Hatırladığım Ağaçlar Filmi Oyuncuları Kimler? Konusu Çekim Yerleri

19.04.2023
929

Hatırladığım Ağaçlar filmi oyuncuları kimler? Konusu ve Çekim Yerlerini sizlerle paylaşacağız. Yalı Çapkını’nın senaryo ekibinin yazdığı Hatırladığım Ağaçlar filmin yapımcılığını Tayfur Aydın üstlenmiştir. Yönetmen koltuğunda Erhan Tuncer oturmaktadır. Seyirciler Hatırladığım Ağaçlar filmi oyuncu kadrosu, konusu ve çekim yerlerini de merak etti. Bizlerde Hatırladığım Ağaçlar filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız.

Hatırladığım Ağaçlar Filmi Oyuncuları

Erhan Tuncer yönetmenliğinde çekilen Hatırladığım Ağaçlar filminin başrolünde Hande Doğandemir ve Erdem Kaynarca yer almaktadır. Ancak filmin diğer oyuncularının isimleri henüz belli olmamıştır. Bizlerde bu sebeple Hatırladığım Ağaçlar filminin başrol oyuncularını yakından tanıtacağız. Filmin kadrosuna başka bir isim dahil olunca bunu sayfamıza ekleyeceğiz.
Hande Doğandemir (Bahar)
Erdem Kaynarca (Mahir)

Hande Doğandemir (Bahar)

Hatırladığım Ağaçlar Filmi OyuncularıHatırladığım Ağaçlar filminin kadın başrol oyuncusu Hande Doğandemir olmuştur. 22 Kasım 1985 yılında Ankara’da dünyaya gelen Hande Doğandemir, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi sosyoloji bölümünden mezun olmuştur. Üniversitede son sınıfta Erasmus ile Fransa’nın Lille şehrinde okuyan Hande Doğandemir kamera karşısına ilk defa 2009 da Kahramanlar filmi ile geçmiştir. Oyuncumuz özellikle Güneşi Beklerken dizisinde ki Zeynep karakteriyle tanınmıştır.

Erdem Kaynarca (Mahir)

Hatırladığım Ağaçlar filminin erkek başrol oyuncusu Erdem Kaynarca, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Felsefe okumuştur. Erdem Kaynarca, tiyatro eğitimini Kadir Has Üniversitesi’nde almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2016 yılında vizyona giren Emanet filmiyle geçmiştir. Özellikle Gençliğim Eyvah dizisi ile tanınan oyuncumuz daha önce Yasak Elma, Alef, Seyyar, Ada Masalı, Gül Masalı, Kalp Atışı, Şeref Bey gibi projelerde de yer almıştır.Hatırladığım Ağaçlar Filmi Oyuncu Kadrosu

Hatırladığım Ağaçlar Filminin Konusu

Yapımcılığını Tayfur Aydın’ın üstlendiği Hatırladığım Ağaçlar filminin konusu da merak ediliyor. Ancak Hatırladığım Ağaçlar filminin yapımcıları, filmin konusunu henüz açıklamamıştır. Bu sebeple de filmin konusu henüz belli değildir. Bizler Hatırladığım Ağaçlar filminin konusu belli olunca sayfamıza ekleyeceğiz.

Hatırladığım Ağaçlar Filmi Çekim Yerleri

Gişede büyük ilgi görmesi beklenilen Hatırladığım Ağaçlar filminin çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştır. Fakat filmini çekim yerleri henüz belli değildir. Hatırladığım Ağaçlar filminin nerede çekildiği vizyona girdikten sonra net şekilde belli olacaktır.

Hatırladığım Ağaçlar filmi oyuncuları, konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.