniköy’dedir, google haritalardan bulunabilir.

  Veteriner kliniği için Sercan isimli arkadaşın verdiği bilgiler/ yer doğrudur.

  7. Bölümde denize telefon düşürülen yer Sea isimli arkadaşın dediği gibi 3. köprü yakınındaki Garipçe sahildedir.

  Seyyar Kahve aracının bulunduğu yer (Selin ile Alara’nın tartıştığı yer) Kireçburnu bölgesinde fener yakınındadır.

  Ofisin bulunduğu yer, Gülşen Naz isimli arkadaşın dediği gibi Varyap Meridyan’dadır, Erdemir Gruba çok yakındır.

  Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağı Google haritalarda kolayca bulunabilir (diğer şehirlerde yaşayan fanlar için).

  “11. Bölümde Demir ve Selin’in denize sıfır kahvalti ettiği mekanın adı” İrem isimli arkadaşın dediği gibi Kaşıbeyaz Restoran’dır.

  Göl kıyısındaki kulübe, Nurgül İçyüz ve Hikmet Bahadır’ın dediği gibi Sakarya ili, Hendek İlçesi, Çamlıca Mahallesi, Gölyayla
  mevkiinde bulunan Çamlıca Gölü kıyısındadır.-Yerel turizme katkısı olur düşüncesi- ile aşağıdaki linklerden bakılabilir.

  Şirkette bahçe diye bahsedilen, proje tesliminde kutlama yapılan yer, şirketin üst katında bulunan bahçedir.

  Selin’in ailesini yolcu ettikten sonra kahvaltı yaptıkları park, Turgut Özal Bulvarı Küçükyalı Otobüs duragı yanı,
  mendirek başındaki parktır.

  1. Dizi Yazar dedi ki:

   Bosta gezmesen de sitemize guzel bilgiler yazsan nasil olur?

   1. Boştagezer dedi ki:

    Güzel bilgilerden ne kastettiğinizi anlayamadım. Dizinin yapım ve yönetimi konusunda bilgi ve yetki sahibi değilim. Ben de sizin gibi sadece izleyiciyim.

    Sizin bulabildiğiniz bir yer var mıdır?

    (Bende diğer arkadaşların bulduğu yada benim bulduğum tüm yerlerin koordinat ve resimleri mevcuttur. Sadece Çamlıca gölü için linklerden yararlandım.)

 33. Ümit Hoşafcı dedi ki:

  Arkadaşlar büyük bölümü sanırım Zekeriya köy de jandarmaya dönmeden göbeğin oradaki soldaki ev

 34. ALPER dedi ki:

  Herkese merhaba ya şu sahil kenarında ufak tabure ve masaların olduğu köfte ekmek yedikleri Kule gibi birşeyin olduğu deniz kıyısı yer neresi yardımcı olur musunuz? kız arkadaşımı götürmeyi istiyorum(:

 35. HASAN T. dedi ki:

  VE AYRICA SAYIN SİTE YÖNETİCİSİ BURADAKİ MESAJLARI GÖRÜYORSUN AMA BİR CEVAP VERMEKTEN ACİZSİZ MADEM BİZE YERLER KONUSUNDA YARDIMCI OLAMAYACAKSIN NE DİYE HABER YAYINLIYORSUN.

 36. HASAN.T dedi ki:

  AĞVA’DA SANKİ AMA BİR KAÇ TANE OTEL BAKTIM BİR BENZETMEYE VARAMADIM

 37. HASAN T. dedi ki:

  AHŞAP BUNGALOVLARIN Ağva Robin’s Nest Eco Resort DE OLDUĞUNA KATILMIYORUM NET BİLGİSİ OLAN VAR MI MİLLETİ YANLIŞ BİLGİLENDİRMEYİN LÜTFEN

  1. Boştagezer Aylak dedi ki:

   The Swan Park Hotel

 38. Anonim dedi ki:

  Şirketin tam adresi neresi acaba yazabilir misiniz

 39. Çiğdem dedi ki:

  Üste sorulan bir soru cevapsız kaldı bende ilgileniyorum : Selin in 7.bölümde telefonunu denize düşürdüğü yer neresi acaba ?

 40. Türkan dedi ki:

  Ayda’nın evi nerede bilen var mu?

 41. Sinem dedi ki:

  11. Bölümde demir ve selinin denize sıfır kahvalti ettiği mekanın adını bilen varmi acaba?

  1. İrem dedi ki:

   Kaşı beyaz yeniköyde

 42. Mihrap dedi ki:

  Ev hangi semtte

 43. Ayşe dedi ki:

  Boğazdaki seyyar araba kahveci nerede

 44. burak dedi ki:

  MerhAba happy pie nerde ?

 45. Dilan dedi ki:

  Heyecanlı bir dizi olsun

 46. Habibe habibe dedi ki:

  10 cu bolum agac evler Ağva Robin’s Nest Eco Resort

 47. Hacı dincer dedi ki:

  10 cu bölümde kaldıkları tahta evler nerede açaba mekanın adı bayıldım

 48. Gülay Topaloğlu dedi ki:

  10. Bölümdeki ahşap evlerin bulumduğu tail köyü neresi acaba göl yaylada böyle bi yer yok görsellerini inceledim

  1. Zehra Tamer dedi ki:

   Tatil köyünün çekimleri,Ağva da yapılırken,Kemerburgazda oyunlar çekildi…Romantik gecenin,göl çekimleri ise Hendek,Çamlıca,Gölyayla Mevkinde oldu.

 49. özgür dedi ki:

  Merhaba 10. Bolumdeki ahsap evler acaba nerede bilen var mi

 50. nurgül içyüz dedi ki:

  sakarya hendek çamlıca göl yayla

  1. Tuğçe dedi ki:

   İsmi ne acaba o otelin?

 51. Hikmet bahadır dedi ki:

  Sakarya hendek camlıca mahallesi göl yayla burası dogayla iç içe cok güzel bir piknik alanı havası suyu cennetten bir köşe daha önce cukur dizisinin bir bölümü de orada cekilmişti ancak onlar tokat erbag diye not düşmüşlerdi bu nu neye dayanarak yaptıklarını bilemiyoruz biz bu bölgenin sakinleri oldugumuzdan dolayı üzüntü duyduk bizim için bu gibi calışmalar gurur verici tabiki de bölgemizin isminin anılmasını istiyoruz

 52. Hicran dedi ki:

  Bu hafta gittikleri mekan nerede

 53. Ali dedi ki:

  Merhaba 10. Bolumdeki ahsap evler acaba nerede bilen var mi

  1. Anonim dedi ki:

   Ayva olduğunu düşünüyorum

 54. Anonim dedi ki:

  Dizide biraz aksiyon biraz tehlike ve birazda dram olursa lezzetli olur…devamlı her seferinde aynı tempo içerisinde giderse seyirci sıkılır bunu neden seneryoyu yazan kişiler düşünmez aklım eriyor. .

 55. Gülşen Naz dedi ki:

  Şirket Ataşehir varyap meridian nın orda kuzenim orda oturuyor dizi setine gidiyoruz 😉

  1. Anonim dedi ki:

   Tam adresini söyler misin

 56. Hüseyin As dedi ki:

  Şirket atasehir de çekilmiş

 57. Nour dedi ki:

  Demir ve selinin gittiği ve telefonunun denize düştüğü restaurantın adı nedır?

  1. Sea dedi ki:

   Garipçe sahil soldaki tek olan restoranda çekilmiş.

 58. Halime teke dedi ki:

  Tam olarak Selin ve Demir’in yaşadığı ev ve şirket nerede acaba?
  Adresi biliyor musunuz? ☺

  1. Gülşen Naz dedi ki:

   Şirket Ataşehir meridian varyap ın orda hatta kuzenim orda oturduğu için tüm oyuncularla tanışma fırsatı buldum 😌

   1. Anonim dedi ki:

    Şirket çekimleri hangi gün acaba

    1. Anonim dedi ki:

     Yani hangi gün tanıştınız oyuncularla bende sete gitmek istiyorum da

 59. aslı akan dedi ki:

  Selin ve demir in ortak paylaştıkları ev ise zekeriyaköy de.Cemer country nın yakınlarında.

 60. Anonim dedi ki:

  bahce olarak kullanilan yer neresi acaba burakin durdugu yer

 61. Burak dedi ki:

  Sirket tam olarak nerde ?

  1. Yamaç dedi ki:

   Ataşehir Belediyesinin orada

 62. Anonim dedi ki:

  Selin in 7.bölümde telefonunu denize düşürdüğü yer neresi acaba

 63. Köksal mutlu dedi ki:

  7.ci bölümde ‘’Operasyon çita’’ toplantısı olan Café neresi acaba.
  Teşekkürler
  Tahiti ‘den selamlar

  1. Oğuz dedi ki:

   Köksal okyanusun tam ortasında da hem interneti bulup hemde dizioyuncu.com sitemize girmenize mutlu olduk doğrusu. Sanırım aradığınız mekan burası: Opereyşin çıta mekanı kafesi

  2. Cigdem dedi ki:

   Üste sorulan bir soru cevapsız kaldı bende ilgileniyorum : Selin in 7.bölümde telefonunu denize düşürdüğü yer neresi acaba ?

 64. Diana dedi ki:

  Otelin ismi The Conrad by Hilton

 65. Anonim dedi ki:

  Otelin ismi The Conrad

 66. Simge dedi ki:

  Firuzan hanımların evi Kont Ostrorog Yalısı nında çekilmektedir.

 67. Atlas dedi ki:

  Sahil kenarında akşam köfte ekmek yedikleri yer tam olarak neresi birde pastacı vade tarzı biyer vardı

 68. Murat dedi ki:

  Dizinin çoğu. (Dış mekan ve şirket) batı ataşehirde. Sarphan finans park ve Meridyan çevresinde çekiliyor.

 69. Özden dedi ki:

  Dizideki Firuzan hanımların yalısı Baltalimanı kemik hastanesine çok benziyo. Orası mı gerçekten acaba?

 70. Sercan dedi ki:

  Dizide gecen veteriner klinigi sariyer tarabya vetlife veteriner klinigidir bilginize

  1. Mehmet dedi ki:

   Teşekkür ederiz bilgi verdiğin için Sercan..