Hatıran Yeter Filmi Oyuncuları Konusu Çekim Yerleri Vizyon Tarihi

Hatıran Yeter filmi oyuncuları, konusu, çekim yerleri ve vizyon tarihi sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Berton Medya Yapım’ın üstlendiği Hatıran Yeter filminin yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Yardımcı oturmaktadır. Ömer Faruk Yardımcı aynı zamanda Hatıran Yeter filminin senaristidir. Hatıran Yeter filminin başrolünde Aytaç Şaşmaz ve Sümeyye Aydoğan yer almaktadır. Bizler, Hatıran Yeter filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, konusu, çekim yerleri ve vizyon tarihi sizlerle paylaşacağız.

Hatıran Yeter Filmi Oyuncuları

Hatıran Yeter Filmi OyuncularıAytaç Şaşmaz
Sümeyye Aydoğan
Belçim Bilgin – Zehra
Burak Sevinç – Adem
Ferit Aktuğ – Nevzat

Aytaç Şaşmaz

Hatıran Yeter filminin erkek başrol oyuncusu Aytaç Şaşmaz, 4 Ağustos 1998 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir. Popüler oyuncumuz kamera karşısına henüz 19 yaşındayken Söz dizisiyle geçmiş ve dizide canlandırdığı Feyzullah karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. Söz bittikten hemen sonra ise Hekimoğlu dizisinin başrolünde yer almıştır. Oyuncumuz müzikle de yakından ilgilenmektedir. Özellikle Baht Oyunu dizisiyle tanınan Aytaç Şaşmaz 2021 yılının en iyi erkek romantik komedi oyuncusu seçilmiştir.Hatıran Yeter Filmi Oyuncuları kimler

Sümeyye Aydoğan

Hatıran Yeter filminin kadın başrol oyuncusu Sümeyye Aydoğan olmuştur. 1997 yılında doğmuştur. Talento Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan Sümeyye Aydoğan, aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Kamera karşısına ilk defa 2020 yılında vizyona giren Aile Hükümeti isimli sinema filmiyle geçmiştir. İlk çıkışını Sadakatsiz dizisi ile yakalayan oyuncumuz özellikle Duy Beni dizisi ile tanınır hale gelmiştir. Sümeyye Aydoğan şimdilerde Taçsız Prenses dizisinde rol almaktadır.

Belçim Bilgin – Zehra

Belçim Bilgin, 31 Ocak 1983 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümünde eğitimine devam ederken tiyatro ile tanışmıştır. Eski eşi Yılmaz Erdoğan’la tanışması üzerine profesyonel oyunculuğa adım atan Belçim Bilgin okulunu dondurmuş ve Paris’e yerleşmiştir. Özellikle başrolünde yer aldığı Aşk Tesadüfleri Sever filmi ile tanınmıştır. Belçim Bilgin, en son 2022 yılında Alaboraşk filminde yer almıştır.

Burak Sevinç – Adem

27 Ekim 1985 yılında Zonguldak’ta dünyaya gelmiştir. Burak Sevinç, Yıldız Teknik Üniversitesi, Tasarım Fakültesi, Müzik ve Sahne Sanatları Bölümünü ikinci sınıfta bırakmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2016 yılında vizyona giren Dönerse Senindir isimli sinema filmiyle geçmiştir. Daha önce Nasipse Olur, Babam İçin, Kurtlar Vadisi Pusu, Söz, Leke, Kırmızı Oda, gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz en son Beyaz Eşya filmiyle izleyici karşısına çıkmıştır

Ferit Aktuğ – Nevzat

17 Kasım 1978 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Ferit Aktuğ, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2002 yılında Koçum Benim isimli diziyle geçen oyuncumuz ertesi yıl Kampüsistan dizisinde de yer almıştır. Özellikle Ufak Tefek Cinayetler dizisinde canlandırdığı Taylan karakteri ile tanınmıştır. Ferit Aktuğ daha önce Aramızda Kalsın, Sefirin Kızı, Kavak Yelleri, Yamak Ahmet, Ah Nerede, Beyaz Eşya gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Hatıran Yeter Filminin Konusu

Yapımcılığını Berton Medya Yapım’ın üstlendiği Hatıran Yeter filminin konusu da merak ediliyor. Hatıran Yeter filminde bir aşk hikayesi anlatılacaktır. Oyuncularımız Aytaç Şaşmaz ve Sümeyye Aydoğan’ın canlandıracağı karakterler arasında yaşanan aşkı anlatan Hatıran Yeter filminin konusu net olarak belli değildir.

Hatıran Yeter Filmi Çekim Yerleri

Gişede büyük ilgi görmesi beklenilen Hatıran Yeter filminin çekim yerlerde merak edilen konulardan biri olmuştur. Ancak filmin çekimleri henüz başlamadığı için nerede çekileceği de belli değildir. Bizler, çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak olan Hatıran Yeter filminin nerede çekildiğini detaylı şekilde sayfamıza ekleyeceğiz.

Hatıran Yeter Filminin Vizyon Tarihi

Ömer Faruk Yardımcı’nın hem yönetmen koltuğunda oturduğu hem de senaryosunu yazdığı Hatıran Yeter filminin çekimleri henüz başlamamıştır. Bundan dolayı da filmin ne zaman vizyona gireceği henüz belli değildir. Bizler 2023 yılının son aylarında vizyona gideceğini tahmin ettiğimiz Hatıran Yeter filminin vizyon tarihi belli olunca bunu sayfamızdan paylaşacağız.

Hatıran Yeter filmi oyuncuları, konusu, çekim yerleri ve vizyon tarihi sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 22 Nisan 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: