Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları Kimler? Kadrosu Özeti (House M.D Uyarlaması)

Yorum Yap 457 kez izlendi

Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları Kimler? Kadrosu Özeti (House M.D Uyarlaması) Yeni sezon hazırlıklarına devam eden kanallar arasında Tv de yer alıyor elbette. TV8 kanalında yeni sezon yayınlanan diziler arasında Hekimoğlu dahil oluyor. Hekimoğlu dizisi için hazırlıklara başlandı. Hekimoğlu dizisi için bilgiler konumuzun devamında.

Hekimoğlu dizisi MedYapım imzası taşıyor. Yapımcılığını ise Karga Seven Pictures üstleniyor. Hekimoğlu dizisi senaristliğini Berkun Oya yönetmenliğini ise Yağmur Taylan ve Durul Taylan üstleniyor. Hekimoğlu dizisi cast çalışmaları devam ederken dizinin başrol oyuncusu ile anlaşma sağlandı. Hekimoğlu dizisi başrolü için Cansu Dere ile anlaşıldı. Hekimoğlu dizisinin uyarlama olduğu dizinin bilgilerini paylaşalım. Uyarlama diziler birebir aynısı olmasa da genel özellikleri aynı oluyor.

Hekimoğlu dizisinin uyarlandığı House M. D. dizisi konusu

Gregory House hastanenin tıbbi tanı uzman doktorudur. Gregory House kişiliği gereği kendini aşırı beğenmiş insanları önemsemeyen ve boşveren özellikleri ile herkesi şaşkına çevirir. Gregory House müthiş özellikleri olan bir doktordur. Doktor Gregory House uzmanlık alanı bulaşıcı hastalıklar yani intaniyedir. Doktor Gregory House hiç kimsenin tanı koyamadığı hastalara tanı koyarak onların hayatlarını kurtarmaktadır. Ancak onun ekibinde olan doktorların da psikolojilerini bozmaktadır.

Hastanenin yöneticisi Lisa Cuddy onu kontrol altında tutmak ister hakkında çalışanlardan sürekli şikayet alsa da Doktor Gregory House’dan kesinlik vazgeçmez. O en zor durumlarda hastaları kurtaran mükemmel bir doktordur. Ancak onun bazı tavırları yüzünden de hastane sürekli dava konusu olur. Hekimoğlu dizisinin konusu da aynısı olacaktır. Hekimoğlu dizisinde Gregory House gibi bir doktor olacaktır. Bakalım başrol erkek oyuncusu kim olacaktır.

House M.D. dizisi 2004-2012 yılları arasında 45 dakikalık bölümler halinde yayınlandı. 2006 2007 yılında Altın Küre ödülü kazanmıştır. House M.D. dizisinin yapımcıları Shore, Attanasio, Katie Jacobs ve yönetmeni Bryan Singer’dır.

Hekimoğlu dizisi yabancı ”House M.D.” dizisinden uyarlama. Yukarı da sizlere uyarlandığı dizinin konusunu paylaştık. Hekimoğlu dizisinin konusu aynı olacaktır. Mutlaka oyuncular ile dizinin rengi kalitesi değişecektir. Bakalım efsane House M.D. dizisi Türkiye’de aynı başarıyı sağlayacak mı? Hekimoğlu dizisinin cast çalışmaları devam etse de başrol oyuncusu olarak Cansu Dere ile anlaşıldı.

Hekimoğlu Dizisi Cansu Dere Kimdir Hangi Rolde Oynayacak?

Cansu Dere Hekimoğlu dizisinin kadın başrolü olacak. Uzun süredir ekranlarda olmayan Cansu Dere yeni dizisi Hekimoğlu’nda nasıl bir performans sergileyecek göreceğiz. Cansu Dere Kimdir? Cansu Dere 1980 yılında Ankara’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nden mezun oldu. 2000 yılında Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda 3. olduktan sonra mankenlik yapmaya başladı ve profesyonel bir manken oldu. Bir çok ünlü ismin mankenliğini yaptı.

Cansu Dere profesyonel bir mankendir sunuculuk ve oyunculukta yapmaktadır. Cansu Dere 2000 yılından itibaren çocuk programı sunmuştur.  2004 yılında Türkiye’nin Yıldızları yarışmasını ve 2003’te NTV’de Lifestyle adlı moda programını sundu. 2004 yılından itibaren oyunculuğa başladı. Metro Palas dizisi onun ilk oyunculuk tecrübesi oldu sonrasında 2005 yılında Alacakaranlık dizisinde oynadı.

2006 yılında Sıla dizisinde Mehmet Akif Alakurt ile başrol oynadı. Bu dizi ile meşhur oldu. Sonrasında 2007 yılında Kenan İmirzalıoğlu ile Son Osmanlı Yandım Ali adlı filmde oynadı. 2009 yılında Ezel dizisinde başrol oynadı. 2010 yılında Yahşi Batı filminde rol aldı. Altın Kızlar, Beyaz Gece, Anne, Avcı ve Şahsiyet dizilerinde rol aldı. Cansu dere instagram hesabı için tıklayın  https://www.instagram.com/cansudere/  Başarılı oyuncu sunucu ve manken olan Cansu Dere bilgilerini yukarı da sizlerle paylaştık. Cansu Dere yeni dizisi Hekimoğlu dizisinde hangi rolde oynayacak henüz kesinleşmedi. Hekimoğlu dizisinin oyuncuları netleştikçe konumuza ekleyeceğiz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba